PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ipad ekran tamiri ankara

ahmetgurlek
03-06-2014, 08:21
çocuklar ipad'in ekranını ikinci kez kırdı. ilkinde apple dan orjinal değiştirttim ve 350 tl ye maloldu. daha taksitlerini bitirmeden yeniden kırılınca canım sıkıldı. o yüzden yan sanayi daha uygun fiyatla ankara'da yaptırabileceğim yer arıyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

fatih_selvi
03-06-2014, 08:27
Apple iPad ler için orjinal yedek parça üretmiyor. Garanti kapsamındaki iPadlerin direk değişimi yapıyor.
Piyasada 150 - 300 TL aralığında cam değişimi yapıyorlar.

yusufcan_k
04-06-2014, 09:21
çocuklar ipad'in ekranını ikinci kez kırdı. ilkinde apple dan orjinal değiştirttim ve 350 tl ye maloldu. daha taksitlerini bitirmeden yeniden kırılınca canım sıkıldı. o yüzden yan sanayi daha uygun fiyatla ankara'da yaptırabileceğim yer arıyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

esattaki iphoneburada ya bi uğrayın derim fiyat olarak bilemem ama herkes orayı tavsiye ediyor genelde

hondafit
04-06-2014, 09:51
eskişehir pupa'ya gelirseniz yardımcı olurum artık tamirat yapılmıyor belirli bir ücret karşılığı değişim yapılıyor yeni cihaz veriliyor

ahmetgurlek
04-06-2014, 10:05
esat ı denicem.

eskişehire gelmem zor :)

hondafit
04-06-2014, 11:11
esat ı denicem.

eskişehire gelmem zor :)

değiştirecekseniz orjinal parça kullandırın cihazınız garanti dışı kalıcak.apple premium reseller'lara götürmeye çalışın