PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Scorpion TypeR&White TypeR

zübeyir
16-07-2014, 12:30
Dün Gece İlk Denememizi Harun Arkadaşımızla yaptık.Arabası Güzel gidiyor Maşallah.Gaz kesmediği içinde Teşekkürler.Lütfen ama lütfen Tartışma olmasın……İki Araçta söküktür.Araçların parça Listesi aşağıda.Eksik fazla bir şey varsa yazılsın.Fotojenik bir tipim yoktur kusura bakmayın :D

Scorpion Typer
12,5 cr,Dc 3,2 cam,Ppr kapak,skunk 2 emme,Kpro,Egzos,Filtre
Mapped by Dr.Ecu

White Typer
12 sıkıştırma galba. Net bilmiyorum,Toda N2 cam,Ppr kapak,Rbc emme manıfold,Kpro,Egzos,Filtre
Mapped by Yüreğir.

Bu videodaki Denemelerde 75 Gibi bastık.
Scorpion TypeR&White TypeR (42 ep 987) İlk Denemeler - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Hms5PsaJjls)

bu videodada 65 de bastık.burada biraz daha iyi tutunuyor.
Scorpion TypeR&White TypeR (42 ep 987) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=z33Ay0oOLII)

Buda Dışarıdan. Varsa başka video koyabilirsiniz.

https://m.youtube.com/watch?v=harOUFhbA_Q

Scorpion TypeR&White TypeR (42 ep 987) Dışarıdan Çekim - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=QtOBZzacTn0&feature=youtu.be)

oğuz
16-07-2014, 12:35
güzel deneme maşallah

ahmet_xy
16-07-2014, 12:38
abi naptın böyle? :D

dsg gibi vitesler maşallah.

Patisever
16-07-2014, 12:46
Masallah,canli sesleri,daha superdi ilkdenemede birakma,olmadiysa scorpion cok iyi gitmis kamera acisina gore bakarsak zubeyir ustad se in el dsg bunu soylerdim simdi anlarlar beni harunda her zamanki gibi hizli

cakaragol
16-07-2014, 12:52
Oncellikle bende tesekkur ederim zubeyir ama senden ricam arabanda yakit oldugunuda yazarsan sevinirim ikinci kapak ppr degil suan ilerlerde bakcaz suan aractqn memnunm bide ilk bastigimiz
Videolarda sen cok
Devir dondugun icin bana yuksek oldu donuste 65 degil 70 de bastigimz video baz
Aliyorm bence ordada birakmadim asla gecilcegimi biliyodum nekadar onu gormus olduk masallah araclarq bendede videolar var atarim

[RaCeR]
16-07-2014, 12:53
Maşallah abi Allah kaza bela göstermesin inşallah.Bu arabanın böyle videolarını görmek sevindirici..

SEÇKİN172
16-07-2014, 12:58
maşşalalh araçlara sarı JR çok hızlı ben bukadar hızlı oldugunu zannetmiyorudum tekrardan tebrik ederim ..

cakaragol
16-07-2014, 13:03
Cagri ilk video cok yuksek kaldik orda zubeyir cok geciuo cunku ben yalan yillar oluyorum 7500 oldugum icin gayet normal oyle adelet olmuyodu ve biraktim biyerde haliyle baz alinmasi gereken en son video o bendede var disardan atarim ztn sonuc
Normal polemige gerek yok ztn ama kulagima laflar falan geldi cok oluyo falan diye oyle birsey yok soyliyim ztn arada 24 hp var spexcler belli hayatta gerxekler var onemlinolan dnemek ben geldim bakin yine denemeler izlemeye basladi millet tc den sonra ben deneme gormedim tech te☺️✌️

stlegal
16-07-2014, 13:10
maşallah araçlara

Evo34
16-07-2014, 13:16
Maşallah iki araçta çok iyi.

ErT_ThM
16-07-2014, 13:23
Maşallah deneyen araçlaraa her ne kadr setup farkıda olsa bence white ep3 gitmesi gerektiğinden daha iyi gitmiş

FaTlH
16-07-2014, 13:33
İki kardeşimede çok teşşekkür ederim çok güzel deneme oldu canlı seyretmek dahada güzel dün yine kalabalıktı ben günlerden cumartesi sandım tüm tech üyeleri ataşehirdeydi güzel bir gece bize yaşattıkkları için zübeyr ve harun kardeşime çok teşekkür ederim.Her iki aracında gerçektem maşallahı var.

cakaragol
16-07-2014, 13:36
Eyvallah fatihim sizinde ayaginiza saglik sua bitirdi beni buaradaa rol hafta ici olmali ztn ☺️✌️

cakaragol
16-07-2014, 13:37
Ertugrul sagolasin kardesim eyvallah cok sukur ✌️

Selcuk_RoL
16-07-2014, 13:39
Massallah araclara iki aracta sokuk denmis oha harun bakalit plastik fln sokmez ya bence?

cakaragol
16-07-2014, 13:41
Kanka sokuj derken benim on arka koltuk sadexe kilina falan bakalitlerim panzotami kadar duruyo onu biliyolar ztn soyledim zubeyirde biliyo sokuk yazilmis olmasi acikxasi yanlis olmuss aman neyse kanka bosverelim gece guzel bitti aksam isin olmasaydi iyiydi bidahikine kanka artik

hakan
16-07-2014, 13:43
İki aracada maşallah.Speclere göre fark normal gibi.Sıkıştırma ,yakıt , kapak ppr ve cam farkları var.Maşallah.

Selcuk_RoL
16-07-2014, 13:43
Kanka sokuj derken benim on arka koltuk sadexe kilina falan bakalitlerim panzotami kadar duruyo onu biliyolar ztn soyledim zubeyirde biliyo sokuk yazilmis olmasi acikxasi yanlis olmuss aman neyse kanka bosverelim gece guzel bitti aksam isin olmasaydi iyiydi bidahikine kanka artik

İns kanka bir dahaki sefere massallah tekrardan iki aracada :icon_tup:

cakaragol
16-07-2014, 13:46
Buarada coceree kankaa y ederim unuttum seni aramayii aksammm eyuup falan geldi haber vardir dedim o ara muhabete daldik rauf k bakma nezaman istersen deneriz kardesim dumanli dizel kafa yapiyo biliyosun bende ☺️

CocoRe
16-07-2014, 13:52
Buarada coceree kankaa y ederim unuttum seni aramayii aksammm eyuup falan geldi haber vardir dedim o ara muhabete daldik rauf k bakma nezaman istersen deneriz kardesim dumanli dizel kafa yapiyo biliyosun bende ☺️

eyup denemedimi sizlerle kanka???

