PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 34 RC 402 rolling night

Bayrampaşalı
05-05-2014, 16:26
Cumartesi akşamı arkadaşlarla muhabbet etmek için ataşehire gitmiştik bi anda gelişti olaylar denemeye çıktık

aracı süren çok yakın arkadaşım emir onu kırmamak için çıktık

a3 ve mazda bizdendi fakar opelci arkadaşları tanımıyoruz yolda denk geldıler çek 2 ye dediler :)

hiçbi iddamız yoktu amaç eğlenmekti bütün araçlara maşallah

Specleri öğrenebildiğim kadarıyla ekledim videolara

RC VS A3 1.8T

34 RC 402 & A3 1 8 TURBO - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=U-NRPu6ojyE)
U-NRPu6ojyE

RC VS CORSA GSİ

34 RC 402 & CORSA GSİ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=tX-QqQd9IiM)
tX-QqQd9IiM

RC VS A3 1.8T VS MAZDA 1.6 TURBO

34 RC 402 & A3 1 8 TURBO & MAZDA 1 6 TURBO - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=h_cYaMqGXxE&feature=youtu.be)
h_cYaMqGXxE&feature

CRUEL
05-05-2014, 16:34
maşşallah araçlara dışarıdan çekimlerden nefret ediyorum :)

KEMALS
05-05-2014, 17:29
kameranın sizde olduğunu bilseydim , yanınızda basardık..bi tane vidoeomuz yok:)

Bayrampaşalı
05-05-2014, 18:39

plansız oldugu ıcın böle oldu yoksa bende sevmıyorum :)

kameranın sizde olduğunu bilseydim , yanınızda basardık..bi tane vidoeomuz yok:)

keşke gelseydınız benım telefonda hesap makınası gıbı cekıyo ama hıc yoktan ıyıdır :)

KEMALS
05-05-2014, 19:19
Hayirlisi olsun maasallah araclara

by serçe
05-05-2014, 19:32
maşallah araçlara bakkal sana da maşallah :)

Bayrampaşalı
05-05-2014, 22:30
maşallah araçlara bakkal sana da maşallah :)

eywallah yavrum :)

tigerland
05-05-2014, 22:47
maşallah deneyen araçlara :) rc ye ayrı maşallah :)

Onur Fatih
05-05-2014, 22:56
maşallah tüm araçlara corsa gsi bana hızlı geldi biraz :)

Bayrampaşalı
05-05-2014, 23:07
maşallah deneyen araçlara :) rc ye ayrı maşallah :)

tesekkur ettım erbin :)

maşallah tüm araçlara corsa gsi bana hızlı geldi biraz :)

tesekkurler wala hiç anlamam corsa dan ama sordum en iyi yürüyeni dediler :) ben geçilirim diyodum

BlackGetz
05-05-2014, 23:10
Corsa GSİ Aydının araçmı ?

Bayrampaşalı
05-05-2014, 23:16
Corsa GSİ Aydının araçmı ?

hiç tanımıyorum kendisini otobanda denk geldı denemek ıstedı bastık 10tane falan corsa vardı

Volkann
05-05-2014, 23:16
maşallah kazasız belasız.

outlaw
05-05-2014, 23:23
maşallah bütün araçlara zevkli denemeler oldu bütün gazımızı attık :D

Bayrampaşalı
05-05-2014, 23:39
maşallah bütün araçlara zevkli denemeler oldu bütün gazımızı attık :D

aynen kanka nefes aldırmadan caktın walla vıteslerı :D

mtcvtc
06-05-2014, 00:22
Kankacım maşallah güzel yürümüş rc'miz;)

Bayrampaşalı
06-05-2014, 11:25
Kankacım maşallah güzel yürümüş rc'miz;)

eywallah kankacım seninde kanatlı hayırlısı olsun mermi almışsın :)

life is life
06-05-2014, 15:43
Maşallah bütün araçlara, videolar çok açıklayıcı olmamış, daha kaliteli çekimler bekliyoruz. Maşallah tekrardan..

kinder
06-05-2014, 17:00
Vallahi RC de bi filtre var dediniz ama sanki başka şeylerde var öyle bir ivmelenme beklemiyordum açıkcası :) Gerçi benim mazda 3 otomatik olduğu için sizlerle hiç devrim tutmuyor. Ama RC nin gidişi maşallah.

