PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir,de dolu hasari tamiri yapan?

mustimercan
28-05-2014, 00:31
arkadaslar 3 hafta sonra bi aksilik cikmassa araba ile almanya,dan izmir,e gelecegim,arabam dolu hasarli ,bildiginiz isinin ustasi,temiz yapan bi yer varmi izmir,de?ha bide nasil olsa almanci diye kazik atmayacak biri:-))

Mr.K
28-05-2014, 00:35
arkadaslar 3 hafta sonra bi aksilik cikmassa araba ile almanya,dan izmir,e gelecegim,arabam dolu hasarli ,bildiginiz isinin ustasi,temiz yapan bi yer varmi izmir,de?ha bide nasil olsa almanci diye kazik atmayacak biri:-))

selamlar

tavsiyem sanayiye girdiğinde ya plakayı sök ya da tr plaka tak.açık ve net yazıoyrum.yabancı plaka görünce herkes bi öpme peşinde hep uyuz oluyorum yıllardır be puşt $ € ile popomuzumu siliyoruz bizimki alın teri değilmi . onlara göre oooo gelmiş gavur memleketten bunda para vardır altında araba da xx vs genelde.Ya da tanıdık vasıtası ile git ama ne yap et gene diyorum ben yerinde olsam plakaları sökerim.

ekleme

araç m-b lacivert renk mi ?

d.berkay
28-05-2014, 11:58
Ankara'ya gelme şansınız olursa yardımcı olmaya çalışırım..

mustimercan
28-05-2014, 23:53
haklisin dostum sanayiye girince sanki turist görmüs saticilar gibi hepsi dükkana cekmek istiyo.iste onun icin önceden burda bi danisayim dedim dürüst isinin ehli bi usta bulurum diye..
ankara,ya gelemem malesef.

mustimercan
06-08-2014, 22:24
haziranda izmir,deydim ve arabami yaptirdim arkadaslar ama yaptirmaz olaydim ,böyle kötü bi iscilik ben görmedim,3. sanayide sistem kaporta ercan usta,bi tanidik vasitasiyla gittim,adam basladii ben 25 senelik ustayim, arabayi hic boyasiz ilk günkü gibi yaparim felan,arabayi biraktim aradan 4 gün gecti aradi ,gel abi arabaya bak bitti,gittim göcükler tavanda kapartoda yanlarda halen var,basladi boyamamiz lazim,dedim madem beceremeyecektin niye yaparim dedin,,,basladi bmw,lerin sac,i kalin oldugundan cekme yöntemiyle kimse yapamaz felan.yani tam bi laf ebesi,neyse biraktim boya dedim,gittim 3 gün sonra arabayi almaya tavani ,ön tarafi boyamis,yanlarda göcükler halen duruyo,deli etti beni diyom niye yapmadin?bos bi ara getir yapariz diyo deli etti beni...anlayacaginiz güzelim arabayi mahvetti,ama o benden aldigi parayi nasil helel yiyecek merak ediyorum.