hayırlısısssıııı olsun kanka bizzs herzamannn denerixxxxxxx bende mazooot çok

orcunnn
16-07-2014, 13:57

aldılarmı evden kanka :D :D :D

masallah guzel denemeler olmus haber vermıyorsun da

Patisever
16-07-2014, 14:01
Cagri ilk video cok yuksek kaldik orda zubeyir cok geciuo cunku ben yalan yillar oluyorum 7500 oldugum icin gayet normal oyle adelet olmuyodu ve biraktim biyerde haliyle baz alinmasi gereken en son video o bendede var disardan atarim ztn sonuc
Normal polemige gerek yok ztn ama kulagima laflar falan geldi cok oluyo falan diye oyle birsey yok soyliyim ztn arada 24 hp var spexcler belli hayatta gerxekler var onemlinolan dnemek ben geldim bakin yine denemeler izlemeye basladi millet tc den sonra ben deneme gormedim tech te☺️✌️

Kardesim.cok oldu falan,diyende,duymadim Ben gerektigi gibi olmus zaten scorpion ciddi hizli keza epde masallah,diyip gecmek lazim baska degisiklikler,yapilirsada,tekrar denenir kendi aracimda yapildi hazir sizlerle deneyelim sizde,musait oldugunuzda moruk

K.Kaan
16-07-2014, 14:03
Maşallah araçlara. Scorpion ciddi hızlı belli de Harun u tebrik etmek lazım geçerim geçilirim yok adam çıkıp gazlıyo, olay molay da olmuyo yok şöyle böyle diye. helal kanka..:)

mami_makinen
16-07-2014, 14:06
Maşallah iki aracada
Sonuç normal arada ciddi sıkıştırma farkı ve kapak farkı var

cakaragol
16-07-2014, 14:09
Masallah,canli sesleri,daha superdi ilkdenemede birakma,olmadiysa scorpion cok iyi gitmis kamera acisina gore bakarsak zubeyir ustad se in el dsg bunu soylerdim simdi anlarlar beni harunda her zamanki gibi hizli

Buarada seytan kulagima denemelerin geldi 106 larla falan white rs haplanmis gibi giden 106 larla deniyomusun bizde bi deneriz artik ☺️✌️

Tuncay
16-07-2014, 14:09
Iki aracada ayri ayri masallah

cakaragol
16-07-2014, 14:11
Maşallah araçlara. Scorpion ciddi hızlı belli de Harun u tebrik etmek lazım geçerim geçilirim yok adam çıkıp gazlıyo, olay molay da olmuyo yok şöyle böyle diye. helal kanka..:)

☺️✌️ oyle tabi senelerce araba yatirmam kapida her turlu herzamab gqzlarim kimseden cekinmem eyvallah kanka

cakaragol
16-07-2014, 14:13
Maşallah iki aracada
Sonuç normal arada ciddi sıkıştırma farkı ve kapak farkı var

Sagol abicim aynen ✌️

mami_makinen
16-07-2014, 14:14
Buarada seytan kulagima denemelerin geldi 106 larla falan white rs haplanmis gibi giden 106 larla deniyomusun bizde bi deneriz artik ☺️✌️

Akşama iki white deneyin sahur özel programı yapın :)

SuperSprint
16-07-2014, 14:15
araçlar arasında ciddi güç farkı var bu zaten belli oluyor maşallah

cakaragol
16-07-2014, 14:18
eyup denemedimi sizlerle kanka???

hayırlısısssıııı olsun kanka bizzs herzamannn denerixxxxxxx bende mazooot çok

Kanka zubeyirle denediler 5 ekadar tam basamadilar araba cikti onlerine deneriz tabiki

Ö.öztüRk
16-07-2014, 14:18
2 aracada maşallah güzel deneme olmuş

cakaragol
16-07-2014, 14:19

Abi ben her daim hazirimmm az isleri
Varmis
Cagrinin bitirsin alo yapsin hemen deneriz

Patisever
16-07-2014, 14:19

Abi hafta ici denene yapmayi dusunuyorum sana alo diyecegim buyuk ustad deneme oncesi yag degisimi ivir zivir war benimde sadece

cakaragol
16-07-2014, 14:21
aldılarmı evden kanka :D :D :D

masallah guzel denemeler olmus haber vermıyorsun da

Kanka beni alamazlar ben alirim ancak gecsemde gecilsemde bidaha haber veririm kanka

Oz`
16-07-2014, 14:23
Masllah iki arabayada :) zübeyir aynaya deil lan önüne baksaydın arada haah a:)

Haruncum alışın kuvvetlimi la :D ewden almalar felan :)

cakaragol
16-07-2014, 14:26
Masllah iki arabayada :) zübeyir aynaya deil lan önüne baksaydın arada haah a:)

Haruncum alışın kuvvetlimi la :D ewden almalar felan :)

Haahhaha kuvvetli kuvetli☺️ dun ztn yiktin watsaptan bizi askan falan bana gonul koyma sen boyle guzelsin aliskiniz bu
Makaralarina

SuperSprint
16-07-2014, 14:37
vites oranlarında oynamamı var fazla uzun gibi geldi özellikle 5

yasin_R
16-07-2014, 14:43
fark normal deneyen araç sahiplerini tebrik ederim.
ep nin speckler hala tuna da ki olduğu gibi duruyor galiba fark çok normal.

sracer
16-07-2014, 15:02
Güzel güzel.. herşey keyifli tam gaz devam. Harunun 2. kornada basmalarıda olmasa gülücek bişey yok zaten bu hayatta :)

yasinipek79
16-07-2014, 15:31
Her iki aracada masallah.ikiside saglikli ve gitmesi gerektigi gibi gitmisler.Zubeyir-Harun👍

onursoytam
16-07-2014, 15:35
maşallah ikiside çok başarılı.. alışık olmadığımız renk araçlarda göz dolduruyordur.

zübeyir
16-07-2014, 15:46

Benim senden extra sökük olan arka bagaj ve arka yan plastiklerim var başkada sökük extram yok . onuda seninle benim aramdaki 20 kiloya sayarsın artık.kunduz gibi 3. vitesten 5 sonuna kadar sonra yaptığın tünelde bonus olsun.Dediğim gibi ben aracımı görmek için denemek istedim gördüm.Ayrıca Deneme için haber yollayan ben değilim sensin.Aracımın sökük olduğunu biliyodun.Bahane yapma bunları.bide 60 65 de basıcaksan o kproyu da egz. sök.daha mantıklı olursun.

Bu arada evet e35 le gazlıyorum.yazmayı unuttum herkesin bilgisi olmuştur herhalde.

cakaragol
16-07-2014, 15:54
Benim senden extra sökük olan arka bagaj ve arka yan plastiklerim var başkada sökük extram yok . onuda seninle benim aramdaki 20 kiloya sayarsın artık.kunduz gibi 3. vitesten 5 sonuna kadar sonra yaptığın tünelde bonus olsun.Dediğim gibi ben aracımı görmek için denemek istedim gördüm.Ayrıca Deneme için haber yollayan ben değilim sensin.Aracımın sökük olduğunu biliyodun.Bahane yapma bunları.bide 60 65 de basıcaksan o kproyu da egz. sök.daha mantıklı olursun.