Bende Go pro kayıttaydı ama geçe çok geç döndüğümüz için yanıma bile almaya üşendim garajda kaldı. Bu hafta müsait bir zamanda paylaşırım.

Ama kemal Sen yine yoksun galiba :) Sizin grup geriden bastınız hep zaten size yetişemiyorum diye bende önden önden bastım RC ve mavi A3 ile :)

Bayrampaşalı
06-05-2014, 18:52
Maşallah bütün araçlara, videolar çok açıklayıcı olmamış, daha kaliteli çekimler bekliyoruz. Maşallah tekrardan..

tesekkurler ab malesef haberız cıktıgımızdan böle oldugu tekrar cıkarsam araç içi kamera olur

Vallahi RC de bi filtre var dediniz ama sanki başka şeylerde var öyle bir ivmelenme beklemiyordum açıkcası :) Gerçi benim mazda 3 otomatik olduğu için sizlerle hiç devrim tutmuyor. Ama RC nin gidişi maşallah.

Bende Go pro kayıttaydı ama geçe çok geç döndüğümüz için yanıma bile almaya üşendim garajda kaldı. Bu hafta müsait bir zamanda paylaşırım.

Ama kemal Sen yine yoksun galiba :) Sizin grup geriden bastınız hep zaten size yetişemiyorum diye bende önden önden bastım RC ve mavi A3 ile :)

abi ben hıc beklemıyodum böle bısey inan herkes gecıcek sanıyodum cok sasırdım filtre ve egzoz var bu hafta durumumu ayarlarsam bıde kısa takmaya calısıcam :)

masallah abı senın aracta baya keyıflı olmuş begendım videoları atarsan sevınırım kalıtelı izlemiş oluruz :)

outlaw
06-05-2014, 20:19
bizde beklemiyorduk bu kadar gidecegini :D
kısa şart ama RC ye

rene54
06-05-2014, 22:13

+1500

burda ne olur diye merak ettiğim onca roll var çekim o kadar kötüki kimin aldıgını bırak arabaların markası modeli bile zor seçiliyor

kinder
06-05-2014, 22:14
Gerçi ileriyi ayna biraz kapattı ama kimin nasıl gittiği rahat gözüküyor.

df6ebqK5IFM

KEMALS
06-05-2014, 22:39
mavi a3 stokmuydu..beraber iyi gitmişsiniz..yanımda hasan da video çekti ama gaza oturduğumuzda videoyu durdurmuş,konusurken çekmiş:) yoksa gri a3 lerle güzel videolarımız olurdu..

emre069
06-05-2014, 23:08
Mavi a3 stock 2 kişiydik bizde

oguz0854
07-05-2014, 09:29
Abi guzel cekimler yapmissin eline saglik :) mavi a3 u de zamanla hizlandiricaz insallah ;)

SEÇKİN172
07-05-2014, 10:06
maşşallah araçlara bende sizi çok bekledim denemek için ama bi anlaşmazlık oldu siz bizi gebzeye bastılar zannetmişsiniz benimde zaten ufak bi sıkıntı çıktı arabada deneyemedik bidahakine inşallah ayriyetten maşşallah RC ye

CooLeqenD
07-05-2014, 10:08
Ben benim arabada ki kafamda ki sorunları çözsem herşey çok güzel olucak denicez de daha çözemedim :D Bakalım GTi mııııı RC miiii Sn. Esnaf Spor :D

roo
07-05-2014, 14:11
selam. Corsa gsi'ın sahibiyim.
Öncelikle araban güzel gidiyor bu ortada, ama filtre ve eksoz işini hafife alma tüm RC kullanıcıları bilir güzel bi CAI ve filtre RC'ye gözle görülür fark katar. Maşallah
Ben arabada 2 kişiydim, eğer video çekilip paylaşılacağını bilsem senin tek olduğun için basmazdım başka zaman bakardık.
Bu haftasonu dilersen teke tek basalım araç içi güzel bi video çeker burada paylaşırız hem sonuçta daha net görünür. Bu arada astrada arkadaşım, videoda kafaburun lafları geçiyo ama ben onun seni farklı geçtiğini gördüm. bu arada teke tekde 4ün sonuna kadar o astra ile kafa kafaya gidiyorum

