PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6 Temmuz @ Pistgünleri.com Halk günü İstanbulpark

ef186
03-07-2014, 15:22
https://intercityshop.com/pist-gunleri/

Tüm binek/spor otomobil tiplerine açık olacak pist günleri, Nisan ayından itibaren yıl sonuna kadar her ay düzenlenecek olup sportif otomobil kullanım ihtiyaçlarınızı güvenli ve trafiğe kapalı bir ortamda rahatlıkla gerçekleştirebilmenizi sağlayacak.
20 dakikalık seanslarda 40 otomobil olacak şekilde ayarlanacaktır .

20 dakikalık sürüş seansı intercitypark.com üzerinden 250 TL olarak satılmaktadır. Kapı satışları, yer uygunluğu varsa mümkün olmaktadır ve ücreti 20 dakika için 300 TL dir. 2014 sezonu için dileyen sürücüler farklı tarihlerdeki pist günlerimize şimdiden diledikleri seans adedinde satın alma yapabileceklerdir.

Katılımcılar isterlerse, Intercity İstanbul Park'tan temin edecekleri transponder zaman ölçerler ile pistteki zamanlarını ölçüp en iyi zamanlarının Intercity İstanbul Park internet sitesinde yayınlanmasını sağlayabileceklerdir.
Hadi bakalim

Arkadaslar Techturkey indirimi istiyorsaniz asagidaki emaile :
Uye nick i
isim soyad
plaka
telefon
ve email bilgilerinizi mail atip size cevap gelmeden kesinlikle formu doldurmayiniz / satın almayınız .
Ayrıca formu doldurma hakkı 1 kezdir hatalı yada eksik doldurursanız 2. bir indirim hakkınız kalmayacaktır .

Yazdiginiz email adresi disinda bir email adresi ile form doldurursaniz size indirimle ilgili mail gelmez ve indirim alamazsiniz.

Formu size email gelmeden once oderseniz gene indirim alamazsiniz .

O nedenle once asagidaki email adresine bilgileri yollayin ve size email gelene kadar kesinlikle form doldurmayin.

pistgunleri@sancom.com.tr

Sadece techturkey.com uyelerine ozel indirim yapilmaktadir bilginiz olsun
Techturkey indirimi %10 dur . 5 seans veya daha fazla seans satın alırsanız indirim oranı %20 olarak uygulanmaktadır .

Zaman darlığımız nedeniyle bize 4 Temmuz Cuma öğlen 12:00 a kadar ulaşan emailler dikkate alınacak ve gene 4 Temmuz Cuma Akşamı sizlere indirim hakkınız olduğuna dair emailler gelecektir . Size indirim emaili gelmeden kayıt yaptırırsanız bu haktan yayarlanamazsınız .

997TT
04-07-2014, 00:22
Mike en guzelınden ve hesaplısından 5 seans plizzz...
Bırde su pıstı ayda bır acmayın,gozunuzu seveyım,barı 2-3 kez acık olsun...

wrcsinan
04-07-2014, 07:29
indirim alındıktan sonra ödeme kapıdamı yapılıyor

Ufuk
04-07-2014, 07:41
Oradayız elbette izleyici olarak. Buğra abi tribünü açabilirmisiniz ? ***** yaz vakti bu güneşte loca tarafı epey bi amele yanığı bizi bekliyor gibi :)

ef186
04-07-2014, 09:04
indirim alındıktan sonra ödeme kapıdamı yapılıyor

Indirim sizin email adresinize tanimlaniyor 1 sefere mahsus . Formu doldururken emailinizi girdiginizde indirimi otomatik olarak uyguluyor sistem . Odemeyi kredi karti ile webden yapmaniz gerekmekte yada havale ile yanliz banka havalesi durumunda hesaba gecmis olmasi gerekiyor eft ise hesaba gecmediyse kayit almiyor sistem.

Nameless34
04-07-2014, 09:24
Mail gönderdim tech indirimi için, ayrıca bir sorum olacak lastik seçiminde slick ve normal lastik var peki semi-slick ler için hangisini seçmemiz gerekir formda?

MuratGürakan
04-07-2014, 10:16
Buğra bey mail attım. Kesin gelicem ama mail ne zaman gelir. Geöen sefer son gün mail geldiği için planlama yapamamıştım. Ben havale edeceğim parayı dolayısı ile maili gelmesini beklersem araya hafta sonu girecek. Önceden göndermemmi gerekli nasıl bir yol izleyim?

ef186
04-07-2014, 10:26
yarım saat sonra mailler gelmeye başlar sanırım

ef186
04-07-2014, 14:14
Mailler gönderildi .

Nameless34
04-07-2014, 14:40
Kayıt tamamlandı, teşekkürler Buğra bey, seans bilgileri ve diğer bilgiler daha sonradan iletilecek sanırım ilk kez çıkacağım tecrübem yok heyecan yaptım :)

wrcsinan
04-07-2014, 16:53
Kayıt tamamlandı, teşekkürler Buğra bey, seans bilgileri ve diğer bilgiler daha sonradan iletilecek sanırım ilk kez çıkacağım tecrübem yok heyecan yaptım :)

yalnız değilsin :)

ef186
04-07-2014, 17:12
relax olun yahu çok eğleneceksiniz . Hatta şöle söleyeyim ilk kez çıkıyorsanız artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak :D

997TT
04-07-2014, 22:19
8 tane seansımı aldım,Bugraya kalsa 15 olurdu heralde ;)
Asistanlık ıcın tekrar tesekkur ederım.
Bende ılk kez cıkacagım,bır bırımıze destek olalım.:icon_tup::icon_tup::cool::cool::cool:

onursumer
04-07-2014, 22:49
haftasonu çalışmaktan kurtulamadım gitti valla isyan edicem bu kaçırdığım kaçıncı pistgünü

Serhat Y.
04-07-2014, 23:01
bende giderim. geçen org.dan seans alacağım var onları değerlendirelim :)

MuratGürakan
05-07-2014, 11:57
Organizasyon saatiyle ilgili bilgi maili atmanızı rica ediyorum. 2 seans aldım.

Kadyr
06-07-2014, 13:06
Pist devam ediyormu kaca kadar surecek

997TT
06-07-2014, 17:08
Bugun hersey guzeldı ancak asırı sıcaktı,zamanlarada yansıdı. Sorunsuz guzel bır gundu...
Eylul ayına kadar 4 gozle beklıyorum....

wrcsinan
06-07-2014, 20:38
Evet bugün herkes iyidi. Ancak bütün şansızlıklar beni buldu ilk etabın günahı olmaz diyelim. iyi tecrube oldu. inşallah sonrakiler iyi geçer

wrcsinan
06-07-2014, 20:39
birde merak ettiğim bir çok görevli fotopafçı vardı. çekilen fotoları nerde göreceğiz

MuratGürakan
06-07-2014, 20:57
Güzel bir gündü fakat ilk seans 2. turda turbo basınç hortumum patladı ve devam edemedim. Çok üzüldüm ama yapacak bişi yok. Ağustos eylülde ordayım.

Buğra bey, 10 ağustosta program gözüküyor. Ancak o tarihte seçimler var. Ertelenme yada iptal olma gibi bir durum var mı?

SON TC
06-07-2014, 21:08
Guzel bir qun daha qecirdik yine erken saat olmasi nedeniyle havada bizden sonraki seansa qore daha iyiydi. Birdahaki organizadyonda qorusmek uzere.
kardesim resim konusunda, cekenler sana ulasir merak etme ;)

Nameless34
07-07-2014, 08:43
Çok güzel bir gündü ilk pist deneyimim, il 2 tur pisti tanımakla geçirdim sonrasında sanki o özenerek yıkayıp parlattığım araba gitti altımdaki hızlı bir go-kart aracıymış gibi sonuna kadar zorladım aracı, birdahaki pist gününü iple çekiyorum şimdiden. Bu arada Nankang semi-slick ler parasını hakeden bir lastik olduğunu da kanıtladı.

Fotoğrafçı arkadaşlar siyah rx in resimleri elinde olan ulaşsın bana.

Octavia RS
07-07-2014, 09:48
Yine eglenceli bi gun gecirdik.A seansinda anlamadigimiz bi sebepten dolayi s/f duzlugunde vites gecmedi,ama bu olay sadece s/f duzlugunde oldu ve her tur oldu 2-3-4 gecmedi bi turlu.Neyseki C seansinda oyle bi problem olmadi.Youtuba baktimda hic video yok,arac ici video cekenler yuklerlerse eger cok iyi olur :)

hepkem
07-07-2014, 14:53
Yine eglenceli bi gun gecirdik.A seansinda anlamadigimiz bi sebepten dolayi s/f duzlugunde vites gecmedi,ama bu olay sadece s/f duzlugunde oldu ve her tur oldu 2-3-4 gecmedi bi turlu.Neyseki C seansinda oyle bi problem olmadi.Youtuba baktimda hic video yok,arac ici video cekenler yuklerlerse eger cok iyi olur :)

slm Kerem. Son yapılan modların etkisinden menun kaldınız mı ? Süreler ne seviyede gerçekleşti ?

Octavia RS
07-07-2014, 15:30
slm Kerem. Son yapılan modların etkisinden menun kaldınız mı ? Süreler ne seviyede gerçekleşti ?

Sadece kilitle 2.36 ya indi süre ama daha coil v.s eksik var arac pist icin gereksiz yüksek ve arac cok degisti alisilmasi lazim yeni haline.Babam 2.30'un altını hedefliyo bakalım :) ama kilit cok farkettirdi viraj cıkıslarındaki kayıp artık tarih oldu.

ef186
07-07-2014, 16:17
birde merak ettiğim bir çok görevli fotopafçı vardı. çekilen fotoları nerde göreceğiz

Fotoğraflar intercitypark.com adresinde yayınlanacak ücretsiz olarak ordan ulaşabilirsiniz ancak yoğunluk sebebiyle biraz gecikebilir kusurumuza bakmayın .

marpheous
10-07-2014, 09:48
Öncelikle herkese merhaba uzun süredir istememe rağmen sonunda bu pazar A ve B seanslarına katıldım.
İlk seans gerçekten pisti tanımak ile geçti B seansında ise transponder kiralayıp zamanımı ölçtüp 10.turumda 2.41,47 ile en iyi zamanımı yaptım.
Porsche Panamera Diesel gibi 2 tonun üzerinde ve 250HP lik araç pist te çok atik olamıyoır maalesef ama sanıyorum ilerki etkinliklerde 2.35 ler seviyesine inebilirim.
Herkese iyi günler.
Videom aşağıdaki linkte izleyebilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=MoU-B6HLp44

AlpEren
10-07-2014, 10:21
Fotoğraflar intercitypark.com adresinde yayınlanacak ücretsiz olarak ordan ulaşabilirsiniz ancak yoğunluk sebebiyle biraz gecikebilir kusurumuza bakmayın .

Geçen sene ekim ayından beri sitede halk günü resmi paylaşılmamış nasıl bir yoğunluk abi bu ?

997TT
10-07-2014, 22:55
Cızgınız ıyılestıkce kendılıgınden zamanda dusecektır.
Ayrıca Panamera cıddı ıyı yol tutar ;)

ef186
10-07-2014, 23:08
Geçen sene ekim ayından beri sitede halk günü resmi paylaşılmamış nasıl bir yoğunluk abi bu ?

Ciddi bir yogunluk . Toplu sekilde hepsi bugun yada yarin girilecek .

AlpEren
15-07-2014, 03:17
Ciddi bir yogunluk . Toplu sekilde hepsi bugun yada yarin girilecek .

Anladım abi çıktığım tarihi unuttum valla tek tek bakıp bulucaz artık :D