PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracında In-Dash Kullananlar

PALERMO
27-08-2008, 09:41
Arkadaşlar aracıma yeni teyp almayı düşünüyorum ama In-Dash alıp almamakta kararsız kaldım.

Fazla klip vs izleyeceğimi sanmıyorum, sadece araçta ekran olması ve büyük menüleri hoşuma gittiği için alacağım ama kullanışlılığı olmayan bişeyse onun yerine normal ebatta bir Cd-Mp3 çalar da alabilirim yani.

Olumlu olumsuz bir yorum yaparsanız sevinirim. Teşekkürler...

TünayK
27-08-2008, 10:38
pıoneer var ın dash...ılgılenırsen oms atarsın...

PALERMO
31-08-2008, 22:27
Güncel.

Alırsam Pioneer alacağım büyük ihtimalle ama In-Dash parasına komple tesisat da toplanabilir o yüzden kararsızım yardım lütfen.

NOSman
31-08-2008, 22:31
Indash guzeldır.
Ama almışken butcenız musaitse alpine almanızı tavsiye ederim.Tabi sıfır olarka alıcaksanız.pioneer alpine cok kalteidir ama alpine hem parası hem akltesi farklı :D

Burak Kasim
31-08-2008, 23:02
Kenwood in-dash kullandim .bne zenciler calana kadar. :Deli:

Cok memnundum ama malesef...

Ben tesisat hic sevmeyen biri olarak sana tesisat yapicagina in-dash al derim.

Edit: Imla hatasi ;)

Vtec-SEDAN
31-08-2008, 23:04
aracımda FOR-X marka indash kullanıyorum ve gayet memnunum.. indash kullanması zevkli oluyor. ister dinle, ister seyret.. :)

scream3057
31-08-2008, 23:52
tesisat yapıcaksan bırak indash ı falan kur tesisatını bence hakan...hem kendinde söylüyorsun video özelliğini pek kullanmayacağım diye...sırf büyük yazılar için falan bi tesisat parası vermezdim ben...

sülüman
31-08-2008, 23:54
Eger ARACINDAa uygun yer varsa double koy derim hel jvc yi asır tavsiye ederim

y@sin
01-09-2008, 00:00
For-X marka kullanıyordum gayet memnundum çalınana kadar :S aracın içindeki havayı değiştiriyor İn-dash normal teyp yerine bence en uygunu..

-ER-
01-09-2008, 00:05
Eskiden bir in dash kullanıcısıydım :( severdim kendisi bende pek klip izlemezdim.
Ama kendimi tatmin etmek için almıştım, taki çalınana kadar kullandım :(
Normal müzik dinlerken arkaya arabamın resimlerini koyardım falan zevkli oluyor menüsü ekranı parmaklamak falan ama işte çok dikkat çekiyor.
Ben ekran kapalıyken pek birşeye benzemiyor kim nereden anlar ki çalınsın düşüncesindeyidim.
Ama adamların işleri bu yani kapalı garajın yoksa alma derim :)

Onun yerine şimdi 3. teybimi kulllanıyorum artık bunu kullanıyorum tavsiye ederim.
Sony CDX-GT828U (http://www.sony.com.tr/product/ica-cd-tuners/cdx-gt828u) yada başka modellerinede bakabilirsin ama USB li oluşu güzel birşey gerçekten cd ile uğraşmıyorsun ve yol sarsıntısında takılma falan yapmıyor.

Dragger
01-09-2008, 01:35
Hakan tesisat isine gireceksen teyp al, yok girmem diyorsan indash al bence :)

Utku
01-09-2008, 02:33
İn-dash çk zevkli bi olay arabanın için ayrı bir hava katıyor gerçekten :)Tesisat yapıcaksan pioneer iyidir.Eksiği yok fazlası var.Yapmicaksan ki araç a3 orjinalde kalitelidir,FOR-X veya Novitech iyidir.

B!Rtan
01-09-2008, 09:33
indash güzeldir. canın sıkıldımı çekersin sahile alırsın 3 bira,atarsn güzel bi film çatara patara izlersin :) komşuların çok olur :D