PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : Ankara; Yine Beyaz Otobüs Dehþeti

ghibli06
12-05-2014, 10:46
Ankara'da özel halk otobüsüyle beton mikserinin çarpýþtýðý kazada 25 kiþi yaralandý.

Akyurt'tan þehir merkezine gelen Ýsmail Yýldýrým'ýn kullandýðý özel halk otobüsü, 5'inci kilometredeki kavþakta, Satýlmýþ Düzdere'nin idaresindeki çimento mikseri kamyonuna takýlý römorka çarptý. Kazada, halk otobüsünün sürücüsü Ýsmail Yýldýrým'ýn da aralarýnda bulunduðu 25 kiþi yaralandý.

Olay yerine çok sayýda ambulans ve itfaiye sevk edildi. Yaralýlar, ambulanslarla Ankara'daki çeþitli hastanelere kaldýrýldý. Kazaya karýþan otobüs daha sonra çekiciyle kaldýrýldý.

bu kaçýncý yeter artýk! demokratik bir ülkede olsak gider gösteri yapar tepkimizi belli ederiz ama bu otobüslerin kime ait olduðunu Ankaralý iyi biliyor! yetti gerçekten yetti, her gün en az 50 tane de katliam teðet geçiyor bunlar yüzünden!!!

muratburunce
12-05-2014, 10:49
o otobüs þöförleri haplý geziyor sanýrým...

Octane
12-05-2014, 10:49
Suyu çýktý be iyice. Ýnþallah ölü olmaz.

ErenDurmus
12-05-2014, 10:52
o otobüs þöförleri haplý geziyor sanýrým...
Cesaret hapý atýp çýkýyolar sabahlarý , Ankara'da en tehlikeli araç tipi :eek:

TolgaEsentepe
12-05-2014, 10:57
dolmuþlar halk otobüsleri.. Toplu taþýmaya kesinlikle çözüm lazým..

muratburunce
12-05-2014, 11:05

toplu taþýmaya çok sýký denetim lazým bence... sabahlarý çok þahit oluyorum o trafik yoðunluðunda dolmuþ otobüs vs toplu taþýmacýlar ne kýrmýzý ýþýkta duruyorlar nede trafik kuralýna uyuyorlar adamlar ambulans sanýyor kendini... evim incirlide gata'nýn ordaki yolu kullanýyorum dolmuþcular trafikte kýrmýzýda önü doluysa ters þeride girip gidiyorlar mobese olan kavþakta hemde, çok enteresan ben kýrmýzýda biraz önde olduðum için ceza yedim orda dolmuþcular otobüsler hem kýrmýzýda geçiyor hemde ters þeritten gidiyor çok acayip bir ülkedeyiz :icon_wack

wiesmann
12-05-2014, 11:15
toplu taþýmaya çok sýký denetim lazým bence... sabahlarý çok þahit oluyorum o trafik yoðunluðunda dolmuþ otobüs vs toplu taþýmacýlar ne kýrmýzý ýþýkta duruyorlar nede trafik kuralýna uyuyorlar adamlar ambulans sanýyor kendini... evim incirlide gata'nýn ordaki yolu kullanýyorum dolmuþcular trafikte kýrmýzýda önü doluysa ters þeride girip gidiyorlar mobese olan kavþakta hemde, çok enteresan ben kýrmýzýda biraz önde olduðum için ceza yedim orda dolmuþcular otobüsler hem kýrmýzýda geçiyor hemde ters þeritten gidiyor çok acayip bir ülkedeyiz :icon_wack

bende yaþadým benzer durumu birinde polisin kucaðýna düþtü ruhsatý verdi telefonu açtý ruhsat beyaz saçlý poliste dedi kapattý

Equinox
12-05-2014, 11:21
Binmeyin bindirmeyin kimseyi beyaz otobüslere, o þerefsizler açlýktan ölsün. Bu kadar hayvaný nerden buluyorlar çok merak ediyorum. Eryamana metro geldi bakýyorum o otobüsler hala dolu gidiyo anlamýyorum bu insanlarý.

Y.Emre
12-05-2014, 11:23
Bütün otobüsleri valilikler/belediyeler alýp sabit maaþlý þoförlere kullandirtsa bu kazalardab eser kalmaz ama nerde..

muratburunce
12-05-2014, 11:25
bende yaþadým benzer durumu birinde polisin kucaðýna düþtü ruhsatý verdi telefonu açtý ruhsat beyaz saçlý poliste dedi kapattý

benim tahminim emiyetten birilerine saðlam para yediriyolar yoksa mobesenin önünden kýrmýzýda geçmek hergün cesaret hapý fln deðil direk ispirto fln içmesi lazým kafanýn gitmesi lazým uçmasý lazým yani... incirli lisesinin önünde dolmuþla bi kaza yaptým 1sene önce fln dolmuþcu resmen üstüme çýktý sol arka çamurluktan aynaya kadar sürte sürte geldi polis çaðýrdýk hemn üstümüzde mobese var dedim mobeseye bakýlacakmý biz geldik gerek yok dedi raporu tuttu gitti dedim dolmuþcun tanýdýklarý büyük ihtimalle bana geçirecekler öylede oldu...

