PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volvo C30 1.6D E-Drive nedir nasıldır ?*biraz acil*

Mr.K
29-05-2014, 16:00
Tr geldim takas teklifi geldi aşırı mantıklı şekilde bana yardımcı olabilicek var ise anlatırmısınız nedir nasıl bir araçtır vs ?

aracın ilanını koyuyorum buraya ;

Volvo C30 1,6 D E-Drive - Volvo - Automobili - Vozila Bijeljina - PIK.ba (http://www.pik.ba/artikal/11431654/volvo-c30-1-6-d-e-drive/)

araç budur.Donanımı nedir boşmudur vs söylerseniz hani yürüyeni hangi araçla aynıdır kronik sorunu varmı ? Yazılım yapılabiliyo mu ? 2,0 dizel altını hiç kullanmadım tatmin eder mi ?

ona göre Babam ile telefonla görüşüp satışı verdiricem.

Kahn23
29-05-2014, 16:02
Onussümer gelir şimdi cevaplamaya :D

yiğit
29-05-2014, 16:20
2 tane c30 değiştirmiş biri olarak tavsiye ederim performans beklentiniz çok yüksek olmasın ma yazılımla 140-145hp civarı tatminkar bi gidişi olur.sınıfına göre çok iyi yol tutar,frenleri iyidir.pek kronik bi sıkıntısı yok kullanıma bağlı olarak arasıra dpf si tıkanabiliyo sadece.aksesuar olarak orta dolulukta bi araç bu.motor ve yürüyeni ford focus2 1.6tdci ile aynı.gönül rahatlığıyle binebileceğiniz iyi bir araçtır

Mr.K
29-05-2014, 16:23
2 tane c30 değiştirmiş biri olarak tavsiye ederim performans beklentiniz çok yüksek olmasın ma yazılımla 140-145hp civarı tatminkar bi gidişi olur.sınıfına göre çok iyi yol tutar,frenleri iyidir.pek kronik bi sıkıntısı yok kullanıma bağlı olarak arasıra dpf si tıkanabiliyo sadece.aksesuar olarak orta dolulukta bi araç bu.motor ve yürüyeni ford focus2 1.6tdci ile aynı.gönül rahatlığıyle binebileceğiniz iyi bir araçtır

güzel haberler. güzelde kaar ediyorum kendi arabamdan : ) ben direk yapışıyım o zaman buna :D

yalnız birşey dikkatimi çekti far boyalı(krom yerler siyah) acep bilinçlimi vs buna takıldım sadece yoksa kazabela bişeymi var acaba.(geri kalan tüm ilanlar almanyada vs hep krom TR de aynı şekilde)

ahmetbaha-drs
29-05-2014, 17:55
Onur güzel araba valla km filan baya düşükmüş hemde, yazılımla yeterli gücüde alırsın. Çok ufak tefek oynamalarlada çok şık ve dikkat çekici bir görünüme kavuşuyor.
+Farları değişik geldi banada ama bu boyadan çok eskiden yapılırdı ya far kaşı :D ona benziyor ya da film çekmişte olabilirler.

Mr.K
29-05-2014, 18:02
Onur güzel araba valla km filan baya düşükmüş hemde, yazılımla yeterli gücüde alırsın. Çok ufak tefek oynamalarlada çok şık ve dikkat çekici bir görünüme kavuşuyor.
+Farları değişik geldi banada ama bu boyadan çok eskiden yapılırdı ya far kaşı :D ona benziyor ya da film çekmişte olabilirler.

aynen ahmet :icon_tup: sen diince dikkat ettim fakat far kaşı olma ihtimali yok gr çıkıntı yok ya film ya boya kalıyo geriye.

çok gazlayan eden biri diilim otobanda kadranı indirip cruise devam mecburi yol uzun oldugundan 1.6 araba chiple 140hp olcak eyvallah ta stock 2.0 140gbi olucak mı hissiyatı.Şirket arabasını bile 1.3mjet yerine 1.9mjet aldım ki bayım bayım bayılmayalım diye yükleyince..kafa karışık araç hoş .pef

ERDO
29-05-2014, 19:54
zevk vermez bence... volvo'lar ağır oluyor güvenlik önlemlerinden dolayı. ekonomik açıdan problem olmayacaksa daha yüksek hacimli olanlar tercih edilmeli. en azından yaktığı kadar da gitmiş olur...

Mr.K
29-05-2014, 21:31
zevk vermez bence... volvo'lar ağır oluyor güvenlik önlemlerinden dolayı. ekonomik açıdan problem olmayacaksa daha yüksek hacimli olanlar tercih edilmeli. en azından yaktığı kadar da gitmiş olur...

yok zaten her zaman hacimli araba kullandım sıkıntı orda anlatmak istediğim o zaten.Benzin de dizelde 2.0 altı hiç bulunmadı ne evde ne bende.Fakat şuan kullandıım z4ü verip daha modelli birşeye geçmek asıl amacım aslına bakılırsa.Hazır güzel kaar bırakıyoken takasta olumluyken deiştirmeyi düşünüyorum dedim gibi.Yoksa C30 beğendiğim bir araç fakat aa ulan ya bi c30 bulamadım kendime dicek kadar fanatiği/beğenimi kazanmış aradığım kriter değil açıkcası.Hem ticaret hem kendi rahatlığım diyelim işin özü :icon_tup:

ondertopcu
29-05-2014, 21:36
Kanka yüksek kar varsa takasla gitsin. Bunuda ilan yaparsın

onursumer
29-05-2014, 22:28
donanım olarak boş fakat km falan iyi yeni kasa eğer kelepir geliyorsa yapıştır gitsin bisiklet niyetine binersin performansı oyle çok vasatta değil yazılımla tatmin eder herturlu :)

yuruyen motor zaten sıkıntısız ortak platform :D

nekadar daha tr desin la bi goruşelim :)

levent
29-05-2014, 22:33
yazılımlı hali 407 nin stok halinden 2-3 boy hızlı olur onur öyle diyim sana :)

bence kar da ediyorsan takasla derim, farlar film gibi bu arada kaplama yapmışlar bence de.

konfor donanım yol tutuş çok başarılı c30 da, aynı 1.6 d kullanma şansım olmuştu bikaç kez benim de.

yiğit
29-05-2014, 22:34
Sıkı bi yazılımla canınızı sıkmaz kafanıza takmayın.bende kutu içi filtre ve yazılım vardı bi önceki kasa a6 2.0tdi ve passat,mondeo 2.0 tdilardan iyi gdiyodu.farlarda sanki stop folyosuyla far kaşı yapılmış gibi duruyo :)

Mr.K
31-05-2014, 03:02
farlar folyolu çıktı denildiği gibi adamla viber üzerinden konustuk sağdan darbesi varmış blabla
kaput tampon kapı vs herşey orjinal camurluk degısık dıyo dedim baba orda git baksın vs havada kaldı 15i gibi ydısından donuyomus gidicek bakalım.baba ve ustalarım onaylarsa hayırlısı olsun dicem inşallah.