PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Polonezköy Hakkında

emre55
16-05-2014, 18:10
İyi akşamlar bi arkadaşımla pazar sabahı polonezköye kahvaltıya gitmeyi düşünüyoruz, maksat kafa dinlemek, temiz hava, yürüyüş :) Daha önce giden ve bize kahvaltı için uygun yerler önerebilicek birileri varmı ?

Merthan
16-05-2014, 18:33
Orda pansiyonlar var zaten gidince görürsün,en güzel kahvaltıyı oralarda yaparsınız.

emre55
16-05-2014, 18:53
Orda pansiyonlar var zaten gidince görürsün,en güzel kahvaltıyı oralarda yaparsınız.

onu biliyorum da önerebilceğiniz uygun yerler varmı, konuyu açmamdaki amaç bu zaten daha önce belki burdan birileri gitmiştir önerileri olur :)

Merthan
16-05-2014, 18:55
Defne pansiyon ve Alenda ordaki en lüks pansiyonlar,dolayısıyla yemek hizmeti en iyi olan yerler oralar.

ToyGun
16-05-2014, 19:00
Geçtiğimiz haftasonu oradaydim. Polina diye bir kahvalticiya gittik. Foursqure puanına bakıp :)
Gayet güzeldi kahvaltı, tek eksik baldı. Fiyatı da 40tl kisibasi yanlış hatırlamıyorsam. Serpme olarak getiriyorlar. 10 üzerinden 7-8 alır bence.
Sonrasında da meydanda bir yerden bisiklet kiralayip yürüyüş parkuruna girdik. Tabi üst baş çamur ve 5 km yolun 3 kmsini yokuş yukarı gidince haşlanmış patates kıvamına geldik. Eğer bisiklete bineceksen veya direk yürüyeceksen de öneril merkeze gelmeden bisiklet parkuru var, oradan giriş yapman. Öyle çok daha eğlenceli geçer ;)

brv
16-05-2014, 22:07
Polina'yı giden herkesten duydum. Özellikle pastaları çok iyiymiş. Pazar günleri servis sıkıntısı olduğunu ve çok uzak masalara oturmamakta fayda var şeklinde tavsiyeler aldım.

Kendim de 1 gece çok güzel bir yerde kalmıştım ama adını unuttum :)

emre55
16-05-2014, 22:14
Kalma niyetimiz yok direk sabah 8 9 da orda olmayı planlıyoruz, 2 3 hafta önce şile saklıgöl e gittik çok hoşumuza gitti, 25 liraydı göl kenarında serpme kahvaltı, çok lezzetliydi, havası çok çok iyiydi, ama 2 3 saatte girmediğimiz delik kalmadı pek gezme imkanı yok orda :) bu seferde polonezköyde kahvaltı edip orayıda dolaşıp kafa dinleyip gelmek niyetimiz, araç fotoğrafı vs de çekmek istiyoruz, göl kenarı olan yerler hoşuma gidiyor denk geldim sırada burası var, başka önerebilceğiniz yer varsa iyi olur :)

Ozan Özer
16-05-2014, 23:02
Polina'da kahvaltı edebilirsiniz..Aynı şekilde pastaları efsanedir :))