PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Önerileriniz

barti
13-05-2014, 18:45
listemi tamamlamaya çalışıyorum ama ürün yelpazesi o kadar genişki işin içinden bir türlü çıkamıyorum bu yüzden;

Yıkama sonrasında sprey veya sıvı(kolay uygulanabilir olması önemli tecrübem yok) cila önerilerinizi bekliyorum.Toz tutmaması açısındanda tecrübe ettiklerinizi söylermisiniz?

Ayrıca aracın torpido,kapılar vs için herhangi bir apc kullansam olur mu yoksa bu 3m,sonax,meg gibi markaların hızlı iç yüzey spreylerinimi kullanmam lazım?

ÜSTÜNERC
13-05-2014, 19:35
Her markanın ürünü var tabi ki kalite durumlarıda farklı.Sonaxın Hızlı cilasını kullandım fakat meguiars gibi etkili sonuc alamadım bu yüzden meguiars hızlı cila onerıyorum.Araç plastik aksamına torpido direksiyon vs gibi yerlere daha once adı duyulmamıs 10 liralık malzemeleri kullanmanızı onermem.Zamanla rengini soldurup catlatıyor.Meguiars'ın plastik aksam parlatıcı urunlerı var ped yardımıyla surulup uygulanıyor.Hem toz tutmuyor hemde iz bırakmıyor yapış yapış gibi seyler olmuyor.

sagi
13-05-2014, 20:15
araç içinde toz tutmaması için plastik aksamlara ben plak2 kullanmaktayım

Burak
13-05-2014, 23:57
Apc olarak bilindik bir markayı tercih edin yeterli. Vinet olur Meguiar's olur Sensei olur hepsi aynı asagi yukarı. Sürekli apc kullanmayın. Bir kere detaylı temizledikten sonra ileriki yıkamalarda nemli bezle geçin. Ne kadar az kimyasal o kadar iyi.