Bayrampaşalı
07-05-2014, 16:24
selam. Corsa gsi'ın sahibiyim.
Öncelikle araban güzel gidiyor bu ortada, ama filtre ve eksoz işini hafife alma tüm RC kullanıcıları bilir güzel bi CAI ve filtre RC'ye gözle görülür fark katar. Maşallah
Ben arabada 2 kişiydim, eğer video çekilip paylaşılacağını bilsem senin tek olduğun için basmazdım başka zaman bakardık.
Bu haftasonu dilersen teke tek basalım araç içi güzel bi video çeker burada paylaşırız hem sonuçta daha net görünür. Bu arada astrada arkadaşım, videoda kafaburun lafları geçiyo ama ben onun seni farklı geçtiğini gördüm. bu arada teke tekde 4ün sonuna kadar o astra ile kafa kafaya gidiyorum

selam dilerseniz videoyu kaldırırım benım ıcın sorun degıl geçme gecılme derdımız yok makara muhabbet ıcın cıktık bız

buraya gelırsenız ıstedıgınız zaman denerız hiç sorun değil

ataşehire ilk defa geldim karşıya geçmiyorum cünkü hiç

astrayla hep kafa burun oldu arabayı kullanan arkadaşım emir kendı ağzıyla söledı en güzel keyıflı denemede onunla oldu hep kafa burun gıttık dedı

outlaw
07-05-2014, 16:39
RC yi ben kullandim o aksam. asta ile öle bir farklı gecme hic olmadi ayni videoda ki gibi kafa burun gittik..belki basamamistir belki vites kacirmistir orasını bilmem sonucta tanimiyoruz birbirmizi ... ama bırakana kadar kafa burun gittik ne o acti nede ben..hatta en keyif aldigim denemeydi o aksam denk gelsek arka arkaya basardik

MECOO
07-05-2014, 17:08
Güzel bir geceydi, geçme geçilme dert değil, kimse art niyet armasın, kimin arabasında ne var kimse bilmiyordu, maksat muhabbet olsun, eğer tekrar denenmek istenirse ortak bir nokta belirlenip denenir. Açık açık söyliyeyim videolardan rahatsız olan varsa söylesin kaldıralım.

roo
07-05-2014, 17:11
anladım avrupa yakasında neredesiniz

roo
07-05-2014, 17:15
ben face'de de paylaştığınız haberini aldım, yorum yapmadım. Ama burda, benim arkadaşlarımında bulunduğu bi ortamda paylaşılıyor ise, gözle kolayca görülen 2 kişi 1 kişi olayını belirtmenizi beklerdim. Videoyu kaldırın demiyorum tabiki. Hatta arkadaşla 2 kere bastık, çünkü bizim korna anlayışımız farklı, 3.korna sesinin çıkmasıyla basıyoruz. Siz belki 2den sonra gaza oturuyosunuz olabilir. 2. denememizde arkadaşla aynı zamana denk getirdim aynı anda hızlandık sonuç şaibesiz oldu ve ben eyvallah deyip daha deneme gereği duymadım.
2lt yi bilmem ama 152torklu 1.6 aracımda kişi gerçekten çok farkediyor.
bu arada aracımda emme manifoldu, kapak, headers eksoz ve yazılım var. arka koltuklarım söküktü sizin gibi.

