PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hankook Lastik

rodya
01-06-2014, 12:45
Merhaba,
Dün gece aracımın sağ arka lastiği yarıldı.
lastiklerin tamamı 35ooo km'de. 1 adet yeni lastik alırsam sıkıntı çeker miyim yoksa en az 2 adet mi almak lazim?
ya da hazir bu kadar para vereceksin, git daha sessiz ve iyi bi lastik mi al dersiniz?

teşekkürler

wiesmann
01-06-2014, 16:17
digerlerinin dis derinligi yeterliyse one iki alinabilir

yada stepne ince degilse bir tane yeni alinir 3. stepneye cekilir

rodya
01-06-2014, 17:30
stepne inceydi. diş derinlikleri fena olmadığı ve arka lastik oldugu için ( araç önden çeker) tek lastik aldım. 205/55/R16 180 liraya aldım hankook.

Octane
01-06-2014, 18:58
Tek tarafta sıfır tek tarafta 35bin kmlik lastik ben kullanmazdım. Kullanmadım da. Ben olsam bir tane daha alırım son alınan yeniyle birlikte ikisini öne takarım, arkadakiler eski kalır, çıkan diğer sağlam eskiyi de rutubetsiz bir yere koyarım ki yarın bir gün bir tane daha eski yarılırsa yedeğim olsun.

Hem ön iki yeni arka iki eski çok güzel arkayı koparıyor, çok eğlenceli oluyor bence.

wiesmann
01-06-2014, 19:38
Tek tarafta sıfır tek tarafta 35bin kmlik lastik ben kullanmazdım. Kullanmadım da. Ben olsam bir tane daha alırım son alınan yeniyle birlikte ikisini öne takarım, arkadakiler eski kalır, çıkan diğer sağlam eskiyi de rutubetsiz bir yere koyarım ki yarın bir gün bir tane daha eski yarılırsa yedeğim olsun.

Hem ön iki yeni arka iki eski çok güzel arkayı koparıyor, çok eğlenceli oluyor bence.

:icon_tup: tek yeniyle dolasmayin bencede one iki yeni yapin arkadasin dedigi gibi