PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik Polisi Anonsları

tezcan8514
23-08-2008, 18:10
Trafik polisinin müthiş anonsu
Dar ve tenha bir yolda trafikteyim. Arkamdan trafik polisi geliyor. Kırmızı ışıkta durdum. Bir süre sonra trafik polisinin müthiş anonsu geldi: ''Yol boş devam et. S..tir et kırmızı, ışığı devam et.' Acaba ehliyetimi henüz almadığımı bilse; 'Ehliyet ve ruhsat. Ruhsat tamam ehliyeti s..tir et.' der miydi?

Göstermelik
Birkaç gün önce trafiğin çok işlek olmadığı bir yerde normal olarak kırmızı ışıkta durdum. O an arkama yanaşan trafik polisinin anonsunu aynen aktarıyorum: '34 XXX... devam et, devam et. Sanki biz olmasak duracaksın.'

Türk polisi ve UFO
Eveeet, şimdi de o kocaman alkışları Antalya'da UFO gördüğü için polisi arayan vatandaşa 'havadayken yapabileceğimiz bir şey yok, inerse tutuklarız' diyen yurdum polisi için alabilir miyiz?

Ukala Şoför
Kendisini durduran trafik polisi 'kırmızı ışıkta geçtiniz' deyince 'uyuyordum görmemişim' diyen yurdum şoförü, evet bildiniz babam...

Dürüst polis
Trafik polisi tarafından çevrilinir. Ehliyet evde unutulmuştur. İki taraf da 'çorba parası' konusunda hemfikirdir ama ben miktarı konusunda karar verememekteyimdir. Cepten 2 adet 20'lik çıkarılıp ruhsatın arasına konur. Polis ruhsatı açar ve 'bu fazla' diyerek 20'liklerden birini geri verir. Benim de bu yurdum polisini alnından öpesim gelir. Dürüst adammış.

İnançlı polis
Yıllar önce sabahın erken bir saatinde nasılsa kimse görmez diye kırmızı ışıkta geçip sola döndüm ve 50 metre ilerdeki kırmızı ışıkta beklerken trafik polisine yakalandım. Kırmızı ışıkta geçtiğimi söyleyip ehliyet ve ruhsatı istediğinde 'Ama ışık sarıydı' itirazıma sert bir komutla 'Yemin et!' dedi. Resmen kalakaldım, insan yalan yere yemin edemiyormuş. Yemin edemediğimi gören sevgili polis kahkayı basarak 'Hadi yırttın, yalan yere yemin etseydin cezayı yazacaktım, bir daha dikkatli ol' dedi ve gitti. Bu olayın nerde olduğunu söylememe gerek yok değil mi? Memleketimin polisini bile özledim ben!

Kaç!
Öğlen saatleri. Trafikteyim. Kırmızı ışıkta dururken yandaki kalabalığı fark ediyorum. Bir polis otosu ve kalabalığın ortasında bir genç elini kolunu sallayarak konuşuyor. Kulak kesilip durumu kavramaya çalışıyorum. Çocuk yayalara kırmızı yanarken karşıdan karşıya geçmiş, tabii bunu gören polis ceza yazıyor. Çocuk, 'Herkes geçiyordu ben de geçtim' gibilerinden kendini savunuyor. Polis umursamaz bir tavırla ekip arabasına giderken yaşlı bir teyze çocuğa bağırıyor 'Kaç oğlum kaç! G.tünde plakan mı var?!'

Polis megafonu
Bir teyzemiz yayalara kırmızı yanmasına rağmen karşıdan karşıya geçmeye çalışırken, 10 metre öteden megafon sesi gelir polisten, ''Abla, zaten şişmansın bir de pişman olma!''

Hayırlı Cezalar
Yer İstanbul, Yenibosna. Yenibosna'daki otobüs durağından çıktık Avcılar istikametine doğru gideceğiz. Otobüs kısa yoldan yola girebilmek için yasaklı yerden U dönüşü yapıyor. Yurdum polisi görev başında megafon açık ve o anlamlı anons geçiyor. 'Otobüsçü! Cezan hayırlara vesile olsun, devam et sen; ben plakana gönderirim nasıl olsa.'

