PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ABD çıkma parça işi ? İngilizce bilenler bakabilir mi :)

chatlaxs
20-05-2014, 17:51
facebookta cb7 parça alış satış grubu var abdden bi elemanla tanıştım,bi kaç parça lazım sis farları hariç diğerlerini bulabilrim dedi, buraya kadar anlaştık sorun yok :)

en son bunu yazdı

How would you want to do this, i can get parts from the yard for you but I have to be sure before I commit to it. I had one person flake on me after I got a part for him and I got stuck with something I don't need

ingilizcem lise terkten hallice :D google tranlate ile bi yere kadar anlaşabiliyoruz ama bazen çeviride saçmalıyor oradada takılıyorum :)

şimdi bu arkadaş benden kapora mı istiyor başka bişey mi tam anlayamadım :soru: bilen yazabilir mi rica etsem :)

birde ABD de çıkma parça işi nasıl oluyor arkadaşlar ? hurdalığa girişte belli bi para ödeyip o araçtan istediğini mi alıyosun, yoksa parça başımı ücret ödeniyor acaba sistem nedir?

Falmor
20-05-2014, 18:04
Daha önce birisi için daha parça almış ama parça elinde patlamış.Nasıl yapalım diyor.Teklifi senden bekliyor yani.

clioGT
20-05-2014, 18:22
Sknti surdaki parcalar buyukse tr ye girite de araba parcasi oldugu anlasilirsa kullanilmis, sknti yasarsin.

McS_R53
20-05-2014, 20:00
Amerika'da giriorsun hurdalığa istediğin parçayı söküp çıkıyorsun ücretini ödüyorsun :) ne parça lazım sana ben bakabilirim istersen?

Onamdar
20-05-2014, 21:07
Eleman ben istediğin parçaları hurdalıktan toplarım ama vazgeçersen elimde patlar daha önce başıma geldi nası yapak hacı dio
Önden bi 200 dolar ateşle diyebilir

firat_07
20-05-2014, 22:28
2.el parca gumrukte problem olur geneldede kaliyor parca

A.Cem
20-05-2014, 23:06
Alacağından emin olmam lazım diyor. Daha önce biri için parça buldum almadı elimde kırıldı diyor. Hiç de ihtiyacı yokmuş o parçalara. Nasıl yapalım diyor.

chatlaxs
21-05-2014, 00:41
cevap için teşekkürler arkadaşlar :)

2. el kısmına gelince de bilmiyorum şansına mı ama geçen sene ebaydan çerçeve aldım komple sorunsuz geldi, mart ayındada orjinal farlar geldi aynı şekilde 5 lira ödeyip aldım ikisinide pttden

http://img.auctiva.com/imgdata/1/3/5/3/8/0/4/webimg/745360307_tp.jpg

http://oi58.tinypic.com/mb6234.jpg

@McS_R53 pm atıyorum kardeşim :)