Bu arada evet e35 le gazlıyorum.yazmayı unuttum herkesin bilgisi olmuştur herhalde.
Ben sana tunel yapmadik sen hemen onume attin kendini cvl serkana falanda sorarsin ok tunel yapcak olsam typera binmezdin ezik degilim okadar birinci denemyi gormek ixin soyledik onda sikinti yok extralar var yok degil bahanede yapmiyoruz devir olayida orfa arkada izleyen adamlar bile 3 atmis sen nediyosun zubeyir oldu pqsam sen 9500 doncen diye ben halil sezai gibi☺️ sikistirmasi olmayan arabayla niye 7500 de basiyim polemige gerek yok gectin tebrik ettik

cakaragol
16-07-2014, 15:59
Her iki aracada masallah.ikiside saglikli ve gitmesi gerektigi gibi gitmisler.Zubeyir-Harun👍

Eyvallah adamin dibi✌️

Juggernaut
16-07-2014, 16:03
Vay vay vay maşallah iki aracada:)

zübeyir
16-07-2014, 16:03
Ben sana tunel yapmadik sen hemen onume attin kendini cvl serkana falanda sorarsin ok tunel yapcak olsam typera binmezdin ezik degilim okadar birinci denemyi gormek ixin soyledik onda sikinti yok extralar var yok degil bahanede yapmiyoruz devir olayida orfa arkada izleyen adamlar bile 3 atmis sen nediyosun zubeyir oldu pqsam sen 9500 doncen diye ben halil sezai sikistirmasi olmayan arabayla niye 7500 de basiyim polemige gerek yok gectin tebrik ettik

yaptığın tünel değil diyosan sana biley deniyorum.tartışmaya bile gerek yok..devir olayınıda bilmiyosun bari idda etme.iki aracında dişli oranları aynı.nasıl ben 7000 devir de bile basmıyoken sen 7500 de basıyosun anlamıyorum.ayrıca bende upgrade pompa yok.istesemde dönemem 9500.9200 dönüyorum.keşke deiğin gibi olsaydı..neyse dediğin gibi denedik bitti polemiğe gerek yok.aracınada sanada başarılar.hayırlı satışlar

cakaragol
16-07-2014, 16:10
yaptığın tünel değil diyosan sana biley deniyorum.tartışmaya bile gerek yok..devir olayınıda bilmiyosun bari idda etme.iki aracında dişli oranları aynı.nasıl ben 7000 devir de bile basmıyoken sen 7500 de basıyosun anlamıyorum.ayrıca bende upgrade pompa yok.istesemde dönemem 9500.9200 dönüyorum.keşke deiğin gibi olsaydı..neyse dediğin gibi denedik bitti polemiğe gerek yok.aracınada sanada başarılar.hayırlı satışlar

Yaaa zubeyi en son bastigimizda dedigim devirde bastigimizda 3 boy net oluyo neyin tuneli gecen arabaya ne tuneli yapilir allah askina ikinci benim bilmedigim bir sey degil ben hergun roll yapiyorum allah askina 3 senede bir deneme yapmiyorum veya senin gibi benzin alip tek basima sikmiyorum aynen polimege gerek sanada arabanada masallah basarilar eger kapak falan yaparsam bidaha deneriz bi muhabbetimiz var gerek yok bu islere ben okadar insan gectim senin kadar olayi buyutmedim☺️✌️ He 9200 iyidir 9500 donersin gun gelir parayla olan seyler

zübeyir
16-07-2014, 16:14
Yaaa zubeyi en son bastigimizda dedigim devirde bastigimizda 3 boy net oluyo neyin tuneli gecen arabaya ne tuneli yapilir allah askina ikinci benim bilmedigim bir sey degil ben hergun roll yapiyorum allah askina 3 senede bir deneme yapmiyorum veya senin gibi benzin alip tek basima sikmiyorum aynen polimege gerek sanada arabanada masallah basarilar eger kapak falan yaparsam bidaha deneriz bi muhabbetimiz var gerek yok bu islere ben okadar insan gectim senin kadar olayi buyutmedim☺️✌️ He 9200 iyidir 9500 donersin gun gelir parayla olan seyler

olurmu ya parayla.parayla yapılacak işmi bu.bilgi lazım.bi kapakla. 500 tl ile okuyo bu işler :).neyse yap deneriz.yine

SEÇKİN172
16-07-2014, 16:15
bence tartişma yersiz zaten speck olarak jr typer çok üste + yakıt dan dolayı normal bir fark olmuş iki aracıda tebrik ediyorum beyaz typerda çok başarılı çok güzel gidiyor bence tartışmaya hiç gerek yok ...

cakaragol
16-07-2014, 16:16
olurmu ya parayla.parayla yapılacak işmi bu.bilgi lazım.bi kapakla. 500 tl ile okuyo bu işler :).neyse yap deneriz.yine
Hahahah ben fazla harcamayi sevmiyorum aynen simdi sanayide ugrasmasi yoruyo bu sicakta bu hafta belli olmaz berki yaparim haberlesiriz ☺️✌️

cakaragol
16-07-2014, 16:19
bence tartişma yersiz zaten speck olarak jr typer çok üste + yakıt dan dolayı normal bir fark olmuş iki aracıda tebrik ediyorum beyaz typerda çok başarılı çok güzel gidiyor bence tartışmaya hiç gerek yok ...

☺️✌️ eyvallah sagolasin yok tartiscak birsey yok yabanci degiliz ztn ufak tefek seyler yapilip yine deneriz kismet her kese iyi formlar

zübeyir
16-07-2014, 16:20
Hahahah ben fazla harcamayi sevmiyorum aynen simdi sanayide ugrasmasi yoruyo bu sicakta bu hafta belli olmaz berki yaparim haberlesiriz ☺️✌️

Olur beklerim.bayağı hızlıymış ya usta bu haftaya yetiştirecekse.dün kaan sayesinde araba yürütüyomuşuö.öyle olmadığını göstericem diyodun.başkasına yaptırıcam diyodun.o olmadığına göre başkası herhalde :). hadi kolay gelsin

cakaragol
16-07-2014, 16:23
Olur beklerim.bayağı hızlıymış ya usta bu haftaya yetiştirecekse.dün kaan sayesinde araba yürütüyomuşuö.öyle olmadığını göstericem diyodun.başkasına yaptırıcam diyodun.o olmadığına göre başkası herhalde :). hadi kolay gelsin

Bugune kadae herkesin emeklerine
Saglik dedim ztn bakcaz
Belli olma
Ppr candir herzaman ama artik typer benim icin cok basit vakit onemli olan sagolasin

Serhat Y.
16-07-2014, 16:24
tebrikler araç sahiplerine. sonuç fazlasıyla normal. araçların şoförlü ağırlıklarıda bence birbirine çok yakındır 10kg. ya oynar ya oynamaz gibi geldi bana.
Çakara 500 harcasa roket olur ama :) kimse tutamaz :)

_muhaRRem
16-07-2014, 16:25
biz 1 yılda 6ayda anca üst kapak söküp araba yapabiliyoruz elimizden bu kadar geliyor naapalım, zamanla hızlanıcaz bizde..