Kendin dinle
Kocamın arabasını aldığım ve içine sigara kokusu sinmesin diye bütün camlarını açtığım anda en sevdiğim şarkının radyoda çalmaya başlaması üzerine radyonun sesini de sonuna kadar açıp dolaşırken yurdum polisinden gelen anons:' 34 XX, müziği kendin dinle! Kendin dinle ya da parçayı değiştir!

egeturbo
23-08-2008, 18:24
Lan şerefsizz :D turbo sadık

OnurS
23-08-2008, 18:34
Muhteşemler yaa=)

Ahmetfikri
23-08-2008, 18:44
kaç olm kaç gtünde plakamı var.... yarılllll:D:D:D

Tugral
23-08-2008, 19:12
"Türk polisi ve UFO
Eveeet, şimdi de o kocaman alkışları Antalya'da UFO gördüğü için polisi arayan vatandaşa 'havadayken yapabileceğimiz bir şey yok, inerse tutuklarız' diyen yurdum polisi için alabilir miyiz?"

ahahaha

emir
23-08-2008, 19:20
kaç olum kaç ben onda yarıldım

Eriador
23-08-2008, 19:28
hepsi çok iyi ya :)

Onuralp
23-08-2008, 19:34
Bu da benim başıma gelenler ;

Temelli'ye gelmeden gece radarına yakalandım ve 50ytl çorba parası verip. 20ytl üstünü aldım. 4 kişilermiş bu fazlaymış. :D :D :D Temelli'de çorba ucuzmuş heralde.

Yıllar önce Maltepe metro durağından inmiş Bahçeli tarafına doğru yürürken. Sağda duran ekip otosuna başka bir ekip otosu şöyle der ; "La mıstaa nabin la mıstaaa!" :D :D :D Ben dumur tabi. :D

Göki,ZD
23-08-2008, 19:38
Yurdumun insanı polisi
:)

ef186
23-08-2008, 20:59
Durun laaaaaaaaaaaaaaaaaannnnn :D
bikaç sene öncesi kalabalık bir rwd gezisinin tam ortası :D

Jem89
23-08-2008, 23:49
Hahahaha hepside süper :)

emreekin
24-08-2008, 01:03
sadık sadık sadık.....:D

desibel
24-08-2008, 10:48
hepsi süper bende bitane yazim bari
trafik çok yoğun kırmızı ışık yanar herkez bekliyo ve yeşil yanar ama en öndeki araba ilerlemez ve polisten olay olan bi anons gelir lan olm geç sene neyi bekliyon koyu yeşilimi :D

Onuralp
24-08-2008, 10:50
hepsi süper bende bitane yazim bari
trafik çok yoğun kırmızı ışık yanar herkez bekliyo ve yeşil yanar ama en öndeki araba ilerlemez ve polisten olay olan bi anons gelir lan olm geç sene neyi bekliyon koyu yeşilimi :D

Bu da iimiş... :D

ST
24-08-2008, 11:28
Hepsi çok iyi :D

tolga er
24-08-2008, 11:37
mukemmel miş ya emegıne saglık...:):):)

TURBO CİVİC
24-08-2008, 15:42
aglasakmı gulsekmi bilemedim ama paylasım icin saol gulduk iyi oldu

ha_SaaaN
24-08-2008, 16:30
hahahah secip secip koyuyolar bu polisler :D

cem buyuK
24-08-2008, 18:56
Süperdi ya :D
2-3 AY önce maltepede idim çevirdiler 17 yaşında olduğumdan ehliyet istediinde ewde abime yanıma almamışm ddm . Lanet olsun ne yazııki çevirme bolulu hasan ustann önndymiş :D
5 tane kremkaramel yedi şerefsizler :d

cem buyuK
24-08-2008, 18:58
Türkiye çek cumhuriyeti maçından sonra gece 12 de caddebostanda polis arabsnn megafonundan şu ses yükseldi kırmızııııııııııııııııııııııııııı :D

iynn-RS
24-08-2008, 23:14
alla alla enteresan olaylar:rolleyes:

ersi20
25-08-2008, 01:12
gerçekten çok iiler !

-aykt-
25-08-2008, 01:15
Süperdi ya :D
2-3 AY önce maltepede idim çevirdiler 17 yaşında olduğumdan ehliyet istediinde ewde abime yanıma almamışm ddm . Lanet olsun ne yazııki çevirme bolulu hasan ustann önndymiş :D
5 tane kremkaramel yedi şerefsizler :d

3 kere okudum ama anlamadım.:soru: Tek anladığım 17 yaşında senden rüşvet alıyorlar, ve bide 5 tane kremkaramel? Vallahi şaka olmalı bu:)

TarikS
25-08-2008, 01:22
3 kere okudum ama anlamadım.:soru:

arkadaş ehliyetsiz yakalnmış polise, cezadan falan kurtulmak için de tatlı ikram etmiş..

