PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya Konyaaltına Gidicem yardım

eanday
16-07-2014, 10:28
Haftaya kız arkadaşımla beraber Antalya Crown plaza ya gidiyorum. 4 gece kalıcaz ve odamız room only yani sadece konaklama. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeğini dışarda yicez. Konyaaltı dışına çıkmayı düşünmüyoruz taksi mesafesi gidilcek yerler neresidir merkezi çarşısı hakkında hiç bilgim yok. Ayrıca mutlaka düzgün nargile içilebilecek mekan tavsiyesi istiyorum.
Not= "The Big MAN Cafe&Bistro" diye bir mekan buldum güzele benziyor bir akşam burdayız kesin

MatraX_07
16-07-2014, 11:18
Konyaaltına yakın olarak gezebileceğiniz alışveriş merkezleri mevcut.Örneğin;5M Migros tavsiye ederim
Kafe tarzı olarakta Benzin var orada takılbilirsiniz

Ayrıca yemek olarak; Urfa Sofrası,Güneyliler,Sedir restaurantları düşünebilirsiniz

eanday
16-07-2014, 11:43
İstanbulda big yellow ve benzin kustuk artık umarım başka yerler vardır nargile içilcek

Berkan
16-07-2014, 11:46
iyi tatiller Efe, bir basık arabayı birde nargileyi bırakmadın dimi hala :D

vlkn07
16-07-2014, 12:13
Türkish cafe var kasada ki arkadaş foruma üye :)))

i-vtec07
16-07-2014, 12:18
özdilek, kipa, erasta ,5m migros bunlar yakın size zaman geçirmek ve yemek için gidilebilir . iyi tatiller

RLe
16-07-2014, 12:18
nargileyi larada eski lara caddesinde türk kahvesi var orda gerçekten güzel nargile yapıyorlar. ama sana uzak kalıyor. ama giderim dersen orası bence nargile için harika bir cafe.konyaaltında nargileyi iyi yapan bir yer var mı bilmiyorum. ama bence tatile geldiysen gezmelisin bence antalyamız güzeldir. :) lara yı da gezmeni tavsiye ederim otobüsle rahatlıkla gidip gelirsin.

krscan
16-07-2014, 12:26
hem mekan iyi olsun hem nargile dersen Konyaaltı türk kahvesi iyidir. Yeni açıldığı için baya kalabalık oluyor. Yok nargile iyi olsun mekan cok sıkıntı değil dersen paşa konağı iyidir.

eanday
16-07-2014, 13:52
iyi tatiller Efe, bir basık arabayı birde nargileyi bırakmadın dimi hala :D

Hahahah bide damar şarkılar var unutma :)

eanday
16-07-2014, 13:55

özdilek, kipa, erasta ,5m migros bunlar yakın size zaman geçirmek ve yemek için gidilebilir . iyi tatiller

nargileyi larada eski lara caddesinde türk kahvesi var orda gerçekten güzel nargile yapıyorlar. ama sana uzak kalıyor. ama giderim dersen orası bence nargile için harika bir cafe.konyaaltında nargileyi iyi yapan bir yer var mı bilmiyorum. ama bence tatile geldiysen gezmelisin bence antalyamız güzeldir. :) lara yı da gezmeni tavsiye ederim otobüsle rahatlıkla gidip gelirsin.

hem mekan iyi olsun hem nargile dersen Konyaaltı türk kahvesi iyidir. Yeni açıldığı için baya kalabalık oluyor. Yok nargile iyi olsun mekan cok sıkıntı değil dersen paşa konağı iyidir.

Yorumlar için herkese teşekkürler açıkcası çok bi beklentim yok 5 gün kafa dinlesem yeter ama plajla ilgili çok iyi şeyler duymadım sanırım yakın zamanda halka açılmış ve piknik tüpü karpuz modeliymiş :)deniz olayı can sıktı biraz. Acaba özel beach falan yokmudur yakınlarda ?

öncel
16-07-2014, 13:57
taksi işinden vazgeç,istanbula benzemez fiyatlar:)

RLe
16-07-2014, 14:08
Yorumlar için herkese teşekkürler açıkcası çok bi beklentim yok 5 gün kafa dinlesem yeter ama plajla ilgili çok iyi şeyler duymadım sanırım yakın zamanda halka açılmış ve piknik tüpü karpuz modeliymiş :)deniz olayı can sıktı biraz. Acaba özel beach falan yokmudur yakınlarda ?

konyaaltından merkeze doğru giderken beach park var orda şejlong şemsiyeli yerler mevcut denizde temizdir sabahtan gidersen :)

SekoLive
16-07-2014, 14:10
taksi işinden vazgeç,istanbula benzemez fiyatlar:)

ben yazıcakdm belki bize denk gelmstir diye yazmadm

taksiler cok pahalı efe.

ve side manavgatta özellikle taksiye binmeyin diye bize minibüs tarif eden esnaflar vardı :)

5-6 km yere 2007de 40 tl vermstik pazarlıkla

parayı verdik otele geldik adam diyo burası inanamadık :D okadar kısa mesafe olduguna

eanday
16-07-2014, 14:17
Tamam Antalya da taksiye karşıyız :)

S.Ucar
16-07-2014, 14:38
Sana yakın paşa konaği var nargilede iddalıdır baya özellikle cappicino ;) ama mekan çok lüks değil

blow07
16-07-2014, 15:14

o arkadaş ile tanışmak isterim. :D

Ahmetfikri
16-07-2014, 15:34
crown plaza yeri çok güzel değil hemen arkasasında kayınço oturuyo trafik gürültüsü çok o otel yerine şehir dışında daha sakin bi yerler kafa dinlemek için uygun olurdu

otelin önünden kemer minibüsleri geçiyo o tarafa gidilebilir deniz içinde otelden çok uzaklaşmadan limanı geçince sarısu die bi yer var orman içinde denizi çok güzel

xILuciferIx
16-07-2014, 16:16
5m migros ve beach park tek dolmuşluk mesafede nargile içinde yürüme mesafesinde türkish ile iba var. İba nın nargilesini tavsiye ederim yemek içinde çeşitli yerler mevcut zaten, şimdiden iyi tatiller

eanday
16-07-2014, 16:51
crown plaza yeri çok güzel değil hemen arkasasında kayınço oturuyo trafik gürültüsü çok o otel yerine şehir dışında daha sakin bi yerler kafa dinlemek için uygun olurdu

otelin önünden kemer minibüsleri geçiyo o tarafa gidilebilir deniz içinde otelden çok uzaklaşmadan limanı geçince sarısu die bi yer var orman içinde denizi çok güzel

IHG otel zincirlerinden birinde çalışıyorum ve çok uygun fiyata crown da kalabiliyorum bu yüzden tercih ettim

eanday
16-07-2014, 16:52
5m migros ve beach park tek dolmuşluk mesafede nargile içinde yürüme mesafesinde türkish ile iba var. İba nın nargilesini tavsiye ederim yemek içinde çeşitli yerler mevcut zaten, şimdiden iyi tatiller

Aklımda bulunsun iki mekanda teşekkürler :)

eanday
16-07-2014, 16:56
Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Az çok kafamda belirledim gidebileceğim yerleri. Ayrıca yandex sağolsun sabahtan beri Antalya da geziyorum :) Şimdilik baktığım ve kafama yatan yerler;

Atatürk Parkı ve içindeki Big Man bistro
Konyaaltında yürüme mesafesinde Benzin - Turkish Cafe
Yine Konyaaltında Türk Kahvesi
Birde araç kiralarsam Lara yı görmek istiyorum

tursurayn
16-07-2014, 20:20
crown plazadan sahil seritini izleyerek sealife otel istikametine devam edin kırmızı ışıktan sola dön tekrar ilk aradan saga dön çam agaçları içine gizlenmiş cafeler var iba cafeyi tavsiye ederim nargilesi güzel hemde ortam dan sıkılmazasın antalyada alternatif cokk

eanday
17-07-2014, 12:01
crown plazadan sahil seritini izleyerek sealife otel istikametine devam edin kırmızı ışıktan sola dön tekrar ilk aradan saga dön çam agaçları içine gizlenmiş cafeler var iba cafeyi tavsiye ederim nargilesi güzel hemde ortam dan sıkılmazasın antalyada alternatif cokk

Teşekkürler. Aklımda bulunsun oraya da uğrarım