PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 207 rc spoiler fiber ustası

driver_can
13-05-2014, 16:41
207 aracım içim rc spoiler taktırmak istiyorum.Özellikle maslak çevresinde avrupa yakası genelide olabilir bi ihtimal işinde iyi hata,dalgalanma ve kalıp hatası yapmayacak düzgün işçiliği olan nereyi önerirsiniz?Servisten orjinalinî 3 aydır temin edemedim.

meSs
13-05-2014, 19:43
207 aracım içim rc spoiler taktırmak istiyorum.Özellikle maslak çevresinde avrupa yakası genelide olabilir bi ihtimal işinde iyi hata,dalgalanma ve kalıp hatası yapmayacak düzgün işçiliği olan nereyi önerirsiniz?Servisten orjinalinî 3 aydır temin edemedim.

sah.....den sitesinde güzel ürünler var sıkıntı cıkmıyor, hazır boyalıda alabilirsiniz.

driver_can
13-05-2014, 20:39
Ordakileri gördümde bazılarında çok kalıp hataları oluyor biraz fazla titizim.Maslakta temelli servisi aradım peugeot çalışmıyoru dedi garage tuningi önerdi ordakilerde temelliden ayrılmaymış aradım boyasız 180 dedi piyasada 100-120 garage'ın işçîliği nasıldır?yoksa piyasadakilerden farkı yok mudur?

Jön Türk
13-05-2014, 21:06
Sahibinden deki fiber kalıplar fena sayılmaz bende kullanıyorum.Biraz kusurları oluyor ama oturuyor.Hiç hatasız istersen servisten orjinal parça al vida deliklerinden vidala 250 liraydı galiba serviste

driver_can
13-05-2014, 21:26
Sahibinden deki fiber kalıplar fena sayılmaz bende kullanıyorum.Biraz kusurları oluyor ama oturuyor.Hiç hatasız istersen servisten orjinal parça al vida deliklerinden vidala 250 liraydı galiba serviste

Teşekkür ederim tavsiyeniz için ama yazımın başındada belirttiğim gibi 3 aydır servisin Fransa'dan getirmesini bekliyorum süre ve tarih veremiyorlar.Ayrıca önceki aracım içinde servisten almıştım vidalamadım yapıştırdım.

Seven7
13-05-2014, 22:02
Bence sahibinden üzerinden alın, olmazsa o parça üzerinde ufak tefek oynama ile kusurları halledip orijinal görüntüye ulaşmanız fiyat açısından daha iyi olur bana göre.