PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Golf R sorgulama

drkuthan
30-04-2014, 13:11
Arkadaşlar 34 av 1233 mavi golf r hakkında yardımcı olur musunuz

Sahibi avukat bir beyefendiymiş
Çok teşekkür ediyorum şimdiden

zx-10rr
06-05-2014, 11:30
merhabalar,araç doğuşun tr ye getirdiği ilk lansman arabalarından,tanıtım amaçlı kullanıldı,komple eksoz vardı ve yazılım vardı ama ne marka bilmiyorum sahibi ile konuşmuştum.önden hafif bir çarpmaı olmuş tamponunda ve kaputunda boya var,dsg kavramasıda yetkili serviste değişmiş.şuanki sahibi doğuş otonun avukatlık işlerini yapıyormuş oda bu bağlantı ile almış aracı.stoğa çevirtmiş yazılım vs sini.ben uzunca konuşmuştum ama unuttum açıkçası yaklaşık 8 ay önceydi.

drkuthan
06-05-2014, 22:41
merhabalar,araç doğuşun tr ye getirdiği ilk lansman arabalarından,tanıtım amaçlı kullanıldı,komple eksoz vardı ve yazılım vardı ama ne marka bilmiyorum sahibi ile konuşmuştum.önden hafif bir çarpmaı olmuş tamponunda ve kaputunda boya var,dsg kavramasıda yetkili serviste değişmiş.şuanki sahibi doğuş otonun avukatlık işlerini yapıyormuş oda bu bağlantı ile almış aracı.stoğa çevirtmiş yazılım vs sini.ben uzunca konuşmuştum ama unuttum açıkçası yaklaşık 8 ay önceydi.

Hocam Allah bin kere razı olsun senden o kadar faydası dokundu ki yazdıklarının çok ama çok teşekkür ediyorum :)

zx-10rr
09-05-2014, 14:28
Hocam Allah bin kere razı olsun senden o kadar faydası dokundu ki yazdıklarının çok ama çok teşekkür ediyorum :)

ne demek hocam.golf r benim için çok özel bir araç.şuan alınabilecek 2 3 tane r var.bir tanesi yine aktif olmuş Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-golf-r-163794439/detay/)

bu r 5 ay önce ilana ilk kez düştü,3 ay boyunca 125 bin tl den satışta kaldı ama bu fiyatlara satılması mümkün değil,bugun yine ilanı güncelledi bu sefer 118 bin tl den açmış,golf r ın opsiyon donanımında ne varsa var bunda ben bu r ı sürekli takip edeceğim.fiyat anlamında bişi diyemem ama bu fiyatlara satılması olası değil gibi geliyor bana,kupon araba bunlar sıfır alırken pahalı 2.el satarken çok değer kaybediyor.trde temiz golf r 75-85 arası donanıma göre alıcı bulur,ilandaki diğer rakamlar hiç gerçekçi değil ve araçlar zaten satılmıyor.birkaç galerici vardı onlarda sanırım takaslarda vs ellerinden çıkardı.1 senedir çok sıkı takip ediyorum golf r ları.eğer bulduğunuz başka araç olursa özel mj atın,bildiğim birşey varsa seve seve yazarım..

VWci
09-05-2014, 15:08
2010 da.duzenlenen vwler piste organizasyonunda kullanilan golf r ile scirocco r in akibeti hakkinda bilgisi olanlar var mi?

drkuthan
09-05-2014, 20:08
ne demek hocam.golf r benim için çok özel bir araç.şuan alınabilecek 2 3 tane r var.bir tanesi yine aktif olmuş Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-golf-r-163794439/detay/)

bu r 5 ay önce ilana ilk kez düştü,3 ay boyunca 125 bin tl den satışta kaldı ama bu fiyatlara satılması mümkün değil,bugun yine ilanı güncelledi bu sefer 118 bin tl den açmış,golf r ın opsiyon donanımında ne varsa var bunda ben bu r ı sürekli takip edeceğim.fiyat anlamında bişi diyemem ama bu fiyatlara satılması olası değil gibi geliyor bana,kupon araba bunlar sıfır alırken pahalı 2.el satarken çok değer kaybediyor.trde temiz golf r 75-85 arası donanıma göre alıcı bulur,ilandaki diğer rakamlar hiç gerçekçi değil ve araçlar zaten satılmıyor.birkaç galerici vardı onlarda sanırım takaslarda vs ellerinden çıkardı.1 senedir çok sıkı takip ediyorum golf r ları.eğer bulduğunuz başka araç olursa özel mj atın,bildiğim birşey varsa seve seve yazarım..

