PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbul-izmit personel yada öğrenci servisi

GökhanÖzkan
14-07-2014, 07:45
merhabalar arkadaşlar..
istanbul kartaldan izmite hergün pazar hariç haftada 6 gün işe gidilip gelincek personel yada öğrenci servisi varmıdır??
sitede bizden kullanan yada bu işi yapan varmıdır??
bilen tanıyan varsa yardımcı olursanız sevinirim..
zaman ayırığ okudugunuz ıcın tesekkur ederım

Berkan
14-07-2014, 07:48
arkadası tanımıyorm ama servis cekiyor olması lazımdı

http://www.techturkey.com/forum/members/3244-simao.html

bir konus tanıdıgı ettigi vs. vardır belki

GökhanÖzkan
14-07-2014, 07:54
tamamdır ozel mesaj gönderdim umarım kısa zamanda cewp gelip yardımcı olabilir..
sizede tesekkur ederım berkan

Kakus
14-07-2014, 07:57
Aslında ben okula gitmek için kullanıyordum servis fakat bu vakite kadar hiç öğrenci haricinde kimsenin taşındığını görmedim. Bu yüzdenin üniversitenin öğrenci servislerinin işinize yarayabileceğini pek düşünmüyorum. Yine de araştırmakta fayda var... Dilerseniz size İstanbul-İzmit arası servis çeken firmaların isimlerini verebilirim.

GökhanÖzkan
14-07-2014, 09:02
kakus tesekkur ederım kardesım
ısımlerı werebılırsen ıyı olur kardesım
arayıp gorusurum boyle bı durum neymıs ne degılmıs ıyı olur

otto24
14-07-2014, 09:14
ben servis işi yapıyorum iki aracımla detaylı mesaj atarsanız yardımcı olabilirim

Kakus
14-07-2014, 09:15
Ben öncesinde Kaan, firmaların birleşimiyle şu an Burçak turizmi kullanıyor-um -dum. Tekrar söylüyorum, öğrenci haricinde taşıyorlar mı bir fikrim yok, ben görmedim. Lakin illaki yardımcı olacaklardır nihayetinde İstanbulun 4 bir yanından İzmit'e insan taşıyorlar.

Firma isimleri;
-Burçak Turizm
-Saygı Marmara Turizm
-Melanoğlu Turizm
-Bilgili Turizm
-Seçkin Turizm

Abi, bu arada biliyorsundur; Kartal metro durağından İzmit'e 200 numaralı otobüs kalkıyor.

Birkan61
14-07-2014, 11:03
Ben öncesinde Kaan, firmaların birleşimiyle şu an Burçak turizmi kullanıyor-um -dum. Tekrar söylüyorum, öğrenci haricinde taşıyorlar mı bir fikrim yok, ben görmedim. Lakin illaki yardımcı olacaklardır nihayetinde İstanbulun 4 bir yanından İzmit'e insan taşıyorlar.

Firma isimleri;
-Burçak Turizm
-Saygı Marmara Turizm
-Melanoğlu Turizm
-Bilgili Turizm
-Seçkin Turizm

Abi, bu arada biliyorsundur; Kartal metro durağından İzmit'e 200 numaralı otobüs kalkıyor.

Bende Burçak turizmin 3 yıllık müşterisiydim :D

Öğrenci haricinde servis çekmiyorlar, ha okul vakti saatler uyuşursa şayet sıkıntı yapmazlar 1 kişi için. Ama okul saatine uygun olacak gidiş geliş saati..

Ücrette aylık olarakta bu sene + - 400 TL civarındaydı öğrencilere.

GökhanÖzkan
14-07-2014, 19:18
kaan adını bılmıyordum o yuzden nıck ınden hıtap ettım kusura bakma kardesım
200 nolu hat kac saatte gıdıp gelır kı dur kalkla cok zor olur gıbı gelıo o araclarla umuttepeye gıttım 2 defa rampalarda ınıp yurumek daha hızlı gıbı :D
yınede bısı bulamazsak bı nımet tabıkı
trenden haberı olan yok mu pekı??

GökhanÖzkan
14-07-2014, 19:20
bana sabah 8:30da ıse yetısebılcegım sekılde ızmıtte olsam yeterlı..
aksamda 17:30 da cıkıyoruz zaman zaman 19:00 olabılıyor..
kocaeli mengerler mercedes-benz bayısınde calısıyorum..
eylulde ıstanbulda ıkamet etmeye baslıcam ewlılık nedenıyle ıstanbulda bı lokasyona gecene kadar bıraz yol cekecez yapacak bısı yok

EREN34
14-07-2014, 19:33
Golcuk te ogrenci iken 1 sene kullandim. Genel olarak memnun kaldim. Magduriyet yasatmadilar hic.

Saygı Marmara Turizm (http://www.marmaratur.com)

Kakus
14-07-2014, 19:44
bana sabah 8:30da ıse yetısebılcegım sekılde ızmıtte olsam yeterlı..
aksamda 17:30 da cıkıyoruz zaman zaman 19:00 olabılıyor..
kocaeli mengerler mercedes-benz bayısınde calısıyorum..
eylulde ıstanbulda ıkamet etmeye baslıcam ewlılık nedenıyle ıstanbulda bı lokasyona gecene kadar bıraz yol cekecez yapacak bısı yok

Abi tekrar hatırlatırım; kartal köprüsünden İzmit'e 200 hattı var. 1 saat, yavaş gider, trafik olursa 1:30'saate varıyorsun İzmit'e.