JR typeR bi harika dostummmm ;)

Yigit-Y
16-07-2014, 16:26
Konu typer olunca arkadasca deneme olmuyor :)

Ilk mesajdaki temenni son mesajlara yansimamis iki taraf içinde

Iki aracada maşallah

Eyup Duygun
16-07-2014, 16:26
tebrikler araç sahiplerine. sonuç fazlasıyla normal. araçların şoförlü ağırlıklarıda bence birbirine çok yakındır 10kg. ya oynar ya oynamaz gibi geldi bana.

Reis noktayi koymusss :))))

Masallah jr ucak

zübeyir
16-07-2014, 16:27
Bugune kadae herkesin emeklerine
Saglik dedim ztn bakcaz
Belli olma
Ppr candir herzaman ama artik typer benim icin cok basit vakit onemli olan sagolasin

Ne bilim dün benim kaana ihtiyacım yok.yüreğir geliyo bornozu çıkarıp ayarı yapıyo diyodun ya ondan sordum.:).hadi kolay gelsin.

zübeyir
16-07-2014, 16:28
Reis noktayi koymusss :))))

Masallah jr ucak

canım kardeşim dün tam bi deneyemedik.emeklerinin karşılığınıda alıyosun maşallah :) sanada

ggtoker
16-07-2014, 16:29
maşallah deneyen araçlara.....

cakaragol

Ahahah serhat unutmamiss 500 olayini☺️ Valla serhatim araba suan iyide sende gordun ogun sikistirma yok kapak emme yapcaz ucuz seyler tabi

_muhaRRem
bu arada zubeirr bu araba gereğinden fazla gidiyo çok gidiyo çookk :D

cakaragol
16-07-2014, 16:31
Ne bilim dün benim kaana ihtiyacım yok.yüreğir geliyo bornozu çıkarıp ayarı yapıyo diyodun ya ondan sordum.:).hadi kolay gelsin.

Valla benim kimseye ihtacimda yok eyvallahimda arabamdan gayet mennunum ☺️✌️

cakaragol
16-07-2014, 16:33

Muaherrem bey o sizin zenginliginiz 1 2 sene ugrasamam ben tataba yapmam 6 ayda bir araba degistirip hergun gazlayip kirmadan etmeden gazlayip satiyorum sattifim arabalarda cok sukur hala kirmadi ☺️✌️

zübeyir
16-07-2014, 16:33

hauauauauaua:D. hadi artık sıra sende

cakaragol
16-07-2014, 16:35
Birakta gitsin muharrem arabayi ilana koysa uzerundeki malzemelerle yakaciktab ev alir sen hala diyosun masllah zubeyir jr guzel☺️✌️

Cem.B
16-07-2014, 16:36
maşallah zübeyir araban çok güzel ve hızlı olmuş agız tadıyla sorunsuz gazlamalar

cakaragol
16-07-2014, 16:37
Bu aksam varmi denemek isteyen yakitsiz bobreklerine kadae sokeli olmayan typer hazir white typer roll hatti

zübeyir
16-07-2014, 16:39
maşallah zübeyir araban çok güzel ve hızlı olmuş agız tadıyla sorunsuz gazlamalar

Eyvallah Saolasın teşekkür ederim.mehmetde çok emek vermiş benden önce hakkını yemeyelim. bende üstüne masraf ettim bayağı ama değdi bence. deneme olsun olmasın ben arabamın hızından çok memnunum.

smtkrglu
16-07-2014, 16:46
maşallah araçlara izlemeyim dedim dayanamadım ***** SK tayyarı sattım başyiyecek gibi :D s2000-evo-e46 m3 farketmez çevrenizde varsa bakabilirim arkadaşlar :)

D.CaN
16-07-2014, 17:11
Maşallah iki aracada sonuç bence normal speclere göre, EP typer hakkından fazla gidiyo :)

fzs106
16-07-2014, 17:23
maşallah araçlara denemeler güzel olmus eğer haftasonu müsaitseniz RED106 ile deneme yapmak istiyorum

ozgur-07
16-07-2014, 17:31
Iki aracada maasallal

cakaragol
16-07-2014, 17:41
maşallah araçlara denemeler güzel olmus eğer haftasonu müsaitseniz RED106 ile deneme yapmak istiyorum

Ep mi yoksa jr ilemi

fatiii
16-07-2014, 17:42
speclere göre sonuç normal uçup kaçan yok bence :)

fzs106
16-07-2014, 18:01
Ep mi yoksa jr ilemi

Farketmez 2 aracLada deneme yapabilirim

Jeandan-R
16-07-2014, 18:06
Jr satıldı dediklerinde birileri mahvedecek arabayı diye çok korkmuştum ama senin aldığını duyunca tam sahibine gitmiş dedim, çok güzel aracın var abi maşallah. Deneme için birşey söylemiyorum, çok geçmişsin diyeceğim sonra Harun evden alıcak bizi felan :D

cakaragol
16-07-2014, 18:22
Farketmez 2 aracLada deneme yapabilirim

Valla bana uyar hafta ici
Ama hafta sonu ben deneme yapmiyorum

cakaragol
16-07-2014, 18:31
Zubeyir konuyu ilk koydugunda oem sikistirma koydun benim spexleri niye simdi 12 mim uydurdu yarin gidelim bu araba 11 1 oemden fazla sikistirma cikaraa
Arabayi sana veririm ustune yaparim elimde kompresor seyleri duruyo hayirdir bilmiyosan sor oyle yaz ☺️

fzs106
16-07-2014, 18:40
Valla bana uyar hafta ici
Ama hafta sonu ben deneme yapmiyorum

Hafta içi bana ters gelio çünkü avrupa yakasından gelicem bide hafta sonları cikiorum ben genelde

cakaragol
16-07-2014, 18:46
Hafta içi bana ters gelio çünkü avrupa yakasından gelicem bide hafta sonları cikiorum ben genelde

Anladim vallahi hafta sonu hem polis hem kalabalik hemde programlarim oluyo yine bakariz berki duruma gore haberlesiriz

zübeyir
16-07-2014, 18:47
Zubeyir konuyu ilk koydugunda oem sikistirma koydun benim spexleri niye simdi 12 mim uydurdu yarin gidelim bu araba 11 1 oemden fazla sikistirma cikaraa
Arabayi sana veririm ustune yaparim elimde kompresor seyleri duruyo hayirdir bilmiyosan sor oyle yaz ☺️

onu ben değiştirmedim.ben değiştirsem 15 dakika içinde değiştirmem lazım.aksi halde bir daha değiştiremem.Ayrıca altta düzelttiğimd dair msj olur.Yönetime sor onu. bende ppr kapak yok diyosum bide.kaana sordum.tam hatırlamıyodu.eski sahibi tuna varmış ona sordu.emme kelebek kapak işlemiş kaan.ayrıca 0.30 toda conta varmış.birde bloktanda almışlar.0.50 .tabi daha sonra değiştiren olmadıysa...

