PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : (İzmir) E36 320i coupe(2.8) & Renault F7R deneme vıdeoları

1.8 turbo
03-05-2014, 15:22
Videoları arkadasların ıstedıgı dogrultusunda atıyorum. keyıflı bır denemeydı stresımızı attık.
yalnız heycandan olmus olabılır gurultuden duymamıs olabılır vıdeolarda da net bellı renault kullanan arkadas 3. kornayı nerdeyse hıc beklemıyor. benım ıcın sorun degı ben fazlasıyla keyıf aldım guzel bır geceydı.

F7R komple sökük speclerını sahıplerı tam olarak yazar. sesı gıdısı tatmınkar. bana gore stock 2013 polo gti ayarında olmus megane.

E36, 320i uzerınden oynadık 2.8 den fazla yuruyor. o gore hesaplayabılırsınız. :icon_tup:

ilk deneme vıdeomuzu atmadım orda hem altta kaldım hemde 330 meganın ustune cıkmasın dıye gazdan cektım ayagımı yuklemeye gerek duymadım.

E36 & F7R 2. deneme - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=JvlteUV7KA4&feature=youtu.be)

E36 & F7R 3. deneme - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=t7Ez5_Deg1Y&feature=youtu.be)

E36 & F7R 4. deneme - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=XmnBat5W47Q&feature=youtu.be)

gürkan18
03-05-2014, 15:36
Maşallah araçlara :) kornalarda sıkıntı olduğu belli :)

m power_35
03-05-2014, 15:39
Maşallah iki aracada kcb formunda

taytay
03-05-2014, 15:43
Videoları arkadasların ıstedıgı dogrultusunda atıyorum. keyıflı bır denemeydı stresımızı attık.
yalnız heycandan olmus olabılır gurultuden duymamıs olabılır vıdeolarda da net bellı renault kullanan arkadas 3. kornayı nerdeyse hıc beklemıyor. benım ıcın sorun degı ben fazlasıyla keyıf aldım guzel bır geceydı.

F7R komple sökük speclerını sahıplerı tam olarak yazar. sesı gıdısı tatmınkar. bana gore stock 2013 polo gti ayarında olmus megane.

E36, 320i uzerınden oynadık 2.8 den fazla yuruyor. o gore hesaplayabılırsınız. :icon_tup:

ilk deneme vıdeomuzu atmadım orda hem altta kaldım hemde 330 meganın ustune cıkmasın dıye gazdan cektım ayagımı yuklemeye gerek duymadım.

E36 & F7R 2. deneme - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=JvlteUV7KA4&feature=youtu.be)

E36 & F7R 3. deneme - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=t7Ez5_Deg1Y&feature=youtu.be)

E36 & F7R 4. deneme - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=XmnBat5W47Q&feature=youtu.be)

Öncelikle deneme için tesekkur ederiz,hırsına değil keyfine denedik o yuzden hiç problem degil.Ben f7r ı suren kişiyim bu arada haluk.Ben senin atak yaptıgını görmeden hiç basmadım burda da erken bastıgımı gormuyorum dikkat ettiysen senin 2.ve3.korna arası cok kısa denerken de o anlık bi olay oluyo zaten cok fark etcek bi durum degil :) 7-8 kere denedik ilki dısında hepsi senin devrindeydi,bize uyan devirde denediğimizde ara baya açılıyodu o yuzden boyle denemeyi tercih ettik,arabamız istediğimiz seviyeye geldi suan senin arabana zaten dicek bisey yok alayına maasallah.220 den sonra ben bırakıyorum denemeyi ama bırakmasam da bmw direk geciyo merak edenler olursa bunu da soyleyim..

RÜZGAR
03-05-2014, 15:44
diğer araç 3. korna çalmadan sıkmasına rağmen bmw arkadan yakalıyor tmm geçmeye başlarken reno bırakıyor maşallah bmw ye

taytay
03-05-2014, 15:47
diğer araç 3. korna çalmadan sıkmasına rağmen bmw arkadan yakalıyor tmm geçmeye başlarken reno bırakıyor maşallah bmw ye

3.korna cok seri geliyo duyuyon mu? + olarak bmw gecmeye bslıyo dediğin yer 220 li hızlar top speed değil roll yapıyoruz genelde 200 e kadar deneniyo :)

Bu arada f7r da sadece koltuklar sokuk geri kalan hersey standart..

taytay
03-05-2014, 15:49
Ayrıca tabii ki olur olmaz yorum yapcak insanlar olcak forum ortamı burası bastan yazayım biz ona buna iddialasıp gidip deneme yapmadık,arabamız ustunde ufak tefek seyler yaptık filtreyi duzgunleştirip egsoz yapmak vs tarzı nasıl gidebilcegimizi denemek istedik ve gorduk yoksa o gecmiş bu basmıs vs problem yok arabanın ne kadar gittiği gidebilcegi bu durumda ortada,denediğimiz arabanın ne kadar hızlı oldugu da buralarda bilinir,o yuzden basarı hikayesini yancılıkla camurlamayalım ikisini de tebrik edelim ki daha neseli denemeler her zaman olabilsin..