Octane
12-05-2014, 11:32
benim tahminim emiyetten birilerine saðlam para yediriyolar yoksa mobesenin önünden kýrmýzýda geçmek hergün cesaret hapý fln deðil direk ispirto fln içmesi lazým kafanýn gitmesi lazým uçmasý lazým yani... incirli lisesinin önünde dolmuþla bi kaza yaptým 1sene önce fln dolmuþcu resmen üstüme çýktý sol arka çamurluktan aynaya kadar sürte sürte geldi polis çaðýrdýk hemn üstümüzde mobese var dedim mobeseye bakýlacakmý biz geldik gerek yok dedi raporu tuttu gitti dedim dolmuþcun tanýdýklarý büyük ihtimalle bana geçirecekler öylede oldu...

Þikayet edip dava açsaydýnýz keþke. Belki bir þeyler olurdu. Çok terbiyesizce biþey bu yapýlan.

muratburunce
12-05-2014, 11:36
Þikayet edip dava açsaydýnýz keþke. Belki bir þeyler olurdu. Çok terbiyesizce biþey bu yapýlan.

þikayet edip dava açsam kimi kime þikayet edecem... dolmuþcuyumu þikayet edecem yoksa polislerimi dolmuþcu diyecek karar o þekilde polisler bi kýlýf bulur ztn dava açsam sonuçlanana kadar bi ton ývýr zývý... bu ülkede hakkýný aramak bile haksýzlýða düþürür insaný :icon13:

FatihR.
12-05-2014, 11:40
Bizim inþaatlara beton döken firmanýn kamyonuymuþ aradýk geçmiþ olsun diye otobüs suçlu dedi ama ne dir ne deðildir bilmiyorum.

cagdasi
12-05-2014, 14:13

Melih Gökçek buldu çözümü, saat 22:30'da metro bitiyor, herkes þahsi aracýyla ulaþsýn.

tibet
12-05-2014, 15:49
oha artýk yaaa

G60
12-05-2014, 16:26
Melih Gökçek buldu çözümü, saat 22:30'da metro bitiyor, herkes þahsi aracýyla ulaþsýn.

Bir de muhteþem teleferikler.
Müsait bir yerde diyip, havadan atlýyorsunuz.

koray ozan
12-05-2014, 16:42
ego otobüsleri de ayni pokun mavilisi

Risendark
12-05-2014, 16:54
keçiören sanatoryum caddesinden mavi paralý otobüsle 9 dakikada kýzýlaya giden otobüsler var ben kendi þahsi arabamla gidemiyorum adamlar koca otobüsle gidiyor e haliyle kazalara davet çýkýyor... buna saðlam el atýlmasý lazým yoksa çok can kaybý yaþanýr...

Sezgin
12-05-2014, 17:58
Minibus soforleri, ozel halk otobusu soforleri ve dolmuscular en buyuk canavarlari bu trafigin. Nedense hic sasirmadim, allah herkese acil sifalar versin. ( genelleme yaptim bu isleri yapan arkadaslar illaki vardir, alinmasinlar )

OronteS
12-05-2014, 19:34
Beyaz otobusler bildiðin katil

ozankaya
12-05-2014, 19:45
Ankara'da özel halk otobüsüyle beton mikserinin çarpýþtýðý kazada 25 kiþi yaralandý.

Akyurt'tan þehir merkezine gelen Ýsmail Yýldýrým'ýn kullandýðý özel halk otobüsü, 5'inci kilometredeki kavþakta, Satýlmýþ Düzdere'nin idaresindeki çimento mikseri kamyonuna takýlý römorka çarptý. Kazada, halk otobüsünün sürücüsü Ýsmail Yýldýrým'ýn da aralarýnda bulunduðu 25 kiþi yaralandý.

Olay yerine çok sayýda ambulans ve itfaiye sevk edildi. Yaralýlar, ambulanslarla Ankara'daki çeþitli hastanelere kaldýrýldý. Kazaya karýþan otobüs daha sonra çekiciyle kaldýrýldý.

bu kaçýncý yeter artýk! demokratik bir ülkede olsak gider gösteri yapar tepkimizi belli ederiz ama bu otobüslerin kime ait olduðunu Ankaralý iyi biliyor! yetti gerçekten yetti, her gün en az 50 tane de katliam teðet geçiyor bunlar yüzünden!!!