outlaw
07-05-2014, 17:28
rc yi kastediyorsan arka koltuklar sökük degildi

Bayrampaşalı
07-05-2014, 17:49
ben face'de de paylaştığınız haberini aldım, yorum yapmadım. Ama burda, benim arkadaşlarımında bulunduğu bi ortamda paylaşılıyor ise, gözle kolayca görülen 2 kişi 1 kişi olayını belirtmenizi beklerdim. Videoyu kaldırın demiyorum tabiki. Hatta arkadaşla 2 kere bastık, çünkü bizim korna anlayışımız farklı, 3.korna sesinin çıkmasıyla basıyoruz. Siz belki 2den sonra gaza oturuyosunuz olabilir. 2. denememizde arkadaşla aynı zamana denk getirdim aynı anda hızlandık sonuç şaibesiz oldu ve ben eyvallah deyip daha deneme gereği duymadım.
2lt yi bilmem ama 152torklu 1.6 aracımda kişi gerçekten çok farkediyor.
bu arada aracımda emme manifoldu, kapak, headers eksoz ve yazılım var. arka koltuklarım söküktü sizin gibi.

bız deneme yaparken yanaşan sızdınız tanımadıgımız bılmedıgımız halde denedık geçseydınız gene koyardım benım bı derdım yok

dedıgım gıbı gelın buraya ne zaman ıstersenız denerız

aracımda hıcbısey sökuk degıldı

ayrıca sızın aracınız ıcınde piston hariç herşey var denildi o yüzden öle yazdım

roo
07-05-2014, 18:05
tamam o zaman yine haberleşiriz , ortak tanıdıklarımızda var zaten

Bayrampaşalı
07-05-2014, 18:06
tamam o zaman yine haberleşiriz , ortak tanıdıklarımızda var zaten

tamamdır dedıgım gıbı ıstersenız vıdeoyuda kaldırırım

dengex81
07-05-2014, 18:45
masallah araclar guzel yurumus

roo
07-05-2014, 20:04
tamamdır dedıgım gıbı ıstersenız vıdeoyuda kaldırırım

Hayır gerek yok tabiki, tekrar söylüyorum rahatsız olduğum tek şey araçlardaki kişi sayısını belirtmemeniz, hakverirsinki stepnenin bile birşeyleri değiştirdiği torksuz araçlarda, 1kişi çok şeyi değiştiriyor.
Benim kornalara, yola, ona buna bi lafım yok maşallah ve tamamdır dedim zaten.
Yanlış anlama sen belki çok uğraşmıyosun ve umrundada değil ama ben çok uğraşıyoruz 109hp lik arabayı böyle yürütmek için. o nedenle bu videoların senin için önemi olmasada benim için var :)
Bu arada piston hariç herşey var diyen arkadaşıda merak ettim.

roo
07-05-2014, 20:09
Bu arada biz deneme yaparken yanaşan sizdiniz demişsin, o gece 4 kapı 1.8T A3, Astra GSI, Corsa A Turbo, Mazda 3 T, A4 quat, Calibra T, Calibra ve tüm corsalar beraberdik. yani yolda gariban gariban giderken sana yanaşıp bi deneyelimmi demedim, aynı ayarda olduğunu düşünüp keyifli olacağını düşündüğüm için sana yanaştım :)

outlaw
07-05-2014, 20:13
tamam sıkıntı yok o veya bu sekilde denk geldik denedik,geçtik-geçildik ölüm yok ucunda :)
o gün zaten biz tamamen dalgasına çıktık hatta paramız yoktu benzin almak icin arkadaslarimizdan borc aldik :)

tekrar deneriz sorun yok hem bu sefer tanışmış oluruz

ErT_ThM
07-05-2014, 20:15
Deneyen bütün araçlara Maşallah knka Rc'ye ayrı maşallah duruşu-gidişi çok iyi kazasız belasıZ inşallah...

roo
07-05-2014, 20:17
eyvallah geceden yana hiçbi şikayet yok zaten, güzeldi yani. Çok çirkef adamlar var yolda işgüzarlık yapan. iş arabaları yürütmekten çıkıyo hileye geçiyo. zaten arabaları kasmayı bırakmış ..nelik peşinde koşuyolar. Öyle adamları herkez biliyo kendileri farkında olmasalarda.
memnun oldum haberleşiriz yine. Bizimde bakırkoy tarafına bi iadei ziyaretimiz var olmadı organize olur hepberaber buluşuruz