Oz`
16-07-2014, 18:49
Arabada istenmeyen kapak varmis .50 taslama varmis yaaaa stock stock :) grup n gahgagaha

cakaragol
16-07-2014, 18:51
onu ben değiştirmedim.ben değiştirsem 15 dakika içinde değiştirmem lazım.aksi halde bir daha değiştiremem.Ayrıca altta düzelttiğimd dair msj olur.Yönetime sor omu. bende ppr kapak yok diyosum bide.kaana sordum.tam hatırlamıyodu.eski sahibi tuna varmış ona sordu.emme kelebek kapak işlemiş kaan.ayrıca 0.300 toda conta varmış.birde bloktanda almışlar.0.50 .tabi daha sonra değiştiren olmadıysa...

Kim degistirdiyse benim arabam kimin zoruna gittiyse artik neyse oyle birsey yok eskiden babam bez ayakkabi giyomus simdi kemal tancadan giyiniyo suan bu arabaya ayarda yapildi kompresorde olculdu oyle bir dunya yok ☺️

zübeyir
16-07-2014, 18:54
Kim degistirdiyse benim arabam kimin zoruna gittiyse artik neyse oyle birsey yok eskiden babam bez ayakkabi giyomus simdi kemal tancadan giyiniyo suan bu arabaya ayarda yapildi kompresorde olculdu oyle bir dunya yok ☺️

Valla bilemiyorum artık.sen değiştirdin herhalde demekki ozaman.

cakaragol
16-07-2014, 18:55
Arabada istenmeyen kapak varmis .50 taslama varmis yaaaa stock stock :) grup n gahgagaha

☺️ ben gizli spexc degilim onceden bizim koyde abdest almaya gumushaneye gidiyolarmis abi o eski setubi beni ilgilendirmez suan gercek bu hayat devam ediyor☺️✌️

zübeyir
16-07-2014, 18:57
☺️ ben gizli spexc degilim onceden bizim koyde abdest almaya gumushaneye gidiyolarmis abi o eski setubi beni ilgilendirmez suan gercek bu hayat devam ediyor☺️✌️

senmi değiştirdin setup ı yoksa aldığım şahısmı? merak ettim

cakaragol
16-07-2014, 18:57
Valla bilemiyorum artık.sen değiştirdin herhalde demekki ozaman.

Anlamiyosun galiba degisme falan yok suan bu ara bu sikistirma cok merak ediyosan yarin ikiler hondaya gidelim komprosor herseyine bakalim dtnoya cikaralim bakalim sikistirma varmi bakalim hatta eyube sor en guzeli uzaga gitme hic onbiliyo dynoda da gordu☺️

cakaragol
16-07-2014, 18:59
senmi değiştirdin setup ı yoksa aldığım şahısmı? merak ettim

Ki ben hicbir arabama ince contanasla koydurmam varsa atarim direk tc yi bile 50 yapmistik orjinelin ortasini almistik uzun omurlu olsun diye kirmayalim diye

fzs106
16-07-2014, 19:00
Anladim vallahi hafta sonu hem polis hem kalabalik hemde programlarim oluyo yine bakariz berki duruma gore haberlesiriz

Hafta sonu haberlesiriz eğer denk gelirsek deneme yapariZ:icon_tup:

zübeyir
Anlamiyosun galiba degisme falan yok suan bu ara bu sikistirma cok merak ediyosan yarin ikiler hondaya gidelim komprosor herseyine bakalim dtnoya cikaralim bakalim sikistirma varmi bakalim hatta eyube sor en guzeli uzaga gitme hic onbiliyo dynoda da gordu☺️

Eğer dediğin gibi değişme yoksa arabanda sıkıştırma yüksek olması lazım oemden.ozaman kompresyon kaçırıyo olabilir araban o açıdan dedim.Neyse boşver salla

cakaragol
Neyse bilmedigimiz seyleri yazmayalim arac sahibine sorup yazalim ben senin bilmedigim biseyine yazmiyosam sende sor ok neyse hadi kolay gelsin

cakaragol
16-07-2014, 19:01
Hafta sonu haberlesiriz eğer denk gelirsek deneme yapariZ:icon_tup:

Tabi tabi kardesim sikinti yok deneriz denk gelirsek ✌️

cakaragol
16-07-2014, 19:03
Eğer dediğin gibi değişme yoksa arabanda sıkıştırma yüksek olması lazım oemden.ozaman kompresyon kaçırıyo olabilir araban o açıdan dedim.Neyse boşver salla

Anladim haci yok yaaa kacak falan yok herseyiyle her dakka ilgileniyorum hatta 97 bitti artik 95 gelmis artik onun bile ayarini yaptircam hemen dusun artik ☺️

Honda Type_R
16-07-2014, 19:04
Deneyen arkadaslara tebeikler guzel deneme olmus

Dip not harun: Sikistirman kompressor degerlerine bakarak olculmez oyle bulamazsin o test ile sadece kapak ile blok arasinda kacak varmi onu bulabilirsin haberin olsun

PPR engineering
16-07-2014, 19:08
Kompresiyon saati ile statik sıkıştırmayı öğrenemezsiniz gorduğünüz sıkıştırma static değildir düşük cıkıyor ise egzantiğinizin dinamiğidir buna başka bir çok sebep olabilir muhareme yaptığımız typer 12.5 cr piston mevcut 140 psi geliyor o zaman ondadda piston yok diye yorum getirebilirmiyiz tabiki hayır :) Üzmeyin harunumu yaa :) :)

Tuncay
16-07-2014, 19:10
Oem kopm degeri kac psi geliyor typer larda peki

zübeyir
16-07-2014, 19:11
Kompresiyon saati ile statik sıkıştırmayı öğrenemezsiniz gorduğünüz sıkıştırma static değildir düşük cıkıyor ise egzantiğinizin dinamiğidir buna başka bir çok sebep olabilir muhareme yaptığımız typer 12.5 cr piston mevcut 140 psi geliyor o zaman ondadda piston yok diye yorum getirebilirmiyiz tabiki hayır :) Üzmeyin harunumu yaa :) :)

Valla nedir ne değildir bilemiyorum kardeşim ama yapılan işlemler hala duruyosa bu araba 12 cr civarında olması gerekir.kim değiştirdiyse msjımı yönetimden haklı bence.