hocam bu araç gayet güzel gibi siz sanırım bu araç hakkında da bilgi sahibisiniz
var mı kazası belası bildiğiniz
bu arada diğerlerinin 90bin + olduğu yerde bunun fiyatı 100bin hakeder gibi gelior bana

Sert@ç
10-07-2014, 17:23
Aracı tanıyan varmı ?
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-turkiyedeki-en-sorunsuz-golf-r-112499969/detay)

SGTI
28-07-2014, 18:47
34 AF 6604
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-furla-auto-golf-r-hatasiz-boyasiz-172316084/detay)

Bilen varmıdır arkadaşlar sağını solunu powershop yapımı araba tanıyan varmıdır nasıl kullanıldı ?

SGTI
28-07-2014, 18:49
mesajıda düzenleyemedim bu arada ne dersiniz millet sizce alınırmı ? fiyatda fazla bişey yapmıyorlar

speed_blue
28-07-2014, 23:33
34 AF 6604
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-furla-auto-golf-r-hatasiz-boyasiz-172316084/detay)

Bilen varmıdır arkadaşlar sağını solunu powershop yapımı araba tanıyan varmıdır nasıl kullanıldı ?

ahmet türkgenç abinin aracı diye biliyorum çok saglam ve titiz kullanır araçlarnı

rcbrs
22-10-2014, 16:28
Selamlar fiyatı çok uygun bilen var mı?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-dogus-cikisli-coupe-golf-r-184143119/detay

RC'ON
23-10-2014, 13:12
Selamlar fiyatı çok uygun bilen var mı?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-dogus-cikisli-coupe-golf-r-184143119/detay

Yakın arkadaşımın pert ettiği bir araç; zaten Ankara' ya da bu olay sonrasında İstanbul' dan gitti.

rcbrs
23-10-2014, 14:41
Teşekkür ettim

dietpepsi
24-10-2014, 09:11
Yakın arkadaşımın pert ettiği bir araç; zaten Ankara' ya da bu olay sonrasında İstanbul' dan gitti.

Simdi bu aracı şasi den sorgulayınca Pert mi cıkıyor???

Sahibi ne kazasından ne pertliginden bahsetmiş.

Ben de sabah ilanı okuyunca ya ne guzel arac 1 2 boya önemli diil acaba tek kapı diyemi fiyatı düşük diye kendimi sorguluyordum.

Bu kadar insanları yanıltmamak lazım bence.Pertse pert yaz da insanlar heveslenmesin veya o kadar yolu boşa gitmesin arabaya bakmak için

RC'ON
24-10-2014, 09:38
Simdi bu aracı şasi den sorgulayınca Pert mi cıkıyor???

Sahibi ne kazasından ne pertliginden bahsetmiş.

Ben de sabah ilanı okuyunca ya ne guzel arac 1 2 boya önemli diil acaba tek kapı diyemi fiyatı düşük diye kendimi sorguluyordum.

Bu kadar insanları yanıltmamak lazım bence.Pertse pert yaz da insanlar heveslenmesin veya o kadar yolu boşa gitmesin arabaya bakmak için

Valla dediklerinize sonuna kadar katılıyorum, bu olay eğer bilip te söylemiyorsa ilan sahibinin, eğer bilmiyorsa da aracı daha öncesinde kimden aldıysa, onu bilgilendirmeyen şahsın ayıbıdır.
Aracı tabiki de sorgulayıp detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz, benim arkadaşım en son büyük kazasından sonra sigortadan aracın parasını alıp yeni araç almıştı kendisine, hatta sigorta dürüst davranıp alengirli işler çevirmediyse aracın son hasarı isçilik haric yaklaşık 60 küsür bin tl idi diye hatırlıyorum. Ama kesin olarak almaya kararlıysanız ilan sahibinden önce arkadaşımla da görüşmenizi öneririm, ki bu konuda da yardımcı olurum size.

Sert@ç
24-10-2014, 10:19
Araba yazin kisa sure bendeydi pert degil ama perte yakin hasar kaydi var
Sol camurluk kapi ve tavan haric boyali
Yururunde problem yoktu sanzimani vs iyi calisiyodu
Ama on panel tarafi pek iyi toplanmamis farlarda bi kac opsiyon calismiyodu

ham
24-10-2014, 13:23
bir ara 62 bin tlye satılıktı

dietpepsi
24-10-2014, 13:54
bana 55 e yarar ozaman