PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Masa Başı İnternet Üstünden İş

Cans1993
04-06-2014, 23:59
Merhaba Ben günün 12-13 saati masa başında internet başında geçiriyorum.Zamanımızı değerlendirmek lazım diye düşünüyorum bu konu da internet üzerinden birşeyler yaparak para kazanabilir miyiz ? Sigara paramız çıksın bari internette takılırken :D Her türlü işi yapabilirim internet üzerinden ona göre fikri olan varmı ?

Onur Fatih
05-06-2014, 01:12
Kardesim oyle bi is bulursan banada haber ver :) :) :)

OnurGTI
05-06-2014, 01:14
Bana da haber edin 7/24 yaparım :D

By_Carizma
05-06-2014, 03:54
bizde varız :D counter ekibi olarak ahahaha :D

HondatugraL
05-06-2014, 06:39
sigarayı bırakıp kenara koysan parasını pc başında beklemene gerek kalmaz :D

Cans1993
05-06-2014, 06:51
Eskiden video izlemeler felan vardı onlarda sanırım artık yalan oldu :(

srknkr
05-06-2014, 06:59
Reklamlara filan tıklayınca para veriyodu bi aralar. Ama baya ölü para veriyorlardı :D. Bilmiyorum hala devam ediyor mu :).

Cans1993
05-06-2014, 07:05
İşte sanırım devam etmiyor valla güvenlik kamerası felan izlerim o derece boşum yani :D dısarda calıssam calısırım ama nerde calıscam suan memlekete gidicem :(

aslan
05-06-2014, 07:22
Kendine bir site kur internet üzerinden satış gerçekleştir ptlar gidersin zaten bir süre sonra

dirk
05-06-2014, 07:24
Chat sitelerinde bayan olup yerine yazı mesaj atılan sistemler var. ;) bi araştır yapan arkadaşlarım var

rebelh
05-06-2014, 07:54
forex ya da borsa ile ilgili eğitim alıp bolca zamanla güzel işler yapabilirsin

rodya
05-06-2014, 08:03
sitelerin chatle canlı destek veren elemanları genelde evden çalışırlar. onlara bakabilirsin.
eğitim seviyen yukarıdaysa home office çalışan daha kurumsal şirketler de mevcut.

ceratoniaorg
05-06-2014, 08:51
php htm5 css ajax jquerry eğitim setlerini inceleyip kendini geliştirebilirsen freelance sitelerinden işler alıp güzel paralar kazanabilirsin boş zamanlarında da web sitesi yapıp satabilirsin.

onursumer
05-06-2014, 10:53
masa başında iş yaparsında

bilgilerin neler ?

web tasarım ,hosting,ufak alım satımlar internet üzerinden vakti olanlar için yapılbilicek güzel işler

ozellikle web tasarımda başarılıysan iyi para kazanabilirsin ufak olcekli şirketleri bağlayarak

sagi
05-06-2014, 11:56

benimde ilk aklıma bu geldi yapılabilir

aslanneron
05-06-2014, 11:59

şuan bu işi arkadaşla ortak yapıyoruz bizde ama girmek için bir miktar para gerekiyor sonrasında takip ve alınan egitimle iyi karlar elde edile bilir :icon_tup:

snan1910
05-06-2014, 12:02
varmı web tasarımı, internet sitesi tasarımı yapabilen?

Frid
05-06-2014, 12:08
Chat sitelerinde bayan olup yerine yazı mesaj atılan sistemler var. ;) bi araştır yapan arkadaşlarım var

ahuahuauua :D :D

Evrenoz
05-06-2014, 12:17
Yetkinliklerin neler? İş yapmak için ne gibi bilgilere sahipsin? Yazılımcı mısın, tasarımcı mı, grafiker vb mi?

TLH
05-06-2014, 14:25
varmı web tasarımı, internet sitesi tasarımı yapabilen?

Asp.net php html ufakta olsa javascript biliyorum.

Cans1993
05-06-2014, 15:29
Yetkinliklerin neler? İş yapmak için ne gibi bilgilere sahipsin? Yazılımcı mısın, tasarımcı mı, grafiker vb mi?

Yetenek olarak yazılım yapabilirim java yada c++ felan biliyorum.Ama kafama yatan web sitesi tasarımı sanırım.Domaini alan şirkeye yapabilirim suan.1-2 İş yapsam direk kendim domain host alıp al satta yapabilirim.

Yada her hangi bir web sitesi için al sat için mesela (gitttigidiyor) vb sitelerde canlı destek olarak ta iş yapabilirim.

BaDCaT
05-06-2014, 15:39
Yetenek olarak yazılım yapabilirim java yada c++ felan biliyorum.Ama kafama yatan web sitesi tasarımı sanırım.Domaini alan şirkeye yapabilirim suan.1-2 İş yapsam direk kendim domain host alıp al satta yapabilirim.

Yada her hangi bir web sitesi için al sat için mesela (gitttigidiyor) vb sitelerde canlı destek olarak ta iş yapabilirim.

Hangi seviyedesin java ve c++ 'da ona göre yardımcı olurum ?

Cans1993
05-06-2014, 15:43
Hangi seviyedesin java ve c++ 'da ona göre yardımcı olurum ?

Orta seviyede diyelim.

.::EmrE::.
05-06-2014, 15:44
Ipsos KMG 'ye bir başvurun. Evden iş imkanı var ancak müşteri temsilcisi tarzı birşey oluyorsunuz. Boş oturmaktan iyidir diye düşünüyorum

Cans1993
05-06-2014, 15:47
Ipsos KMG 'ye bir başvurun. Evden iş imkanı var ancak müşteri temsilcisi tarzı birşey oluyorsunuz. Boş oturmaktan iyidir diye düşünüyorum

Teşekkür ederim hemen incelemeye alıyorum :)

bason
05-06-2014, 15:49
Youtube'da kanal aç takıl. Eğer layığı ile yaparsan güzel para kazanabilirsin. Gerçi şu aralar sıkıntılı, baya kanal patladı gitti. Aylık 300-500 lira çıkartırsın. Gezme tozma, yakıt parana destek çıkar en azından. :)

EmrahERKAN
05-06-2014, 16:09
Youtube'da kanal aç takıl. Eğer layığı ile yaparsan güzel para kazanabilirsin. Gerçi şu aralar sıkıntılı, baya kanal patladı gitti. Aylık 300-500 lira çıkartırsın. Gezme tozma, yakıt parana destek çıkar en azından. :)

Youtube kanalı mantılı işdir arkadaşlar Upload yapacaksınız. Örnek bir yabancı dizi hangileri tutuluyorsa bunu upload yaparak izlettirerek. Günlük ciddi meblalar kazanma şansınız var. Şu anda bu Youtube Kanal işinden günde 200 dolar kazanan insanlar var.

Cans1993
05-06-2014, 16:10
Youtube kanalı mantılı işdir arkadaşlar Upload yapacaksınız. Örnek bir yabancı dizi hangileri tutuluyorsa bunu upload yaparak izlettirerek. Günlük ciddi meblalar kazanma şansınız var. Şu anda bu Youtube Kanal işinden günde 200 dolar kazanan insanlar var.

Oturup tutan bir çok diziyi upload edersem ciddi birşey olacak gibi duruyor :)

Mutu
05-06-2014, 16:12

Copyright?

bason
05-06-2014, 16:13

Çok ciddi meblağlar kazananlar gördüm çevremde. Ancak hiç bir zaman gerçek iş gibi düşünmemek lazım. Ek gelir olarak düşünmek gerek. Ve zor bir iş ayrıntılı incelenirse görülür zaten. Sadece upload yap para kaldır gibi değil.

bason
05-06-2014, 16:22
Copyright?

Fake copyright daha fena. :D

burak_2885
05-06-2014, 16:26
Eğer facebookta 250k üzeri takipçisi olan bir sayfan olsaydı aylık 5000lira gibi paralar kazanabilirdin :D

Cans1993
05-06-2014, 16:37
Copyright?

Copyright olayını yabancı bir web sitesinden hallettim zaten :) Suan da ilk iş olarak Pokemon Film Paketi 1-7 (1998-2004) indirmeye başladım.

Direk 720 p olarak kanalıma upload edicem.Dizi olayında cıgır acabilirim :)

Sizde artık destek olursunuz :) Her türlü filmi yüklerim yeter ki istek olsun

bason
05-06-2014, 16:43
Copyright olayını yabancı bir web sitesinden hallettim zaten :) Suan da ilk iş olarak Lost 1-2-3-4-5-6 sezonlarını indirmeye başladım.

Ahhh keşke o kadar kolay olsa. :) Senin düşündüğünü şimdiye kadar kaç kişi düşünmüştür? :) Ayrıca telifi nasıl hallettin ki? :D İnşallah dilediğin gibi olur da, hemen heyecanlanma bence. :) Bir video yüklersin ilk 6 ay 6 görüntülenme alır. Bir bakmışsın 7. ayda almış başını gitmiş. Lost gibi telifi çok kuvvetli dizileri yayınlamak filan öyle kolay değil. :)

yakaan
05-06-2014, 16:44
bizde varız :D counter ekibi olarak ahahaha :D

+1 :D :D geceleri counter yerine çalışabilirim :D

rapstar
05-06-2014, 17:10
Google optimizasyonu üzerine biraz kendini geliştirirsen atıyorum etrafındaki beyaz eşyacı, pimapenci duşakabincilere site yapıp güzel paralar kazanabilirsin.

Mutu
05-06-2014, 17:51
Copyright olayını yabancı bir web sitesinden hallettim zaten :) Suan da ilk iş olarak Pokemon Film Paketi 1-7 (1998-2004) indirmeye başladım.

Yayın hakkı olayını nasıl hallettin ki?

Cans1993
05-06-2014, 17:55
Yayın hakkı olayını nasıl hallettin ki?

O konuda calısıyorum su an da :) Belki iş yürürse yayın hakkı alabilirim bazı buna aracı olan şirketler varmış.

Ama suan için cok erken daha masa başı bir iş arıyorum

satıs danısmanı yada ne bileyim müşteri hizmetleri yetkilisi gibi..

TolgaEsentepe
05-06-2014, 17:57
Eğer facebookta 250k üzeri takipçisi olan bir sayfan olsaydı aylık 5000lira gibi paralar kazanabilirdin :D

nasıl kazanılıyor

BimmerM3
05-06-2014, 18:17
Tam istediğin gibi bir iş var sevgili kardeşim adı affiliate marketing yani satış ortaklığı. Satış ortaklığı ile sadece internetten çalışarak çok büyük ve düzenli meblağalar kazanabilirsin. Ben uzun yıllardır bu işi yapıyorum. Yurtdışında çok popüler hatta bazı üniversitelerde dersleri bile var ancak Türkiye'de bir kaç yıldır var yani ne kadar erken başlarsan yerini o kadar sağlama alırsın.Temelinde internette var olan ürünleri insanlara tanıtarak sağladığın her satıştan komisyon kazanma mantığına dayanıyor. Kesinlikle hile kandırmaca yok hatta komisyonundan devlete ödemen gereken stopaj bile kesiliyor tamamen yasal yani. İçine girince çok detaylı bi iş , kararlı olursan kazanmama ihtimalin sıfır. İsteyen arkadaşlara özelden deneyimlerimi de aktarabilirim. :)

Cans1993
05-06-2014, 18:24
Tam istediğin gibi bir iş var sevgili kardeşim adı affiliate marketing yani satış ortaklığı. Satış ortaklığı ile sadece internetten çalışarak çok büyük ve düzenli meblağalar kazanabilirsin. Ben uzun yıllardır bu işi yapıyorum. Yurtdışında çok popüler hatta bazı üniversitelerde dersleri bile var ancak Türkiye'de bir kaç yıldır var yani ne kadar erken başlarsan yerini o kadar sağlama alırsın.Temelinde internette var olan ürünleri insanlara tanıtarak sağladığın her satıştan komisyon kazanma mantığına dayanıyor. Kesinlikle hile kandırmaca yok hatta komisyonundan devlete ödemen gereken stopaj bile kesiliyor tamamen yasal yani. İçine girince çok detaylı bi iş , kararlı olursan kazanmama ihtimalin sıfır. İsteyen arkadaşlara özelden deneyimlerimi de aktarabilirim. :)

Cevap atıldı dm den

TD251
05-06-2014, 18:29

Merhabalar Yakın bi arkadaşım da yapıyor 1-2 yıldır yoğunlaştı kazandıkça ciddiye aldı sanırım yakinda türkiyede de baya popüler olacak bir meslek gibi gözüküyo mesele tamamen ustune dusmekle alakali diye dusunuyorum.

TigeR
05-06-2014, 18:49

o nasıl oluyor tam olarak?