Hamster
25-08-2008, 09:02
Hepsi süperdi walla...Yurdum polisi... :D

tezcan8514
25-08-2008, 10:43
Yorumlarınız için teşekkür ederim,biraz renk katabildiysem ne güzel.

umut01
25-08-2008, 11:25
süperler :)

_sinan_
25-08-2008, 13:08
ahahahahah cidden yurdum polisi , ,ş,n, hakkıyla yapmadına üzlimi sevinmi bilmiyorum..

amg_merco35
25-08-2008, 19:53
bir gün adamın biri kırmızı ışıkta geçer polis görür ve durdurur.sorar ehliyet ruhsat adam yok der. alkol varmı 10 tane içtim der. polis bunun üzerine amirini çağırır amiri der:genç adam ehliyet ruhsat adam çıkarır ehliyeti alkol'a bakar alkol sıfır. amiri memura bakar adam bu sefer amire derki bu memur simdi size kırmızı ışıka gectigimi söylerse hiç şaşırmam der:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

McS_R53
25-08-2008, 20:04
hepsi çok güzlmiş :D

BarBo
25-08-2008, 20:09
bir gün adamın biri kırmızı ışıkta geçer polis görür ve durdurur.sorar ehliyet ruhsat adam yok der. alkol varmı 10 tane içtim der. polis bunun üzerine amirini çağırır amiri der:genç adam ehliyet ruhsat adam çıkarır ehliyeti alkol'a bakar alkol sıfır. amiri memura bakar adam bu sefer amire derki bu memur simdi size kırmızı ışıka gectigimi söylerse hiç şaşırmam der:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

pahahuaua bu süpermiş dierleride süper :D

ben çevirmeye arka koltukta şangır şangır bir kasa bira 2 büyük rakıyla girdim :D ne o festivalmi var dedi.yok dedim üniversiteye yerleştim kutlama yapıcaz ewde dedim.peki tamam tutmayalım bari dedi.saolun iyi görevler dedim.bak davette etmio dio :D:D

bad cat
31-08-2008, 14:18
geçen çamlıkta çay bahçesinde otururken acelesi olduğu belli olan bi polis arkadaş kendine yol vermeyen motorluya önce megafondan "çekilsene lan şerefsiz" sonra da kafayı camdan çıkartarak "senin a.... k.... sen dua et" biz arkadaşlarla hepimiz dumur:icon_wack:icon_wack:D

opamp
31-08-2008, 15:06
geçen çamlıkta çay bahçesinde otururken acelesi olduğu belli olan bi polis arkadaş kendine yol vermeyen motorluya önce megafondan "çekilsene lan şerefsiz" sonra da kafayı camdan çıkartarak "senin a.... k.... sen dua et" biz arkadaşlarla hepimiz dumur:icon_wack:icon_wack:D

O anı canlı yaşamak lazımdı, Recep ivedik gibi camdan çıkmış motorcuya sövüyordu polis amcam :)

cem buyuK
31-08-2008, 15:23
Abi duaedelim baklava istemediler ..... Sadece tatlıyla yırttım baklava aldıran polisler gördm...

cem buyuK
31-08-2008, 15:24
arkadaş ehliyetsiz yakalnmış polise, cezadan falan kurtulmak için de tatlı ikram etmiş..

ikram etmedim ki aldırdılar...

Utku
31-08-2008, 16:53
hepsi süper ya :) çok sağol paylaştığın için

sülüman
31-08-2008, 17:00
bi gün arkadasın arabasıyla karabayırın orda mitsubişi aldatmaz var.cevirme varmış.arakdasında ehliyeti yok.cevirdi evrakaları verin bakalım dedi.cıkardı ruhastı verdi.içindede babasının ehliyeti.baktı tamm gencelr devam edebilirsiniz dedi.aldım elime ehliyeti bi buıyık var ama akıllara zarar palaınında palası.yuh dedim bu bıyıgda görmedi ya.

tunch
31-08-2008, 21:51
sadik we videosunu tek gecerim:D

Abi duaedelim baklava istemediler ..... Sadece tatlıyla yırttım baklava aldıran polisler gördm...

keske baklawa isteselerdi benden:) 630ytl ile fenalardaydim

Melih-Ö
31-08-2008, 22:19
koptum koptum süüper:D:D

cem buyuK
01-09-2008, 09:06
sadik we videosunu tek gecerim:D

keske baklawa isteselerdi benden:) 630ytl ile fenalardaydim

Problem neydiii....

mehzent
01-09-2008, 10:13
Dünde beni E-5 te çevirdier cevizlibağın orda bende elerım havada ındım teslımım memur bey die guler dıe umuyodum gulmedı bıle, bu ne hal trfıkte gezemz bu arac dedı aldı evrakları, arka koltukta bir takım elbıse asılıydı sans esseri abı yapma gelın almaya gıdıorum dedım, baya dıl doktum yıne sonra en az olan cezyı yazmaya ıkna edebıldım bağlamadılar cezayı odedım fakat bana makbuz kesmedıler..:):)