PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acura integra ile Honda integra arasında fark nedir ?

3rk4n
28-08-2008, 17:57
Geçenlerde ilanları kurcalarken acura integra gördüm bildiğimiz honda integralardan farkı nedir bunların ?

BarBo
28-08-2008, 18:58
acura hondaların amerikada üretilenleri diye biliorm. opel ve vauxhall gibi ama yanlışta olabilir tebi.

Serencebey
28-08-2008, 19:14
Acura Hondanın amerıka pazarının adı.

Honda Integralarla Acura Integralar arasınıda sadece motor kodu farkı var. Ikı aracın dıger modellerınde benzer buyuk farklılıklar ortaya cıkıyor. TS-X Accord vs.

Bırde ıntegra type-rlarda acura ve honda arasında HP farkı var :)

sürüngen
28-08-2008, 21:08
acura ve honda arasında tampon sinyalleri ve arka stop farkları da vardır...

M_PROJECT
28-08-2008, 21:26
ikiside yalan dolan :D

GökhanO
28-08-2008, 21:30
acura hondanın kısmen lüks ve donanımlı modellerini amerikada pazarlamak icin kullandıgı markadır, toyota-lexus, nissan-infiniti gibi, donanım farklarının dısında integralar aslında aynı araclar su anda japonyada integra diye satılan arac amerikada rsx diye satılıyor mesala.

saner müftüoğlu
28-08-2008, 23:55
markanın lüks kolu...nasıl toyotada lexus nıssanda ınfınıty var hondanın da acurası bir nevi farklı pazarlara yöneliş şekli. Sanırım yakın bir gelecekte Japon pazarında da satısa sunulacak. ***** amerıka ıcın dusunlen bır marka oldugu ıcın halıyle hondadan bıraz daha yuksek ımaja ve ıc mekan kalıtesıne sahip. farklı beygır guclerı var her ne kadar aynı tip motorları kullansalar da. ayrıca dıs kısımlarda da az once yazıldıgı gıbı bır kac detay farkı var. sloganı zaten herseyı kanıtlıyor "Advance"
mesela TSX aslında Accord. 2.4 lt 201 HP Drive-by-Wire throttle system makıne kullanılıyor.

gokhan035
29-08-2008, 00:19
acura ve honda arasında tampon sinyalleri ve arka stop farkları da vardır...

o modelinden kaynaklanıyo umut cum :) 90-92 teg lerle 92-94 lerin tampon - tampon sinyalleri ve stopları farklı :)

teggy
29-08-2008, 07:02
Geçenlerde ilanları kurcalarken acura integra gördüm bildiğimiz honda integralardan farkı nedir bunların ?

O araç canada spec. Bizim buraya getirdikleri normal honda olanlarda donanımlar eksik. Boş getirmiş şerefsizler. Onda full. Abs, cruise control, çelik jant, otomatik emniyet kemerleri, çift renk konsol ve orjinal deri döşeme vs...Ama çok iyi durumda deildi. Taa ankaradan kalktım bakmaya gittim 1.5 sene kadar once. Masrafı çoktu vazgeçtim.

3rk4n
30-08-2008, 10:23
Anladım yardımlarınız için teşekkürler.