PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüksek Lisans Mülakat Hakkında...

ramo35
14-07-2014, 11:48
Yarın marmara üniversitesi sigortacılık tezsiz programla ilgili yazılı ve sözlü mülakatım var, daha önce bu bölümde okumuş yada okuyan veya tecrübesi olup tavsiyede bulunucak olanlardan fikirlerini almak istiyorum.

Başka yüksek lisans mülakatına gircek arkadaşlarda olabilir onlar içinde genel bir konu olur...

yavuz364
14-07-2014, 11:52
benim bildiğim marmarada mülakat olmuyor. basit bi sınav yapıyorlar.. Hatta gebzeye giremezsem marmaraya girerim diye düşünüyordum. birçok arkadaşım rahatlıkla girdi..

ramo35
14-07-2014, 11:55
benim bildiğim marmarada mülakat olmuyor. basit bi sınav yapıyorlar.. Hatta gebzeye giremezsem marmaraya girerim diye düşünüyordum. birçok arkadaşım rahatlıkla girdi..

valla okul puanım biraz düşük 2.18 gerçi 2.00 dan sonrasını alıyorlar ama benim çok daha üstümde not ortalamasına sahipler giricek haliyle mülakata yoğunlaştım kime sorsam niye bizi tercih ettin niye yüksek lisans niye bu program kendinden bahset vs şeklinde olmuş ama biraz gergin oldum böle olamaz diye :D

Volkann
14-07-2014, 12:00
tezsiz yüksek lisansta sözlü mülakat olmaması lazım

ramo35
14-07-2014, 12:08
tezsiz yüksek lisansta sözlü mülakat olmaması lazım

Sinav giris belgemde mesleki bilgi degerlendirmesi tarihi saati ve mulakat tarihi saati yaziyor valla

tool
14-07-2014, 12:11
marmara iletişim bilimleri master hakkinda fikri olan var mi?