cakaragol
16-07-2014, 19:12
Yilmaz ben biliyorum neyin ne oldugunu ikk defa typrt ben binmiyorum eyvqllah haxi ama hayatta bazi gerxekler var suan bu araba bu benim yaptigim arabalar fakir ama gururlu gidiyo ufak paralarla ufak tekef sikistirmalarla uzun omurlu giduyo bakin dikkatinizi cekerim tc 12 ay hergyn gazladim ve hala 12 el sahip degisti gazliyi daha kirilmadi yani oyuzden ben xahil hareketler yapmam 12 ol sikistirma suan bunlari konusmazdik☺️✌️

cakaragol
16-07-2014, 19:15

Hicyaaa ben hayatimda motor ici araba yapmadim 12 den bahsediyolar tuylerim diken diken oldu nezaman kircak ensede yanma olacak ayaklara giden titreme olcak diye yasiyamam ppr ☺️ Nerlerdesin sana araba yaptirmiyc ama dostumsub herxaman adamsin aramizida bozamaz kimse ☺️✌️

kelalper
16-07-2014, 19:21

kompresyon testine bakıp sıkıştırmayı hangi usta standart dediyse kutluyorum Nasaya gitsin sanayide harcanıo. Zübeyir eski sahiplerine sormuş kapaktan ve bloktan taşlama yapıldığına göre ve ince conta kullandığına göre ve sende blok ve üst kapak değitirmediğine göre sıkıştırman standart değil. Yakıt olayına gelince hilmi hep der kavgaya giden adam ne varsa kullanır der. Adamın ayarı yakıta göre yapıldıysa herhalde ki yakıt koyarak gelecek. Senin yakıt kullanmıyor olman adamın problemi değil.

Zübeyir kesene bereket JR harbi uçak olmuş. Mümkünse turbo taktıktan sonra da denemeyelim. :D

cakaragol
16-07-2014, 19:24
kompresyon testine bakıp sıkıştırmayı hangi usta standart dediyse kutluyorum Nasaya gitsin sanayide harcanıo. Zübeyir eski sahiplerine sormuş kapaktan ve bloktan taşlama yapıldığına göre ve ince conta kullandığına göre ve sende blok ve üst kapak değitirmediğine göre sıkıştırman standart değil. Yakıt olayına gelince hilmi hep der kavgaya giden adam ne varsa kullanır der. Adamın ayarı yakıta göre yapıldıysa herhalde ki yakıt koyarak gelecek. Senin yakıt kullanmıyor olman adamın problemi değil.

Zübeyir kesene bereket JR harbi uçak olmuş. Mümkünse turbo taktıktan sonra da denemeyelim. :D

Baskasin maliyla neden hep bize kaldiriyosun alper abi hayirdir 2 cisi biz oraua yazmamis yakit diye soyledik beni ilgilendirmez ne koymasi ona koymada demedik ayrica sen kis lastiklerini taktin herhelse abi yine swni seviyoruz ama su herseye kendi malinmis gibi yorum yapmab hos degil mami abi selcuk minij flaan daha vb yorum yapmiyo sen herseye gereksiz be abi adamlar bilmedikleri sey icin konusuyo burda kac kere typer bindin abi soylesene yapip yuruttn

cakaragol
16-07-2014, 19:26
Hee buarada bu typerlarq harcanan paralari ben harcasam typerla denemm bu araba 12 sikistrma olsa adam gecebilirmi aramizda 24 hp
Guc var niye polemige giriyonuz anlamadim arabanin sahibi nediyosa odur alla alla ben arabamin her deligine baktiriyorum hergun oyle klavyeden bakmiyorum komproser falan olmasigini bizde biliyoruz

MrtYILDIZ
16-07-2014, 19:27
Maşallah her iki aracada

cakaragol
16-07-2014, 19:28
Msallah deyin gecin kimseyi ilgilendirmez alla alla yaa isi gucu biraktik burda millete guzin abla gibi laf yetistiriyoz

_muhaRRem
16-07-2014, 19:37
Istanbul icin iftar vakti. ALLAH kabul etsin... :)

kelalper
16-07-2014, 19:40
Baskasin maliyla neden hep bize kaldiriyosun alper abi hayirdir 2 cisi biz oraua yazmamis yakit diye soyledik beni ilgilendirmez ne koymasi ona koymada demedik ayrica sen kis lastiklerini taktin herhelse abi yine swni seviyoruz ama su herseye kendi malinmis gibi yorum yapmab hos degil mami abi selcuk minij flaan daha vb yorum yapmiyo sen herseye gereksiz be abi adamlar bilmedikleri sey icin konusuyo burda kac kere typer bindin abi soylesene yapip yuruttn

Harun komik olma 2005 yılında BK type R bizimdi. Üstünden inmedik. Nos a kadar takıldı merak ediosan. Yoo kış lastiklerim falan yok ama megane da yok artık onu merak ediosan. Başkasının malıyla kaldırıosun derken ne demek istiosun anlamadım. Ben senin arabanı geçtik oo falan mı dedim. Sana neyi kaldırmışım anlamadım. Kaldıracak olsam zaten sana kaldırmam arada uçurum var. Audi yavaş kalır Subaru çok hızlı gelir. Arası yok yani. Ben orada zübeyirin dediklerine göre yazdım. Arabanın eski sahibi Tunaymış. Aç sor öğren arabanda ne var ne yok. Motoru açmadan sıkıştırmam nasıl standart diyebiliosun ben onu anlamadım. Hadi eyvallah.

stlegal
16-07-2014, 19:41
Istanbul icin iftar vakti. ALLAH kabul etsin... :)

moruk boşuna çıkmıyoruz anlıyosun dimi 20 kilo 10 kilo panzot sökük zübeyir şişko yakıt var bune lan :)

cakaragol
16-07-2014, 19:43
Harun komik olma 2005 yılında BK type R bizimdi. Üstünden inmedik. Nos a kadar takıldı merak ediosan. Yoo kış lastiklerim falan yok ama megane da yok artık onu merak ediosan. Başkasının malıyla kaldırıosun derken ne demek istiosun anlamadım. Ben senin arabanı geçtik oo falan mı dedim. Sana neyi kaldırmışım anlamadım. Kaldıracak olsam zaten sana kaldırmam arada uçurum var. Audi yavaş kalır Subaru çok hızlı gelir. Arası yok yani. Ben orada zübeyirin dediklerine göre yazdım. Arabanın eski sahibi Tunaymış. Aç sor öğren arabanda ne var ne yok. Motoru açmadan sıkıştırmam nasıl standart diyebiliosun ben onu anlamadım. Hadi eyvallah.
Abicim ben kime ne sorcam cocukmuyum ben yaa bu araba benim dimi suan ustunde benim herseyini bilende benim dimi abi senin arabani
Senden iyi kimse bilirmi bilmez olay bu gerek yok abi sen bosver bunlari ben nezaman araba yapsam bi cekememzlik
Var eyvallah abi
Senlik degilmcildirdim ama en sevmedigim seyler adamlar gecmis hala polemige giriyo herkese iyi aksamlar ramazan gunu ugrasmayalim herkes herkesi biliyo ✌️

Jeandan-R
16-07-2014, 19:45
Kış lastikleri dahil komple setup'u bende megane'ın :)

cakaragol
16-07-2014, 19:50

☺️ bu iyiydi bak ✌️

kelalper
16-07-2014, 19:55

git yazılımını yaptır nan stock ördek

_muhaRRem
16-07-2014, 19:57
moruk boşuna çıkmıyoruz anlıyosun dimi 20 kilo 10 kilo panzot sökük zübeyir şişko yakıt var bune lan :)

Hauahahahhaha :))))

Jeandan-R
16-07-2014, 20:01
git yazılımını yaptır nan stock ördek

Hep o henk yüzünden başıma geliyor bunlar adamın işi gücü beni masrafa sokmak arkadaş :D

zübeyir
16-07-2014, 20:11

Ahahahahahaha bu iyiydi :)))

EMG
16-07-2014, 20:13
atmosferik denemelerin kaderi 5 kilo 10 kilo hesabı yapmak :D

maşallah JR hızlı

_muhaRRem
16-07-2014, 20:26
atmosferik denemelerin kaderi 5 kilo 10 kilo hesabı yapmak :D

maşallah JR hızlı

ince gördü piç :D

Daghan_cc
16-07-2014, 20:27
2 side cok iyi Allah 2sinide sahibine bagislasin... :)

skunk11
16-07-2014, 21:48
maşallah araçlara JR'yi çok merak ediyordum, efsane olmuş resmen :)

zübeyir
16-07-2014, 21:59

Eyvallah saolasın alpercim. bişiler yapmaya çalıştık işte... ;)

Selcuk_RoL
16-07-2014, 22:18
Ya benim anlamadigim zubeyir abi zaten gecmis harunda tebrik etmis nie hala konu uzuyor? Hayir adam yok diyosa yoktur sikistirmasi belki alan kirdi bir daha motor yapti kim biliyor? Yada biliyorsunda bilmiyormus gibi yapiyorsun fln mi denmek isteniyor imada bulunuluyor? Zubeyir abi sen bu tarz polemiklerde en son gorunecek adamsin ya sasirdim valla kim bu kadar gaza getirdi seni? Neyse gecelere hareket gelsin

cakaragol
16-07-2014, 22:22
Ya benim anlamadigim zubeyir abi zaten gecmis harunda tebrik etmis nie hala konu uzuyor? Hayir adam yok diyosa yoktur sikistirmasi belki alan kirdi bir daha motor yapti kim biliyor? Yada biliyorsunda bilmiyormus gibi yapiyorsun fln mi denmek isteniyor imada bulunuluyor? Zubeyir abi sen bu tarz polemiklerde en son gorunecek adamsin ya sasirdim valla kim bu kadar gaza getirdi seni? Neyse gecelere hareket gelsin

Kankaaa bende onu anlamiyorumki agxina saglik valla neyse salla kanka ✌️

meh66
17-07-2014, 02:06
Masallah harunum senın arabanada cok guzel gıdıyor
Benım sarı. Typer ıın emeklerının karsılıgını alması cok guzel valla cok sevındım zubeyır abı masallah Cok guzel olmus senınde emeklerıne saglık Araclara ALLAH kaza bela vermesin keyıflı denemeler

EkCTR
17-07-2014, 02:08
MAŞŞALLAH HER İKİ ARACADA ÇOK GÜZEL GAZ YİYORLAR :D
sarı tayyar da yakıt ne var ?

stlegal
17-07-2014, 07:54
üşenmedik araştırdık merak ettim aslında :) white typer kapak ve blok zübeyirin öğrendiği gibi doğruymuş asıl hoş olmayan bunun whitin konyadan satın alırken bilip alması entersan işler kardeşler her araba gidicek diye bir şey yok saklmaya ne gerek var anlamıyorum white bence bornozluyu bırak bide uçan mandayı dene bak bakalım aradaki farka ;)

SuperSprint
17-07-2014, 07:58
ortalık karışırrrr

mody
17-07-2014, 08:20
bir fakir edebiyatıdır gidiyor...

araçlara maşallah ;)

cakaragol
17-07-2014, 09:17
üşenmedik araştırdık merak ettim aslında :) white typer kapak ve blok zübeyirin öğrendiği gibi doğruymuş asıl hoş olmayan bunun whitin konyadan satın alırken bilip alması entersan işler kardeşler her araba gidicek diye bir şey yok saklmaya ne gerek var anlamıyorum white bence bornozluyu bırak bide uçan mandayı dene bak bakalım aradaki farka ;)

Siz hayirdir ne hakla neyi konsuyosunuzz anlamadim neyi arastiriyosunuz hee benim arabimin derdi mime geriyo coxuj degil kimse akkiniİ basiniza alin 230 hp boyle giden typrda yok bosuna kendinize yormayin sabah sabah cildrxam

cakaragol
17-07-2014, 09:19
Masallah harunum senın arabanada cok guzel gıdıyor
Benım sarı. Typer ıın emeklerının karsılıgını alması cok guzel valla cok sevındım zubeyır abı masallah Cok guzel olmus senınde emeklerıne saglık Araclara ALLAH kaza bela vermesin keyıflı denemeler

Kardesim eyvallah emeklerinin aynen karsiligi guzell maallah

cakaragol
17-07-2014, 09:22

Neyi bilerek almisiz falan cem bey hayirdir senin canin sikiliuo arabayi sattin galibaa ben cocuj degilim 2 cisi typerin herseyini bilen adamim 2 typerim ayni sene icinde eger benim arabamla ilgili birsey daha konusulmasin

stlegal
17-07-2014, 09:28
Arabayi satmadim gerilmene gerek yok tarafsi olarak olaya yaklastim cok sukur kim.ne takiyor ne nekadar gidiyor biliyoruz yanlis anlamada kardesim 20 kusur beygir boyle yok etmez seni

cakaragol
17-07-2014, 09:32
Arabayi satmadim gerilmene gerek yok tarafsi olarak olaya yaklastim cok sukur kim.ne takiyor ne nekadar gidiyor biliyoruz yanlis anlamada kardesim 20 kusur beygir boyle yok etmez seni

Abi geriliyorum hakliyim en efendileri sensizn bu ortqmda
Sende milllet gibi xahil cahil konusuyiolae bu techi
Bana karistirmasinlar araba benim kimseyi ilgilendirmez benim arabamla kimse gerdege girmesin ttperi google yazip gorenler masal okumasin. K bakma sende arada
Ama darlaniuorim sende daha rolling nedir bilmezsin kendin araba kullanmaZsin kalkp bana 20
Hp yok su deme kurban oluyim abi

miniks
17-07-2014, 10:01
Kurt kocayınca ...