Bayrampaşalı
07-05-2014, 20:58
Bu arada biz deneme yaparken yanaşan sizdiniz demişsin, o gece 4 kapı 1.8T A3, Astra GSI, Corsa A Turbo, Mazda 3 T, A4 quat, Calibra T, Calibra ve tüm corsalar beraberdik. yani yolda gariban gariban giderken sana yanaşıp bi deneyelimmi demedim, aynı ayarda olduğunu düşünüp keyifli olacağını düşündüğüm için sana yanaştım :)

kusura bakma o zaman abı ben hiç görmedım sızı o yuzden

buraya geldıgınızde mutlaka beklerım sadece denemek ıcın degıl cay kahve ıcmeyede beklerım :icon_tup:

Deneyen bütün araçlara Maşallah knka Rc'ye ayrı maşallah duruşu-gidişi çok iyi kazasız belasıZ inşallah...

tesekkurler kanka bizde bılmıyoduk ne kadar gıdıcegını iyi oldu bızım ıcınde :)

JDM VTİ
07-05-2014, 21:03
maşallah araçlara.

yazılım filre egzos, rc yi gerçekten çok değiştiriyor. kısayı da taktın mı tamamdır sana :)

Bayrampaşalı
07-05-2014, 21:11
maşallah araçlara.

yazılım filre egzos, rc yi gerçekten çok değiştiriyor. kısayı da taktın mı tamamdır sana :)

bu hafta ınsallah kısa yapıcam sökucem teneke jant koycam merak ettıgım bı arac var onunla denıcem hayırlısı bakalım kanka :)

JDM VTİ
07-05-2014, 21:15
ohoo senin jantlar duruyor mu denerken:D öküz gibi la onlar 4 tane sac tak 15inç zaten cok değişicek kardeşim. ulan ne işin var rollingle senin işin değil bu, öküz gibi ağır bide 17inç jantlarla denemye gidiyo adam:D

Bayrampaşalı
07-05-2014, 21:19
ohoo senin jantlar duruyor mu denerken:D öküz gibi la onlar 4 tane sac tak 15inç zaten cok değişicek kardeşim. ulan ne işin var rollingle senin işin değil bu, öküz gibi ağır bide 17inç jantlarla denemye gidiyo adam:D

bagajdaki bas ı emir gördu kufur ettı bune lan dıye :D napıyım kanka atarımız yok bızım keyıf amaclı cıkıyoruz ama bu haftalık guzel bıseyler yapıcam daha üstüne cıkmam yeter bana :)

KADİR KIRIŞ
07-05-2014, 21:21
mesutcum videolar koyulmadan neden sorulmuyo ve koydukıtan sonra silelim isterseniz diye bişey olamas ;) ki ben astra için konuşuyorum kendimde ordaydım gsı seni geçiyo :p ki bi kerede denenmedi 2 kere denendi videoları ya tam ve net görüntüler koyun hep beraber izliyek makaramızı yapak yada hiç koymayın :p gsı sahibi arkadaşımdır
GSI DA F/E VAR (sadece arka koltuk sökülü) bilgi amaçlıı ;)

kinder
07-05-2014, 22:54
Videomu niye habersiz sildiniz anlamadim. Go pro hd cekim yaptigi icin bi videoyu 3 saate derleyebiliyorum. Biyle keyfe keder sikinecekse Bir daha cek desenizde cekmem.

Bayrampaşalı
07-05-2014, 23:01
Videomu niye habersiz sildiniz anlamadim. Go pro hd cekim yaptigi icin bi videoyu 3 saate derleyebiliyorum. Biyle keyfe keder sikinecekse Bir daha cek desenizde cekmem.

abi video ikinci sayfada duruyo kimse silmedi neden kızıyosun :)

MECOO
08-05-2014, 16:35
Bu arada videodaki arkadaşlar araçları hakkında bilgi verirse seviniriz. Ben corsa nın orjinalde nasıl bir teknik özelliğe (hp, tork, kg) sahip olduğunu bilmediğimden şaşırdım şimdi. Ciddi iyi gidiyor teknik verisine göre. Her iki aracada tekrardan maşallah.

kinder
08-05-2014, 19:45
abi video ikinci sayfada duruyo kimse silmedi neden kızıyosun :)

:) olsun ben söyliyimde silerseniz çekmem bidaha :p

okan_rs
09-05-2014, 08:51
Sanirim bu hafta deneme olmasi zor gibi gozukuyor hava yagmurlu bu arada tum araclara maasallah bi benim videolarim yok o kadar denedik herkezle :)

roo
09-05-2014, 08:57
Bu arada videodaki arkadaşlar araçları hakkında bilgi verirse seviniriz. Ben corsa nın orjinalde nasıl bir teknik özelliğe (hp, tork, kg) sahip olduğunu bilmediğimden şaşırdım şimdi. Ciddi iyi gidiyor teknik verisine göre. Her iki aracada tekrardan maşallah.

93-94 corsa gsi standartta 1.6 16v 150Nm 109Hp 1030kg 0-100 9:50sn
custom_ kelebek,emme manifoldu,headers,eksoz,yazılım
PPR_ kapak
timing'siz 151Hp 164Nm (980kg+ 2kişi)

roo
09-05-2014, 09:00
:) olsun ben söyliyimde silerseniz çekmem bidaha :p
cansın.. :)

okan_rs
09-05-2014, 09:04
Sanirim bu hafta deneme olmasi zor gibi gozukuyor hava yagmurlu bu arada tum araclara maasallah bi benim videolarim yok o kadar denedik herkezle :)

roo
09-05-2014, 09:30

:)))))))))

roo
09-05-2014, 12:06
bidahaki haftayada bayrampaşalı kısayla gelir artık :)

Bayrampaşalı
09-05-2014, 15:44
bidahaki haftayada bayrampaşalı kısayla gelir artık :)

çok zor abi ben bi süre bişey yapamam :)

MECOO
09-05-2014, 16:37
93-94 corsa gsi standartta 1.6 16v 150Nm 109Hp 1030kg 0-100 9:50sn
custom_ kelebek,emme manifoldu,headers,eksoz,yazılım
PPR_ kapak
timing'siz 151Hp 164Nm (980kg+ 2kişi)

Çok iyiymiş, maşallah güçe karşı tutunma biraz zayıftır sanırım hem kasa olarak hemde frenaj olarak.

CooLeqenD
09-05-2014, 16:39
çok zor abi ben bi süre bişey yapamam :)

Hep ateş hep ateş ediyorsun :D Çok tehlikeli adamsın sen varya Esnaf Spor :D

alperkirman
09-05-2014, 16:52
mesuuuut kısa yapamican hee sen bi haftada swap yaparsın o arabaya 1.8t swap kandırma bizi :D :D

outlaw
09-05-2014, 19:50
sonunda ben yapicam RC ye kisa o olucak :D

MECOO
09-05-2014, 23:48
Esnafa destek kütfen :)

outlaw
10-05-2014, 10:47
bakkala destek kredisi aciyoruz kisa icin :D

Bayrampaşalı
10-05-2014, 11:46
Hep ateş hep ateş ediyorsun :D Çok tehlikeli adamsın sen varya Esnaf Spor :D

Yokbe berko biz esnaf adamız ufaktan takılıyoruz :D

mesuuuut kısa yapamican hee sen bi haftada swap yaparsın o arabaya 1.8t swap kandırma bizi :D :D

walla bu gıdısle 1.8t bulamazsam öle yapıcam kanka :D

araba senin olum al ıstedın gıbı kullan dert ettıgın şeye bak :D

Esnafa destek kütfen :)

bakkala destek kredisi aciyoruz kisa icin :D

yaw parayla ilgili sıkıntı yok bu aralar değişik şeyler peşindeyim o yuzden arabayla ugrasamıyorum cumartesıde beri hala yatıyo marş basmadım hiç :D

Düşünmeniz yeter hepiniz adamın dibisiniz :)

alperkirman
10-05-2014, 12:11

forumdan herkez 1 sakız alsa 1000kişi 50kuruştan yok az 2 sakız alırsa tamamdır bu iş :D

Bayrampaşalı
10-05-2014, 12:17
forumdan herkez 1 sakız alsa 1000kişi 50kuruştan yok az 2 sakız alırsa tamamdır bu iş :D

dükkan yok olum artık sattım dükkanı boş gezer adamın biriyim ben :D işsiz :D