PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maslak sanayi veya bostancı sanayi elektrik ustası

EmrGti
30-05-2014, 19:11
Daha önceki 205 Gti maceralarımızı siteden çoğu kişi biliyor ancak kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyorum ancak edemiyorum sebebi;

Gün içerisinde tanıdık esnaf sayesinde elektrikçi buldum geldi arabaya baktı yaparım dedi neyse yükle cekiciye götürdük sanayiye bu saate kadar yapmaya çalışıyor torpido takmaya çalışıyor ancak yapamadı ve beni deli etti bende aracı aldım getirdim garajıma şimdi bana ne lazım

Beyinden motora giden tesisat ellenmicek MS sisteme geçicez diğer tesisat yani sigorta tablasından motora giden ufak tefek şeyler var kornası silecek suyu gibi vs bu işleri yapıp torpido montajını yapıcak gerçekten elektrikçi olan yarım yamalak iş yapmayan usta lazım.

Maslak veya bostancı sanayi yazmamın sebebi cidden o sanayilerde yaptırdığım işlerde gerçekten mükemmel sonuç alıyorum şimdi bana dediğim gibi bu işleri yapıcak gerçek elektrik ustası lazım ve de acil lazım o yüzden tavsiyelerinizle birlikte iletişime geçebilmem içinde telefon vs bilgileride paylaşırsanız sevinirim.

Yardımları geçen geçmeyen herkese teşekkür ederim

EmrGti
30-05-2014, 20:38
eeeee nerde bu millet