Abi ne yazikki halkimiz bu kafada gittikce bu kisiler basta oldukca bu tur kazalar basimizdan eksik olmayacak insanlarin hayatini hice sayip 2tl pesinde olan insanlar yuzunden ben topli tasimaya mumkun oldukca binmiyorum metro disinda.

ibozum
12-05-2014, 20:09
Böyle haberlere hiç þaþýrmýyorum. Bilakis kaza felan olmamasý þaþýrtýr.. Hepsi tehlikeli araç kullanmanýn tüm çeþitlerini sergiliyorlar..

vinz
12-05-2014, 22:58
dolmuþun biraz büyüðünü yapmýþlar içine dolmuþun aldýðýnýn 5 katý insan dolduruyolar içeride nefes alýnmýyo o insanlara da yazýk . zaten çoðu 10 numara yað kullanýyo bi yangýn kývýlcým filan çýksaydý büyük bi facia olabilirdi .

exca-
12-05-2014, 23:09
Nefret ediyorum beyazlardan da dolmuþlardan da, resmen katiller. Eskiþehir yolunda cepleri var onlara yapýlmýþ, normal þeritten gidip en solda duruyolar. Kaç kere kaza atlattýk. Biþey deðil ben dursam arkadan biri gelse yapýþtýrsa tost olup geberip gidicez resmen. Makas atanlar mý dersin en sol þeride çýkanlar mý dersin bi anda sað þeride sol þeride çýkanlar mý dersin.

En son bi hatta gördüðüm iki tane genç çocukla itiþ kakýþa girdiler, merc. s kullanýyo tipler 200 300 metre geçti geçmedi önünü kesip cama silahla yapýþtý biri. Ýnsaný o noktaya getiriyolar..

muratburunce
13-05-2014, 07:56
Nefret ediyorum beyazlardan da dolmuþlardan da, resmen katiller. Eskiþehir yolunda cepleri var onlara yapýlmýþ, normal þeritten gidip en solda duruyolar. Kaç kere kaza atlattýk. Biþey deðil ben dursam arkadan biri gelse yapýþtýrsa tost olup geberip gidicez resmen. Makas atanlar mý dersin en sol þeride çýkanlar mý dersin bi anda sað þeride sol þeride çýkanlar mý dersin.

En son bi hatta gördüðüm iki tane genç çocukla itiþ kakýþa girdiler, merc. s kullanýyo tipler 200 300 metre geçti geçmedi önünü kesip cama silahla yapýþtý biri. Ýnsaný o noktaya getiriyolar..

adamý durduk yere katil ederler bu þöförler... sanýrým hepsi melih baþganýn akarabalarý ehliyeti olmayan bile vardýr içlerinde köyden alýp gelmiþtir...

Ahmet Saraçoðlu
13-05-2014, 08:06
en saðlam kazamý beyaz otobüs sayesinde yaptým ankarada.Tobb etü den çukurambara giderken eskiþehir yolunun altýndan geçiyorsunuz , otobüsü süren zaat ta eskiþehir yolundaki duraða girdikten sorna alttan dalýp tekrar çýkacak yukarýya.Hiç frene basmadan kavþaktan kontrolsüz bi þekilde daldý benim kapýdan bodoz girdi.cidden denetim þart.

drago
14-05-2014, 19:09
yeni konu açmak istemedim.

okurken insanýn içi cýz ediyor.

Şehit Kızına Büyük Terbiyesizlik ! | HaberDokuz (http://www.haberdokuz.com/2014/05/09/sehit-kizina-buyuk-terbiyesizlik)

burakgunay
14-05-2014, 19:16
Sever misin sabaha mý býrakýrsýn.. Sabahlara kadar sevmek lazým bu þerefsiz hayvan oðlu hayvanlarý haysiyetsiz köpekler.. Ne biçim konuþuyosun lan kýzla hayvan desen ya býçaklanýcaksýn ya beyzbol sopasý kafaný 2ye yaracak. Bunlara çekicen belden küteyi, bi daha söyle lan a..... mun evladý diceksin, oturtucan o otobüse fazladan aldýðý 50 kiþinin önünde vites topuzunun üstüne komple. Kýzýn babasý vatana canýný versin, ya vermese ne olur adý üstünde bayandýr. Hayvan.