1.8 turbo
03-05-2014, 15:50
Öncelikle deneme için tesekkur ederiz,hırsına değil keyfine denedik o yuzden hiç problem degil.Ben f7r ı suren kişiyim bu arada haluk.Ben senin atak yaptıgını görmeden hiç basmadım burda da erken bastıgımı gormuyorum dikkat ettiysen senin 2.ve3.korna arası cok kısa denerken de o anlık bi olay oluyo zaten cok fark etcek bi durum degil :) 7-8 kere denedik ilki dısında hepsi senin devrindeydi,bize uyan devirde denediğimizde ara baya açılıyodu o yuzden boyle denemeyi tercih ettik,arabamız istediğimiz seviyeye geldi suan senin arabana zaten dicek bisey yok alayına maasallah.220 den sonra ben bırakıyorum denemeyi ama bırakmasam da bmw direk geciyo merak edenler olursa bunu da soyleyim..

önemı yok haluk kardes ben keyıf aldım epeydır boyle basa bas deneme yapmamıstım. benım bır ıddaam yok zevk ıcın gazlıyorum. kornalara serı basmısım o konuda haklısın atmosferın verdıgı bır sey o an fark etmedım. haftaya tekrar denerız sızın devırde basarız. kac bın sızın devır araba kac km/h oluyor. bu arada ben sızınle denerken hıc 200 u gecmedım dun gece.

ayrıca hakana ugradım dun egsozda kaca var yaptıralım dıye. alt devırlerım dun gece zayıftı.

taytay
03-05-2014, 15:54
önemı yok haluk kardes ben keyıf aldım epeydır boyle basa bas deneme yapmamıstım. benım bır ıddaam yok zevk ıcın gazlıyorum. kornalara serı basmısım o konuda haklısın atmosferın verdıgı bır sey o an fark etmedım. haftaya tekrar denerız sızın devırde basarız. kac bın sızın devır araba kac km/h oluyor. bu arada ben sızınle denerken hıc 200 u gecmedım dun gece.

ayrıca hakana ugradım dun egsozda kaca var yaptıralım dıye. alt devırlerım dun gece zayıftı.

Aynen orda da konustuk ya yolda gelirken bizde ufak bi sorun yasadık manifolttan egsoza baglantı civataları koptu saglık olsun ::) 60-70 arası basıyoruz devire bakmadım valla nereye denk geliyo diye ama cok ustte kaldık mı arabada yazılım yok devir yetmiyo cok erken kesiciye dusuyo..4.vites sonu 200 goruyo f7r 5 e attıgım her video 200 u gormus oluyorum dediğim gibi o saatten sonra normal olarak bmw geciyo gidiyo zaten ama gercekten zevkli oluyo sagolasın tekrardan :)

OnurCelik39
03-05-2014, 16:10
Masallah deneyen iki aracada,zevkli deneme olmus

peace
03-05-2014, 16:32
araçlara maşallah e36 da hacim mi büyütüldü? spec. yazar mısın?

1.8 turbo
03-05-2014, 17:33
araçlara maşallah e36 da hacim mi büyütüldü? spec. yazar mısın?

Evet hacim var, ms 41.1 ecu, chip,bronz balata, 25 emme 25 gaz kelebegi m3 son susturucu

ferroo
03-05-2014, 18:37
masallah deneyen araclara kazasız belasız hep bole denemeler olsa keske kavgasız gurultusuz

mert1612
03-05-2014, 22:05
maşallah ikisinede. dün ben 11 gibi geldim yarım saat kadar takıldım göremedim sizi geri döndüm sonra

speed_emre
03-05-2014, 22:42
maşallah denemeler çok güzel olmuş kazasız belasız herkese :)

AFy
03-05-2014, 22:51
Herkes keyıf almıs ne guzel örnek bır deneme ıkı aracada masallah.

CRX
04-05-2014, 09:14
teşekkürler beyler :)

kelalper
04-05-2014, 10:15
açık söyliim F7R da bmw de fena gitmiyor ama delikli nane lafı geçmiş arada. Polo iki aracıda geçer benden söylemesi.

CRX
04-05-2014, 10:20
açık söyliim F7R da bmw de fena gitmiyor ama delikli nane lafı geçmiş arada. Polo iki aracıda geçer benden söylemesi.

biz downpipe egsozlusu ile de denedik sonucu az çok tahmin ediyoruz stock için, ama izmirde stock 2013 gti varsa dener çekeriz onu da izleriz :)

1.8 turbo
05-05-2014, 19:45
Ben stock pololarla la denedim ibiza cupralarla denedim. sonucun nasil olcagini iyi biliyorum.