PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : >> İş Arayanlar (Genel) <<

Sayfa : [1] 2 3 4

JDM VTİ
24-06-2014, 16:55
.......................

sweap07
24-06-2014, 17:54
konu kirliliği olmaması acısından bende buradan yazayım
liseden bu sene mezun oldum bolumum elektronık haberlesme
vodafone taseronunda staj yaptım (baz istasyonları üzerine)
antalyada bolumüme uygun ıs aramaktayım yardımcı olursanız cok tesekkur ederım pm yoluyla ıletısıme gecebılırsınız

AdemAr
24-06-2014, 20:08
bari bende yazayım :)) kurumsal bi firmaya gırmek ıstıyorum bende

Mutu
25-06-2014, 03:11
Ben de yazayım bu konudan. Konu başlığı "iş arıyoruz" değiştirilebilir aslında. Bi konu vardız ama bulamadım. :)

-4 yıllık Çeviribilim mezunuyum. İngilizce, Almanca, başlangıç seviyesi de ispanyolcaya sahibim.

-Daha önce bölümümde alakasız farklı işlerde çalıştım. ( Mutfak çırak(Bolu'lu gençlerin %99.9'u bu işi yapmıştır), restaurantta servis elemanı, matbaada indeksci vs.)

-Uyumlu insanımdır, şidmiye kadar hiçbir işyerimden kanlı bıçaklı ayrılmadım.

-Askerliğim 2015 aralık ayına kadar tescilli, 1 sene daha da tescil hakkım mevcut.(2016 aralığa kadar çalışabilecek durumdayım yani) Aslında askerliğimi bitirip iş aramak istiyordum, fakat babamın işleri yolunda gitmediğinden işe girmem gerekiyor, askerliği de bir şekilde zamanı geldiğinde yapacağım.

-Eğitimim sırasında 10 ay kadar ispanyada yaşadım.(erasmus öğrenci değişim programıyla gittim, turizm bölümünde 9 farklı ders aldım) Uluslararası seyahat için hiçbir engelim bulunmamaktadır. Hatta böyle bir iş olursa, aracı olana her dönüşümde kıyağımı yaparım :D

-İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

JDM VTİ
25-06-2014, 07:58
güncel olsun bakalım.

sweap07
25-06-2014, 18:32
konu üstlerde kalsın

JDM VTİ
25-06-2014, 19:01
yazmamışım bende, askerlik görevi yapıldı.

ilker_yusuf
25-06-2014, 21:42
Arkadaşlar özel bir firmada çalışıyorum.
Şirketimiz Satış ve Çağrı merkezine personel alımı yapmaktadır. İsterseniz bana cv lerinizi gönderebilirsiniz. Memnuniyetle insan kaynakları departmanı ile paylaşırım.
Bilginize.

JDM VTİ
25-06-2014, 22:12
pm attım. teşekkürler.

RafetAraç
25-06-2014, 23:41
bende istanbul avrupa yakasında iş arıyorum otomotiv sektöründe. mekanik alım-satım ve pazarlama tecrübem var

silwerhooks53
26-06-2014, 00:39
bende 24 yasındayım ıstanbul aydın unıversıtesı ıngılızce cevırmenlık mezunuyum kurumsal bır fırmada kısaca guzel bır iş arıyorum

Mutu
26-06-2014, 00:49
bende 24 yasındayım ıstanbul aydın unıversıtesı ıngılızce cevırmenlık mezunuyum kurumsal bır fırmada kısaca guzel bır iş arıyorum

Meslektaşım, açalım bence bir büro. Bize iş yok. Herkes dil bilen personeline kitliyor sanırım çevirileri. :D :D

burakgunay
26-06-2014, 07:08
Güncel olsun, Allah hayırlısını tez zamanda versin inşallah ramazan öncesi.

evrendogu
26-06-2014, 08:19
insan kaynakları sitemiz bulunmaktadır. adresini burada paylaşmam doğru olurmu bilemediğim için iş arayan arkadaşlara özelden atacağım.

zOnstyLe
26-06-2014, 15:46
İzmir Optimum'da açılacak olan LG SHOP mağazamıza deneyimli personel alınacak arkadaşlar. Patron rahat personeli sıkmaz, avm oldugu için shift'li çalışılacak, maaş gunu sigorta gunu şaşmaz primde olacak. İlgilenen olursa pm atsın.

MiaMi
26-06-2014, 15:49
Ben de yazayım bu konudan. Konu başlığı "iş arıyoruz" değiştirilebilir aslında. Bi konu vardız ama bulamadım. :)

-4 yıllık Çeviribilim mezunuyum. İngilizce, Almanca, başlangıç seviyesi de ispanyolcaya sahibim.

-Daha önce bölümümde alakasız farklı işlerde çalıştım. ( Mutfak çırak(Bolu'lu gençlerin %99.9'u bu işi yapmıştır), restaurantta servis elemanı, matbaada indeksci vs.)

-Uyumlu insanımdır, şidmiye kadar hiçbir işyerimden kanlı bıçaklı ayrılmadım.

-Askerliğim 2015 aralık ayına kadar tescilli, 1 sene daha da tescil hakkım mevcut.(2016 aralığa kadar çalışabilecek durumdayım yani) Aslında askerliğimi bitirip iş aramak istiyordum, fakat babamın işleri yolunda gitmediğinden işe girmem gerekiyor, askerliği de bir şekilde zamanı geldiğinde yapacağım.

-Eğitimim sırasında 10 ay kadar ispanyada yaşadım.(erasmus öğrenci değişim programıyla gittim, turizm bölümünde 9 farklı ders aldım) Uluslararası seyahat için hiçbir engelim bulunmamaktadır. Hatta böyle bir iş olursa, aracı olana her dönüşümde kıyağımı yaparım :D

-İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Direk THY git başvur yardımcı olmaya çalışırım anadolu yakası sorun olmazsa Pegasusla hemen görüştürebilirim seni.

EREN34
26-06-2014, 16:15
Direk THY git başvur yardımcı olmaya çalışırım anadolu yakası sorun olmazsa Pegasusla hemen görüştürebilirim seni.

Pegasus ile ilgili pm attım.

Kahn23
26-06-2014, 16:19

-Eğitimim sırasında 10 ay kadar ispanyada yaşadım.(erasmus öğrenci değişim programıyla gittim, turizm bölümünde 9 farklı ders aldım) Uluslararası seyahat için hiçbir engelim bulunmamaktadır.

Ülkenin haline bak :(

elpadre
26-06-2014, 17:12
bayan personel aranıyorsa bı kız arkadasım var ılerı derece ıngılızce yurt dısı egıtımı ılac sektoru vs genetık muhendısı amerıkan fırmasında calısmıs satıs muduru marka muduru cok saglam cv var dusunen olursa anadolu yakası tercımızdır :)

bilalMW
26-06-2014, 17:37
bende cv mi vereyim iş arayışım devam ediyor ***** askerlikte çıktı aradan.

Dış Ticaret ve İşletme Mezunuyum. Orta Seviyi ingilizcem var. Tüm Ofis programını iyi derecede kullanırım. SAP SD modülünü kullabiliyorum. PC bakım/onarım tecrübem var. Staj da iken Logo Go 'da fatura giriş çıkışlarını v.s yapıyordum.
hepsiburada.com'da çalıştım lojistik asistanı olarak bilimum mal giriş çıkışları fatura kesimleri v.s işleri yaptım. askerliği de yeni yaptım. kendimi geliştirmeyi severim meraklıyımdır teknoloji olsun makineler olsun otomobiller olsun. kendi iş yerimizde çalışırken (pişirme plastik üzerine) hidrolik presler,enjeksiyon pres, olsun tamir bakım kalıp değiştirme,kalıp ince ayarı,temizliği v.s ben yapardım.

Her türlü iş tekliflerine açığım. Otomotiv-Lojistik-(yetiştirilmek üzere sap IT) sektöründen de başlarsam pek bir güzel olur.

Linkedin: http://www.linkedin.com/profile/view?id=214164784&trk=nav_responsive_tab_profile

JDM VTİ
27-06-2014, 18:44
güncelliğini korusun

Mutu
27-06-2014, 18:59

Abicim anadolu yakasındayım, hatta tuzlada şuan kirada ama yakında boşalacak olan evimiz var. Hemen pm atıyorum. :icon_tup:

-Eğitimim sırasında 10 ay kadar ispanyada yaşadım.(erasmus öğrenci değişim programıyla gittim, turizm bölümünde 9 farklı ders aldım) Uluslararası seyahat için hiçbir engelim bulunmamaktadır.

Aslında iş çok da askerlik sıkıntı. :)

bilalMW
27-06-2014, 20:55

Dış Ticaret ve İşletme Mezunuyum. Orta Seviyi ingilizcem var. Tüm Ofis programını iyi derecede kullanırım. SAP SD modülünü kullabiliyorum. PC bakım/onarım tecrübem var. Staj da iken Logo Go 'da fatura giriş çıkışlarını v.s yapıyordum.
hepsiburada.com'da çalıştım lojistik asistanı olarak bilimum mal giriş çıkışları fatura kesimleri v.s işleri yaptım. askerliği de yeni yaptım. kendimi geliştirmeyi severim meraklıyımdır teknoloji olsun makineler olsun otomobiller olsun. kendi iş yerimizde çalışırken (pişirme plastik üzerine) hidrolik presler,enjeksiyon pres, olsun tamir bakım kalıp değiştirme,kalıp ince ayarı,temizliği v.s ben yapardım.

Her türlü iş tekliflerine açığım. Otomotiv-Lojistik-(yetiştirilmek üzere sap IT) sektöründen de başlarsam pek bir güzel olur.

Linkedin: http://www.linkedin.com/profile/view?id=214164784&trk=nav_responsive_tab_profile

Günceldir. :)

Kahn23
28-06-2014, 20:42
Bankada calismak isteyen ve cv'si saglam olan arkadaslarin bilgilerini calistigim bankanin İK'si ile paylasabilirim.

AdemAr
28-06-2014, 23:26
Bankada calismak isteyen ve cv'si saglam olan arkadaslarin bilgilerini calistigim bankanin İK'si ile paylasabilirim.

Tecrubesız olurmu acaba gişe felan kabulümdür yani :))))

bilalMW
30-06-2014, 16:31
konu güncel arkadaşlar :)

aslan
30-06-2014, 16:40
Bende saat tamircisi arıyorum varsa tanıdıgı,eşi dostu iletirseniz sevinirim

sweap07
30-06-2014, 18:58
güncel hala arıyorum superonlıne merkezlerı gsm merkezlerinde elektronık haberlesme ıle ılgılı yerlerde ıs arıyorum hala

bilalMW
30-06-2014, 19:00
güncel hala arıyorum superonlıne merkezlerı gsm merkezlerinde elektronık haberlesme ıle ılgılı yerlerde ıs arıyorum hala

git okulunu bitir askerliğini yap sonra ara len dükkanı kapama :)

sweap07
30-06-2014, 19:02
git okulunu bitir askerliğini yap sonra ara len dükkanı kapama :)

üniye kadar bos bos gezmeyelım abı :D :D para lazım :D

JDM VTİ
30-06-2014, 19:34
bugün itibariyle işi bırakmış bulunuyorum, güncel :D

dkaya87
30-06-2014, 22:09
superonline genel merkezde çalışıyorum, gördüğünüz başvurmak istediğiniz pozisyon olursa bilgi verin arkadaşlar.

herkese hayırlısı.

ZaZy
01-07-2014, 01:21

Pegasus ile ilgili pm attım.

Arkadaşlar Pegasus'tan 26.06.2014 tarihi ile işten çıkarıldım. Operasyon Uzman Yrd. idim. En anlaşılır hali ile elinde ışıklı sopalarla uçağı park yerine yanaştıran görevliler.
Pegasus'ta işe gireyim yükselirim derseniz; hiç boşuna başlamayın.Daha şimdiden geleceğin şefleri ve yerleri hemen hemen bellidir. Ama şirket çok hızlı büyüyor kısmet gerisi.
İş olarak olanakları iyidir. Fakülte mezunu iseniz 1630tl ile başlarsınız. Multinet + servis olanağı var. Vardiya çeşidine göre 2 sabah 2 akşam 2 gece olarak çalışırsınız. 8 günde 2 izin, devamlı olarak döner vardiya, sabit değildir.
Alanda iş vardiyalı çalışmayı gerektirir.
Ben 5 ay olmuştu gireli; aynı zamanda C sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Uzmanıyım, bunu Pegasus'ta kullanabileceğimi sordum ve sonum oldu. Açıkça ve prof. çalışma şartları gereği işime son verme gerekçeleri şuydu: Eğer İSG yaparsam operasyonda çalışamam (Pegasus'ta departman değiştirmek) ve işlerine yaramam. Elimde bu belge varken verdikleri ücret beni TATMİN edemeyeceğini düşündüklerinden beni yol yakınken (tazminat hak etmeden) işime son verdiler.(Halbuki bu şartlarda dışarda iş yok İSG uzmanları bile bu paralara çalışıyorlar) Açık açık benim işe çok geldiğimi söleyip çıkarttılar. Ben işime aşıktım, çok üzüldüm açıkçası.
Neyse Pegasus'a girecek olan varsa bu işe senelerini vermelerini ve 5 6 7 sene yerinizde saymanızı bekliyorlar. ( Ben tatsızlık olmadan iyi bir şekilde ayrıldım)

Emre-U
03-07-2014, 15:02
--Antalya/ sezonluk iş arıyorum.

Akdeniz üni. öğrencisiyim. Satış danışmanlığında 6 ay tecrubem bulunmaktadır.Ayrıca B sınıfı ehliyete sahibim.Yukarıda belirttiğim gibi yaz sezonunda çalışabileceğim sezonluk iş aramaktayım.

raptor
03-07-2014, 15:11
Arkadaşlar Pegasus'tan 26.06.2014 tarihi ile işten çıkarıldım. Operasyon Uzman Yrd. idim. En anlaşılır hali ile elinde ışıklı sopalarla uçağı park yerine yanaştıran görevliler.
Pegasus'ta işe gireyim yükselirim derseniz; hiç boşuna başlamayın.Daha şimdiden geleceğin şefleri ve yerleri hemen hemen bellidir. Ama şirket çok hızlı büyüyor kısmet gerisi.
İş olarak olanakları iyidir. Fakülte mezunu iseniz 1630tl ile başlarsınız. Multinet + servis olanağı var. Vardiya çeşidine göre 2 sabah 2 akşam 2 gece olarak çalışırsınız. 8 günde 2 izin, devamlı olarak döner vardiya, sabit değildir.
Alanda iş vardiyalı çalışmayı gerektirir.
Ben 5 ay olmuştu gireli; aynı zamanda C sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Uzmanıyım, bunu Pegasus'ta kullanabileceğimi sordum ve sonum oldu. Açıkça ve prof. çalışma şartları gereği işime son verme gerekçeleri şuydu: Eğer İSG yaparsam operasyonda çalışamam (Pegasus'ta departman değiştirmek) ve işlerine yaramam. Elimde bu belge varken verdikleri ücret beni TATMİN edemeyeceğini düşündüklerinden beni yol yakınken (tazminat hak etmeden) işime son verdiler.(Halbuki bu şartlarda dışarda iş yok İSG uzmanları bile bu paralara çalışıyorlar) Açık açık benim işe çok geldiğimi söleyip çıkarttılar. Ben işime aşıktım, çok üzüldüm açıkçası.
Neyse Pegasus'a girecek olan varsa bu işe senelerini vermelerini ve 5 6 7 sene yerinizde saymanızı bekliyorlar. ( Ben tatsızlık olmadan iyi bir şekilde ayrıldım)
THY yi deneyin , her alanda çok sayıda personel ilanı açıyorlar

JDM VTİ
04-07-2014, 21:23
Arkadaşlar pazartesi günü pronet ile görüşmeye gideceğim kısmetse.

Bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa bu firmayla ilgili sevinirim.

Ayrıca Hyundai ERK Plaza'ya geçeceğim oradan servis danışmanlığı için cv/form dolduracağım, ne diyorsunuz otomotiv sektöründe çalışmamış olmama rağmen şansımız var mı :)

burakgunay
04-07-2014, 21:26
Allah gönlüne göre versin abi, bilgim yok yorum yapamam ama dua ederim.

JDM VTİ
04-07-2014, 21:31
Allah razı olsun kardeşim, eksik olma.

bilalMW
04-07-2014, 21:59
pronet satış sa tavsiye etmem. bende otomobil satis,servis danışmanlığı v.s arıyorum çoğu ilanda belirtilen nitelikler var bende lakin dönüş yok. :(

JDM VTİ
05-07-2014, 02:32
satış sahası evet.

neden peki ?

dragon07
05-07-2014, 02:47
alican tanıdıgın olmadan çok zor erk plazaya almazlar diye düşünüyorum adam senin ne kadar iyi arabadan anladıgını bilemez yani tahmin edemez.

bu adam okulunuda okumamıs nerden bilcek ne kadar bilicek der :)

ama pes etme 2 ay zaman iste

TurboM3
05-07-2014, 03:14
avrupa yakasında veya anadolu yakasında ikamet eden,
askerleğini yapmış,
araba kullanabilen,
bay / bayan,
gıda sektöründe iki farklı pozisyon için

A) satış temsilcisi

B) ekip yönetiminde ve satış konusunda tecrübesi olan "saha satış yöneticisi" arıyorum.

Özelden mesaj atabilirsiniz.

JDM VTİ
05-07-2014, 10:57
alican tanıdıgın olmadan çok zor erk plazaya almazlar diye düşünüyorum adam senin ne kadar iyi arabadan anladıgını bilemez yani tahmin edemez.

bu adam okulunuda okumamıs nerden bilcek ne kadar bilicek der :)

ama pes etme 2 ay zaman iste

Benimde ümidim yok açıkcası efe :) Dediğin gibi tanıdıkta olmadan çok zor ama kısmet, denemekten zarar çıkmaz.

Hayırlısı bakalım.

avrupa yakasında veya anadolu yakasında ikamet eden,
askerleğini yapmış,
araba kullanabilen,
bay / bayan,
gıda sektöründe iki farklı pozisyon için

A) satış temsilcisi

B) ekip yönetiminde ve satış konusunda tecrübesi olan "saha satış yöneticisi" arıyorum.

Özelden mesaj atabilirsiniz.

Pm attım.

bilalMW
05-07-2014, 13:03

pırlanta gibi çocuk boşta. :) Günceldir arayışım devam ediyor. :(

Kahn23
07-07-2014, 11:22
İŞ İLANI!
İstiklal Caddesi Tünel tarafındaki İsveç Başkonsolosluğu'na Vize ve Göçmenlik Departmanı’na yardımcı eleman aramaktadır.

Başvuran kişi Suriye vatandaşı olmamalıdır. Türk vatandaşı olması tercih sebebidir.
4 Ağustos 2014 işe başlangıç tarihidir. İş süresi şimdilik yıl sonuna kadar olmakla birlikte çok büyük ihtimalle uzatılacaktır. Pozisyon full-time’dır. Görev, Oturum ve Çalışma İzni başvurularının alınması ve görüşmelerinin yapılmasıdır. Ayrıca, departman müdürünün isteyebileceği diğer görevleri de yerine getirmeniz gerekmektedir. Esnek olup, aynı anda bir kaç işi bir arada yapabilmelisiniz.

Oturum ve Çalışma İzni başvurularının görüşmeleri Arapça veya Türkçe yapılacak, bilgisayara ise İngilizce veya İsveççe kaydedilecektir. Türkçe ve Arapça’yı iyi bilmenizin yanısıra iyi derecede İngilizce ya da İsveççe de bilmelisiniz.

Ayrıca çok iyi bilgisayar kullanabilmelisiniz. En geç 15 Temmuz 2014 tarihine kadar
generalkonsulat.istanbul@gov.se adresine sizi anlatan bir mektubu, CV’niz ve referanslarınızla beraber gönderiniz.

JDM VTİ
07-07-2014, 15:51
Arkadaşlar ben çok şükür iş buldum hiç boşta kalmadan,
TurboM3 Mert DAŞTAN Bey'e teşekkür ediyorum buradanda. Kendisinin sahibi olduğu şirkette satış temsilcisi olarak başlayacağım inşallah.

Darısı diğer arkadaşların başına.

Evrenoz
07-07-2014, 15:59
IT sektöründe çalışmak üzere;

Network & Network Security konularında uzman,

Tercihen HP, Juniper, Brocade, Cisco, Fortinet, Paloalto vb ürünlere hakim

Post - Presales tecrübesi olan kişiler her zaman CV'lerini bana iletebilirler.

bilalMW
08-07-2014, 12:46
Güncel,güncel,güncel..

bilalMW
09-07-2014, 15:57

arkadaşa iş lazım güncel dostlar.

sweap07
09-07-2014, 18:38
bendende bı guncel olsun
elektroknık haberlesme mezunuyum antalayda ıs aramaktayım devamlı olarak yardımcı olabılecek bırı varsa cok makbule gecer

huseyinturk
09-07-2014, 20:36
İşide techten bulucaz :-) daha bakınmadım ama konu varken yazıyım. İnşaat mühendisiyim beylikdüzü yakınları öncelikli, Avrupa yakasında, tercihen kurumsal bir firma arayışındayım. Askerlik yapıldı. Tecrübe var. Detaylı cvmi İsteyenle paylaşabilrim

mayday
09-07-2014, 23:13
Yeni Bilkent Turizm ve otel işletmeciliği mezunu olarak antalya merkez yada kemer tarafında çalışmak üzere otel yada tur operatörü aramaktayım. Aramızda turizmciler varsa yardımlarını beklerim.

Hakan_Si
21-07-2014, 14:20
Merhaba arkadaşlar,
Adım Hakan , 28 yaşındayım. Ön lisans Turizm ve otel işletmeciliği ve Lisans (AÖF) İşletme mezunuyum.
Daha önce 2 yıl turizm ve organizasyon firmasında Operasyon bölümünde çalıştım.
Son 5 yıldır ise doğa sporları ve bisiklet mağazasında yöneticilik yaptım. Kendi mağazamı açmak üzereyken bazı aksilikler yüzünden planlar iptal oldu.
Satış,Teknik destek,Mağaza yönetimi konusunda tecrübeliyim.
Detaylı öz geçmiş gerektiği takdirde mail yoluyla iletebilirim.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar. :)

speed_emre
21-07-2014, 14:31
iş arıyorum bende izmirden :)

41AF101
05-08-2014, 21:43
Herkese Merhaba ,
İstanbul Anadolu yakasında , okul sebebi ile sezon bitene kadar ( 1 aylığına ) oto yıkamada iş arıyorum. Tanıdık bildik biyer varsa memnun olurum. :)

oğuz
05-08-2014, 22:01
Doğuş vs birçok firma satış,servis danışmanı arıyor şuan ama torpil konuşur biraz ve askerlik olmadan yanaşmıyor çoğu firma.bende bu konuma başvurular yapıcam ama tanıdıksız zor

cgnozdmr
05-08-2014, 22:08
Yok mu askerliğini yapmış ing. ve ilgili programları bilen Makine Mühendisi arayan? :) Not: Ankara olarak arıyorum

sweap07
05-08-2014, 22:13
antalyada ıs aramaktayım 2 senelık unıversıteye baslıyacagım 2. ogretım elektornık haberlesme mezunuyum ıs aramaktayım yardımcı olabılcek varsa cok makbule gecer

Hakan_Si
05-08-2014, 22:58
Doğuş vs birçok firma satış,servis danışmanı arıyor şuan ama torpil konuşur biraz ve askerlik olmadan yanaşmıyor çoğu firma.bende bu konuma başvurular yapıcam ama tanıdıksız zor

Bayram öncesinden beri 20-25 yere başvurdum. Eğitimimin daha alt seviyesinde olan yerlere bile başvurdum ama ne arayan var ne soran... Ya torpil lazım ya da Cumhurbaşkanlığı seçiminin geçmesini bekliyorlar düşüncesindeyim.:soru:

Gorky
06-08-2014, 01:37
heryerin en az 2 yıl deneyimli eleman istemesi garipliğini anlarım da , askerliğini yapmış nedir abi? adam belki antimilitarist.

Berkan
06-08-2014, 07:47
adam seni hazırlasın yetiştirsin 1-2 senede hop askere git. yerine biri gelsin onada ogretsin etsin işi,verimsizlikten baska bişey değil
ayrıca
antimilitarist yada neolursan ol (ters,engel bir durumun yada çok sacma seviyede billurun varsa ) ya seve seve ya s... s... gidilcegi için tatava yapmaya gerek yok.

ersandeniz
06-08-2014, 08:05
adam seni hazırlasın yetiştirsin 1-2 senede hop askere git. yerine biri gelsin onada ogretsin etsin işi,verimsizlikten baska bişey değil
ayrıca
antimilitarist yada neolursan ol (ters,engel bir durumun yada çok sacma seviyede billurun varsa ) ya seve seve ya s... s... gidilcegi için tatava yapmaya gerek yok.
bir de askere gitmek için istifa edildiğinde kıdem tazminatı ödeme şartı var, adamı hem yetiştirip hem de giderken cebine tazminat koymaktansa, hazır gitmişleri var bol miktarda, onlardan birini alırım diyor işveren

AdemAr
17-08-2014, 23:23
beyler bende arayıştayım

buzel
11-09-2014, 22:59
bende arıyorum..

sagi
11-09-2014, 23:03
arayanlara bende ekleniyim

AdemAr
12-09-2014, 01:47
beyler hafta sonu olmayan part tıme iş lazım and. yakası

ilkerist
12-09-2014, 02:00
arayanlara bende ekleniyim

Sen hayırdır?

Berkan
12-09-2014, 08:09
arayan arkadaşlar daha detaylı yazarsarla anlasılır olur diye düşünüyorm sizin ve işveren için

sagi
12-09-2014, 11:17
bıktım artık böyle şirket olmaz olsun yeni işler bakıyorum ihtiyar :D

sagi
12-09-2014, 11:18
Sen hayırdır?

bıktım artık böyle şirket olmaz olsun yeni işler bakıyorum ihtiyar :D

10 karakter

İbrahim33
17-09-2014, 15:13
bende 1 haftadır boşa düştüm. gerekirse arabamıda koşturabilirim işe.

Kahn23
17-09-2014, 15:19
kariyer sitelerinde en kötü boşta kalmamak için valelik koşturabilirsiniz.

canozgur106
17-09-2014, 16:30
kariyer sitelerinde en kötü boşta kalmamak için valelik koşturabilirsiniz.

Senin bu yardımseverliğin var yaaa:)Her derde
devasın adamsın:icon_tup:

Kahn23
17-09-2014, 16:45
Senin bu yardımseverliğin var yaaa:)Her derde
devasın adamsın:icon_tup:

heheheh. Eyv kardeşim ;)

sweap07
17-09-2014, 16:55
antalyada part tıme ıs arıyorum varmı tanıdık bılgısayarcı olur elektronık ıle ılgılı bır yer olur

Selman
17-09-2014, 17:57
Bende işsizlerdenim :) Pollislik pomem alımlarını bekliyorum oda olmazsa iş arıycam artık :)

rebelh
17-09-2014, 17:58
ankarada ilaç mümessilliği arıyorum 2 üniversite bitirdim askerliğimi yaptım devlet memuruyum istifa edicem :)

Selman
17-09-2014, 18:00
Devlet memurusun istifamı edicen görevin nedir çok merak ettim:) bizde memur olalım diye yardırıyoruz :D

Evrenoz
17-09-2014, 18:01
Bilişim sektöründe Entegratör bir firmada çalışmak üzere; Enterprise müşteri portföyü olan,
Network - Network Security, Server & Storage, Sanallaştırma ve Microsoft alanlarına hakim,
HP, Hitachi, Cisco, Paloalto ya da muadillerine hakim,

Enterprise Account Manager arayışım vardır. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir.

rebelh
17-09-2014, 18:08
benim durumum çok sıkıntılı memuriyette sıkıntı yok ama atanmadan önce hangi pozisyonda ne iş yapacağınızı iyi araştırın ben 3 sene önce hatalı bir tercih yaptım 3 senedir sıkıntısını çekiyorum bi kasabada eşimden ayrı, geceleri kurbağaların sıçmaya geldiği bir odada yaşıyorum :) yoksa memurluk fena değil hele ankarada plazalarda çalışıyor adamlar ve kendini geliştirip yükselme şansın var..

Selman
17-09-2014, 18:12
Doğru memuriyetin en ucra köşelerde çalışmak gibi dezavantajlarıda var tabi. Ama özel sektörden yorulunca onlar gözüme görünmüyor. Evli olunca senin işin zor tabi Allah kolaylık versin.

bilalMW
17-09-2014, 19:30
Bilişim sektöründe Entegratör bir firmada çalışmak üzere; Enterprise müşteri portföyü olan,
Network - Network Security, Server & Storage, Sanallaştırma ve Microsoft alanlarına hakim,
HP, Hitachi, Cisco, Paloalto ya da muadillerine hakim,

Enterprise Account Manager arayışım vardır. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir.

desenki 5 kuruş vermem it gibi çalıştırırım ama işi öğretirim. ayaklarımız g*tümüze vura vura koşarak gelirim abi.

sinanbaysal
17-09-2014, 19:35
İzmit te ıs arıyorum bende . 2 yıllık enerjı mezunuyum bu sene uzerıne acıktan devam edıcem rahat yorucu olmayan mesaı saatlerı sıkmayan haftasonları tatıl olursa ıyı olur olmasada cok onemlı degıl hesabı bı ıs bakıyorum. Parası cok muhım degıl hakkımı verseler yeter. Part time yada tam gun.

İbrahim33
17-09-2014, 20:14
Benim gibi boş vakti çok olanlar aşağıdaki oyuna sarabilir. :D

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?108936-Fast-and-Furious-Fig-%28Ara%E7-Geli%FEtirme-Oyunu%29

hayabusa
17-09-2014, 20:24
Maltepe de ki çalıştıgım şirkete ofisboy alınacak daha once konu açmıştım tekrar açmak istemiyorum bir arkadaş alındı bir tane daha alınacak b ehlıyetı olan askerliğini yapmış ciddi işe ihtiyacı olan bana ulaşabilir şartlar güzel , firma sağlamdır

fthdrn
17-09-2014, 21:10
B ehliyetim var ama askerlik tecilli
İşten yeni ciktim iş bulmam lazım yardım Edin

ahmetsahin111
17-09-2014, 22:03
Mekatronik mühendisiyim, yeni mezunum kendimi geliştirebilecek her işe açığım, 1 haftadır iş arıyorum askerlik tecilli yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa cv'mi gönderebilirim :)

bason
17-09-2014, 22:10
İş değilde burs arıyorum bende. :) Bu yaştan sonra tekrardan okumak çok etkiliyor insan hayatını. İYTE İnşaat müh. bölümündeyim. Burs konusunda yardımcı olabilecek varsa memnun olurum. :)

ilkerist
18-09-2014, 00:10
Maltepe de ki çalıştıgım şirkete ofisboy alınacak daha once konu açmıştım tekrar açmak istemiyorum bir arkadaş alındı bir tane daha alınacak b ehlıyetı olan askerliğini yapmış ciddi işe ihtiyacı olan bana ulaşabilir şartlar güzel , firma sağlamdır

Hocam firma,iş ve koşullar hakkında bir pm rica edeyim,yönlendirebileceğim birileri var.

zgnn
18-09-2014, 00:17
Bende cinde ogrenciyim bende burs ariyorum

_Burak_
18-09-2014, 00:38
10 gün sonra düğünüm var
Dün itibarıyle kendimi minibüsten kovdum :D

bayram dönüşünde belki tekrar sigorta işine dönerim ama elementer branşta
otomobil satış danışmanlığına tesadüfen çağrıldım ve anında kabul gördüm ama sözleşme şartlarından dolayı ben onları kabul edemedim :)
Bu arada biyoloji bölümü , ayrıca bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum
bes lisansım ve segem sertifikam var :)

AdemAr
18-09-2014, 02:15
10 gün sonra düğünüm var
Dün itibarıyle kendimi minibüsten kovdum :D

bayram dönüşünde belki tekrar sigorta işine dönerim ama elementer branşta
otomobil satış danışmanlığına tesadüfen çağrıldım ve anında kabul gördüm ama sözleşme şartlarından dolayı ben onları kabul edemedim :)
Bu arada biyoloji bölümü , ayrıca bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum
bes lisansım ve segem sertifikam var :)

bes lisansın varsa kariyer sitelerinde kolayca iş bulabilirsin bence oralara bak derim

_Burak_
18-09-2014, 02:24
bes lisansın varsa kariyer sitelerinde kolayca iş bulabilirsin bence oralara bak derim

açıkçası hepsi var ve deli gibi banka kanallı ya da sigorta kanallı firmalar umarsızca beni haftada bir kaç kez arıyor
ama direk bes istemedim
hatta aviv.. sa terkim orda çalıştım bi süre avrupa bölge müdürlüğünde :)
besteydim orada
lanet eksperliği bekledim diploma beş yıllık oldu açılacağı yok

EREN34
18-09-2014, 02:49
Mekatronik mühendisiyim, yeni mezunum kendimi geliştirebilecek her işe açığım, 1 haftadır iş arıyorum askerlik tecilli yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa cv'mi gönderebilirim :)

Odtü veya Marmara bölgesindeki devlet üniversitelerinden birinden mezınsan, upper intermediate seviyesinde ingilizcen varsa Ford Otosan'a başvur. Ürün Geliştirme kısmına makina mühendisi arıyorlar ama Mekatronik mühendiside aldıkları oluyor. Tecrübesiz yeni mezun aday alımları ağırlıklı oluyor. Kariyer net sitesi üzerinden ilana ulaşabilirsin.

Evrenoz
18-09-2014, 08:29
desenki 5 kuruş vermem it gibi çalıştırırım ama işi öğretirim. ayaklarımız g*tümüze vura vura koşarak gelirim abi.

Maalesef, kardeşim. Hem elimde olan bir durum değil hem de pozisyon öğrenmeyi kaldırabilecek bir pozsiyon değil. Ciddi sorumluluk ve Bir kaç milyon USD'lik ciro beklentisi olan bir pozisyon olduğundan deneyim şart.

bilalMW
18-09-2014, 08:46
Maalesef, kardeşim. Hem elimde olan bir durum değil hem de pozisyon öğrenmeyi kaldırabilecek bir pozsiyon değil. Ciddi sorumluluk ve Bir kaç milyon USD'lik ciro beklentisi olan bir pozisyon olduğundan deneyim şart.

peki abi bu sektörde başlamak isteyen ilerlemek isteyen nasıl yapacak bunu ?

DCO Works
18-09-2014, 10:17
bu sene film tasarımından mezun oldum izmir yasar uni. dijital fotoğrafçılık sertifikam var. foto film işlerinde görüntü ve teknik konulardan anlarım. elim işe yatkın. uzun metraj ve kısa metraj deneyimlerim var. açıkçası izmir içinde uygun güzel bir iş arıyorum.

Evrenoz
18-09-2014, 12:35
peki abi bu sektörde başlamak isteyen ilerlemek isteyen nasıl yapacak bunu ?

Öncelikle satış mı ( Account Management / Project Management ) yoksa Teknik mi ( Presales / Post Sales ) istediğine karar vermen gerek. Teknik taraf ise, genellikle mühendislik mezunu isteniyor. Bu şekilde bir diploman varsa üzerine bir kaç sertifika ile ilk işe giriş için yeterli donanıma sahipsin denebilir. Junior pozisyonlarda başlayıp ( Network, Security, Sistem konularından hangisine yatkın ve yetkinsen ) ilerleyebilirsin. Satış için ise, kurumsal firmalar yerine daha küçük ya da orta ölçekli firmalarda inside sales olarak başlayıp yavaş yavaş account nedir, account managementı nasıl yapılır, proje nedir ve nasıl yönetilir gibi konuları yaşarak öğrenebilirsin. Keza Proje yönetiminde de bu işin eğitimini veren, sertifikasını sana kazandırabilecek olan çeşitli ücretli kurumlar da mevcut. Bu tarz bir sertifika farkın ve kazanımın olabilir..

bilalMW
18-09-2014, 12:47
Öncelikle satış mı ( Account Management / Project Management ) yoksa Teknik mi ( Presales / Post Sales ) istediğine karar vermen gerek. Teknik taraf ise, genellikle mühendislik mezunu isteniyor. Bu şekilde bir diploman varsa üzerine bir kaç sertifika ile ilk işe giriş için yeterli donanıma sahipsin denebilir. Junior pozisyonlarda başlayıp ( Network, Security, Sistem konularından hangisine yatkın ve yetkinsen ) ilerleyebilirsin. Satış için ise, kurumsal firmalar yerine daha küçük ya da orta ölçekli firmalarda inside sales olarak başlayıp yavaş yavaş account nedir, account managementı nasıl yapılır, proje nedir ve nasıl yönetilir gibi konuları yaşarak öğrenebilirsin. Keza Proje yönetiminde de bu işin eğitimini veren, sertifikasını sana kazandırabilecek olan çeşitli ücretli kurumlar da mevcut. Bu tarz bir sertifika farkın ve kazanımın olabilir..

erinmeyip yazdığın için ellerine sağlık abi. İşletme bitirdim kısmetse bu alese girip MIS yüksek lisansı yapacağım ve bilge adam'dan da MCSE serfitikası almak için uslu uslu ders dinleyeceğim hiçbir workshopu kaçırmayacağım. Başlangıç için bunları düşünüyorum. İşe yarar mı bu road map ?

Evrenoz
18-09-2014, 12:48
erinmeyip yazdığın için ellerine sağlık abi. İşletme bitirdim kısmetse bu alese girip MIS yüksek lisansı yapacağım ve bilge adam'dan da MCSE serfitikası almak için uslu uslu ders dinleyeceğim hiçbir workshopu kaçırmayacağım. Başlangıç için bunları düşünüyorum. İşe yarar mı bu road map ?

22 Yaş için gayet iyi, yüksek lisans yaparken mutlaka çalış ama. Yaş geçtikçe, gecikirsin

bilalMW
18-09-2014, 12:50
system administration,cloud management,network administrator olmadı consultant gibi mevkiilere gelmek istiyorum abi.

cosekar
19-09-2014, 11:40
Dış Ticaret, İthalat ihracat sektorunde tecrubesi olan, ingilizcesi iyi derecede olan, askerligini yapmış arkadaslar arıyorum, iletişim pm veya 0532 212 86 79
COŞKUN ARIKAN

İbrahim33
19-09-2014, 22:02
Abilerim merhaba. Emin evim'den aradılar , pzt. günü mülakata davet ettiler ve şirket hakkında bilgi sahibi olmam gerekiyormuş. İlla ki bu konuda bilgili birileri çıkar dedim bende tech'ten. Bu şirketin politikasını ve yaptığı işi 2-3 cümleyle özetleyecek olan var mı ? Saygılar.

ersandeniz
19-09-2014, 22:17
http://eminevim.com/merak_edilenler
Öncelikle ev alacak kişi ne kadarlık bir ev almak istediğini belirler. (Ör: 80.000 TL)

* Daha sonra kaç ay taksit yapılacağını belirtir. ( 60 aydan 120 aya kadar)

* Taksit sayısı, aynı zamanda o grupta kaç kişi olduğunu belirtir. ( 60 ay taksit = 60 kişilik grup)

* Her ay gruptaki kişilerin ödediği taksit bir ev parası eder.

* Her ay havuzda toplanan bir ev parasıyla noter huzurunda yapılan sıra tespiti sonucu bir kişiye ev alınır. Tıpkı halk arasında yapılan altın günü gibi

* Peşinatı düştükten sonra evin fiyatı, direkt taksit sayısına bölünür. Ortaya aylık ödenecek taksitler çıkar.

* Bu sistemde ilk ay evini alan kişiler kiradan kurtulup kendi evlerine geçtikleri için kendinden sonra alacak gruptaki diğer kişilere bir miktar fazla ödeme yaparak yardımda bulunur. Çünkü evini ilk alan kişi gruptaki diğer kişilerin parasıyla ev almıştır ve henüz onlar kirada oturmaktadır.

* Yapılan kurada ilk aylarda evi çıkmayan kişiler ise kirada oturmaya devam ettikleri için kendisinden önce evini alanlardan bir miktar yardım alırlar.

* İlk alanlar evin değeri üzerinden ödedikleri yardımla bir miktar fazla ödeme yapar. Sırasını bekleyenler ise yardım aldıkları için evin değeri üzerinden daha az ödeme yapar.

* Bu sistemde kişi evini alana kadar yardım aldığı için ödediği taksitler her ay düşer, evini aldıktan sonra ise kendinden sonra ev alacaklara yardım yapacağı için taksitleri bir miktar yükselir.

* Evini alan kişinin taksitleri bir miktar artar ve taksit bitimine kadar herhangi bir artış olmadan sabit ödeme yapar.

* Taksit sayısının yarısına kadar yapılan çekilişte evi henüz çıkmamış kişiler daha fazla bekletilmez ve tamamının evi taksit sayısının tam ortasında teslim edilir. Yani hiç kimse taksit yarısından sonrasını beklemez. En son alan kişi taksit sayısının yarısında evini alır.

* Belirlenen kesin teslim tarihinde ev teslim edilir.

* Daha sonra müşteri; kalan taksitleri sabit bir şekilde, kendi evine geçerek öder.

buzel
19-09-2014, 22:23
Yanlış anlamassanız merakımdan soruyorum ilaç mümessiliği iyimidir memurluğu bırakacak kadar ? bende ciddi ciddi düşndüm forumdada bunla ilgil ibi konu vardı hatta bi kişi tavsiye eden görmedim açıkçası

buzel
19-09-2014, 22:25
ankarada ilaç mümessilliği arıyorum 2 üniversite bitirdim askerliğimi yaptım devlet memuruyum istifa edicem :)

Yanlış anlamassanız merakımdan soruyorum ilaç mümessiliği iyimidir memurluğu bırakacak kadar ? bende ciddi ciddi düşndüm forumdada bunla ilgil ibi konu vardı hatta bi kişi tavsiye eden görmedim açıkçası

mur_84
20-09-2014, 10:06
Avukat ihtiyacı olan şirket var mı yada referans olabilecek olan eşim için iş bakıyorum..

Şimdiden teşekkürler..

eanday
20-09-2014, 10:25
Gebze de 4 yıldızlı otele, orta düzey ingilizcesi olan ve opera programını bilen resepsiyonist ve bellboy aranıyor.

rodya
20-09-2014, 10:56
+
Sertifikalar ne kadar işe yarar bilmiyorum ancak nispeten küçük bir şirkette sales support ile başlayarak, global bir şirkette account managerlik için ilk adım atılabilir. Bu arada ingilizce şart.
Global bir şirkette account manager olarak çalışıyorum şuan. kariyer hedefimdeki bir pozisyon için satış kanadını öğrenmek gerekiyordu. Esasen operanyon tarafındaydım ve mecburen account managerliğe geçtim.
üzülerek söylüyorum ki satış her daim daha fazla kazanma potansiyeline sahip. Teknik kişi, ( yaptığa işe göre değişir albet) satışçılar tarafından el üstünde tutulurken, satışçı şirket tarafından el üstünde tutulur ve beslenir:) 1.2M$ kotayı genişleterek 1.5M$ kota verdiler 6 aylık. ilk 3 ay 3.5M$ 'lik satış yaptım ve takip ettiğim bi ihaleyi alırsam 1,5M$ daha eklenecek. Şimdiden maaş harici 12K TL gibi bir prim yapıyor bu ( heyecan yok zira kota korumalı oldugum için bi zik aldığım yok. kafamı zikim! ). operasyon tarafındaysa üstün başarı gösterdiğimde ödül olarak 500 TL boyner çeki almıştım:) aradaki fark anlaşılmıştır sanırım:)
işin nasıl yapılacağı ise sadece ve sadece işin içine girdiğinde öğreniliyor ( mnk hepi topu bişey satılacak! dediğini tahmin ediyorum:D ) zira kurumdan kuruma, karar vericenden vericiye stratejin tamamiyle değişebiliyor. Teknik taraf candır ama satışta bi hayli duygusallaştırıyor insanı:)
ingilizcem idare eder diyorsan bizim HR'a cv'ni verebilirim. işe alınman durumunda seni tavsiye ettiğim için 1 maaşlık(senin maaşın) prim veriyorlar. yarısını sana veririm yarısıyla da tüm siteye mangal partisi veririz :D

rodya
20-09-2014, 10:57
+
Sertifikalar ne kadar işe yarar bilmiyorum ancak nispeten küçük bir şirkette sales support ile başlayarak, global bir şirkette account managerlik için ilk adım atılabilir. Bu arada ingilizce şart.
Global bir şirkette account manager olarak çalışıyorum şuan. kariyer hedefimdeki bir pozisyon için satış kanadını öğrenmek gerekiyordu. Esasen operanyon tarafındaydım ve mecburen account managerliğe geçtim.
üzülerek söylüyorum ki satış her daim daha fazla kazanma potansiyeline sahip. Teknik kişi, ( yaptığa işe göre değişir albet) satışçılar tarafından el üstünde tutulurken, satışçı şirket tarafından el üstünde tutulur ve beslenir:) 1.2M$ kotayı genişleterek 1.5M$ kota verdiler 6 aylık. ilk 3 ay 3.5M$ 'lik satış yaptım ve takip ettiğim bi ihaleyi alırsam 1,5M$ daha eklenecek. Şimdiden maaş harici 12K TL gibi bir prim yapıyor bu ( heyecan yok zira kota korumalı oldugum için bi zik aldığım yok. kafamı zikim! ). operasyon tarafındaysa üstün başarı gösterdiğimde ödül olarak 500 TL boyner çeki almıştım:) aradaki fark anlaşılmıştır sanırım:)
işin nasıl yapılacağı ise sadece ve sadece işin içine girdiğinde öğreniliyor ( mnk hepi topu bişey satılacak! dediğini tahmin ediyorum:D ) zira kurumdan kuruma, karar vericenden vericiye stratejin tamamiyle değişebiliyor. Teknik taraf candır ama satışta bi hayli duygusallaştırıyor insanı:)
ingilizcem idare eder diyorsan bizim HR'a cv'ni verebilirim. işe alınman durumunda seni tavsiye ettiğim için 1 maaşlık(senin maaşın) prim veriyorlar. yarısını sana veririm yarısıyla da tüm siteye mangal partisi veririz :D

bu arada BilalMW için yazdım :)

bilalMW
20-09-2014, 11:24
özelden bir yazdım bakıver abim. :)

ulas
29-09-2014, 14:06
Arkadaslar 4yıllık üni. mezunuyum. İzmirde yasıyorum. Bir havayolu firmasının bünyesinde pilot adayıyım fakat bu arada boş durmak istemiyorum. İş imkanı varsa değerlendirmek istiyorum.

sweap07
29-09-2014, 14:15
antalda okuyorum 2. ogretım teknosa bımeks vb teknolojı magazalarında part tıme calısmak sıtıyorum orada calısan banay ardımcı olabıclek bırı varmıdır

h22ek
08-10-2014, 09:34
arkadaşlar selamlar,

5 senedir çalıştığım turizm acentasından ayrılmak üzereyim... artık daha fazla ilerleyemiyorum burada... tercihen otomotiv sektöründe satış, satış sonrası destek vs ya da otelcilik gibi bir sektörde en azından uzun vadede, ilerleyen zamanlarda yükselebileceğim bir iş bakıyorum. otomotiv ya da turizm dışında da olabilir aslında... çok fazla bi maaş beklentim de olmamakla beraber seyahat engelim ya da haftaasonu çalışmam gibi bir durumum da yok..

anlayacağınız ciddi anlamda iş arıyorum

istanbulluyum, istanbulda yaşıyorum, bu arada 1984 şubat doğumluyum. tanıyan arkadaşlar vardır, referans verebilirim. evliyim ve 1 yaşında bir kızım var.. avrupa yakası 4.leventte oturuyorum. ondan önce 2013 e kadar anadolu yakasında oturuyodum. anadolu ya da avrupa yakası işyeri olarak farketmez. şu anki işim de anadolu yakasında.. aklıma başka bişi gelmiyor şu an

aklınıza gelen ya da yardımcı olabileceğiniz birşeyler var mı acaba?

EmreAygun
12-10-2014, 13:22
Arkadaşlar selam

Çalıştığım ayakkabı mağazasına depo için eleman arıyorlar.
Mağaza pendikte bulunuyor. Mağazacılık ve ayakkabı sektörünü öğrenmek isteyenler ve genç arkadaşlar için ilerisi iyi olabilir diye düşünüyorum

hondafit
12-10-2014, 14:04
9 senelik satış danışmanlığı deneyimim.şuan apple premium reseller'da (apr) mağaza sorumluluğu görevindeyim şirketten ayrılmak istiyorum şehir farketmez ücret iyiyse şehir değiştirebilirim şuan eskişehirde yaşıyorum.
26 yaşındayım taliplerimi bekliyorum :D

Silence45
12-10-2014, 14:15
Part-time veya haftasonları çalışabilirim. İş çok farketmez. Haftasonu olursa çok iyi olur.Anadolu yakasındayım.Üniversite öğrencisiyim.

FaBeRgE
12-10-2014, 14:49
9 senelik satış danışmanlığı deneyimim.şuan apple premium reseller'da (apr) mağaza sorumluluğu görevindeyim şirketten ayrılmak istiyorum şehir farketmez ücret iyiyse şehir değiştirebilirim şuan eskişehirde yaşıyorum.

Eskişehirde böyle bir yer mi varmış :)

MBuğra
12-10-2014, 15:04
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?164688-%DDstanbul-Ispartakule-mevkii-part-time-eleman-ihtiyac%FD

ilgilenen varsa, yardımcı olabilirim.

grkm
12-10-2014, 15:18

Mağaza yoğunluğu mu yoksa yönetimsel sıkıntıdan ötürü mü böyle bir ayrımdasınız ?

slowmotion
12-10-2014, 15:34
Adanadayim, ön muhasebe sevkiyat tahsilat birazda olsa ithalat ihracat bilgim var. İşletme 4 yillikmezunuyum. Kosgeb maaş destegine uygunum. Adanada benzer iş olursa seve seve gećerim :)

gökan
12-10-2014, 15:50
kardeşim izmirde unıv bıtırdı 4 dil bılıyor iş arıyoruz yardımcı olacak varsa cv yollayabiliriz uluslararası ilişkiler bıtırdı

Serhat
12-10-2014, 15:57
kardeşim izmirde unıv bıtırdı 4 dil bılıyor iş arıyoruz yardımcı olacak varsa cv yollayabiliriz uluslararası ilişkiler bıtırdı

Dış ticaret ile ilgili olan işyerlerine başvurmasını tavsiye ederim. 4 dil falan diyorsunuz, havada kaparlar. :)

AdemAr
12-10-2014, 16:02
part tıme veya sadece hafta içi çalışabileceğim bi iş arıyorum istanbul and. yakasındayım dershaneye gittiğimden dolayı 1 sene sonrası belirsiz üni. kazanıp gitme durumum var

hondafit
12-10-2014, 19:14
Mağaza yoğunluğu mu yoksa yönetimsel sıkıntıdan ötürü mü böyle bir ayrımdasınız ?

Yoğunlukla alakalı bir durumum yok yönetimsel anlamda ciddi problemler var şirket çok amatörce yönetiliyor ve şua şirket biraz kötü durumda.

hondafit
12-10-2014, 19:15
esparktayız şirket ismi vermiyim sıkıntı olmasın.

sweap07
02-06-2015, 18:50
finallerin bitmesiyle iş arayışındayım 2. ögretim öğrencısıyım calısma saatıne gore yıl boyuda calısabılırım ehliyetim var elektornık haberlesme mezunuyum yıne aynı bolumu halen okumaktayım yardımcı olabılecek varsa cok ıyı olur 05367046240 abidin ismim

EREN34
02-06-2015, 20:12
Kocaeli il sınırlarında ikamet eden ve üretim hattında çalışabilirim diyen arkadaşlar bana ulaşabilirler.

ES353
02-06-2015, 20:46
part time ( saat 18:00 dan sonra) cmtesi 16:00 dan ve pazar günü full olmak üzere çalışırım. ek iş lazım

burakk.
02-06-2015, 23:44
Part ya da ful time yaz boyunca depo,sevkiyat,satış elemanlığı yapabileceğim bir iş arıyorum. Sigorta olması pek önem teşkil etmiyor.Hafta içi,hafta sonu çalışabilirim. B sınıfı ehliyetim var İstanbul avrupa yakasında olursa güzel olur benim için. Pm le ulaşabilirsiniz.

Mehmet Opc
03-06-2015, 01:24
Bilgi üniversitesinden yeni mezun oldum ve kasimda askere gidecegim dolayısıyla 2-3 ay çalışabileceğim bir iş arıyorum uluslarasi ticaret ve işletme mezunuyum part-timeda olur orta derece ingilizce biliyorum
iletişim 0535 575 62 90

metin_1989
03-06-2015, 08:14
yönetici olarak kurumsal bir firmada calısıyorum 9 yıla yakın tecrubem var satıs danısmanı ve yöneticilik departmanlarında calıstım full time olarak calısmayı dusunuyorum istanbul avrupa yakasında oturuyorum bu aralar iş arioyurm askerlıgımı kısa dönem yaptım universitenın işletme bölumunden mezunum

sweap07
08-06-2015, 12:51
güncel olsun antalya için iş arıyorum

Thracian
08-06-2015, 14:02
sweap07 ne iş arıyorsun ayt de ?

Gökhan Kavuştu
08-06-2015, 14:18
Eylül ayına kadar çalışmak üzere iş arıyorum lakin eylül sonrasında okul durumuna göre part-time ya da full-time çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum. İş konusunda fazla bir deneyimim yok ancak öğrenmeye açığım. Depo, sevkiyat, satış elemanlığı, garsonluk ve anketörlük gibi işlerde çalışabilirim. Ankara / Elvankent'te ikamet ediyorum.

sweap07
08-06-2015, 15:01
sweap07 ne iş arıyorsun ayt de ?

suan ne iş olursa çalısırım abi ehliyetim var elektronık haberlesme mezunuyum lısede akdenız de aynı bolumu okuyorum

dkaya87
08-06-2015, 15:24
kardeşim yeni mezun çevre mühendisi, askerliğini yaptı geldi kendisine iş arıyoruz şu anda. ilk hedefi çevre mühendisliğinde ilerlemek.

gökan
08-06-2015, 18:05
izmirde kardeşime iş arıyoruz unıv mezunu dil biliyor

Gökhan Kavuştu
08-06-2015, 19:02
Eylül ayına kadar çalışmak üzere iş arıyorum lakin eylül sonrasında okul durumuna göre part-time ya da full-time çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum. İş konusunda fazla bir deneyimim yok ancak öğrenmeye açığım. Depo, sevkiyat, satış elemanlığı, garsonluk ve anketörlük gibi işlerde çalışabilirim. Ankara / Elvankent'te ikamet ediyorum.

Edit: B sınıfı ehliyetim mevcut.

by_performance
08-06-2015, 19:32
Yüksekokul işletme mezunuyum, iş aramaktan vazgeçtim.

dersu_06
09-06-2015, 09:58
çevre mühendisiyim ankaradayım iş arıyorum.

morgy_drag
09-06-2015, 10:18
Abime iş arıyoruz..
4 yıllık işletme+2 sene de lojistik üstüne devam etti..
Lojistik/depo/nakliye üzerine çalıştı hep..
yaş 33 askerlik yapıldı..
kocaeli/gebze/istanbul anadolu yakası iş aramaktayız
saygılar :)

johnie
09-06-2015, 13:25
Turizm sektöründe çalışıyorum, şirkette sanırım bir açık var ve ilan yayınladılar . turizm sektöründe çalışıp başvuru yapmak isteyenler ;
http://www.kariyer.net/intra-travel/incoming-expert-is-ilani-i1297308/?&tmpsno=1&isaramalog=338102574&sirano=1&isaratipi=2

sweap07
12-06-2015, 23:14
Guncel olsun antalya da is ariyorum elektronik haberlesme mezunuyum

ScarpRex
12-06-2015, 23:36
Şuan bende iş arıyorum B sınıfı ehliyetim var Radyo televizyon okuyorum IT yardımcılığı yapabilirm masa üstü pc tamiri yapabilirim (laptop hiç açmadım destek veren olursa onuda yaparım) Kurgu montaj yapabilirim işletme tecrübem var. İstanbul Avrupa yakasındayım (Avcılar).

burakk.
14-06-2015, 15:05
Güncel...Yaz dönemi çalışabileceğim bir iş arıyorum

hondafit
14-06-2015, 16:46
güncell iş arıyorum

lise mezunuyum
9 yıllık satış danışmanlığı+2 yıllık mağaza müdür yardımcılığı yaptım.
Şuan çalıştığım firma apple premium reseller.Türkiye'de 15 mağazası bulunan bir firma burada müdür yardımcılığına devam ediyorum.
mağazacılıktan bıktım artık doğru dürüst çalışma saatleri olan biryer arıyorum.

pejoemre07
16-06-2015, 09:22
Bende iş aramaktayım autocad 3ds max ve revit programlarını kullanabiliyorum sertifikalarım var kat planı ve mimaride deneyimim var.Office programlarını iyi derecede kullanabiliyorum.Ve biraz ingilizcem Her türlü projede çizim yapabilirim. b sınıfı ehliyetim var ve aktif araç kullanıyorum sürekli ist anadolu yakasında oturuyorum.

sweap07
17-06-2015, 14:56
güncel antalya da iş arıyorum b sınıfı ehlıetım var elektornık haberlesme mezunuyum

Gökhan Kavuştu
17-06-2015, 15:01
Eylül ayına kadar çalışmak üzere iş arıyorum lakin eylül sonrasında okul durumuna göre part-time ya da full-time çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum. İş konusunda fazla bir deneyimim yok ancak öğrenmeye açığım. Depo, sevkiyat, satış elemanlığı, garsonluk ve anketörlük gibi işlerde çalışabilirim ve ayrıca B sınıfı ehliyete sahibim. Ankara / Elvankent'te ikamet ediyorum.

Kadyr
17-06-2015, 15:19
Kontrol ve otomasyon muhendisi ihtiyaci varmidir istanbul anadolu yakasi tercihen sözlüm icin

Mutu
17-06-2015, 15:22
Lan ben de işi bıraktın sandım. Sondakini başa yazsana. =)

Kadyr
17-06-2015, 15:28
Olum ben muhendis degilimki zaten ahah :)

Mutu
17-06-2015, 15:32
Ne bileyim, bir zamanlar ben de buraya yazmıştım. O hallerim aklıma geldi. İşşsizlik kötü, iş arayanlara allah kolaylık versin. =/

aslan
17-06-2015, 15:32
Bu sıralar THY bayan kabin memurları arıyor.Çevrenizde eşiniz,dostunuz,arkadaşınız varsa haber verebilirsiniz

by.gkn
17-06-2015, 15:39
http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

bende nette dolanırken denk geldim. İş bankası memur ve bilgi işlem elemanı gibi açık pozisyonlar koymuş ihtiyacı olanlar takip etsin.

Mutu
24-06-2015, 00:30
Bu sıralar THY bayan kabin memurları arıyor.Çevrenizde eşiniz,dostunuz,arkadaşınız varsa haber verebilirsiniz

Yaz ayları bu işe başlamak için heves kırıcı aylar. Gerçi işe alım süreci eğitim derken, güzel aylarda başlarlar, ama bu işe ilk adım atılan sürenin yaz olmamasına dikkat etmek lazım. Yazın iş çok farklı şekilde ilerliyor =) Koştur koştur çok oluyor =)

RafetAraç
24-06-2015, 02:56
Yaz ayları bu işe başlamak için heves kırıcı aylar. Gerçi işe alım süreci eğitim derken, güzel aylarda başlarlar, ama bu işe ilk adım atılan sürenin yaz olmamasına dikkat etmek lazım. Yazın iş çok farklı şekilde ilerliyor =) Koştur koştur çok oluyor =)

Peki bu isi yapanlarn maasi ne kadar oluyor baslangicta ve calisma saatleri nedir

cortez
24-06-2015, 14:39
Pronet bölge tanıtım sorumlusu Arıyor eğer Düşünen olursa benimle irtibata geçebilir referans olabilirim

gfb01
03-08-2015, 14:42
Konuyu hortlatalım

Merhaba ;
Zincir mağazalarda çalıştırılmak üzere tam zamanlı Bay veya Bayan TOSHIBA notebook tanıtım personeli (Promotör) aramaktayız. Kendine güvenen, daha önce bilişim ürünlerinde tanıtım & satışı konusunda deneyimli. Zincir mağazalarda çalışmış olması tercih sebebidir.
*Satış tecrübesi mutlaka olması gerekmektedir.
Özgeçmişleriniz için : cuneyt.turkoglu@toshibatr.com
Çalışma saatleri: 11:00-20:00 Hafta içi 1 Gün izin.
Çalışma yeri
Beylikdüzü - Vatan
Dudullu - Vatan
Bostancı - Vatan
Mallof İstanbul - Teknosa
Bahçelievler - Gold
İzmit - Vatan

Arkadaşlar çalişmak isteyenler varsa bnmle irtibata geçebilir cüneyt beye mail atmadan bana haber verirseniz bnde ona göre konuşurum referans olurum

rebelh
03-08-2015, 15:35
ankara da komilik garsonluk yapabilecek arkadaşlar varsa yanıma alabilirim
ya da pronete bende yönlendirebilirim pm yeterli

yusufcan_k
03-08-2015, 15:47
ankarada karting gokart ta çalışmayı düşünen varsa benimle irtibata geçebilir..

taylaner
03-08-2015, 16:09
Izmirde Part-Time eleman arayan varsa başvurabilirim. Tam da hazırlık okuyacağim su donemde cok faydasi dokunur :)

mervan
03-08-2015, 16:53
Ege Besyo spor yöneticiliğinden mezun oldum askerliğimi de yaptım kara kara düşünüyorum ne iş yapsam diye :D
tecrübeleri olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim :)

taylaner
03-08-2015, 18:33
Ege Besyo spor yöneticiliğinden mezun oldum askerliğimi de yaptım kara kara düşünüyorum ne iş yapsam diye :D
tecrübeleri olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim :)

Agoranın karşısındaki spor malzemesi tedarikçisi , spor okulu mezunu satış elemanı arıyordu. Bir bak istersen. Agoranın karşısından girince hemen sağda.

ozgurluk
03-08-2015, 18:34
antalyada sigorta teknik personeli olup iş arayan varsa ö.m. atsın yardımcı olayım.

fussy
03-08-2015, 18:54
İstanbul avrupa yakasında insan kaynakları pozisyonunda iş arayışımda yardımcı olabilecek var mıdır ? :)

sürüngen
04-08-2015, 09:20
izmirde iş arayanlara yardımcı olabilirim..part ya da full time olabilir..satış ve pazarlama üzerine çalışıyoruz..

05332751616
Umut Sümer

UmutRıza
04-08-2015, 09:29
statik projede ve performans analizinde deneyimli inşaat mühendisi arıyorum arkadaşlar varsa ilgilenen 532 548 17 66

ScarpRex
01-09-2015, 15:02
RTV 2. sınıf olduk yok mu bu kardeşini bir ajansa kanala vs part time olarak piyasada pişirecek birileri :(

ES353
01-09-2015, 16:47
Yok mu part time eleman arayan? Vale, garson, satis elemani bunlari yapabilirim. Ek is lazim..

tuner faruk
14-09-2015, 09:46
İş arayanlar kervanina bende katildim :)

Ön muhasebe -Satın alma pozisyonunda yardimci olabilecek olan varmidir ?

tuner faruk
14-09-2015, 09:52
Edit olmadigi icin yeni post yazmak zorunda kaldim

Istanbul Aydin Uni. Isletme yonetimi mezunuyum ayni zamanda Acikogretimden Calisma Ekonomisi 4. Siniftayim

Daha oncesinde Aluminyim Dis cephe ve Cam Metal tasarim firmalarinda Satinalma - Ön muhasebe departma larinda calistim.
Otelcilik ve arastirma firmalarindada deneyimlerim var.

kadireren
08-10-2015, 22:38
Tam olarak işsiz sayılmam ama işsiz kalmak üzereyim , şuanda bi fabrikada gelir olması için başladığım işten kışın azalan üretim nedeniyle kasımda çıkma durumum var zaten geçici girdiğim bi işti 3 aylık sözleşmenin sonuna geldik bundan sonra kendi mesleğim veya meslek öğrenebilceğim iş arıyorum.

Bartın Uni. Bilgisayar Programcılığı mezunuyum (2013-2015 ön lisans)

Donanım ağırlıklı bilgim daha çok onun dışında Ms Office , Autocad , Php gibi bilgilere sahibim (iyi olduğumda var az bilgi sahibi olduğumda)

Ayrıca Eskişehir Anadolu Üni. Aöf - İşletme 3. sınıf olarak bu dönem başladım kendimi bu bölümde de geliştirebilirim sıfırdan başlayarak

Askerlik durumum tecilli(en az 2 yıl) , il olarak Ankarada ikamet ediyorum

CVK
14-10-2015, 15:28
Ytu Makine Muh. mezunuyum. Is ariyorum.

tuner faruk
16-11-2015, 15:31
Edit olmadigi icin yeni post yazmak zorunda kaldim

Istanbul Aydin Uni. Isletme yonetimi mezunuyum ayni zamanda Acikogretimden Calisma Ekonomisi 4. Siniftayim

Daha oncesinde Aluminyim Dis cephe ve Cam Metal tasarim firmalarinda Satinalma - Ön muhasebe departma larinda calistim.

Bir güncel diyeyim Metro Kargo G.M de Finans Uzm.Yard. olarak baslamistim fakat firma gercekten sıkıntılıydı Ekim sonu itibariyle ayrıldım ve iş aramaktayım.

ilkerist
16-11-2015, 15:39
Bir güncel diyeyim Metro Kargo G.M de Finans Uzm.Yard. olarak baslamistim fakat firma gercekten sıkıntılıydı Ekim sonu itibariyle ayrıldım ve iş aramaktayım.

Moruk hangi cephe firmasında çalıştın?

mayday
16-11-2015, 15:45
Bilkent Üniversitesi Turizm ve otel işletmeciliği mezunuyum(İşletme denkliğim de bulunmaktadır). Otellerin satış ve pazarlama departmanında İş ve staj deneyimlerim gerçekleşmiştir. Ankarada iş aramaktayım.

raptor
16-11-2015, 15:48
Belki ilgilenen arkadaşlar olur diye yazıyorum.

http://www.thyteknik.com/basvurular.html

tuner faruk
16-11-2015, 16:57
İş arayanlar kervanina bende katildim :)

Ön muhasebe -Satın alma pozisyonunda yardimci olabilecek olan varmidir ?

Referans Cephe Sistemleri - Hasmatik Mimari cam ve metal- Ukhas Mimari Cephe Sistemleri firmalarinda calistim

tuner faruk
16-11-2015, 16:58
Moruk hangi cephe firmasında çalıştın?

Yanlis yerden alinti yapmisim pardon

Dragger
17-11-2015, 12:43

Metro kargoda çalışılır mı yahu sen neden bana sormadın hiç başlama derdim :)

Ben çalışırken 21 gün geç ödemişlerdi maaşları, direk genel müdürün yanında çalışmama rağmen.

Type-R
17-11-2015, 14:12
Beyler kadıköy pendik hatına söför lazım günlüğü 100-150 lira düşünen pm atsın. yeme içme sigara minibüse ait.

tuner faruk
17-11-2015, 14:35
Metro kargoda çalışılır mı yahu sen neden bana sormadın hiç başlama derdim :)

Ben çalışırken 21 gün geç ödemişlerdi maaşları, direk genel müdürün yanında çalışmama rağmen.

Abi hic sorma resmen elimi kolumu bagladilar bilsem hic baslamazdim gecen ay 24 'unde aldim parayi bu ay icerde kalan ekim maasini alicam ayin 17 si oldu ama hala ses yok gercekten sikintili firma yaza dogru söz nişan biseyler yapmak isterken resmen beni 3 ay geriye attilar

VTec_king
17-11-2015, 15:58
ataşehir bölgesinde olupda işsiz olan arkadaşlar ,gayrimenkul uzmanıyım bu bölgede yetiştiricek arkadaşlar arıyorum,önü açık bir iş, işini düzgün takip eder insanlarla iletişimini iyi yaparsan aylık en az 6000 net kazanç seni bekliyor.

VTec_king
17-11-2015, 16:00
bide böyle bir haber gördüm .. http://www.sozcu.com.tr/2015/teknoloji/googledan-4-bin-lira-kazanmak-mumkun-988367/?utm_source=sm_fb&utm_medium=free&utm_campaign=teknoloji

jnrjames
17-11-2015, 16:04
ataşehir bölgesinde olupda işsiz olan arkadaşlar ,gayrimenkul uzmanıyım bu bölgede yetiştiricek arkadaşlar arıyorum,önü açık bir iş, işini düzgün takip eder insanlarla iletişimini iyi yaparsan aylık en az 6000 net kazanç seni bekliyor.

İnşaat mühendisi olarak bi faydam dokunurmu? yardımcı olabilirmisiniz?

Dragger
17-11-2015, 17:15
Abi hic sorma resmen elimi kolumu bagladilar bilsem hic baslamazdim gecen ay 24 'unde aldim parayi bu ay icerde kalan ekim maasini alicam ayin 17 si oldu ama hala ses yok gercekten sikintili firma yaza dogru söz nişan biseyler yapmak isterken resmen beni 3 ay geriye attilar

Ah be canım kardeşim, inşallah alırsın tüm haklarını...

Ben o şirketi 50-60 bin tl zarardan kurtardım, bölgelerdeki tüm yolsuzlukları sahte faturaları vs ortaya çıkardım ama 3 kuruş maaşı ödemediler.

Allah herkesi korusun böyle yerlerden.

taylaner
17-11-2015, 18:56
Yaşar'da Uluslararası Lojistik Yönetimi okuyorum ve perşembe cuma cumartesi pazar günleri dersim yok . Alanıma yakın olması öncelikli iş arıyorum okula gitmediğim 4 gün çalışabileceğim... :)

fthdrn
17-11-2015, 19:02

Atasehirde oturuyorum heryeri bilirim. Hürriyette çalışıyorum ama çıkacağım. İşin tanımı nedir ?

VTec_king
18-11-2015, 15:19
işin tanımı gayrimenkul uzmanı ,yani eski tabirle emlakcı ,bölgeyi öğrenmek ilanları takip etmek müşterilere hizmet vermek ,herkese ekmek var ataşehirde ,3 kilama ile aylık net cebinize 3000 ile 3500 tl arası net rakam girer

tremx
10-12-2015, 20:24
beyler yurtıcınde ve yurtdısında fabrıkaları olan bır fırmaya almancası cok ıyı olan ve tercıhen cıft vatandas olan personel aranıyor.Turkıyede egıtım alıp gerektıgınde calısma hayatına bulgarıstanda devam edebılecek olması gerek.bılgınıze

aslan
16-12-2015, 09:23
Medical dalında çalışan ilaç sektörüde olabilir full ingilizcesi olan ünüversitelerin kimya,biyoloji,eczane vb bölümlerden mezun eleman arayışım vardır
Çevrenizde iş arayan yada aramızda varsa böyle birisi CV lerini tarafıma göndermelerini rica edecegim

jnrjames
16-12-2015, 17:16
İnşaat mühendisiyim. Askerliğim 2017 Temmuza kadar tecilli. istanbul asya avrupa farketmez sahada çalışabileceğim iş arıyorum. Aktif olarak yapı denetimde çalışıyorum.

aslan
18-12-2015, 07:32
Medical dalında çalışan ilaç sektörüde olabilir full ingilizcesi olan ünüversitelerin kimya,biyoloji,eczane vb bölümlerden mezun eleman arayışım vardır
Çevrenizde iş arayan yada aramızda varsa böyle birisi CV lerini tarafıma göndermelerini rica edecegim

Güncel beyler aktif iş ilanıdır.
Çevresinde tanıdık eş dost akraba varsa bilgilendirin

Onur D.
19-12-2015, 11:16
25 yasindayim aöf okuyorum ilk senem askerlik yapildi bitti coktan evliyim beylikduzunde ikamet ediyorum bu taraflara yakin evli bir insana uyumlu bir is ariyorum daha once farkli
Farkli islerde calistim söforluk olsun tuning malzemeleri satisi olsun muhasebe olsun tercume burosu kirtasiye sinema tekstil vs vs bir cogu gecis donemiydi kisacasi elle tutulur bir meslegim yok ama otomotive yoneleyim dedim 2. El satis icin gorusmelere gittim biz size doneriz klasik cevabini aldim tabi haklilar cv de tecrube yok otomotivle ilgili
Bir is olabilir veya baska birsey avm ler haric varsa isci arayan gelir gorusurum saygilar

Victiz
19-12-2015, 11:45
ben de arel üniversitesi bilgisayar teknolojisi mezunuyum. asıl mesleğim bilgi işlem ama ben kendimi grafik tasarım konusunda geliştirdim. 2 yıl iş tecrübem var. ps, ai, id vs kullanabiliyorum. istanbul avrupa yakası öncelikli iş arıyorum. arayışı olan varsa mesaj atarsa çok sevinirim.

sirhot
19-12-2015, 14:45
İstanbul Üniversitesi biyomedikal mezunuyum. 1 yıl firma 3 yıl devlet hastanesinde biyomedikal uzmanı olarak çalıştım. 24 yaşındayım askerligimi yeni yaptım. Ekstra 4 yıllık işletme diplomamda mevcut. İstanbul Avrupa yakasındaki islere talibim

forwett
20-12-2015, 00:32
Tobb ETU makine mühendisliği yeni mezunum askerliğim şu an tecilli Ankara'daki işlere talibim. İlgilenen kişilere linkedin profili gönderebilirim. CFD FEA akustik ve tabiki motor üzerine işlere özel ilgim var.

CTG
20-12-2015, 02:04
her türlü ithalat ihracat gümrük lojistik halı kilim travel için müsaitim iş arıyorum
okul askerlik mevzuları biteli yıllar oldu

M_PROJECT
22-12-2015, 11:48
Grafik Tasarimci ariyorum , Ankara / Incek'te bulunan is yerime belirtecegim ozelliklerde grafik tasarimci arayisimiz var . Cevrenizde tadiginiz birileri var ise ; info@kreamark.com ya da 0312 489 1998 no lu telefondan ulasabilirler . Detaylar mail yolu ile gonderilecektir.

aslan
22-12-2015, 12:04
İstanbul Üniversitesi biyomedikal mezunuyum. 1 yıl firma 3 yıl devlet hastanesinde biyomedikal uzmanı olarak çalıştım. 24 yaşındayım askerligimi yeni yaptım. Ekstra 4 yıllık işletme diplomamda mevcut. İstanbul Avrupa yakasındaki islere talibim

Anadolu yakası düşünürseniz CV nizi bana gönderin lütfen

Cmdgru
22-12-2015, 16:40
Konuyu takip ediyorum fakat ön bilgi olması açısından yazim.

Sakarya Ünivetsitesi Mekatronik öğrencisiyim
3.5 yıl vw servissinde kaporta teknisyenliği danışman yardımcılığı yaptım.
1 yıl çağrı merkezi crm/satış tecrübem var.
Yaş 22 askerlik tecilli B sınıfı ehliyet var.
İş tercihi olarak Saha satış - otomotiv üzerine hasar danışmanlığı veya teknik departman - şöför - kısacası otomotiv üzerine veya satış üzerine işlere ilgim olduğundan dolayı bu işlerin üstesinden gelirim.

gökan
22-12-2015, 16:58
ulusararası ılıskıler ve avrupa bırlıgı bolumu mezunu kardesım var 3 yabancı dılı var iş arıyor

Eren
24-12-2015, 22:11
öğrenciyim günlük işlerde çalışmak istiyorum maksat harçlığım çıksın
istanbul avrupa yakasındayım ilgilenen abilerim varsa pm atabilir

Sarper55
24-12-2015, 23:19
Hacettepe de ingilizce işletme okudum. İngilterede finans üzerine tezli yüksek lisans yaptım. İngilizcem anadil seviyesinde giriş seviyesinde de Almanca ve İspanyolcam var. İngiltere'de bir çok çalışma ve gönüllü işte görev yaptım. Yeni döndüğüm ülkemde şehir pozisyon ve maaş kısıtlaması olmadan kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum. Dileyene İngilizce ya da Türkçe cv mi atabilirim. Şimdiden teşekkür ederim :)

tuner faruk
29-12-2015, 10:41

Amerikan Kültür Koleji Muhasebe departmanındaki işimden 31/12/2015 itibariyle ayrılıyorum Muhasebe- satınalma pozisyonlarında çalışabilirim.
Bildiğiniz eşiniz dostunuz muhasebeci arıyorsa yönlendirebilirsiniz. İstanbul/Küçükçekmecede ikamet ediyorum.

Diyadin
29-12-2015, 11:03
İş arayan arkadaşlara nacizane tavsiyem,

Kariyer yenibirişi secret cv ve türevleri olan bütün internet sitelerine üyelik açsınlar.

Yine aynı sitelerin mobil uygulamalarını kullansınlar.

Site fotoğraf bölümüne kravatlı ve traşlı foto koysunlar.

Mülakatlara mutlaka takım elbise ve traşlı gidilsin .

İstanbul ve çevresi bölgelerde iş bulmak zor değil.

Yukarıda yazdıklarım harici mutlaka CV doldururken özenli doldurun internetteki örneklere bakın.

Kurumsal firmalarda ortalama 2 3 ayı buluyor işe başlama süreci başvurulardan sonra acele edip olmuyor hissine kapılmayın :)

Allah herkesin yardımcısı olsun

fatih(fb)
29-12-2015, 13:44
Gemi inş. ve gemi mak. mühendisiyim
Varmı tersane, marina, yat bakım, makina bakım işleriyle uğraşan:)

ECD
29-12-2015, 16:07
Marmara Üni İktisat 2. sınıf öğrencisiyim. Bölümümle ilgili bir sektörde staj arıyorum.
[dipnot:Öğrenci dostu günlük işte arıyorum.]

tuner faruk
30-12-2015, 10:03
İş arayan arkadaşlara nacizane tavsiyem,

Kariyer yenibirişi secret cv ve türevleri olan bütün internet sitelerine üyelik açsınlar.

Yine aynı sitelerin mobil uygulamalarını kullansınlar.

Site fotoğraf bölümüne kravatlı ve traşlı foto koysunlar.

Mülakatlara mutlaka takım elbise ve traşlı gidilsin .

İstanbul ve çevresi bölgelerde iş bulmak zor değil.

Yukarıda yazdıklarım harici mutlaka CV doldururken özenli doldurun internetteki örneklere bakın.

Kurumsal firmalarda ortalama 2 3 ayı buluyor işe başlama süreci başvurulardan sonra acele edip olmuyor hissine kapılmayın :)

Allah herkesin yardımcısı olsun

Abi benim hepsi tamam ama olmuyor bu sene belki 4 tane firma değiştirdim girdiğim yer ya küçülmeye gidiyor ya devir oluyor iyice daraldım yemin ederim tam bişeyler oluyor derken pat diye işler terse dönüyo

Diyadin
30-12-2015, 13:02
Abi benim hepsi tamam ama olmuyor bu sene belki 4 tane firma değiştirdim girdiğim yer ya küçülmeye gidiyor ya devir oluyor iyice daraldım yemin ederim tam bişeyler oluyor derken pat diye işler terse dönüyo

Önemli konulardan biri kısa vadeli iş tecrülelerinden CV ne ekleme bu tutarsız ve sık iş değiştiren kişi izlenimi verir.

Elinden geleni yap bi yerde vardır elbet nasbin.

silwerhooks53
30-12-2015, 15:18
tmm cok guzel orneklemeler ama ınanın ıs bu aralar bulunamıyor ıstanbul aydın unıv 2.senelık ıngılızce cevırmenlık mezunuyum suanda 1 senedır bır otelde resepsıyon olarak calısıyorum aynı zamanda 3-4 olarak acık ogretım okuyıorum ıs yok gercekten turk hava yollları yer hızmetlerınıcok kovaladım ama olmuyo bı kısır dongudur gıdıyo bakalım etrafımızda bısey bılmeyen ınsanlar nerelere geldı torpılden boyle seyler ınsanın canını cok sıkıyo

hondafit
30-12-2015, 19:33
10 yıllık satış deneyimim var pupa apple premium reseller eskişehir mağazasında müdür yardımıcısı olarak çalıştım.en son opel'de satış danışmanlığı yaptım şuan işsizim eskişehir de yaşıyorum şehir değişikliği yapabilirim sıkıntı yok yaşım 27 askerlik sıkıntım yok taliplerimi beliyorum :D

RafetAraç
30-12-2015, 21:55
İstanbul silivri-selimpaşa bölgesinde güvenilir efendi ve azda olsa oto yıkama işinden anlayan birini arıyorum. Maaş 1300+sigorta+yemek şeklinde. Çalışmak isteyen yada tanıdığınız bu özelliklerde biri varsa özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

Victiz
30-12-2015, 23:02
İstanbul silivri-selimpaşa bölgesinde güvenilir efendi ve azda olsa oto yıkama işinden anlayan birini arıyorum. Maaş 1300+sigorta+yemek şeklinde. Çalışmak isteyen yada tanıdığınız bu özelliklerde biri varsa özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

farklı ilçeden ikamet olsaydı ben talip olurdum :)

Canselmo
30-12-2015, 23:40
defacto için genel yetenek sınavına giricem .. Bu genel yetenek sınavı için nelere dikkat etmem veya neye calışmam gerekiyor bilen duyan var mı ?

caglarcb
30-12-2015, 23:48
İzmir'de ikamet edip Vodafone / Telekominaksyon alanında deneyim yapmak isteyen lise mezunu ve üzeri iş arayan arkadaşlar varsa yardımcı olmaya çalışırım.

speed_emre
31-12-2015, 07:38
10 yıllık satış deneyimim var pupa apple premium reseller eskişehir mağazasında müdür yardımıcısı olarak çalıştım.en son opel'de satış danışmanlığı yaptım şuan işsizim eskişehir de yaşıyorum şehir değişikliği yapabilirim sıkıntı yok yaşım 27 askerlik sıkıntım yok taliplerimi beliyorum :D

bende bir ara opele girmek istedim çok eleman alma durumları yoktu. Sonra servis danışmanı için çağırdılar onuda istemedim. Satış danışmanlığını mahsuru yoksa neden bıraktın?

RafetAraç
31-12-2015, 07:58
farklı ilçeden ikamet olsaydı ben talip olurdum :)

Siz istanbulun neresindendiniz hocam

Victiz
31-12-2015, 08:33
Siz istanbulun neresindendiniz hocam

Kucukcekmece hocam

hondafit
03-01-2016, 00:39
bende bir ara opele girmek istedim çok eleman alma durumları yoktu. Sonra servis danışmanı için çağırdılar onuda istemedim. Satış danışmanlığını mahsuru yoksa neden bıraktın?

çalıştığım bayide çok problem vardı ondan çıkmak zorunda kaldım

RafetAraç
03-01-2016, 22:36

Günceldir arkadaşlar maaş konusu bi şekilde anlaşılır yeterki işi bilen ve düzgün adama denk gelelim

Frid
03-01-2016, 22:51
Amerikan Kültür Koleji Muhasebe departmanındaki işimden 31/12/2015 itibariyle ayrılıyorum Muhasebe- satınalma pozisyonlarında çalışabilirim.
Bildiğiniz eşiniz dostunuz muhasebeci arıyorsa yönlendirebilirsiniz. İstanbul/Küçükçekmecede ikamet ediyorum.

Faruk askerlik yaptın mı? Aşağıdaki detaylar uyarsa görüşme için yardımcı olabilirim.

Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere 'MUHASEBE YETKİLİ YARDIMCISI' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun,
En az 1 yıl benzer pozisyonda deneyim sahibi,
Genel Muhasebe uygulamaları konusunda bilgisi olan,
Tercihen SAP tecrübesine sahip,
MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın,
Dikkatili, titiz çalışabilen,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Adayların başvurularını beklemekteyiz.

İŞ TANIMI

Banka hesaplarındaki ödeme ve tahsilat işlemlerine ilişkin muhasebe kayıtlarını oluşturulması,
Duran varlık ve stoklu faturaların girişlerinin yapılması,
Cari hesap takibi ve mutabakatların sağlanması,
Ay sonu kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
Sigorta poliçelerinin mutabakat ve ödemelerinin takibi

MehmetCanA.
04-01-2016, 15:43
Solidworks, Siemens NX çizimleriniz yapılır. Öğrenciyim, harçlığımı çıkartmaya çalışıyorum.

RafetAraç
07-01-2016, 22:12
Günceldir arkadaşlar maaş konusu bi şekilde anlaşılır yeterki işi bilen ve düzgün adama denk gelelim

Tekrar güncel olsun

1998corsa
08-01-2016, 23:52
Herkese Selamlar;

1 senelik amerika maceramın sonuna geldim, 22 ocak itibari ile Türkiye'ye dönüş yapıyorum İst'a yerleşicem anadolu tarafına malumunuz iş arıyorum... Askerliğim 2016'nın sonuna kadar tecilli. 5 seneye dayanan otelcilik tecrübem var, ön büroda çalışmak istiyorum(night audit'de olur). Otelcilik dışında otomotiv sektöründe satış danışmanı olarak da iş olursa tercihimdir.

Okullar

Les Roches International School of Hotel Management en son mezun olduğum yer
Anadolu Universitesi aöf işletme
Bilkent Universitesi Ticaret ve yönetim bölümü

İş tecrübesi

Courtyard Houston Downtown 19 ocak'a kadar devam edicek 1 sene tecrübe
Sina Hotel ön büro, muhasebe, night audit 4 sene tecrübe
Atu duty free Esenboğa havalimanında kasiyerlik 1,5 yıl tecrübe

Yardımcı olucaklara detaylı cv mi yollayabilirim... Kariyer ve yenibiris'dende başvurularım oldu cevap bekliyorum ama yinede ekstra'dan bir yardımı dokunur diye konuya dahil oldum

Saygılar

CEM AKPINAR

CTG
09-01-2016, 01:19
Grafik Tasarimci ariyorum , Ankara / Incek'te bulunan is yerime belirtecegim ozelliklerde grafik tasarimci arayisimiz var . Cevrenizde tadiginiz birileri var ise ; info@kreamark.com ya da 0312 489 1998 no lu telefondan ulasabilirler . Detaylar mail yolu ile gonderilecektir.

ithalatçı lazımmı ağbi

tuner faruk
09-01-2016, 01:38
Faruk askerlik yaptın mı? Aşağıdaki detaylar uyarsa görüşme için yardımcı olabilirim.

Abi yeni gordum askerlik 31/12/2017 ye kadar tecilli aranilan sartlardaki tum islemleri daha once yaptim

RafetAraç
10-01-2016, 09:58

Tekrar güncel olsun

1998corsa
10-01-2016, 20:37
Herkese Selamlar;

1 senelik amerika maceramın sonuna geldim, 22 ocak itibari ile Türkiye'ye dönüş yapıyorum İst'a yerleşicem anadolu tarafına malumunuz iş arıyorum... Askerliğim 2016'nın sonuna kadar tecilli. 5 seneye dayanan otelcilik tecrübem var, ön büroda çalışmak istiyorum(night audit'de olur). Otelcilik dışında otomotiv sektöründe satış danışmanı olarak da iş olursa tercihimdir.

Okullar

Les Roches International School of Hotel Management en son mezun olduğum yer
Anadolu Universitesi aöf işletme
Bilkent Universitesi Ticaret ve yönetim bölümü

İş tecrübesi

Courtyard Houston Downtown 19 ocak'a kadar devam edicek 1 sene tecrübe
Sina Hotel ön büro, muhasebe, night audit 4 sene tecrübe
Atu duty free Esenboğa havalimanında kasiyerlik 1,5 yıl tecrübe

Yardımcı olucaklara detaylı cv mi yollayabilirim... Kariyer ve yenibiris'dende başvurularım oldu cevap bekliyorum ama yinede ekstra'dan bir yardımı dokunur diye konuya dahil oldum

Saygılar

CEM AKPINAR

Guncelito..

mayday
16-03-2016, 19:36
Ankarada iş aramaktayım. Bilkent Üniversitesi Turizm ve otel işletmeciliği mezunuyum(İşletme denkliğim de bulunmaktadır). Ayrıca Ufuk üniversitesi İşletme Yönetimi Yüksek Lisans mezunuyum. 5 yıldızlı otellerin satış ve pazarlama departmanında İş ve staj deneyimlerim mevcut.

Bir süredir işsizim ve artık maddi olarak zorlanıyorum. Umarım buradan karşıma bir fırsat çıkar.

Thracian
16-03-2016, 20:44
Ankarada iş aramaktayım. Bilkent Üniversitesi Turizm ve otel işletmeciliği mezunuyum(İşletme denkliğim de bulunmaktadır). Ayrıca Ufuk üniversitesi İşletme Yönetimi Yüksek Lisans mezunuyum. 5 yıldızlı otellerin satış ve pazarlama departmanında İş ve staj deneyimlerim mevcut.

Bir süredir işsizim ve artık maddi olarak zorlanıyorum. Umarım buradan karşıma bir fırsat çıkar.
Beykent işletme mezunuyum.
11 yıldır turizmde çalışıyorum.
Resepsiyondan girdim, önbüro, rezervasyon, muhasebe, kontrat-pazarlama, otel müdürlüğü, işletmeciliği yaptım. 4 aydır istanbulda iş arıyorum.

Hala evdeyim

Thracian
16-03-2016, 20:47

Hangi yıkama sizin silivride

mayday
16-03-2016, 21:53
Beykent işletme mezunuyum.
11 yıldır turizmde çalışıyorum.
Resepsiyondan girdim, önbüro, rezervasyon, muhasebe, kontrat-pazarlama, otel müdürlüğü, işletmeciliği yaptım. 4 aydır istanbulda iş arıyorum.

Hala evdeyim

Piyasa kötü haklısınız. Bende 11 aydır işsizim.

5500
16-03-2016, 22:21
istanbulda yazılım sektöründe olanlar varmı? danışmak istediğim birkaç konu var.

Thracian
16-03-2016, 22:47
istanbulda yazılım sektöründe olanlar varmı? danışmak istediğim birkaç konu var.

Ben 2 haftadır swift kasıyorum. Eğitim videosu falan izliyorum. Varsa bilgililer yardımcı olsun bize

@5500 sen hangi dilleri soruyorsun

RafetAraç
16-03-2016, 22:53
Hangi yıkama sizin silivride

rafi oto kuaför selimpaşada. selimpaşanın çıkışnda sağda hemen.

hondafit
16-03-2016, 23:28
bir güncel çekiyim.
10 yıllık satış üzerine deneyimim var.bu 10 yılın içinde 2 sene de mağaza müdür yardımcısı olarak çalıştım.askerlik sıkıntım yok,eskişehirde yaşıyorum ankara izmir antalyaya taşınabilirim.

LightSide
17-03-2016, 00:00
Mesajim silinmis.
Istanbul ikitelli osb de on muhasebe ve telefonlara bakicak calisma arkadasi ariyoruz.
Iletisim: 0546 845 44 44

sirhot
13-05-2016, 21:08

Arkadaslar maalesef piyasa çok kötü iş bulamadım 5 aydır. En az 20 yerle görüştüm ya maaş çok düşük oldu yada şartları çok ağır.Torpil zaten yaşam tarzı olmuş. Memlekete dönmek istemiyorum. O yüzden farklı sektörlerdede çalışabilirim. Ehliyetim var ve aktif olarak araç kullanıyorum ekstra lisede elektronik okudum. Son 1 aylık birikimim kaldı maalesef. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

_Emre_
13-05-2016, 21:28
Çalıştığım firma Kastamonu'da ikamet eden, elektronik sektöründe zincir bir mağazada promotör olarak çalışacak part/full time bir arkadaş arıyor. Maaş+sigorta+prim hakları mevcut. PM ile iletişime geçebilirsiniz.

AliGizda
23-05-2016, 13:52
Arkadaşımın kuzeninin dükkanına 1 ay süre ile mezun İnşaat ve Elektrik Mühendisi aranıyor. İşe gitmesine dahil gerek yokmuş. İlgilenenler PM ile ulaşabilirler.

bilalMW
23-05-2016, 20:58
otomotiv sektöründe servis danışmanlığı ya da IT'de helpdesk sistem destek konularında iş arıyorum. Gerekli tecrübeler mevcuttur. Duyan gören bilen varsa yeşillendirmesini rica ederim. :)

Thracian
24-05-2016, 10:07
Arkadaşlar hem konuya güncel olsun, hem birbirimize yardımımız.
7 ay sonra iş bulabildim.
İst silivride 55 odalı bi tesise otel tekniği arıyoruz. Elektrik su havuz işlerinden anlaması lazım. Aklınızda olsun.

Maaş ve şartlar konusu başvuranla ayrıca konuşulacak.

34 evo
14-06-2016, 16:01
Öncelikle herkese kolay gelsin ...Kendi şirketimizde acilen bazı departmanlar da çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var.Firma kapı pencere üretimi için makina imalatı yapmaktadır.
-2 kişi kaynakhane
-2 kişi talaşlı imalathane
-1 kişi tecrübesi öncesinde var olan ; makina tasarımı üzerinde kendini geliştirmiş arkadaşlar öncelik olmak kaydıyla...(makina mühendisi)
-1 kişi üretim planlama da destek olabilicek...
Firmamız Avrupa yakasında kıraç esenyurttadır ayrıca ulaşım servislerimiz pekçok bölgeye gitmektedir.Hertürlü sorularınız için beni arıyabilirsiniz...0532 220 sıfır 9 sıfır 9

MBuğra
16-06-2016, 15:31
Eylul sonunda yuksek lisans amaciyla yurtdisina cikma planim oldugu için bu zaman zarfinda bos oturmamak icin is aramaktayim. Kendi sektorumde hic bir ofis bu kisa zaman zarfinda avukat istihdam etmek istemedigi icin uzmanlik gerektirmeyen her is koluna acigim.

IELTS Academic 6.5 seviyesinde ingilizcem mevcut. Ayri olarak B sinif 6 yillik surucu ehliyetine sahibim. Istanbul/Avrupa yakasinda Ispartakule'de ikamet ediyorum.

altima
19-06-2016, 14:20
arkadaşlar merhaba;

geçen gün sarıyerde dolaşırken evkur firmasının bayisini gördüm. camında "teknik lise mezunu bilgi işlem elemanı aranıyor" diye yazmaktaydı. şartları öğrendim, bana uymadığı için belki burdan birine uyar diyerek sizle paylaşmak istedim.

haftada 1 gün izin
9-19 yada 11-21 saatleri arasında mesai
4 ayda bir çift maaş
asgari ücret + AGİ

YOL YEMEK YOK

aynı zamanda şişlideki evkur firmasıda eleman aramakta.
belki ihtiyacı olan biri çıkar diye paylaştım.

M_PROJECT
24-06-2016, 16:18
Ankara'da Incek'teki ofisimiz de calisacak grafik tasarimci arkadaslar ariyoruz .

Ilgilenen ya da cevresinde ilgilenecek olan kisiler var ise benimle pm ile irtibata gecebilirler.

Emre-Dylan
24-06-2016, 19:57
Ankara'da ki işler için takipteyim.