HellRot06
14-05-2014, 19:41
Pazartesi sabah iþe giderken protokol yolunda 9 tane ambulans saydým ve tahmin ettim.Akyurt özel halk otobüsü olduðunu.Geçen yýlda devrilmiþti bitanesi yine 20-25 yaralý vardý. Çubuk'ta öðrenci olduðum sýralarda çok gittim geldim beyaz otobüslerle. Resmen ölüme gidiyorlar.Birilerinin engel olmasý lazým...

muratburunce
15-05-2014, 09:02
yeni konu açmak istemedim.

okurken insanýn içi cýz ediyor.

Şehit Kızına Büyük Terbiyesizlik ! | HaberDokuz (http://www.haberdokuz.com/2014/05/09/sehit-kizina-buyuk-terbiyesizlik)

adamýn kafa yapýsý yobaz karþýsýndaki bayan þehit kýzý fln fark etmez kafa yapýsý yobazlýk olduðu için düþünemez bu varlýklar fotosentez yapiyo tipini s.....ðim...

Emre Ekrem
15-05-2014, 13:15
Zavallý mahluklar, insanlýktan nasibini almamýþ insan taklidini bile beceremeyen insancýklar.

fast-back
16-05-2014, 14:33
Burada mesele sadece o insancýklar deðil. Biraz da kendimizi sorgulamamýz gerekiyor.
Peki bizler ne kadar tepki veriyoruz? O dolmuþ ya da otobüsün içindekiler ne yapýyor?
Benim de baþýma birkaç kötü olay geldi maalesef. Bir olayda Gazi önünde dolmuþu durdurdum ve tahmin edin ne oldu? Ýçindeki yolcular bana tepki gösterdi, oysa þoför beni ve ikiz kýzlarýmý öldürecekti. Allah'tan Polis varmýþ da onu görünce þoför kaçtý.

Bir diðer olayda da Keçiören-Tepebaþý'ndan aþaðý inerken aracýmla, körüklü otobüs döner-kavþakta beni sýkýþtýrdý çok zor kurtuldum. Otobüsü takip edip Þelalede önünü kestim ve yine yolcular tepki gösterdi?

Biz gazeteci yazmýþtý, Ankara'da dolmuþta giderken þoför pet þiþeyi camdan atmýþ ve Konya yolunda giden aracýn camýna çarmýþ. Araç þoförü haliyle tepki göstermiþ. Dolmuþ þoförü ne yapsa iyidir? Bozuk paralarý alýp adamýn arabasýna atmaya baþlamýþ. Yolcular ne yapýyor peki?! Evet , susuyor ve izliyor.

Biz birçok þeyi hak ediyoruz maalesef...

oðuz
16-05-2014, 14:38
Burada mesele sadece o insancýklar deðil. Biraz da kendimizi sorgulamamýz gerekiyor.
Peki bizler ne kadar tepki veriyoruz? O dolmuþ ya da otobüsün içindekiler ne yapýyor?
Benim de baþýma birkaç kötü olay geldi maalesef. Bir olayda Gazi önünde dolmuþu durdurdum ve tahmin edin ne oldu? Ýçindeki yolcular bana tepki gösterdi, oysa þoför beni ve ikiz kýzlarýmý öldürecekti. Allah'tan Polis varmýþ da onu görünce þoför kaçtý.

Bir diðer olayda da Keçiören-Tepebaþý'ndan aþaðý inerken aracýmla, körüklü otobüs döner-kavþakta beni sýkýþtýrdý çok zor kurtuldum. Otobüsü takip edip Þelalede önünü kestim ve yine yolcular tepki gösterdi?

Biz gazeteci yazmýþtý, Ankara'da dolmuþta giderken þoför pet þiþeyi camdan atmýþ ve Konya yolunda giden aracýn camýna çarmýþ. Araç þoförü haliyle tepki göstermiþ. Dolmuþ þoförü ne yapsa iyidir? Bozuk paralarý alýp adamýn arabasýna atmaya baþlamýþ. Yolcular ne yapýyor peki?! Evet , susuyor ve izliyor.

Çok doðru yazdýklarýnýz.Ýnsanlar tepkisini göstermiyor veya yanlýþ yönde gösteriyor.Yolcularýn bu þekilde haksýzýn yanýnda olmasý durumunda "ulan siz hakkediyorsunuz kötü þartlarý" demek kalýyor.
Ama istisnai durumlar var tabiki.

muratburunce
17-05-2014, 08:03

aynen katýlýyorum sustuðumuz ses çýkaarmadýðýmýz için bu hale geldik ztn herkes istediði gibi davranýr oldu kimse ses çýkarmayýp sulçunun bize bulaþmasýn diye sýrtýný sývazladý suçlu olan kendini haklý gördü ve yaptý hatayý hiç bir zmn hata olarak görmemeye baþaldý... herþeyi hak ediyoruz bencede :icon_tup: