PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ACİL Plakadan Adresi Bulma

ege_c
10-06-2014, 15:59
Pazar gecesi,saat 2.30 gibi Bahçelievler yanyoldan normal bi hızla seyrederken,onumdekı araç aniden frene asıldı ve cok seri bir sekilde aynayı kontrol ederek direksiyonu bos seride kırdım,çarpmadan kurtardım..Ne durup bi diyaloga girdim ne de arabayı ya da surucuyu suzdum.Yoluma devam ettim.. Dönecegi yeri mi kaçırdı,önune kedi köpek vs mi atladı,yoksa acemi mi acaba diye bir yandan da aynadan kontrol ederek ilerliyorum,ne oldugunu anlamaya calısıyorum.. Fakat araç birden hızlandı, sol taraftımdan önume kırdı ve benı durdurdu.Yanımda kız arkadaşım ve kız kardeşi vardı.Zaten olası bi kazayı atlattıgımız icin korkmuslardı,bu sefer hepten panıge kapıldılar.Camını açtı,ben de açtım.Kız arkadaşım çok korkmuştu,ne olur gidelim,lutfen durmayalım diyip duruyordu.Aracın içine baktım 5 tane oç,benim yanımda 2 tane kız.Arabadan inme,diyaloga girme,kavga çıkarma gibi bir luksum yok.Zaten kız arkadasım o haldeyken o oçnun ne dedigine dair tek kelime bile hatırlayamıyorum.Muhtemelen ana avrat kufurler etti bana.Yoluma devam etmekten başka çarem yoktu o an,fakat o aracı,aracın içindekileri ve plakasını hafızaya attım.Gık demeden onume kırdıgı yerden geri geri çıktım ve yine yavas yavas yoluma devam ettim.Fakat tekrar hızlandı ve sag taraftan yıne onume kırdı.Bu sefer arabadan indi,kız arkadasımın oturdugu sag tarafa dogru geldı,cama ve aynaya yumruk attı,sag kapıya tekme attı.Ben tekrar geri geri geldim,hızımı aldım ve onu ezmek için uzerıne surdum.Geri hamle yaptı,ezemedim.Korna çaldıgım için hırs yapan bi oç,bu hareketin uzerıne muhakkak pesımden gelır dıye dusundum,maksimum 15,20 km/h hızla yavas yavas ılerledım,pesımden mahalleye kadar getırecektim,fakat pesımden gelmedı.Ertesi gun plakadan adresi bulduk ve gittik.Arac orda degıldı,sonradan adresi teyit etmek için tekrar sorguladıgımızda ogrendık kı adres eskı sahıbınınmıs. 25 gun once satıs yapılmıs.Arabayı alan bu oçnun ne sigortası var ne kaskosu,dolayısıyla sıstemde kayıtlı bır adresı yok.Kapıyı çalıp alıcı tarafın adresini ya da telefon numarasını isteyemem,işi bitirmeden kimseyi uyandırmak,dikkat çekmek istemiyorum.Aklıma gelen tek şey noter satışında iki tarafında adresnin telefon numaralarının yazdıgı sozlesmenın girildigi sistem.Satıcı tarafın var,alıcı tarafa ıhtıyacım var.Muhakkak bir şekilde ulasmam lazım.2 gecedir uyku uyuyamıyorum,bana kim yardımcı olabilir?

Bu arada hiçbirmizde ya da araçta hiçbir sıkıntı yok çok şukur.Kapıya attıgı tekme kapı çitasına denk gelmis Allahtan,hiçbir sıkıntı yok,yumrukları da karı gibi olacak ki ne aynada ne camda hiçbir hasar yok.. Konuyu her dakika takip edecegim,en ufak yardımcı olabilecek birine bile plakayı ve elimdeki tum bilgileri PM gonderecegim.Olakı yaşça buyuk,benden muhakak tecrubelı abılerım beni ararlar ya da buradan yazarlar vs,şimdiden tesekkur ederim.Fevri hareket etmiyorum,tek başıma iş yapmıyorum,konuyu bilen,benden haber bekleyen insanlar var.O yuzden aklınız kalmasın.. Konuyu takip ediyorum..

Victiz
10-06-2014, 16:07
Geçmiş olsun öncelikle. Ben de Cennet'te oturuyorum. Plaka ve aracı buradan paylaş istersen, illaki buluruz

Yigit-Y
10-06-2014, 16:08
mevcut adrese gidin eski araç sahibinden satış sözleşmesindeki alıcını adresi rica edin en kısa yol bu gözüküyor.

dc_crx
10-06-2014, 16:09
birde birşey söyleyeceğim burası İstanbul ve trafikte malesef böyle öküz insanlar ile karşılaşabiliyoruz.. ben senin yerinde olsam uzatmam senin yanında kız arkadaşını gördüğü halde böyle hayvanlık yapıp uzatan insan sen yarın birgün onu bulup dövsende bu kan davası gibi uzar ben en güzel unutmak bazı şeyleri ama geçmiş olsun tabi ki hoş şeyler değil bunlar ama dediğim gibi İstanbul burası Bin türlü insan ve hayvan modeli var

PiscocuK
10-06-2014, 16:10
geçmiş olsun

eski sahibine durumu anlatın başınıza gelenleri söyleyin hatta polise gideceğim vs gibi hafif aba altından sopa gösterin yardımcı olamam derse

aracın marka modeli nedir?

fa'R'uk
10-06-2014, 16:10
Abilerinden yardım istemişsin en büyük yardım sana bilgi vermemek daha 19 yaşındasın gerek yok olmuş bitmiş 5tane kişiliksiz için başını belaya sokma ne gerek var

Sercan K.
10-06-2014, 16:13
Kardeşim ben okurken sinirlendim sen bide yaşamışsın anlıyorum seni. Ne yaparsan yap bunlara ders vermiş olmayacaksın. Bazı şeyleri insan kendine yediremiyor ama öfkeyle kalkan zararla oturur. Sen unut boşver.

SekoLive
10-06-2014, 16:14
boş adam değilsen hiç uğraşma kötü rüya olarak bırak kalsın. boş adamsan o plakayı bi şekilde bulursun

ERTAN
10-06-2014, 16:20
Bencede eski sahibinden sözleşmeyi rica edin.

burkaykalyon
10-06-2014, 16:21
Abilerinden yardım istemişsin en büyük yardım sana bilgi vermemek daha 19 yaşındasın gerek yok olmuş bitmiş 5tane kişiliksiz için başını belaya sokma ne gerek var

Faruk Abi bu konuyu çözsen çözsen sen çözersin. Ege'yi tanıdığımdan söylüyorum. Bir şey yapacağından değil. Sadece gerekenin(polise şikayet vb.) yapılmasını istiyor. Tabi bizde. Elinde direk adres olursa polisin olayı ciddiye alma ihtimali daha fazla. Aracın bilgilerini Ege iletebilir sana.

Akın Sarıkaya
10-06-2014, 16:23
okurken sinirlerim bozuldu, o an neler yaşadın kim bilir. valla geçmiş olsun..

ege_c
10-06-2014, 16:25
Teşekkur ederim herkese.Bilgi verebilecekler için,beni dusunenler için(çok tesekkur ederim) özellikle belirttim.Benden haber bekleyen insanlar var.Sadece adres,telefon numarası vs bi bilgiye ihtiyacım var.Ben o adresi illaki bulurum.Sadece hızlandırmaya çalışıyorum.Lutfen sakın yanlıs anlamayın,ukalalık yapıyor gibi anlasılmak ıstemıyorum.Fakat somut bilgiler haricinde benı dusunerek yazdıgınız postlar neticeyi degıstırmeyecek.Oncekı sahıbının adresıne gıdıp alıcı tarafın bılgılerını ıstememız suan en son çare,dedıgım gıbı belkı de kapıma dayandı dıye sıkayetcı olur ya da bılgılerı verse bile alıcı tarafa haber ucurur,bunlar hep engel olacaktır.Şuan kımseyı uyandırmak ıstemıyorum.Aracın bilgilerini de buradan paylasayım madem,

2000 model,Renault Laguna,fotograftaki kasa ve renk,fotograf temsilidir.Plaka 34.YK.6444.
Telefon numaram 533 765 83 68
http://i.hizliresim.com/1PWovp.jpg (http://hizliresim.com/1PWovp)

Sezgin
10-06-2014, 16:27
Edit : plaka paylasilmis

Runo
10-06-2014, 16:42
Ege ben bu plakayı 2-3 kez gördüm ama inan ne tanırım ne bilirim, büyük geçmiş olsun

İbrahim33
10-06-2014, 16:47
Öncelikle geçmiş olsun.İmkanınız varsa cezasını kendiniz verin.

Peki nerede o , arabamızda haydar taşıyoruz diye bizi şiddet yanlısı ve korkak ilan eden sosyal mesaj timi ? hatta herkes arabasına elektro şok cihazı koysun bu saatten sonra , devir kötü.

evrendogu
10-06-2014, 16:48
bu kasa ve bu renkten nefret ederim bende. başıma iki kere bu renk ve kasa araç ile olay gelmişti. sakinliğini koru ve boşver bence.

ege_c
10-06-2014, 16:51
Ege ben bu plakayı 2-3 kez gördüm ama inan ne tanırım ne bilirim, büyük geçmiş olsun

Dogrudur Onur,çunku adam muhtemelen alkolluydu,ben de kimsenin canını yakmasın diye plakayı anons ettirdim,tum ekiplerin gecenin o saatinde boş sokaklarda geziyor olmasına ragmen sonuç çıkmadı,tek tuk araba geciyor cunku illaki farkederlerdi.Bahçelievler den fazla uzaklaşmıs olamaz yani,buralarda oturuyor da olabilir.

ege_c
10-06-2014, 17:06
Teşekkür ederim düşünüp arayan soran ve konuya yazan herkese.Sakinligimi korumama dair bi şüpheniz olmasin, kaybedecek hicbiseyi olmayan 5 tane dallamaya karşı kaybedecegim bircok seyi unutarak yaklasmiyorum, inanın. Sadece net bi bilgiye ihtiyacım var. Adres telefon numarasi, aracin goruldugu yer ya da herhangi birsey, bunun pesindeyim.

alyekrm
10-06-2014, 17:40
Bu tarz durumlarda bu post bile başına bela açabilir.Naçizane tavsiyem Allah'a havale et.Böyle pislik tiplerle farklı bir davaya düştüm bende kız arkadaşımı vs. bildikleri için onun kılına zarar gelir korkusuyla gidiyim hakkımı kanunla arayım dedim.Hiç birşey olmadı.Dava bile açsan eğer iddanı ispatlayamazsan ve karşı taraf senin dava dilekçenle sana dava açıp iftira attı onurumu zedeledi vs. derse sen suçlu bile çıkarsın.Allah'a havale et derim siciline yazık etme bence...Naçizane tavsiyelerim yanlış anlama lütfen

driftboy
10-06-2014, 18:12
cumartesi günü benzer olayı yasadım. Polisle olacak iş degil. Lavuk haplanmış bide alkol var vay efendim ben onu niye sollamışım diye peşime takılmış hiç farketmedim. Ara sokağa girdim önümde dar araba duruyo bende bekliyorum onu geçsin diye bi anda kapı açıldı çatır çatır vurmaya basladılar emniyet kemeri takılı kurtulamıyorumda kemerden bi anda açıp yan koltuğa attım kendimi öbür kapıda açıldı 1 dk icinde 10 kişi oldular meğer adamların evin önüymüş arabanın hertarafını tekmelediler kapıları kitleyip üstlerine sürdüm bitanesine vurdum düştü arabadan sopayı kapıp indim kaçmaya başladılar arabayı bırakıp. Bide dükkanları benim ofisin 2 sokak arkasında. 3 gündür fıldır fıldır ortalıkta arıyorum dükkanı açmıyolar. denk getirsem arabanın içinde 4 kişi nası adam dövülür göstercem hepsine. Yakaladığın yerde kır kemiklerini.