MBuğra
05-06-2014, 18:52
Konunun ileriki sayfalarinda bi kac kisi yaptigi isi birakip bu islere girecek :D

Akın Sarıkaya
05-06-2014, 19:13

şu afilliate marketing muhabbetini memlekette ilk duyuran bidturk gökhan seçkin olmuştu, sen illa duymuşsundur abi, afilliate marketing öğreticem hepinize diye hosting falan aldırmaya kalkmıştı, iyi s*kmişti milleti :D çaresizdim borca batmıştım şimdi mini cooper var altımda her hafta yurtdışında geziyorum bakın dercesine videolu spam mailler atardı :D

http://inciswf.com/1287946508.swf

_sinan_
05-06-2014, 19:16
Eskiden youtube üzerinden aylık 1000usd üzerinde kazanıyordum. Araştırmanı tavsiye ederim.

Edit: cevapları okumamıştım, zaten yazılmış.

BimmerM3
05-06-2014, 19:17
Merhabalar Yakın bi arkadaşım da yapıyor 1-2 yıldır yoğunlaştı kazandıkça ciddiye aldı sanırım yakinda türkiyede de baya popüler olacak bir meslek gibi gözüküyo mesele tamamen ustune dusmekle alakali diye dusunuyorum.

Size katılıyorum. Yakında Türkiye'de de çoğalacak bu iş. Üstüne düşüp başladığı gün internetten para kazanmaya başlayan kişiler tanıdım, tabi google adwords'ün bunda payı var.

Bu arada çok fazla mesaj aldım elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum kimseyi cevapsız bırakmak istemiyorum kısa da olsa kusura bakmayın. İmzam tüm sorularınıza yanıt olacaktır. Yine de aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz ancak önce sistemi kavramanızda yara var :)

dachosen
05-06-2014, 22:21
Bilgisayar basinda oturarak 3 binler 5 binlerden bahsediliyor.. Bi youtube kanalı actin bi internetten satis yaptin ev araba alirsin :)

STHL
05-06-2014, 22:38
bu olay saadet zincirlerine doğru gidicek gibi duruyor. belki hic karşılaşmadınız ama bu gibi oluşumlar hala aktif. network marketing adı altında güya :) bi şekilde bu işleri devam ettiriyorlar. sizden ricam böyle işlere girmeden önce internetten güzelce araştırmanız. bimmerm3 beyin bahsettği olayı ise duymamıştım bi araştırayım.

boosted_pug
05-06-2014, 22:42
İngilizcen varsa bilgisayar başında çeviri yapabilirsin aylık ortalama 1000 tl kazanman mümkün bi arkadaşım bu işi yapıyor kendisi şuan professional seviyede ve aylık 700, 800 dolar civarı çok rahat kazanıyor

burak_2885
06-06-2014, 09:14
nasıl kazanılıyor

Eğer Facebook saydafanda fazlaca takipçin varsa (250-500-750k- 1M) gibi, sana firmalardan markalardan reklam önerileri geliyor. Atıyorum 10tane firmadan reklam alsan biner liradan 10bin lira para yapar. Misal ama bu tabi takipçi sayına göre falan fiyat biçersin onların piyasasını bilmiyorum pek. Sayfanda da bunları ara ara paylaşıyorsun takipçilerine.. Bu şekilde para kazanan çok. En basit örnek İnci Capsi takip etmeyen yoktur. Arada sizde denk geliyorsunuzdur bu oyun harika şu oyun böyle işte videoyu izle, link yorumda gibi paylaşıyorlar. Sende siteye girdikçe adam para kazanıyor haliyle

Berkan
06-06-2014, 10:03
Draggerım fenomenim :D zamanında german german style diye tutturup facede açtığı grubu parts4euro ya sattıydı german style jant lastik parasına :D

grup fena almış yürümüş şimdi bknz

https://www.facebook.com/lovegermanstyle

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.367471374725.153787.367360459725&type=3

ceratoniaorg
14-06-2014, 17:27
https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/anasayfa?destination=anasayfa?utm_source=googleadw ords&utm_medium=cpc&utm_content=Adwords+Turkcell-Akademi+Geleceği-Yazanlar&utm_campaign=Adwords+Turkcell-Akademi#egitime-basla

Gko
14-06-2014, 22:08
https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/anasayfa?destination=anasayfa?utm_source=googleadw ords&utm_medium=cpc&utm_content=Adwords+Turkcell-Akademi+Geleceği-Yazanlar&utm_campaign=Adwords+Turkcell-Akademi#egitime-basla
bu iyi oldu bi inceliyim yazın boşum zaten teşekkürler :icon_tup: