PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankara'da saglik raporu

oselami
01-05-2014, 21:39
Herkese iyi aksamlar. Çalışmak istedigim yer tam tesekkullu bi hastaneden 'yurdun heryerinde calismaya elverisli' olduguna dair saglik raporu istedi. Carsamba gunune kadar zamanim var. Bu isi hizli ve uygun bi fiyata yapabilecegim hastane ariyorum. Bilgisi ve tecrubesi olan arkadaslar yardimci olurlarsa sevinirim.

Germanci
01-05-2014, 22:30
Yanlış hatırlamıyorsam en hızlı Ulus devlet hastanesinden işi çözersin. Sabah gittiğinde maksimum 3 saatte tüm bölümlerle işini bitirirsin. Yine yanlış hatırlamıyorsam salı günleri heyet toplanıyordu çarşamba günüde raporu alırsın. Fiyatı tam hatırlamıyorum işin açıkçası.

oselami
02-05-2014, 07:18
Yanlış hatırlamıyorsam en hızlı Ulus devlet hastanesinden işi çözersin. Sabah gittiğinde maksimum 3 saatte tüm bölümlerle işini bitirirsin. Yine yanlış hatırlamıyorsam salı günleri heyet toplanıyordu çarşamba günüde raporu alırsın. Fiyatı tam hatırlamıyorum işin açıkçası.

Onemli olan islemleri hizli halletmeleri. Bazi devlet hastaneleri bir haftada veriyormus ondan gozum korktu acikcasi

rebelh
02-05-2014, 07:20
Herkese iyi aksamlar. Çalışmak istedigim yer tam tesekkullu bi hastaneden 'yurdun heryerinde calismaya elverisli' olduguna dair saglik raporu istedi. Carsamba gunune kadar zamanim var. Bu isi hizli ve uygun bi fiyata yapabilecegim hastane ariyorum. Bilgisi ve tecrubesi olan arkadaslar yardimci olurlarsa sevinirim.

yenimahalle devlet hastanesi 2 gün sonra alıyorsun raporu bugun hemen git bence 200-300 tl arası olmalı

ersandeniz
02-05-2014, 08:30
Çalıştığım kurum da istiyor raporu, ben Ankarada değildim, bulunduğum yerden almıştım, ama arkadaşıma sordum onkoloji hastanesinden almış, heyet pazartesi, çarşamba, cuma günleri öğleden sonra toplanıyormuş http://www.onkoloji.gov.tr/index.php...=74&Itemid=139

oselami
02-05-2014, 16:50
yenimahalle devlet hastanesi 2 gün sonra alıyorsun raporu bugun hemen git bence 200-300 tl arası olmalı

Olabilir ama bugun arastirdim ozelde bu isi 100tl ye halleden yerler var. Bence devlet hastanesinin fiyati daha dusuktr

oselami
02-05-2014, 16:51
Çalıştığım kurum da istiyor raporu, ben Ankarada değildim, bulunduğum yerden almıştım, ama arkadaşıma sordum onkoloji hastanesinden almış, heyet pazartesi, çarşamba, cuma günleri öğleden sonra toplanıyormuş http://www.onkoloji.gov.tr/index.php...=74&Itemid=139

Onkoloji olabilir aslinda aklima gelmemisti. Pazartesi bi fiyat sorayim

AdemAr
02-05-2014, 18:34
sırf bu raporları yapıp sonucları ertesi güne verenler var. Ağır iş raporu aldık geçenlerde 12 ayrı test var içerisinde aşılar vs. dahil 50 tl :))

oselami
02-05-2014, 23:07
sırf bu raporları yapıp sonucları ertesi güne verenler var. Ağır iş raporu aldık geçenlerde 12 ayrı test var içerisinde aşılar vs. dahil 50 tl :))

50tl ye almissaniz bence bedava. Bisuru yer aradim 100 tl den asagi yok ankarada.

AdemAr
03-05-2014, 09:15
50tl ye almissaniz bence bedava. Bisuru yer aradim 100 tl den asagi yok ankarada.

hatta şöyle söyleyeyim mobil araçları var eğer 10 kişi felan varsa yaptıracak mobil araçla gelip yerinde yapıyorlar .

ersandeniz
03-05-2014, 11:56
Sizin durumunuz biraz farklı ama, arkadaşın raporu heyet raporu olmak zorunda, sizde bir işyeri hekiminin imzası yeterli

maxpower
03-05-2014, 19:57
..::T.C. SaÄŸlık Bakanlığı Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi (http://gmkdh.saglik.gov.tr/index2.html) burdan ben aynı gün almıştım. telefonla arayıp heyet günlerini sorabilirsin. heyet gününü beklemem gerektiğini söylemişlerdi ama ben rica edip aynı gün halletmiştim

akciğer grafisi ile birlikte 102tl idi, mart ayında

oselami
03-05-2014, 20:11
..::T.C. SaÄŸlık Bakanlığı Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi (http://gmkdh.saglik.gov.tr/index2.html) burdan ben aynı gün almıştım. telefonla arayıp heyet günlerini sorabilirsin. heyet gününü beklemem gerektiğini söylemişlerdi ama ben rica edip aynı gün halletmiştim

akciğer grafisi ile birlikte 102tl idi, mart ayında

Tesekkur ederim kardesim bu iyi oldu. Ucreti de iyiymis pazartesi sabah arayip sorayim hemen

cihan
03-05-2014, 20:35
devlet hastaneleri uğraştırır, polikliniklere bir bak derim.

oselami
03-05-2014, 22:00
devlet hastaneleri uğraştırır, polikliniklere bir bak derim.

malesef devlet hastanesi harici kabul edilmiyo kardesim. Kabul etseler zaten iki saat icinde halleden yerler var vakit kaybetmeden oralara giderdm

KVNC
04-05-2014, 10:25
etimesgut devlet hastanesinden almıştım, tüm işlemler bir gün sürüyor (solunum testi görme testi işitme testi röntgenler kan tahlili vs vs), heyet günü de onaylanıyor, telefonla bilgi alabilirsin, 200liradan fazlaydı ödediğim meblağ

ibozum
04-05-2014, 11:30
2010 yılı sonunda Etlik'te Yüksek İhtisas Hastanesi'nden almıştım.. Sabah erken gelip gün içinde halletmiştim. En hızlı veren yerlerden bir tanesi..
Devlet hastanelerinde ücret sabit oluyor diye biliyorum..
Numune, Gazi Üniversitesi Hastanesi bir kaç gün yada haftada veriyor diye duymuştum..