PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EVO X Körfez Pisti_ Face Cam_51.460sec

BoraÇİFTÇİ
24-04-2014, 21:39
22 Nissan Günü Körfez Pistinde Yapılan Org.Deneme Amaçlı Farklı Açılardan Çekim

Yapma şansımız oldu bu çekimde Evo x La çıkıtığım Son seans Turlarından Yaptığım

Çekimleri Sizlerle Paylaşıyorum.

İyi Seyirler.

W0v3VoVpGMs

Körfez Pisti Evo X Best Time 51.460 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=W0v3VoVpGMs)

UMİT
24-04-2014, 21:53
Kamera açısında düşünce güzel ama biraz daha yukarıda olmalıymış. Çoğu yerde yol görünmüyor.
Sürüş gerçekten çok iyi.

Low-Rider
24-04-2014, 21:57
Tebrikler, açı olarak yol tam olarak gözükmesede çok keyifli oldu izlemesi

BoraÇİFTÇİ
24-04-2014, 21:59
Kamera açısında düşünce güzel ama biraz daha yukarıda olmalıymış. Çoğu yerde yol görünmüyor.
Sürüş gerçekten çok iyi.

Tebrikler, açı olarak yol tam olarak gözükmesede çok keyifli oldu izlemesi

Evet çekim öncesi iphone dan kontrol ettik ama oturuş pozisyonuyla sürüş sırasındaki

açı değişkenlik gösterdi bir daha ki çekim için 1 karış yukarı aldım kamerayı.

Kahn23
24-04-2014, 22:14
Direksiyon tepkileri çok iyiymiş ;)
Bu arada ilk hızlı turun sonunda son curve'de çaat diye bi ses geldi. Bişi oldu mu orda araca? Bnm izlerken içim gitti :(

BoraÇİFTÇİ
24-04-2014, 22:20
Direksiyon tepkileri çok iyiymiş ;)
Bu arada ilk hızlı turun sonunda son curve'de çaat diye bi ses geldi. Bişi oldu mu orda araca? Bnm izlerken içim gitti :(

Düzlüğe hızlı çıkmak için orda ufak bir trik var oda sağ ön lastiği kerb in en arka

kısmına kadar kullanmak eğer tam ayarlanmazsa buda kerb in arkasındaki lastiklerin

oluşturduğu oyuğa düşüyorsunuz oda sanki 80-90 la sert bir çukura düşmüş gibi ses

yapıyor ciddi bir sorun yok ama tabiki ses insanı tedirgin ediyor.

levent
25-04-2014, 00:59
tertemiz sürüş olmuş keyifle izledim :)

Düzlüğe hızlı çıkmak için orda ufak bir trik var oda sağ ön lastiği kerb in en arka kısmına kadar kullanmak

initial d - gutter run tarzında, mantıklıymış :)