EmrGti
10-06-2014, 18:21
valla ben aynı olayı yaşadım ama 3 sene falan oldu bakırköy sahilde yaşadım önümü 2 araba kestiler telefonumu ve cüzdanımı aldılar bide üstüne bir ton dayak yedim polisi aradığımda ilerideki 2. ışıklardı galiba durdurup almışlardı ve ben başka hiçbirşey yapmadım çünkü bu insanlar maganda.

En güzeli kardeşim herkesin çevresi var ortamı var ama sakin kalıp bazen sadece unutup ileriki senelerde gülerek hatırlamak allahtan kimseye zarar gelmemiş dua et ve unut gitsin bi zarar yok nasıl olsa emin ol arabandaki kız arkadaşlarında seni bu efendiliğin ile hatırlarlar .

CESUR
10-06-2014, 18:23
O.ç ları kafasını gozunu patlatıcaksın ibretlık yapıp atıverıxeksın bı cop tenekesine😡😡

MBuğra
10-06-2014, 18:29
Kardesim anlattigin olay birebir basima geldi. Icinde 5 o.c dolu sahine bi korna tafigi katlettigi icin bir korna caldim. Arabada annem ve 2 kiz kardesim var.Onumdelerdi, yavasladilar gecmem icin. Buyuk ihtimal arkadan carpip, indirip doveceklerdi. Inadina gecmedim, sonra bi firsat bulup yan yola attim kendimi. O da gecmeye calisti az daha 2 yolun kesistigi refuje carpacakti. Keske carpsaydi a.q evlatlari. Ona yardim eden ambulansin pansumanini s.kerler.

Hatirlayinca bile gerildim. Inan seni cok iyi anliyorum kardesim, kac gece intikam planlari kurdum ama degmez. Bunlar akbaba misali toplu olunca bi *** saniyorlar kendini, yalniz basina yakalasan hot desen al sana got derler.

Sahsi fikrim, ugrasma. Eni sonu bi yerlerde bi sekilde patlayacaklar.

emir91
10-06-2014, 18:31
Bu tarz olaylarda polis işe yaramaz genelde polis eylemci döver karakolda kadınları çocukları döver iti uğursuzu akşamına salar onlarla uğraşmamak için herneyse...
Benimde başımdan benzer bir olay geçmişti o an durum itibariyle bende inemedim devam etmek zorunda kaldım o içinde kalmış seni rahat bırakmayan siniri çok iyi biliyorum ama sizde bir zarar yok Allaha şükür bırak boşver adresini falan ama denk gelirse semtte falan icabına bakarsınız

PiscocuK
10-06-2014, 18:40
Öncelikle geçmiş olsun.İmkanınız varsa cezasını kendiniz verin.

Peki nerede o , arabamızda haydar taşıyoruz diye bizi şiddet yanlısı ve korkak ilan eden sosyal mesaj timi ? hatta herkes arabasına elektro şok cihazı koysun bu saatten sonra , devir kötü.

O elektro sokla kalbi olan birini oldurusun sonra ah gencligim vah gencligim diye diye gun sayarsin parmakliklar ardinda

Baktin olmuyo kac git erkekligin %99 u kacmak der buyukerimiz

by_speedvw
10-06-2014, 18:51
Geçmiş olsun hakkını sonuna kadar ara bencede bana boyle denk geldiği zaman okadar gözüm kararıyorki arabayı parçalamak ugruna arkadan dokunuyorum adam kaçla gidersek gidelim soyle bir geziyo yolda nasıl kaçtıgını şaşırıyor

Seven7
10-06-2014, 18:55
Çok iyi anlayabiliyorum, insanın gözü dönüyor ve hep en sıkıntılı durumda başına geliyor insanın her aklına geldiğinde sinirleniyor. Bence bulun kimse siz karışmadan güzel bir paket etsinler.
Şöyle el bombası şeklinde pimli göz yaşartıcı sprey maddesi yok mu? Tam o camı açıp atar yapacakları sırada atalım arabanın içine içeride patlasın dursun ş.r.f.s.z.l.r içeride.

tolga_55
10-06-2014, 18:55
Ayni tarzda olay basima geldi plakasini not ettim . Cok sevdigim bi kardesim sayesinde adresini buldum .evinin onunde arabasini boydan boya cizdim gecenin 3 unde :) sahisla ugrasmaktansa bu daha iyi . Bence ugrasma bunlarin kaybedecek biseyi olmuyo.

ErkanCanS
10-06-2014, 19:07
Olayın üstünden biraz zaman geçsin.Başlarına bişey geldiğinde sen akıllarına gelme.Bu arada mal canın yongasıdır.Bu seçeneği de bir düşün.Bu adamların genelde hayattan bir beklentisi yoktur ve yapacağın hamle ne ise buna gerçekten değecek mi bunu düşün.

Ome_RS
10-06-2014, 19:22
ben arabada bu tarz olaylar yuzunden biber gazı tasıyorum bir denk gelse azını acar içine sıkarım o.ç çok piyasada
geçmiş olsun basınıza bela olmucaksa verin derslerini

BaD61
10-06-2014, 19:56
babadan ogula nesil bunlar ...

aynisi tanidik bir abimizin basina geldi isi geregi ruhsatli silah tasiyordu ve bu sekilde musallat olan kisilerin 3 ünü vurdu .2 kisi öldü , 1i agir yaralanmisti 3 kisi tek kisiyi dövmeye arabayi tekmelemeye calismislar sonuc ne oldu sevdigimiz abimiz iceri girdi bunlardan ise disarda dolu var ...

EEE
10-06-2014, 20:04
Yarın bir bakayım haber veririm

MiaMi
10-06-2014, 20:11
Akşam arkadaşlarım gelecekler veya yarın gece kıdemli polis memurlarıdır konuyu okutup rica edeceğim ama olaya dair bi kanıt mobese vs. olursa senin için daha rahat olur kanuni yollardan şikayetini yaparsın kardeşim geçmiş olsun.

taylaner
10-06-2014, 20:17
Aynı olay bizimde 2 sene önce başımıza geldi.Eski eniştem passatı tabiri caizse yatarak sürerdi. 2 metre olmasına rağmen dışardan bakınca sadece kafası görünürdü. Birgün navara'nın biri yola atladı, bizde zor durduk tabi korna falan. Hemen ilerde önümüze kırdı tabi zengin p..i ... Cama dayanıyor, çık lan dışarı falan filan diye. Tabi bizde çıkınca gördü 2 metreden 2 adamı hemen tamam abi aman abi. Bazen böyle durumlarda çıkacaksın arabadan çıkarken söyleyeceksin içerdekilere kapıları kilitleyin diye. Bazın gerçekten dışarı çıkmak işe yarıyor böyle itlere.

Melih-Ö
10-06-2014, 20:55
Aynı olay bizimde 2 sene önce başımıza geldi.Eski eniştem passatı tabiri caizse yatarak sürerdi. 2 metre olmasına rağmen dışardan bakınca sadece kafası görünürdü. Birgün navara'nın biri yola atladı, bizde zor durduk tabi korna falan. Hemen ilerde önümüze kırdı tabi zengin p..i ... Cama dayanıyor, çık lan dışarı falan filan diye. Tabi bizde çıkınca gördü 2 metreden 2 adamı hemen tamam abi aman abi. Bazen böyle durumlarda çıkacaksın arabadan çıkarken söyleyeceksin içerdekilere kapıları kilitleyin diye. Bazın gerçekten dışarı çıkmak işe yarıyor böyle itlere.

5 Kişiye tek kişi ne yapabilirsin ki?

Büyük geçmiş olsun kardeşim. Maganda her yerde maganda bulaşmamak en güzeli. Kanuni yollardan hakkını sonuna kadar ara, mobese kamera kaydı vs varsa lehine olacaktır.

GTCihad
10-06-2014, 20:56
babadan ogula nesil bunlar ...

aynisi tanidik bir abimizin basina geldi isi geregi ruhsatli silah tasiyordu ve bu sekilde musallat olan kisilerin 3 ünü vurdu .2 kisi öldü , 1i agir yaralanmisti 3 kisi tek kisiyi dövmeye arabayi tekmelemeye calismislar sonuc ne oldu sevdigimiz abimiz iceri girdi bunlardan ise disarda dolu var ...

Sakarya üniversitesindemiydi arkadas konuyla alakası yok ama merak ettım universitede. Arkadasım ve komsumdu

arsenikli
10-06-2014, 21:14
Çok geçmiş olsun okurken sinirlendim valla
yapabileceğimiz bişey olursa seve seve yardımcı olmaya çalışırım

ege_c
10-06-2014, 21:35
Herkesten Allah bin kere razı olsun.Herkese tek tek cevap vermek istiyorum ama çok karışacak ve konu dışına çıkacagız yoksa.Konuyu açtıgımdan beri arayan,soran,sizler gibi buradan yazan ya da mesaj atanlar cok fazla,ilginize,dusuncenıze,temiz kalplerinize saglık.Ben de tum ımkanlarımı,baglantılarımı kullanıyorum ama maalesef hala bir sonuca ulasabilmiş degiliz.İhtiyacım olan tek şey guncel,dogru bir adres.Plakayı ve aracın bilgilerini ilk sayfada paylaştım.Telefon numaram da yazıyor.Gören veya duyan olursa,yardımcı olabilecek,adresi bulabilecek veya benim için imkanlarını kullanıp,sureci hızlandırabilecek biri varsa gerçekten minnettar kalırım.Bulana kadar aramaya devam.. Konuyu takip ediyorum..

zıpzıp
10-06-2014, 21:51
Konuyu okudum sinirlerim gerildi.. Her sabah akşam trafikteyiz. Bu tarz dengesiz şerefsizler çok çıkıyor karşımıza kendimi zor tutuyorum bazen hatunlada kavga ediyoruz. Biraz sakin ol diyor ama insanı delirtiyorlar. Geçmiş olsun

ege_c
10-06-2014, 21:59
Allah razı olsun,sagolun.

Kubilay
10-06-2014, 22:07
Valla ben de arabada sopa taşıyorum böyle dümbükler için ama kullanmak nasip olmadı çok şükür. Arkadaşımın başına geldi 2 kişi dalmışlar, kaşını patlatmışlar. Dava ettik, para cezası verildi 4 ya da 5 ay kadar sürdü dava. Şimdi de temyize gitmiş dümbükler, tekrardan bekliyoruz. Dava uğraştırıyor, caydırıcılığı da yok ama elden başka bişe gelmez. 3-5 pislik için insanın hayatı mahvolur mazallah.

Geçmiş olsun size de.

Tahir
10-06-2014, 22:10
Kardeşim bizler kaybedecek şeyleri olan insanlarız yoksa herkesin kendine göre çevresi var bulursunda döversinde ama herşeyin aksini düşüneceksin iyi zamanda değiliz böyle tipler haklıyı haksız duruma düşürür sakin olmakta fayda var emin ol böyle tipler er geç hakettiğini bulur..

AşkınS.
10-06-2014, 22:22
Harbiden sabirliymissin.bole serefsizlere zamani gelince dersini vermek lazim da iste, kaybedeceklerini dusun kardeşim bosver..

hkkcn
10-06-2014, 22:24
kardeşim geçmiş olsun çok can sıkıcı durum benzer durum banada olmuştu.plakayla arabayı attık hafızaya görürsek indiririz sıkıntı yok :))

Hasan Köksal
10-06-2014, 22:41
Ege kardeşim telefonuna mesaj attım, Araç b.paşaya kayıtlı yarın allah izin verirse tüm bilgilerini bildiririm.

rodya
10-06-2014, 22:43
benzer bir olayı biz de yaşamıştık. yanında kız arkadaşı olan bir eleman 4 herifi haksız olmasına rağmen resmen ipe dizmişti. yanında kız arkadaşı olan adamın haklı ya da haksızlığına bakılmaz. Anneye sövmedikten sonra susulur. Adap budur.

ege_c
10-06-2014, 22:51
Teşekkur ederım beyler sagolun..

Ege kardeşim telefonuna mesaj attım, Araç b.paşaya kayıtlı yarın allah izin verirse tüm bilgilerini bildiririm.

Allah razı olsun,mesajı gordum,dönuş yapıyorum.

Yalnız buradan da yazayım herkese,araç ilk sahibinden beri plaka degistirmemis.Dolayısıyla e devlette yazan Bayrampaşa bilgisi aracın ilk sahibinin tescıl ettırdıgı ilçe.Yani aracın şuanki sahibinin Bayrampaşa ile bir baglantısı yok.

ege_c
10-06-2014, 22:56
Yavaş yavaş bilgiler gelmeye başladı.İsmi bulduk,bi sitede guvenlık gorevlısıymıs,uzerindeyiz.Sitenin adresini ve ev adresini çıkartmaya çalışıyoruz.Buradan PM bekledıgım abilerim,sizden hala mesaj bekliyor olacagım.Zira ev adresini hala arıyoruz..

Erdal Uzunoglu
10-06-2014, 23:07
Pazar gecesi,saat 2.30 gibi Bahçelievler yanyoldan normal bi hızla seyrederken,onumdekı araç aniden frene asıldı ve cok seri bir sekilde aynayı kontrol ederek direksiyonu bos seride kırdım,çarpmadan kurtardım..Ne durup bi diyaloga girdim ne de arabayı ya da surucuyu suzdum.Yoluma devam ettim.. Dönecegi yeri mi kaçırdı,önune kedi köpek vs mi atladı,yoksa acemi mi acaba diye bir yandan da aynadan kontrol ederek ilerliyorum,ne oldugunu anlamaya calısıyorum.. Fakat araç birden hızlandı, sol taraftımdan önume kırdı ve benı durdurdu.Yanımda kız arkadaşım ve kız kardeşi vardı.Zaten olası bi kazayı atlattıgımız icin korkmuslardı,bu sefer hepten panıge kapıldılar.Camını açtı,ben de açtım.Kız arkadaşım çok korkmuştu,ne olur gidelim,lutfen durmayalım diyip duruyordu.Aracın içine baktım 5 tane oç,benim yanımda 2 tane kız.Arabadan inme,diyaloga girme,kavga çıkarma gibi bir luksum yok.Zaten kız arkadasım o haldeyken o oçnun ne dedigine dair tek kelime bile hatırlayamıyorum.Muhtemelen ana avrat kufurler etti bana.Yoluma devam etmekten başka çarem yoktu o an,fakat o aracı,aracın içindekileri ve plakasını hafızaya attım.Gık demeden onume kırdıgı yerden geri geri çıktım ve yine yavas yavas yoluma devam ettim.Fakat tekrar hızlandı ve sag taraftan yıne onume kırdı.Bu sefer arabadan indi,kız arkadasımın oturdugu sag tarafa dogru geldı,cama ve aynaya yumruk attı,sag kapıya tekme attı.Ben tekrar geri geri geldim,hızımı aldım ve onu ezmek için uzerıne surdum.Geri hamle yaptı,ezemedim.Korna çaldıgım için hırs yapan bi oç,bu hareketin uzerıne muhakkak pesımden gelır dıye dusundum,maksimum 15,20 km/h hızla yavas yavas ılerledım,pesımden mahalleye kadar getırecektim,fakat pesımden gelmedı.Ertesi gun plakadan adresi bulduk ve gittik.Arac orda degıldı,sonradan adresi teyit etmek için tekrar sorguladıgımızda ogrendık kı adres eskı sahıbınınmıs. 25 gun once satıs yapılmıs.Arabayı alan bu oçnun ne sigortası var ne kaskosu,dolayısıyla sıstemde kayıtlı bır adresı yok.Kapıyı çalıp alıcı tarafın adresini ya da telefon numarasını isteyemem,işi bitirmeden kimseyi uyandırmak,dikkat çekmek istemiyorum.Aklıma gelen tek şey noter satışında iki tarafında adresnin telefon numaralarının yazdıgı sozlesmenın girildigi sistem.Satıcı tarafın var,alıcı tarafa ıhtıyacım var.Muhakkak bir şekilde ulasmam lazım.2 gecedir uyku uyuyamıyorum,bana kim yardımcı olabilir?

Bu arada hiçbirmizde ya da araçta hiçbir sıkıntı yok çok şukur.Kapıya attıgı tekme kapı çitasına denk gelmis Allahtan,hiçbir sıkıntı yok,yumrukları da karı gibi olacak ki ne aynada ne camda hiçbir hasar yok.. Konuyu her dakika takip edecegim,en ufak yardımcı olabilecek birine bile plakayı ve elimdeki tum bilgileri PM gonderecegim.Olakı yaşça buyuk,benden muhakak tecrubelı abılerım beni ararlar ya da buradan yazarlar vs,şimdiden tesekkur ederim.Fevri hareket etmiyorum,tek başıma iş yapmıyorum,konuyu bilen,benden haber bekleyen insanlar var.O yuzden aklınız kalmasın.. Konuyu takip ediyorum..

yaşandı bitti deyip gec bence üc günlük dünya bu herkesin basına birgün bela denk gelir
bügün calıstıgım yerde komsumuzda calısan işci trafik te benzer nedenlerden dolayı bıkac kişiyle tartısıyor ve birkac yerinden bıcaklanarak öldürüldü sende yankınlarında bişey yoksa hic bence macera arama ...

şuan sende yaşamıyor olabilirdin öyle düşün hayatın tadını cıkarmaya bak

BaybuRtlu69
10-06-2014, 23:15
Yarın bende bi sorgulatıyım, olur da denk gelirse sana yaptıklarının aynısını bide biz yaşatalım bakalım nasıl oluyormuş o zaman.

ege_c
10-06-2014, 23:22
Yavaş yavaş bilgiler gelmeye başladı.İsmi bulduk,bi sitede guvenlık gorevlısıymıs,uzerindeyiz.Sitenin adresini ve ev adresini çıkartmaya çalışıyoruz.Buradan PM bekledıgım abilerim,sizden hala mesaj bekliyor olacagım.Zira ev adresini hala arıyoruz..

Mesajımı editleyemedim.Sitenin adresini çıkarttık,fakat isim benzerligi de olabilir.Yarın gidip kontrol edecegiz.Umarım bu sefer dogru adrestir .

Şu durumda sizlerden gelecek en ufak bilgi bile çok işimize yarar.Emin olamasanız bile paylaşmanızı isterim,gidip kontrol ederiz,hiç sorun degil.

Leader01
10-06-2014, 23:34
1 ay sonra ruhsat adrese postalanmıyor mu, 25 gün önce devir olduysa 5 gün sonra sisteme yeni adresi girer tahminimce

Volkann
10-06-2014, 23:43
kardeşim bana kalırsa 5 tane kanı 5 para etmez şerefsiz için hiç kendini sıkıntıya sokma.onlar gozu karartmış hayattan bi beklentileri yok.

hanz10
10-06-2014, 23:48
Boşver Boş adamlar ile uğraşilmaz. Senin bu hayattan bi beklentin var ailen var ilk önce aklına bunlar gelsin 5 kişiye 1 kişi hele ki yanında bayan varken öyle aksiyonlara hiç gerek yok yanında ki arkadaşını sonra kendini düşün insanlar acayıp en ufak şeyde ana avrat küfür eden tipler mevcut. Kendine problem yaratıpta düşme peşine yarın öbürgün bu magandalar sana problem yaratır arkadaşım. Ki bu devirde poliste birşey yapmıyor zaten. Aynısı Gecen sene Kültür üni şenliklerinde araba mı tekmediler 10 15 kişi kaçmaktan başka care yoktu ya orda ölcektim ya da kacıcaktım o fırsatı yakaladım da allahtan kaçtım.

TigeR
10-06-2014, 23:49
çok geçmiş olsun okuyunca bile sinirden gerildim böyle oçlar çok inip sıkacaksın iki tane o olacak ama işte o zaman da hayat kararıyor hiçbişey yapmayınca da insanın kanına dokunuyor Allah böyleleriyle karşılaştırmasın bizleri.Sana da Allah yardım etsin kardeşim dikkat et ne olur ne olmaz bi anlık sinirle ters bir şey yapma

Risendark
11-06-2014, 00:04
aynı şey daha ufak biçimde başıma geldi 50 55 yaşlarında bi adam önüme kırdı son anda durdum kornaya asıldım geldi önüme kırdı cep vardı sıyrıldım geçtim sövüyorr el kol hareketi yapıyor yanımda annem kardeşim var uymayım uymayım diyorum yok herif at hırsızı çıktı bırakmıyor o gün tesadüf silahçıya gidecektim arabada kuru sıkı vardı torpidodan çıkartıp gösterince s*ktir olup gitti korkudan.. şimdi insen aşşağı 50 55 yaşında adam ağzına iki tane patlatsan hem yakışmaz hemde ölür kalır elinde bi halta benzemez gencecik adamlarız daha. sende sakin ol araştır polise şikayet et illaki bi sonuca ulaşılır 3-5 tane beyin fakiri salak yüzünden başını belaya sokma bu devirde kimin ne halt olduğu belli değil.. Aman dikkat kardeşim..

ege_c
11-06-2014, 00:26
Sagolun ilginiz için.Bi konuya açıklık getireyim,benim derdim sadece 1 tanesiyle,yani şoförle.Niye 5 tane oç diye genelliyorum,çunku yanımda 2 tane kız olduklarını hepsinin gormesine ragmen hiçbirinin, arabayı suren baş oçocuguna engel olmaması, ''arabada kız var boşver bulasma,ugrasma'' dememesi.Bana herhangi biri trafikte durduk yere ana avrat sövsun,yanında bayan varsa gık demem,çıtımı cıkarmam yoluma bakarım,ne yapacaksam sonra bulur yaparım.O arabadakı kalan 4 oc bu ahlakı bilmeyen serefsize çıtını cıkarmadılar ama,neyse o sorun degıl zaten,o gun niye çıtınız çıkmadı diye o dördunun peşine dusecek kadar boş ve psikopat bir adam degilim.Benim derdim sadece bir tanesiyle,arabayı surenle.Bulana kadar devam..

Mutu
11-06-2014, 00:31
Tek gitme.

Lazım olursak buraya yaz toplanalım, kalabalıkken delikanlılık nasıl oluyormuş görsün "delikanlı"

ege_c
11-06-2014, 00:37
Eksik olmayın,çok sagolun.. O konuda sıkıntı yok.Dogru adresi bi bulabilsek neticelendirmek için sabırsızlanıyorum zaten.

Eyüp
11-06-2014, 00:39
Geçmiş olsun,hayattan bir beklentisi olmayan insanlarla uğraşmaya değmez...
Bence kötü bir hatıra olarak kalmalı...

aynı şey daha ufak biçimde başıma geldi 50 55 yaşlarında bi adam önüme kırdı son anda durdum kornaya asıldım geldi önüme kırdı cep vardı sıyrıldım geçtim sövüyorr el kol hareketi yapıyor yanımda annem kardeşim var uymayım uymayım diyorum yok herif at hırsızı çıktı bırakmıyor o gün tesadüf silahçıya gidecektim arabada kuru sıkı vardı torpidodan çıkartıp gösterince s*ktir olup gitti korkudan.. şimdi insen aşşağı 50 55 yaşında adam ağzına iki tane patlatsan hem yakışmaz hemde ölür kalır elinde bi halta benzemez gencecik adamlarız daha. sende sakin ol araştır polise şikayet et illaki bi sonuca ulaşılır 3-5 tane beyin fakiri salak yüzünden başını belaya sokma bu devirde kimin ne halt olduğu belli değil.. Aman dikkat kardeşim..

Kuru sıkı silahada dikkat,sen kuruyu gösterirsin adam çıkartır doluyu atar..Trafikte en güzeli eyvallah diyip geçmek,zor ama faydalı...

Sierra Rs
11-06-2014, 07:36
Umarım bulursun,Türkiye genelinde bu gibi olaylar hemen hemen herkesin başına gelmiştir. Maalesef hak hukuk olmadığı için yaşanıyor bu gibi sorunlar.. Sizden bulmasa bile Allah'ından bulsun şerefsiz adi köpekler.. İnşallah başını derde sokmadan o itlere zarar verir de içini ferahlatırsın. Geçmiş olsun.

KÖROĞLU
11-06-2014, 07:47
Kardeşim sana özel mesaj atıyorum adını adresini, bak daha çok gençsin gidip saçma sapan bişey yapıp başını belaya sokma, ya da eşini dostunu zor durumda bırakma. Araç 12. satış görmüş, senin aradığını tahmin ettiğin adam, yani son sahibi arabayı 14 mayısta üzerine almış. Ayrıca sana bu terbiyesizliği yapanların yaşları ne alemdeydi ? araç sahibi 73 lü bir arkadaş, 40 yaşında adamın böyle bir terbiyesizlik yapması pek olası değil. Hani gidip suçu günahı olmayan adamı zor durumda bırakmayın.

Dediğim gibi gidip saçma bişeyler yapıp başını belaya sokma, bu tür şeyler zamanında herkesin başına gelmiştir, hepimizin kanının hızlı aktığı zamanlar oldu ama sükunet her zaman sana yarar getirir.

S.Özcan
11-06-2014, 08:16
çok geçmiş olsun,

bana temde denk geldi aynısı, sol şeritte gidiyorum 110-120 trafik akıyor önüm dolu arkadan selektör atıp duruyor, yol gitse bende gideceğim sağımdan geçti önüme kırdı frene asıldı, o hızla gelen arabaların önünde tem de bahçeşehir tarafında sol şeritte duruyoruz. insem yanımda nişanlım var, içim içimi yiyor, sağda boşluk vardı girdim sağdan tapagaz bastım gittim. nişanlım çok hızlı gitmiyor muyuz deyince de yavaşlarım adam bi hareket yapar inerim bu sefer yada hızlı giderim sen karar ver dedim sustu. adamı bi daha görmedim, plakasını aldım ama zamanla unuttum. sende unut boşver, bu arada bide arkamdan ceza yollamış zannedersem fahri trafik müfettişi amcam.

bu sabah işe gelirkende sıkıntı çıktı. solda 20-30km hızla giden bir scooter a eniştem korna çaldı geçerken el kol hareketleri yaptı, kırmızıda durduk ne el kol yapıyorsun dedim belanı arama git başımdan, yok biz işe gidiyoruz siz s.k.şe gidiyorsunuz dedi, benim şalterler attı. yeşil yandı eniştem kullanıyordu arabayı 50 mt ilerde durdu önünde, indim arabadan arkadaki atladı dalacaktım abi abi dedi, konuşana dedim in aşağı abi yapma işe gidiyoruz abi nolur ayakları, yalvarıyo yakarıyo otobüs, yoldan geçenler hepsi durdu ayırmaya çalışıyor, o arada arkadaşını bıraktı kaçtı gitti mahalleden arkadaşlarını çağırmaya. beklerdim ama zaten işe geç kalmıştım, yarına bıraktım, kısacası boşver bunları yapacakları şey aynı abi ayağı çekip acıtasyona başlayacaklar.

h.savas
11-06-2014, 08:46
hiç eleman toplayıp da başını belaya sokma bence çünkü o o.ç. kaybedecek birşeyi yok belli,senin ise kaybedeceklerin olduğunu düşün .. ve bence yapman gereken şu,aracın sahibinin sana p*çl*k yapan olduğunu tespit ettiğinde 4-5 şırıngaya asit,hidrolik yağı,tiner vs.. doldur gecenin bi saatinde git o p*ç*n aracının üstüne sık,o p*çe verilebilecek en iyi ceza budur bence...

ÖmerF.Bayar
11-06-2014, 09:02
Okurken sinirlerim bozuldu, boyle itler icin basini belaya sokmaya degmez, hazmetmesi zor olsada unut bence, gecmis olsun.

BY01
11-06-2014, 09:20
Burda çoğu kişinin dediği gibi bende okurken gerildim, umarım adamı bulursun ve en önemlisi legal yöntemler ile dersini verirsin.

Kimse yanlış anlamasın sözüm meclisten dışarı ama "unut bence" diyenler evet iyi niyetli düşünüyor ama dediğim gibi okurken ben gerildim unutulacak birşey gibi durmuyor.Tabikide gönül ister ama zor..

eanday
11-06-2014, 09:54
Çok geçmiş olsun okurken acayip ayar oldum. İstanbul trafiği ***** bizde trafikte dalaşıyoruz insanlarla ama hiçbi zaman 3-4 kişi 1 kişinin üzerine gitmedik hiçbir zaman yanında kız arkadaşı olan birine atarlanmadık. Bencede en mantıklısı üzerine gitmemek olayın fakat bende peşini bırakmazdım sanırım.

buristyle
11-06-2014, 10:06
Kanki böyle durumlarda illa bisey bulunduracaksin arabanda.
Bence en pratik olan sey bibergazi. Cami biraz araliyosun, ibnenin yüzüne sikiyosun.
sonra arabadan cikiyosun agzini burnunu kiriyosun :)

srknzfr
11-06-2014, 10:09
yanında kız arkadaşı varken erkek adamın gururuyla oynanmaz.. erkeklik gururu diye bişey vardır ege kardeşimizin de bu olayın peşine düşmesinin önemli sebeplerinden biri de budur tahminimce.. şahsi fikrim ben olsam ben de aynısını yapardım.. geçmiş olsun ege umarım sana yapılanın karşılığını verirsin..

EMRE KAAN
11-06-2014, 10:16
öncelikle çok geçmiş olsun kardeşim.

bende sana yaşadıklarımı anlatıyım sonra sen karar ver.bundan bir kadar önce sürekli işlerimden dolayı ertelediğim nişanlımın evine ailemle beraber yola çıktım.ankara keçiöğrende oturuyor kendisi.fatih köpsürünün tam altında ***** saatten dolayı inanılmaz bi trafik var.cebe girdim aynı zamanda fatih köpsüründen inen yolda o cebe iniyo.tam sağ arka çamurluğuma sıfır şekilde bi araç durdu.sıkışık trafikden dolayı yavaş yavaş aynı şekilde ısrarcı bi şekilde yol istiyo adam ama ne önümde yol vericek bi yer var ne çekilebiliceğim.önüm açılınca aynı şeridimden devam ettim.10 mt kadar.adam direk yanıma geldi camı açtı.senin dediğin gibi 2 tane o.çocuğu ne var bilader dedi.ben anlam veremiyorum tabi ne laf söz var ne artistlik bi durum bişey yok dedim inanın korktuğumdan değil.adam bir anda beni kaldırıma sıkıştırıp önüme kırdı.bildiğiniz önümü kesti kaçmak imkansız hem trafik hem önüme sıfır durdu.direk arabadan indiler.bende ***** deli dolu bi adamım box-k.box-tekwando ne varsa yaptım.yürekte var. direk indim koşarak sürücüye vurmaya başladım.neden böyle yaptım direk bende indim çünkü başka yapabiliceğim hiç birsey yok.adamların niyeti zaten kavga etmek. tabiki arkadan öbür herifin geldiğini göremedim.demir tam 1 mt sopayla kafama darbe aldım.yıkılmadım.ben adama durdukça o sopa omzuma,bacaklarıma inmeye başladı.neyseki sıcağı sıcağına anlamadım bişey.adamı bıraktım ve ***** uzaklaştım ordan yayan olarak.ama nasıl olduysa gene karşılıklı vuruşmaya başladık.ben adamın elindeki demirden kurtulmak için iki elimde adamın ensesinden çekerek alttan diz darbeleriyle vururken hiç anlamadığım bi anda beş altı tane polis belirdi ortada ve ben 2cm mesafeden 30sn kadar biber sipreyi yedim.(o arada yolun karşı tarafında kaza olmuş ve oraya ekip arabaları gelmiş.) ve o an adamı bıraktım.mecbur kaldım.adam benim kollarımın altında olduğu için gazdan etkilenmedi ve ben bırakınca zaten gözlerimi açamıyorum.ilk önce bana demir sopayla sol kulağıma vurdu.yetmedi baş kömiserin kafasınada vurdu ve kaşını gözünü yardı.diğeri zaten benim darbelerimden yerde kıvranıyodu.1 saat kadar orda durduk ve daha olaydan 5 dk geçmesine rağmen heriflerin tanıdıkları gelip gitmeye başladı.sonra bizi darp olduğu ve baş komiserden dolayı ifade almak üzere karakola götürdüler.malesef ankarada oturanlar bilir fatih köprüsü çin çin yeni doğan karakoluna bağlıymış o an öğrendik.orasıda ankaranın en pis yeri.baya bekledik onları ayrı beni ayrı hastaneye götürdüler.olayın sıcaklığı geçtikçe kafamın kulağımın ve omzumun ağrıdığını hissediuorum.bi yandanda biber gazının neler yapabiliceğini görüyorum.okadar sıkmışlarki üzerimdeki gömleğimi sıksam inanın su gibi akardı.vücüdumun her yeri kabardı.gözümü açamıyorum ne limon ne su hiç bişey fayda etmiyor.sinirden köpürüyorum.o an yaşdıklarım tarif edilemez.doktorlar baktı .film felan .sonra raporlar felan hastaneden çıktık.geri karakola gittik gece saat 2-3 hala bekliyoruz.bi öğrendim ki adamlar olaydan kaç saat geçmesine rağmen 130 a yakın promil alkollü ve haplı oldukları ortaya çıktı.benim karakolda bulunduğum zaman zarfında silahla karakola gelen .zorla içeriye girmeye çalışan insanlar oldu.neymiş bzim arkadaşımızın nasıl kaşını gözünü patlatmışım.ifadeler alındı . önce onun sonra benim.polisler iyiki biz ordaydık felan dediler anlam veremedim.adamın adam öldürmek suçundan hapse girdiği ve sonrasında şartlı tahliye olduğunu öğrendim.polislerin benden yana olmalarının tek sebebi baş komiserin de yaralanmış olmasıydı.ben ifade verirken düşünün ki en az 20 kere telefonla aradılar içeriyi sözle taciz ettiler polisleri bile.bi mit ajanı aradı.bi millet vekili.dışarıda inanılmaz bi hava sanki çıkışta beni öldürücekler insan ister istemez baskı hissediyor üzerimde.neyseki fazla uzatmıyım ailemde durumdan solayı emanetlerle geldiler.mermiler ağzında ortam gergin çıktık 10 tane siyah camlı araba. hepsi haplı alkollü bebe belik .nasıl oldu bilmiyorum iki adet polis konvoyuyla farklı yollardan geçerek eve geldik.adamlar hapise girdi.polis memuru 10 gün iş göremez raporu aldı.aldığı her gün başına 2.000 tl para cezası yazıldı.arabasına el konuldu.ehliyeti alındı.para cezası vs.ben bu oladan sonra sadece şunu anladım ki arkadan gelen çocuk bana bıçak takabilirdi. bana ciddi zarar verebilirdi.annemin gözlerinin önünde can verebilirdim.yani anlicağın o ki karşındaki insanların bi gayesi yok.ya hırsızlıktan hüküm giymiştir ya adam yaralamaktan.dünya umurlarında olmuyo.lütfen olaylar karşısında fevri davranma sonra zararlı çıkabilirsin.

ege_c
11-06-2014, 11:07
Hepinizden Allah razı olsun.. Konudaki cogu mesaj uzun uzun diye tek tek cevap veremiyorum,sanmayın ki okumuyorum,o yuzden ''kıme konusuyoruz ki'' diye dusunmeyın.Yazdıgınız her kelime aklımın bir köşesinde.. Dunden beri arayan,soran,mesaj atan,konuya yazan herkese bir kere daha cok tesekkur ederim.

Kardeşim sana özel mesaj atıyorum adını adresini, bak daha çok gençsin gidip saçma sapan bişey yapıp başını belaya sokma, ya da eşini dostunu zor durumda bırakma. Araç 12. satış görmüş, senin aradığını tahmin ettiğin adam, yani son sahibi arabayı 14 mayısta üzerine almış. Ayrıca sana bu terbiyesizliği yapanların yaşları ne alemdeydi ? araç sahibi 73 lü bir arkadaş, 40 yaşında adamın böyle bir terbiyesizlik yapması pek olası değil. Hani gidip suçu günahı olmayan adamı zor durumda bırakmayın.

Dediğim gibi gidip saçma bişeyler yapıp başını belaya sokma, bu tür şeyler zamanında herkesin başına gelmiştir, hepimizin kanının hızlı aktığı zamanlar oldu ama sükunet her zaman sana yarar getirir.

Abi sana ayrıyetten çok tesekkur ederim.Şerefsizligin yaşı yok işte,aradıgım herif tam da bu.. Ayrıca ne senin ne de konuya yazan,ilgilenen,hatta ısrarla boşvermemi bile söyleyen kimsenin aklı kalmasın.Bu iyi niyetinizi suistimal de edemem zaten.. Ne kendimi ne bir başkasını tehlikeye atmadan bu işi neticelendiriyorum.

MBuğra
11-06-2014, 11:12
Kardesim bari olaydan sonra en ince detaylariyla sonucu ozelden yaz da icimizin yagi erisin biraz :)

İzzet Göçmen
11-06-2014, 11:15
cok gecmiş olsun cok kötü bi durum içinde kalmıssınız ama sinirlerinize hakim olun

Mivec_4G63
11-06-2014, 11:39
Öncelikle çok geçmiş olsun kardeşim, benim anlatacağım sana göre çok hafif kalıyor ancak yine de anlatayım. Ben bile kafayı yediğime göre sen neler yaşamışsındır kim bilir.

Pazartesi günü altunizadeden çamlıca tarafına gitmek için altunizade sanayinin oradan capitol tarafına döndüm, trafik kilit mecburen dönüş yaptığım yer en sol şerit olduğu için sağa geçemiyorum. Neyse biraz ilerledim bilenler olur capitol ışıklardan bağlarbaşına sola dönüş var. Dönüşe yaklaşınca sağa yaklaştım çok rahat bi araba geçer. Magandanın birisi tatanın minibüsü sanırsam arkadan korna sellektör atıyor yanıma yanaştı(arabası geçtiği halde bunu yapıyor) sen sola mı döneceksin ne s.kme girdin oraya diyor. Doğru dürüst konuş dememle arabadan indi geldi ulan. p.ç niye burayı işgal ediyorsun madem sağdan gideceksin falan. Baktım it gibi salyaları aktı hiç muhatap olmadan polisi aradım, plakasını verdim. Ertesi gün cumhuriyet savcılığına gelip suç duyurusunda da bulundum. Bakalım ne çıkacak eğer bir şey çıkmaz ise, avukatlık mesleğinde zorluk yaşamayayım diye aldığım ruhsatlı silahıma artık sarılacağım. Bekledim ki ya bana ya arabama bi hareket yapsın ama olmadı. Bazen diyorum böyle magandaları değil trafiğe insan içine çıkarmayacaksın. Olur da denk gelirse bulaşmayın diye plakasını da vereyim 34 RRF 12 gri tata tarzı hafif panelvan.

S.Özeren
11-06-2014, 11:50
geçmiş olsun kardeşim

thedevil
11-06-2014, 12:47
Köpek yavruları......

thedevil
11-06-2014, 12:53
Hepinizden Allah razı olsun.. Konudaki cogu mesaj uzun uzun diye tek tek cevap veremiyorum,sanmayın ki okumuyorum,o yuzden ''kıme konusuyoruz ki'' diye dusunmeyın.Yazdıgınız her kelime aklımın bir köşesinde.. Dunden beri arayan,soran,mesaj atan,konuya yazan herkese bir kere daha cok tesekkur ederim.

Abi sana ayrıyetten çok tesekkur ederim.Şerefsizligin yaşı yok işte,aradıgım herif tam da bu.. Ayrıca ne senin ne de konuya yazan,ilgilenen,hatta ısrarla boşvermemi bile söyleyen kimsenin aklı kalmasın.Bu iyi niyetinizi suistimal de edemem zaten.. Ne kendimi ne bir başkasını tehlikeye atmadan bu işi neticelendiriyorum.

Yanlış iş yapma :) eğer illa bişey yapacaksanda baya bir zaman geçsin şaşırsın köpek eğer sağlam çevren varsa tabi....

Ayrıca en güzeli hiç birşey yapma ve Allah'a havale et alacağını mutlaka tahsil edeceksin :) hemide en golay yoldan :D

VW6R
11-06-2014, 13:24
Dostum bence sakin ol inan pişman olursun herhangi bir şey yaparsan. 8-9 ay önce aşırı sinirli halde evime doğru giderken bi motorbisiklet makas ata ata arkamdan geliyodu aynadan kontrol edip sağa yaklaştım bi sakatlık çıkmasın diye tam önüme kırıp frene asıldı o an ben frene basmasam veya aynayı kontrol etmemiş olsam kesinlikle altımda kalacaktı. Korna çaldım arkasını dönüp el kol yaptı ben daha da sinirlenip yakalayıp durdurdum. O an sinirle arabanın el frenini çekmeden inmişim arabadan araba geri kaçarak kaldırıma tamponu dayayıp durmuş neyse yaptığımdan şuan pişman olsam da uzun soluklu dövdüm en son hatırladığım cumartesi düğünüm var bırak abi demesiydi ( yaşı benden büyüktü muhtemelen ) sinirden gözüm dönmüş kendime geldiğimde yüzü gerçekten kan içindeydi. Özür diledim arabaya bindim elimde inanılmaz ağrı vardı serçe parmağım baş parmagımın boyutunu geçmiş ertesi gün doktor parmagın 2 ayrı yerden kırıldığını söyledi. defalarca alçı uzun süreli doktora gitme gelme sonucuna rağmen parmağım yamuk kaldı ve elimi tam anlamıyla yumruk yapamıyorum. Muhtemelen sağlam beddua yedim ki 1 ay geçmeden park halinde ki aracıma araba çarptı ve pert. Trafikde bende çok gerginim eyvallah diyip geçemiyorum ama o sinir halinde parmağıma bakınca sakinleşiyorum. Bırak Allahından bulsun

blackday
11-06-2014, 13:48
Babadan oğula nesil bunlar, çok geçmiş olsun sıkıntılı bı durum

leventrc
11-06-2014, 14:06
Dostum bence sakin ol inan pişman olursun herhangi bir şey yaparsan. 8-9 ay önce aşırı sinirli halde evime doğru giderken bi motorbisiklet makas ata ata arkamdan geliyodu aynadan kontrol edip sağa yaklaştım bi sakatlık çıkmasın diye tam önüme kırıp frene asıldı o an ben frene basmasam veya aynayı kontrol etmemiş olsam kesinlikle altımda kalacaktı. Korna çaldım arkasını dönüp el kol yaptı ben daha da sinirlenip yakalayıp durdurdum. O an sinirle arabanın el frenini çekmeden inmişim arabadan araba geri kaçarak kaldırıma tamponu dayayıp durmuş neyse yaptığımdan şuan pişman olsam da uzun soluklu dövdüm en son hatırladığım cumartesi düğünüm var bırak abi demesiydi ( yaşı benden büyüktü muhtemelen ) sinirden gözüm dönmüş kendime geldiğimde yüzü gerçekten kan içindeydi. Özür diledim arabaya bindim elimde inanılmaz ağrı vardı serçe parmağım baş parmagımın boyutunu geçmiş ertesi gün doktor parmagın 2 ayrı yerden kırıldığını söyledi. defalarca alçı uzun süreli doktora gitme gelme sonucuna rağmen parmağım yamuk kaldı ve elimi tam anlamıyla yumruk yapamıyorum. Muhtemelen sağlam beddua yedim ki 1 ay geçmeden park halinde ki aracıma araba çarptı ve pert. Trafikde bende çok gerginim eyvallah diyip geçemiyorum ama o sinir halinde parmağıma bakınca sakinleşiyorum. Bırak Allahından bulsun

Bak sen buradaki insanları dinle. bu hikayede sana ders olsun. O senin yanında kız arkadaşın varken sana bunu yapacak kadar o.ç işte. Trafikte bunlardan milyonlarca var. Hangi birini adam edeceksin?

Bir gün bende yolda giderken yolun ortasında arabasıyla durmuş telefonla konuşan bir adamla karşılaştım. kornaya bastım ve elimle biraz ileri almasını söyledim. ( Biraz ileri al da bende şu aradan geçim hareketi. Hayal edin işte elimle yapıyorum. ) Camı indirdi ve ''bana niye el kol hareketi yapıyon.'' dedi. ben yine gayet insancıl olarak ileri alması gerektiğini yolun ortasında telefonla konuştuğunu söyledim. Bana el kol hareketi yapma ulan a.... dedi. Bende sinir koptu. Arabadan indim. Ama o inmedi. Ana, bacı, avrat, kısacası sülalemde ne kadar kadın varsa saydırdı ve kaçtı. arkama arabalar birikmişti. Arkasından gelemeyeceğimi çok iyi biliyordu. ama birşeyi hesaba katmadı. sol taraftan gitti ve o taraf akmayan bir trafikti. Plakasını alamadığım için oturduğum sitenin yönetimine gittim. Site sakinleri ( Hepsi babamın yakın arkadaşı ) tesadüf eseri mangal yapıyorlardı ki çoğu da hatrı sayılır güçte iş adamlarıdır. kamera kayıtlarından plakayı alırken onlarda olayı sordular. Onlarda benimle birlikte sinirlendiler ve plakayı o yol üzerinde şirketi olan bir abimiz şirketini aradı. Sonuç? evet adamı bulduk. Şirkete gittiğimizde ''Bana bu adammı küfür etmişti? '' diye tereddüt etmiştim. Ağzıyla burnu yer değiştirmişti resmen. Sonra o kadar pişman olmuştumki '' Keşke yönetime plakasını almaya gitmeseydim. Bende ona küfür etseydim o arabayla ilerlerken olup bitseydi'' demiştim. Haysiyetsiz herif 2 cocuk babası 40 yaşındaki adamdı bana bunu yapan. Çoluğuna çocuğuna acıdım...

Artık kendime söz verdim. Böyle bir durumla karşılaşırsam ki İstanbulda yaşıyorum mutlaka karşılaşacağımdır. Bende küfür eder devam ederim. Ben dersimi aldım.

Onun için boş ver kardeşim. O küfürleri kendine etmiş. Hiç uğraşma. Allahından bulsun de gönder. Canım sağolsun de. Değmez uğraşmaya...

atituti
11-06-2014, 14:16
öncelikle çok geçmiş olsun kardeşim.

bende sana yaşadıklarımı anlatıyım sonra sen karar ver.bundan bir kadar önce sürekli işlerimden dolayı ertelediğim nişanlımın evine ailemle beraber yola çıktım.ankara keçiöğrende oturuyor kendisi.fatih köpsürünün tam altında ***** saatten dolayı inanılmaz bi trafik var.cebe girdim aynı zamanda fatih köpsüründen inen yolda o cebe iniyo.tam sağ arka çamurluğuma sıfır şekilde bi araç durdu.sıkışık trafikden dolayı yavaş yavaş aynı şekilde ısrarcı bi şekilde yol istiyo adam ama ne önümde yol vericek bi yer var ne çekilebiliceğim.önüm açılınca aynı şeridimden devam ettim.10 mt kadar.adam direk yanıma geldi camı açtı.senin dediğin gibi 2 tane o.çocuğu ne var bilader dedi.ben anlam veremiyorum tabi ne laf söz var ne artistlik bi durum bişey yok dedim inanın korktuğumdan değil.adam bir anda beni kaldırıma sıkıştırıp önüme kırdı.bildiğiniz önümü kesti kaçmak imkansız hem trafik hem önüme sıfır durdu.direk arabadan indiler.bende ***** deli dolu bi adamım box-k.box-tekwando ne varsa yaptım.yürekte var. direk indim koşarak sürücüye vurmaya başladım.neden böyle yaptım direk bende indim çünkü başka yapabiliceğim hiç birsey yok.adamların niyeti zaten kavga etmek. tabiki arkadan öbür herifin geldiğini göremedim.demir tam 1 mt sopayla kafama darbe aldım.yıkılmadım.ben adama durdukça o sopa omzuma,bacaklarıma inmeye başladı.neyseki sıcağı sıcağına anlamadım bişey.adamı bıraktım ve ***** uzaklaştım ordan yayan olarak.ama nasıl olduysa gene karşılıklı vuruşmaya başladık.ben adamın elindeki demirden kurtulmak için iki elimde adamın ensesinden çekerek alttan diz darbeleriyle vururken hiç anlamadığım bi anda beş altı tane polis belirdi ortada ve ben 2cm mesafeden 30sn kadar biber sipreyi yedim.(o arada yolun karşı tarafında kaza olmuş ve oraya ekip arabaları gelmiş.) ve o an adamı bıraktım.mecbur kaldım.adam benim kollarımın altında olduğu için gazdan etkilenmedi ve ben bırakınca zaten gözlerimi açamıyorum.ilk önce bana demir sopayla sol kulağıma vurdu.yetmedi baş kömiserin kafasınada vurdu ve kaşını gözünü yardı.diğeri zaten benim darbelerimden yerde kıvranıyodu.1 saat kadar orda durduk ve daha olaydan 5 dk geçmesine rağmen heriflerin tanıdıkları gelip gitmeye başladı.sonra bizi darp olduğu ve baş komiserden dolayı ifade almak üzere karakola götürdüler.malesef ankarada oturanlar bilir fatih köprüsü çin çin yeni doğan karakoluna bağlıymış o an öğrendik.orasıda ankaranın en pis yeri.baya bekledik onları ayrı beni ayrı hastaneye götürdüler.olayın sıcaklığı geçtikçe kafamın kulağımın ve omzumun ağrıdığını hissediuorum.bi yandanda biber gazının neler yapabiliceğini görüyorum.okadar sıkmışlarki üzerimdeki gömleğimi sıksam inanın su gibi akardı.vücüdumun her yeri kabardı.gözümü açamıyorum ne limon ne su hiç bişey fayda etmiyor.sinirden köpürüyorum.o an yaşdıklarım tarif edilemez.doktorlar baktı .film felan .sonra raporlar felan hastaneden çıktık.geri karakola gittik gece saat 2-3 hala bekliyoruz.bi öğrendim ki adamlar olaydan kaç saat geçmesine rağmen 130 a yakın promil alkollü ve haplı oldukları ortaya çıktı.benim karakolda bulunduğum zaman zarfında silahla karakola gelen .zorla içeriye girmeye çalışan insanlar oldu.neymiş bzim arkadaşımızın nasıl kaşını gözünü patlatmışım.ifadeler alındı . önce onun sonra benim.polisler iyiki biz ordaydık felan dediler anlam veremedim.adamın adam öldürmek suçundan hapse girdiği ve sonrasında şartlı tahliye olduğunu öğrendim.polislerin benden yana olmalarının tek sebebi baş komiserin de yaralanmış olmasıydı.ben ifade verirken düşünün ki en az 20 kere telefonla aradılar içeriyi sözle taciz ettiler polisleri bile.bi mit ajanı aradı.bi millet vekili.dışarıda inanılmaz bi hava sanki çıkışta beni öldürücekler insan ister istemez baskı hissediyor üzerimde.neyseki fazla uzatmıyım ailemde durumdan solayı emanetlerle geldiler.mermiler ağzında ortam gergin çıktık 10 tane siyah camlı araba. hepsi haplı alkollü bebe belik .nasıl oldu bilmiyorum iki adet polis konvoyuyla farklı yollardan geçerek eve geldik.adamlar hapise girdi.polis memuru 10 gün iş göremez raporu aldı.aldığı her gün başına 2.000 tl para cezası yazıldı.arabasına el konuldu.ehliyeti alındı.para cezası vs.ben bu oladan sonra sadece şunu anladım ki arkadan gelen çocuk bana bıçak takabilirdi. bana ciddi zarar verebilirdi.annemin gözlerinin önünde can verebilirdim.yani anlicağın o ki karşındaki insanların bi gayesi yok.ya hırsızlıktan hüküm giymiştir ya adam yaralamaktan.dünya umurlarında olmuyo.lütfen olaylar karşısında fevri davranma sonra zararlı çıkabilirsin.

cok gecmis olsun.her zaman derim birinin amaci yoksa boşuna nefes tuketmesin sokarim insan haklarina diyip idam edeceksin boyle tipleri.herkes dedigime gelecek ileride daha kotu gunler bekledigi icin.yalovada bitane kucuk dallama vardi ona buna musallat oluyodu , adamina denk gelmemis hayati boyunca.bigun adamina denk geldi ayagina iki tane mermiyi attilar uslandi zibidi.

morgy_drag
11-06-2014, 14:23
Bole it kopek hep bana denk gelir sanıyordum..

Buyuk gecmıs olsun..

EMD
11-06-2014, 14:29
Geçmiş olsun, bu itlerin soyları tükenmez.

srknkr
11-06-2014, 15:15
Konuyu okuyunca çok sinirlendim. Bütün postları okudum. En sonunda biraz düşündüm de, üzüldüm. Akıl vermek gibi olmasın da adamla oturup konuşmak, aklından geçenleri, ona neler yapmayı istediğini anlatmak zor ama daha iyi olur sanki. Yine de laftan anlamazsa çekip gitmek gerekir belki de. Şüphem yok ama lütfen iyi düşün.

HONDAHAN
11-06-2014, 15:29
Kardeşim elinden geliyorsa, mümkün ise, öyle bir hale getir ki ben ne yapmışım yaa desin. Birdahakine neresiyle içtiğine dikkat etsin.
Başından geçenleri okurken, içimden geçen buydu, o yüzden önce bunu dedim. Ama şu da var; küçük işten büyük iş çıkar derdi bir büyüğüm ve babam da hep beladan kaç, kaç, kaç, kaçamadığın yerde vurulan değil vuran ol der. E sen şimdi ilk beladan uzak durmuşsun, daha sabır göstermen gereken iki merhalen var ;)
Bu arada; burada yaptığın şu muhabbet dahi taksire, tasarlamaya girer haberin olsun. Dikkatli ol. Sima, isim, plaka bırakma, ne izi bırakırsan bırak.

01ASU
11-06-2014, 15:36
dostum şahsın isim soy isimi verirsen eğer ki adamı biz sorguladıktan sonra haklılık payın varsa adamı sana getirebilirim özelden ulaşırsın burda daha öncedende tuncay abi olsun bi kaç arkadaş olsun aradıkları şahısları yönlendirdim kendilerine

HaKo
11-06-2014, 15:40
herkes allaha havale et yazmışta böyle o.nun doğurdukları allaha havale ede ede sokakta salına salına geziyolar dünya umurlarında değil. Nasıl olsa adalette bunlardan yana kimsenin dokunuğu yok zaten , Bunlara dersini vereceksin ki klubesinden çıkarken bile 2 kere düşünsün köpek oğlu köpekler.

SekoLive
11-06-2014, 15:42
herkes allaha havale et yazmışta böyle o.nun doğurdukları allaha havale ede ede sokakta salına salına geziyolar dünya umurlarında değil. Nasıl olsa adalette bunlardan yana kimsenin dokunuğu yok zaten , Bunlara dersini vereceksin ki klubesinden çıkarken bile 2 kere düşünsün köpek oğlu köpekler.

okadar coklarki hakan öldürmekle biticek gibi değiller.

bu sefer birinin dersini ver diğerleri kalsın vicdanen rahat etmiyosn :)

aslında allaha havale etmek yerine herkes kendi işini çözse cok daha huzurlu dünya olurdu.

Tuncay
11-06-2014, 15:43
dostum şahsın isim soy isimi verirsen eğer ki adamı biz sorguladıktan sonra haklılık payın varsa adamı sana getirebilirim özelden ulaşırsın burda daha öncedende tuncay abi olsun bi kaç arkadaş olsun aradıkları şahısları yönlendirdim kendilerine

Aynen umut herzaman haklının yanındasın kardeşim
Adres telefon bilgileri hertürlü yardımcı oldun
Bu tarz konularda senden yardım alabilirler arkadaşlar:icon_tup:

01ASU
11-06-2014, 15:48
Aynen umut herzaman haklının yanındasın kardeşim
Adres telefon bilgileri hertürlü yardımcı oldun
Bu tarz konularda senden yardım alabilirler arkadaşlar:icon_tup:

kişi %100 haklı olduktan sonra gerisini merak etmesinler adalet dağıtmaya geldik 2. hayatımızda :)

SEÇKİN172
11-06-2014, 15:48
nedenirki üstelik bide yanında bayan varmış resmen şerefsiz çek beni vur demiş

fa'R'uk
11-06-2014, 16:25
Ege modlardan rica et bu konuyu sildir, gençliğin verdiği ateş yerinde tutmuyor yanlış düşünüyorsun daha önce de yazdım bırak Allah'ından bul de yada böyle bir ortamda bunları yazma, Google'a plakayı yazdığında ilk bu konu çıkıyor şimdi sana soruyorum bu pislikler belaya müsait insanlar yolda biriyle yine tartışsa tartıştığı adam çıkarıp vurup kaçta ilk kime giderler bir düşün sadece sen değil site, bilgi verdim diye yazanlar *** altına gidermi gitmezmi bana söyle.

AlpEren
11-06-2014, 16:33
kişi %100 haklı olduktan sonra gerisini merak etmesinler adalet dağıtmaya geldik 2. hayatımızda :)

Madem öyle bir soru size .. Birisinden alacağımız var herhangi bir husumet yok tamamen hukuki yollardan haciz edilerek alınacak. Ancak kişinin gerçekten yaşadığı adresi bulmamız gerekiyor. Mahkeme kararları vs herşey mevcut sadece adresi şurası dendikten sonra haciz etmek kaldı. Şahsın nüfus cüzdanına kadar herşey mevcut elimizde. Kendimize ait 2 tane hukuk şirketimiz var. Diğer yollardan çözüp bulup alabilirim ancak büyüklerim karşı bu duruma. Varmı sizde bir çözüm ? Tabiki iyiliğiniz karşılıksız kalmaz onu da belirteyim ..

fa'R'uk
11-06-2014, 16:33
Yada buraya üye sayısı hiçte az değil onu tanıyan biri bu konudan bahsetse yada okutsa adam ona göre tedbirini alsa ava giderken avlanırsan ne olacak yada şikayet ederse ne olacak her şeyi bu kadar basit sanmayın yazılanların kaldığı bir ortamdasınız iki kere düşünün

Kahn23
11-06-2014, 16:34
Tabiki iyiliğiniz karşılıksız kalmaz onu da belirteyim ..

Bence böyle bişeyi hiç söylememiş varsay:icon_tup:

mkerim
11-06-2014, 16:35
Madem öyle bir soru size .. Birisinden alacağımız var herhangi bir husumet yok tamamen hukuki yollardan haciz edilerek alınacak. Ancak kişinin gerçekten yaşadığı adresi bulmamız gerekiyor. Mahkeme kararları vs herşey mevcut sadece adresi şurası dendikten sonra haciz etmek kaldı. Şahsın nüfus cüzdanına kadar herşey mevcut elimizde. Kendimize ait 2 tane hukuk şirketimiz var. Diğer yollardan çözüp bulup alabilirim ancak büyüklerim karşı bu duruma. Varmı sizde bir çözüm ? Tabiki iyiliğiniz karşılıksız kalmaz onu da belirteyim ..

Organize suçlara girer. Çeteden de ceza alırsın. Ya cezaları alıp alacağını da alacaksın yada ..... sen karar ver. Yazıkki sistem doğru işlemiyor.

aslan
11-06-2014, 16:35
Yada buraya üye sayısı hiçte az değil onu tanıyan biri bu konudan bahsetse yada okutsa adam ona göre tedbirini alsa ava giderken avlanırsan ne olacak yada şikayet ederse ne olacak her şeyi bu kadar basit sanmayın yazılanların kaldığı bir ortamdasınız iki kere düşünün

Büyük sözü dinlemek gerek konu sahibi
Tecrübe konuşuyor

AlpEren
11-06-2014, 16:40
Organize suçlara girer. Çeteden de ceza alırsın. Ya cezaları alıp alacağını da alacaksın yada ..... sen karar ver. Yazıkki sistem doğru işlemiyor.

Organizelik bir durum yok şahıs şurada oturuyor diyerek bilgi vermesi yeterli. Haciz için belgeler hazır o adrese hacze gidilecek.. Bunda yanlış bir durum yok ..

AlpEren
11-06-2014, 16:41
Bence böyle bişeyi hiç söylememiş varsay:icon_tup:

Kötü bir amaçla söylemedim onu da neden öyle dediniz anlamadım.

fa'R'uk
11-06-2014, 16:42
Organizelik bir durum yok şahıs şurada oturuyor diyerek bilgi vermesi yeterli. Haciz için belgeler hazır o adrese hacze gidilecek.. Bunda yanlış bir durum yok ..

İki tane hukuk şirketi olan biri adrese nasıl ulaşamadım der merak ettim

AlpEren
11-06-2014, 16:45
İki tane hukuk şirketi olan biri adrese nasıl ulaşamadım der merak ettim

6 tane adresi var hepsi kontrol edildi. Hepsi fake .. Normal bir şahsın ulaşamayacağı kanunsal yerlerden de kontrol ettirildi. Zaten sonuç olsaydı hukusal biçimde bizim dışımıza sonuç çıkaracak kimse de yoktur emin olun. Bir umut yazdım ben..

EEE
11-06-2014, 16:50
.............................................

mkerim
11-06-2014, 16:56

6 tane adresi var hepsi kontrol edildi. Hepsi fake .. Normal bir şahsın ulaşamayacağı kanunsal yerlerden de kontrol ettirildi. Zaten sonuç olsaydı hukusal biçimde bizim dışımıza sonuç çıkaracak kimse de yoktur emin olun. Bir umut yazdım ben..

ben yanlış anlamışım o zaman....

mertmericozlem
11-06-2014, 16:59
Konu çözülmüş. Bilgilerinize.

sweap07
11-06-2014, 17:04
nasıl cozulmus acaba ?

01ASU
11-06-2014, 17:06
alperen hayalet olmadığı sürece bulurum sorun yok özelden ulaşırsınız

AlpEren
11-06-2014, 17:39
alperen hayalet olmadığı sürece bulurum sorun yok özelden ulaşırsınız

pm attım...

ege_c
11-06-2014, 18:17
Faruk abinin uyarısını gördukten sonra yazdıgım uzunca bir mesajı sildim,yine yazıyorum.İyi niyetli yaklaşımlarınızı ve beni dusunerek konuya yazdıgınız her kelimeyi goruyorum,okuyorum.Umut abi,Tuncay abinin sıkıntısında surecı hızlandırdıgını bılıyorum,o konuyu da hala takip ediyorum.Aklımdaydın,yine bu konuyla ilgili sana bi PM gonderecegim.

Herkese çok tesekkur ederim..

3.gece 4.gundeyiz.. Uykularım yarım yamalak,hazmedemiyorum.. Defalarca yumruk attıgı o cam,kız arkadasımın suratına da patlayabilirdi,o cam kırılsaydı belki arabanın içine ulaşıp daha kötu şeyler de yapabilirdi..Ya da ben ordan kaçamayadabilirdim..Dusundukce deliriyorum,fakat öfkem mantıgımla hareket etmenin önune gecmıyor,içiniz rahat olsun.. Böyle şerefsizleri tek tek tespit edip gerekeni yapmaya elbette gucum yok.Çogunuzun dedigi gibi belki de boşvermek en iyisi.Fakat bu şerefsizleri boşverdikce ve bunlara sessiz kaldıkca uremeye devam edecek olmalarına tahammul edemiyorum,kusura bakmayın.Benim yerimde siz de olabilirdiniz,beni anlamaya çalışın ne olur..He, ben ne yaparsam yapayım,butun ımkanlarımı kullanayım,bunların sonu mu olacak? Elbette hayır..Ben de farkındayım.. Ama ben en azından 1 tane serefsizin bile aklını başına getireceksem,hem kendimi,hem konuyu takip eden,benden haber bekleyen sizleri (eminim de) rahatlatabileceksem,ne mutlu bana..

Şu 4 gundur İstanbul'da gitmedigimiz adres kalmadı.En ufak ipucunun bile uzerinde durduk.İşi gucu bıraktım,bu şerefsizin peşine dustum,tam 4 gundur.. Kararlılıgımı az çok anlayabilirsiniz heralde.. Hepinizden Allah razı olsun,arayan,soran,mesaj atan,konuya yazan,bilgi gönderen.. O şerefsizi bulmadan bırakmam dedim.. Öyle de oldu;

http://i.hizliresim.com/Ryz33Y.jpg (http://hizliresim.com/Ryz33Y)

Ben yine de sormadan iş yapmayayım,dogru adresi bana ulaştıran ismi vermiyorum..Sen ister burdan ister yine PM'den dönuş yapabilirsin abi,sana nasıl tesekkur ederım bilmiyorum.Bu iyiligini asla unutmam..

Konuya bundan sonra belki devam ederim belki etmem.. Belki bi fotograf eklerim içinize su serpilir belki o fotografı ya da videoyu eklemem ama ne oldugunu hiçbiriniz bilmese de,hepiniz bilirsiniz. Fakat Faruk abi haklı,buraya kadar çok laf dinlememiş olsam da,artık biraz laf dinlemekte lazım.. Ben susuyorum,siz anlayın..

Hepinize çok teşekkur ederim..

01ASU
11-06-2014, 18:32
olum 4 gün uyumayana kadar bana ulaşaydın daha ilk geceden tatlı uykuna devam ederdin :) burası dağ başı değil adamı çekip vurucak değilsin yaşın genç kanın deli akıyor yanındada kız arkadaşının olması ona karşı sanki seni küçük düşürmüş gibi hissettiriyor anlıyorum bizler eğitilmeden önce sinirlerimizi hırslarımızı körelttiler sende soğuk kanlı bir şekilde yaklaşmalısın 40 yaşında eşşek kadar adam var demiyorum boşluk var adalet mi istiyorsun ? adaleti sağlamak istiyorsan önce çık karşısına derdini sor öğren ondan sonrada dozunu kaçırmadan adaleti sağla böyle bişi dememi bekliyorsanda yanılırsın bırak bizler işimizi yaparız zaten hıı yok abi onurum kırıldı diyorsan gideceksin o zaman oraya 10 kişi tutturacaksın adamın elini kolunu bacağını çok sağlam bi şekilde yüzüne tükürüceksin ki 40 yaşındaki adam 19 yaşındaki bir gençten ders alsın

KÖROĞLU
11-06-2014, 18:33
Faruk abinin uyarısını gördukten sonra yazdıgım uzunca bir mesajı sildim,yine yazıyorum.İyi niyetli yaklaşımlarınızı ve beni dusunerek konuya yazdıgınız her kelimeyi goruyorum,okuyorum.Umut abi,Tuncay abinin sıkıntısında surecı hızlandırdıgını bılıyorum,o konuyu da hala takip ediyorum.Aklımdaydın,yine bu konuyla ilgili sana bi PM gonderecegim.

Herkese çok tesekkur ederim..

3.gece 4.gundeyiz.. Uykularım yarım yamalak,hazmedemiyorum.. Defalarca yumruk attıgı o cam,kız arkadasımın suratına da patlayabilirdi,o cam kırılsaydı belki arabanın içine ulaşıp daha kötu şeyler de yapabilirdi..Ya da ben ordan kaçamayadabilirdim..Dusundukce deliriyorum,fakat öfkem mantıgımla hareket etmenin önune gecmıyor,içiniz rahat olsun.. Böyle şerefsizleri tek tek tespit edip gerekeni yapmaya elbette gucum yok.Çogunuzun dedigi gibi belki de boşvermek en iyisi.Fakat bu şerefsizleri boşverdikce ve bunlara sessiz kaldıkca uremeye devam edecek olmalarına tahammul edemiyorum,kusura bakmayın.Benim yerimde siz de olabilirdiniz,beni anlamaya çalışın ne olur..He, ben ne yaparsam yapayım,butun ımkanlarımı kullanayım,bunların sonu mu olacak? Elbette hayır..Ben de farkındayım.. Ama ben en azından 1 tane serefsizin bile aklını başına getireceksem,hem kendimi,hem konuyu takip eden,benden haber bekleyen sizleri (eminim de) rahatlatabileceksem,ne mutlu bana..

Şu 4 gundur İstanbul'da gitmedigimiz adres kalmadı.En ufak ipucunun bile uzerinde durduk.İşi gucu bıraktım,bu şerefsizin peşine dustum,tam 4 gundur.. Kararlılıgımı az çok anlayabilirsiniz heralde.. Hepinizden Allah razı olsun,arayan,soran,mesaj atan,konuya yazan,bilgi gönderen.. O şerefsizi bulmadan bırakmam dedim.. Öyle de oldu;

http://i.hizliresim.com/Ryz33Y.jpg (http://hizliresim.com/Ryz33Y)

Ben yine de sormadan iş yapmayayım,dogru adresi bana ulaştıran ismi vermiyorum..Sen ister burdan ister yine PM'den dönuş yapabilirsin abi,sana nasıl tesekkur ederım bilmiyorum.Bu iyiligini asla unutmam..

Konuya bundan sonra belki devam ederim belki etmem.. Belki bi fotograf eklerim içinize su serpilir belki o fotografı ya da videoyu eklemem ama ne oldugunu hiçbiriniz bilmese de,hepiniz bilirsiniz. Fakat Faruk abi haklı,buraya kadar çok laf dinlememiş olsam da,artık biraz laf dinlemekte lazım.. Ben susuyorum,siz anlayın..

Hepinize çok teşekkur ederim..

Adresi teyit etmene sevindim, ama pm de de yazdığım gibi ite bulaşmaktansa çiti dolaşmak evladır. Tekrar geçmiş olsun, Rabbim kimseye eşinin çocuğunun yanında böyle şeyler yaşatmasın, psikolojik olarak yıkım oluyor maalesef.

İyi Akş.

aslanneron
11-06-2014, 18:53
kardeşim olayı ilk açtıgın andan itibaren takip ediyorum abilerimizin veridigi akıllar gerçekden mantıklı ama kendime olsa bende duramazdım senin gibi bunlar bitmez ama herkesde bana bulaşmasında ne yaparsa yapsın dedikçe sanırım dahada çogalıyor bu itler Allah hepimize sabır versin bunlar gibiler karşısında.

Birkez daha bu forumda herkesin tam bir aile oldugu anlaşıldı bulunmucak bir şey gerçekden burda böyle bir ortamda olmakdan dahi gurur duydum ne diyeyim .

EserBodrum
11-06-2014, 19:01
Kendini nasıl huzurlu hissedeceksen onu yap kardeşim.

turbo&quattro
11-06-2014, 19:11
Ugrassan bir dert ugrasmasan ayri bir dert. Zor bir durum ama galiba ugrasmamak en mantiklisi. O an yuzyuze geldiginizde farkli seyler yasanabilir. Daha cok gencsin gelecegini etkileme potansiyeli olan herseyden uzak dur.

akıncı
11-06-2014, 20:52
sksen zına zıkmesen bela, bunlar babadan oğla nesıl zkıceksın bunları

SekoLive
11-06-2014, 20:58
umut maşallah sende iyisin adam bulma olayında :)

ünal aysala telefonunu verdim lucescu için arayacak seni :) :) :)

Seven7
11-06-2014, 20:58
Geçmiş olsun, helal olsun ama bu kararlılıkla forumdakilerin de yardımıyla bulunmuş. İnşallah kısasa kısas olarak kalır, devamı gelmez olayların.

BlackGetz
11-06-2014, 20:59
Ege silivrimi len orası

BlackGetz
11-06-2014, 21:03

hayır işleyen hayır bulur ;)
zeval gelmesin kardeşim.

TigeR
11-06-2014, 23:15
sevindim kardeşim bulduğuna seni çok iyi anlıyorum kız kardeşimin yanında çok benzer bir olay yaşadım Allaha havale ettim ama kaç gece keşke diyip hayal kurdum içim içimi yedi.Umarım gereken yapılmıştır tabi dozu kaçırılmadan

MiaMi
11-06-2014, 23:16
Şuan memur arkadaşlarla beraberim konuyu onlarada aktardım ama madem çözüldü sorun yok ok.

MiaMi
11-06-2014, 23:21
Ege modlardan rica et bu konuyu sildir, gençliğin verdiği ateş yerinde tutmuyor yanlış düşünüyorsun daha önce de yazdım bırak Allah'ından bul de yada böyle bir ortamda bunları yazma, Google'a plakayı yazdığında ilk bu konu çıkıyor şimdi sana soruyorum bu pislikler belaya müsait insanlar yolda biriyle yine tartışsa tartıştığı adam çıkarıp vurup kaçta ilk kime giderler bir düşün sadece sen değil site, bilgi verdim diye yazanlar *** altına gidermi gitmezmi bana söyle.

Bunlar serengeti sırtlan şeklinde yaşıyorlarmış arkadaşlarda söylüyorlar konuyu sildir bencede ege