PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tatil Tercihleri hk.

suk3b3
28-06-2014, 16:23
3 erkek arkadaş tatile gitmeyi planlıyoruz. kendi aracımzla gideceğiz. daha önce giden tecrübe si olan arkadaşlardan fikir bekliyoruz.
kemer - bodrum - Kuşadası - alanya- Çeşme -side - belek - Marmaris - Fethiye. Bunlar planlanan yerler
toplam 5 bin TL ve 6 günümüz var.

ortam olarak canlı eğlenceli kısaca herseyin olduğu bi yer arıyoruz ;) ;)

Tunahan Dülek
28-06-2014, 16:45
marmariste aradığınız her şeyi bulursunuz bence

ceratoniaorg
28-06-2014, 17:27
saydığınız yerler içerisinde tek bir yer mi tercih edilecek yoksa aynı bölgede bulunan beldelerimi tercih edeceksiniz. Öncelikle buna karar verin. Ramazan dolayısı ile ege tarafındaki yerler ne düzeyde etkilenir bilmiyorum ama geçen ay sezonun açılması hemen ardından gelen rus bayramı ve sonrası ile şu sıralar kemer oldukça hareketli. Alanya geçen sene hiç iyi değildi belkide biz eğlenemedik ama mekanlar fln oldukça kötü geldi bana. Summer garden bile bitikti.

suk3b3
28-06-2014, 17:30
saydığınız yerler içerisinde tek bir yer mi tercih edilecek yoksa aynı bölgede bulunan beldelerimi tercih edeceksiniz. Öncelikle buna karar verin. Ramazan dolayısı ile ege tarafındaki yerler ne düzeyde etkilenir bilmiyorum ama geçen ay sezonun açılması hemen ardından gelen rus bayramı ve sonrası ile şu sıralar kemer oldukça hareketli. Alanya geçen sene hiç iyi değildi belkide biz eğlenemedik ama mekanlar fln oldukça kötü geldi bana. Summer garden bile bitikti.

tek bir yere gidelim diyoruz. pansiyonda kalıp arabamzla plaja inip mi tatil yapalm yoksa direk otele mi geçelim ? hangisi uygun olur ?

ceratoniaorg
28-06-2014, 17:40
Ege tarafı hakkında bir yorum yapamam valla ama Kemer'de ayışığı plajı on numaradır gün içerisinde. Tatilde amaç gece eğlencesi ise sonuçta canavar gibi 3 tane yan yana mekan var ki bunlardan ikisi Aura ve Inferno. Bunların dışında nispeten daha ucuz ama bana göre eğlencesi daha iyi olan birde Kristal var. Konaklama hakkında pek yorum yapamam ama zaten clublar ile oteller pansiyonlar neredeyse iç içe altınızda araba olacak büyük bir otel tercih edilmeyecekse sorarak kafaya yatan butik otel pansiyon fln tercih edilebilir.

Aura geçen hafta timati geldiğinde
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/10406526_10152471334458257_5102429810964922135_n.j pg

K0213
28-06-2014, 17:44
çok daha ucuza kemer olympos ta herşeyi bulabilrsiniz. tabi herşeyden kastınız herşey dahil sistemlerse o yok.

ceratoniaorg
28-06-2014, 18:04
Olympos daha salaş ve tesisleşmiş değil. Orası kız arkadaşla yada kalabalık grup ile gidip bungolow da kalmalık sahile gidip havlu atmalık, atv sürmelik, kaya tırmanışı vs yapmalık bir yer ve turistler tarafından kemere göre çok daha az tercih edilen bir yer. 3 erkek İstanbul'dan okadar yol tepip gelip bide ramazan ayında olymposa gitmeleri hüsran olur bence :) gece eğlencesi de bir iki bar dışında neredeyse yok.

dreamxx
28-06-2014, 18:19
başka konu açmayalım biz de iki arkadaş gideceğiz agustos gibi ama hala karar veremedik gideceğemiz yeri tecrübeli arkadaşlardan öneriler bekliyoruz :)

suk3b3
28-06-2014, 18:28
Ege tarafı hakkında bir yorum yapamam valla ama Kemer'de ayışığı plajı on numaradır gün içerisinde. Tatilde amaç gece eğlencesi ise sonuçta canavar gibi 3 tane yan yana mekan var ki bunlardan ikisi Aura ve Inferno. Bunların dışında nispeten daha ucuz ama bana göre eğlencesi daha iyi olan birde Kristal var. Konaklama hakkında pek yorum yapamam ama zaten clublar ile oteller pansiyonlar neredeyse iç içe altınızda araba olacak büyük bir otel tercih edilmeyecekse sorarak kafaya yatan butik otel pansiyon fln tercih edilebilir.

Aura geçen hafta timati geldiğinde
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/10406526_10152471334458257_5102429810964922135_n.j pg

söylediklerini not aldm. Ayışığı plaj ve kristal.
marmaris hakknda var mi bilgi nerelere gidilir mekan plaj otel vs

suk3b3
28-06-2014, 18:30
Olympos daha salaş ve tesisleşmiş değil. Orası kız arkadaşla yada kalabalık grup ile gidip bungolow da kalmalık sahile gidip havlu atmalık, atv sürmelik, kaya tırmanışı vs yapmalık bir yer ve turistler tarafından kemere göre çok daha az tercih edilen bir yer. 3 erkek İstanbul'dan okadar yol tepip gelip bide ramazan ayında olymposa gitmeleri hüsran olur bence :) gece eğlencesi de bir iki bar dışında neredeyse yok.

olympos u listeden sildim :)

Karakuş
28-06-2014, 18:53
Aranan şey Gece eğlencesi, ortam vs ise ben şahsen çeşme seçerdim. Aya yorgi'de hayat hiç bir saat bitmez. Tabi iyi araştırın, belki sezonu vs.si vardır. Şimdiden iyi tatiller

Emir_b16a
28-06-2014, 19:11
bodrumda yok bişi *** gibi :D (herkezmi erkek erkeğe tatile çıkar arkadaş) :D

Volkann
28-06-2014, 19:12
tabiki kemer inferno-aura derim noktayı koyarım :)

aybarsdnr
28-06-2014, 19:18
3 erkek çeşme'de sıkıntı yaratır. hiçbir yere giremezsiniz, birileriyle tanışma fırsatınız pek olmaz eğer kızlı erkekli bir grupta değilseniz çünkü genelde gelenler o şekilde.

marmaris bence çok apaçi kaynıyor. antalya ve çevresini bilemiyorum

EREN34
28-06-2014, 19:24
Side'de kalın derim. Side de hersey olmasa bile araba ile Kemer Alanya arasini talan edebilirsiniz. Fethiye bu tarz bir tatil icin olu denebilir. Emekli İngiliz mekani nede olsa.

Marmaris Cesme Bodrum uclusude bu isteklere cevap verebilir.

suk3b3
28-06-2014, 19:38
BeĞenenler begendkleri yerleri ve sebeplerini
,begenmeyenler neden begenmedigini yazarsa konuyu takip edenlern kafasnda az cok bseyler oluŞur

63owen63
28-06-2014, 20:06
3 erkekseniz marmarise gitmeyin, orada sizin gibi içmeler , çeşme , ölüdeniz side , alanya olabilir , :)

ceratoniaorg
28-06-2014, 20:47
valla mekan girişi her yerde sıkıntı ama değnekçi gibi elemanlar bu tarz mekanların oralarda geziyorlar ve sizi kolayca buluyorlar. Atıyorum kapıda giriş kemerde 20 dolarsa 15 dolara fln bayansız girersiniz. Ha içeride tanıdık varsa rezervasyon fln hiçbir şey ile uğraşmazsınız transit geçersiniz. Kemer'e gelecek olursanız ben dahil buradan bir çok kişinin mekanlarda tanıdıkları vardır yardımcı olurlar zaten.

Bir abimiz de side de kalın demiş ama orada da bir şey yok yine eğlenmek için araba ile yol tepmeniz gerekir. Bilenlerden marmaris çeşme bodrum kuşadası hakkında bilgi alın sonra karar verirsiniz zaten.

İbrahim33
28-06-2014, 21:07
Alanya'da otel konusunda yardımcı olabilirim.Sevdiğim bir abimin pansiyon tipi oteli var.

blow07
29-06-2014, 10:24
Kemer candır ya :D :D

Edit: Google'ye Antalya kemer yazdım Görseller'e tıkladım. Direk Antalya Kemer Ruslar diye üst resim geçiyor :D :D

taylaner
29-06-2014, 21:13
Edit: Yanlış konu :)

TonyMontana
30-06-2014, 02:52
Çeşmede üç erkek mümkünatı yok aya yorgi için geceyi geçtim gündüz denize bile giremeyebilirsiniz o derece sıkıntılı halk plajları hariç tabi.. Antalya sanırım bu konuda biraz daha rahat oralı arkadaşlar daha detaylı yazarlar