PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazılım satışı konusunda tecrübeli olup iş arayan var mıdır?

Quantum
12-05-2014, 15:54
Belki forum içinde aşağıdaki özelliklerde birileri vardır ve iş arıyordur diye düşünerek konuyu açtım.

Yazılım sektöründe çalışmak isteyen tercihen tecrübeli Satış Temsilcileri arıyorum.

Aşağıdaki özellikler size uygunsa özel mesaj yolu ile bana ulaşırsanız özgeçmişinizi göndereceğiniz mail adresimi vereceğim.

16 Mayıs Cuma gününe kadar özgeçmişlerinizi gönderebilirsiniz.

Genel Nitelikler

Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun veya benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,
Yazılım ve proje satışı konusunda tercihen deneyimli,
Bayi ağı kurabilecek bilgi ve beceriye sahip,
İstanbulda ikamet eden,
Etkin sözlü/yazılı iletişim, anlamlı beden dili kullanımı ve gerektiğinde teknolojik görsel- işitsel araçların desteği ile güvenilir ve ikna edici sunumlar yapabilen,
Çok iyi derecede iletişim, kişilerarası ilişkiler kurma ve sürdürme becerisine sahip,
Sonuç, çözüm ve müşteri odaklı,
Aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

İş Tanımı

Sahada sıcak satış aktivitelerini gerçekleştirerek, mevcut müşterilerin korunmasını ve potansiyel müşterilerin kazanılmasını sağlamak,
Satış sonrası eğitim ve hizmet desteği vererek ve/veya verilmesini sağlayarak müşteri yönetimini gerçekleştirmek,
Müşteri ihtiyaçları ve geri bildirimlerini analiz ederek, müşterilerin ürün ve hizmetlerden maksimum fayda sağlayacağı, satış hacmini arttırmaya yönelik programlar önermek.

mami78
12-05-2014, 16:01
Yazılımcı değilim ama Şöförlüğe gelirim :)