Ahmet

SuperSprint
17-07-2014, 10:22
şimdi beyaz typer orjinal sıkıştırmamı değilmi
değilse aradaki fark kaç hp
bu beyaz 230 ise sarı kaç olmalı yada beyaz 230 varmı ki karışık işler

Oz`
17-07-2014, 10:34
ahaha herkes herseyi biliyo ya :) dün uğraşıyordum çok okuyamadım :)

beyler sakin siz olmadan öle olmadan yapıyorduk siz gidiyorken biz geliyorduk gibi konuşmalar olmamış
biri typoerını versin sponsoru ben olim sabah verin aksama hepinizi geçerim harcadığım para 1 milyar :) harcamam 1 tl bile ayrı maliyeti 1 milyar yok 1 liraya yürüttüm yok sen 500 lira verdin yürütttün bu bir yarış atmosferik se atmosferik tek kural atmosferik olmak :)

geçtinmi geçtin geçildinmi geçildin :) ee daha ne sikimin kavgasnı yapıosunuz kapağı taslıymış kapak yapılıymış harun sende bilmiyordun yada biliyordun bizi enterese etmez kesinlikle sidik yarışına gerek yok sidik yarıştırıcaksanızda baska yerde yarıştırın yok tech e cahil cüheyla giriyormouş sen ne anlamışssın ben ne anlarmışım typerden beyenmeyen tech e girmesin kardeşim

kimse kusura bakmasın siz giderken biz gerçekten geliyorduk kimse benim forumuma cahil forumu diemez Kimse! beyenmeyene Logout See KİB bye...

http://img456.imageshack.us/img456/1236/dsc03363fh8.jpg
kimse k24 ne bilmezken
2005 senesinde K24 vardı TR de aman diim boş konuşmayın siz giderken biz geliyorduk diyecek biri varsa oda emin olun burda yazanlar değil ...

züboo yarın aksam mavi ile deneyelim :)

cakaragol
17-07-2014, 10:41

beyler sakin siz olmadan öle olmadan yapıyorduk siz gidiyorken biz geliyorduk gibi konuşmalar olmamış
biri typoerını versin sponsoru ben olim sabah verin aksama hepinizi geçerim harcadığım para 1 milyar :) harcamam 1 tl bile ayrı maliyeti 1 milyar yok 1 liraya yürüttüm yok sen 500 lira verdin yürütttün bu bir yarış atmosferik se atmosferik tek kural atmosferik olmak :)

geçtinmi geçtin geçildinmi geçildin :) ee daha ne sikimin kavgasnı yapıosunuz kapağı taslıymış kapak yapılıymış harun sende bilmiyordun yada biliyordun bizi enterese etmez kesinlikle sidik yarışına gerek yok sidik yarıştırıcaksanızda baska yerde yarıştırın yok tech e cahil cüheyla giriyormouş sen ne anlamışssın ben ne anlarmışım typerden beyenmeyen tech e girmesin kardeşim b

kimse kusura bakmasın siz giderken biz gerçekten geliyorduk kimse benim forumuma cahil forumu diemez Kimse! beyenmeyene Logout See KİB bye...

kimse k24 ne bilmezken
2005 senesinde K24 vardı TR de aman diim boş konuşmayın siz giderken biz geliyorduk diyecek biri varsa oda emin olun burda yazanlar değil ...

Ben kimseyle sidik yaristirmiyorum yaristiranlara konus bence goruyosun adam bizi gecti tebrik ettik hala yok su soyle
Yok bu boyle isleri gucleri yok kimsenin ramazanda herhalde ben bu muhbbetleri sevmem klavyeden komusmayi herkesin malinada kimsw *** atmaz kim neyi nekadar biliyosada kendine ben masalldan anlamadim anlamamda cikar otobana denerim gecerim gecilirim olay ama kimsenin malina yorum yapmadim yapmamda hakkim degik kimseninde hadi kolay gelsin herkese

cakaragol
17-07-2014, 10:43
Buarada teche cahil giriyo demedim cahil cahil konusuyolar
Dedim guluyorum bu muhabetlere herkesin derdi benim white typer oldu zubeyire yazik oldu adam hizli araba cikardi kimse onu konusmadi

stlegal
17-07-2014, 10:50

arada benlede deneyin amk yanıma bir kişide alırım söz amk :)

Oz`
17-07-2014, 10:52
haruncum bazı geyiklerin demekki insanlara dokunuyor :) biz senelerdir bir fiil araba deneriz zamanı gelmiştir 50 beygirle zamanı gelmiştir 700 800 900 beygirle kimse böle kimse kimsenin rollingine laf diemez ayrıca kime bi laf demezkene senin sivrilip senin bu yazıya alınmanın manasını anlamadım ben cahil cahil konuşmak nedemek bi sikten anlamıyorsunuz konuşmayın demek bunu neye dayanarak söylediğini anlamadım

züboya neden yazık olsun adam denedi geldi ewine videosunuuda cekti 2 gün sona satar 1 s2000 alır baska bişi alır eee daaha ne adam huzurlu ondan dolayı böyle sivri çıkamanın garip garip yazmanın manası yok herkese sölylediğim gibi

logout kib bye bunu yapmak istemeyen varsa kimseyi aşalamadan düzgün düzgün konuşmak lazım değilmi

bence öle

teşekkür ederim Saolun .

Oz`
17-07-2014, 10:52
arada benlede deneyin amk yanıma bir kişide alırım söz amk :)
lan hipne aramıon cağırmıon arabayı boyatttın sandıkkki sey yapcan öle bişi işte mumyalatıcaksın paslanmıştır o gel sana bi saplim :)

senin popo da bişi var sanki :) özlemedinmi lan böle bi denemeyi gerçi sene 2006 ama :) olsun cok rolling bilmiyoru ondan huahahuahuahuhua

ZMP64uTaf-o

stlegal
17-07-2014, 10:55
moruk böyle denemeleri görücezmi :D ben çok pis bilendim züberieeee bi saplıyım ona bide mavi ne var oda geldin :D

zübeyir
17-07-2014, 10:56

geçtinmi geçtin geçildinmi geçildin :) ee daha ne sikimin kavgasnı yapıosunuz kapağı taslıymış kapak yapılıymış harun sende bilmiyordun yada biliyordun bizi enterese etmez kesinlikle sidik yarışına gerek yok sidik yarıştırıcaksanızda baska yerde yarıştırın yok tech e cahil cüheyla giriyormouş sen ne anlamışssın ben ne anlarmışım typerden beyenmeyen tech e girmesin kardeşim

kimse k24 ne bilmezken

Bir telefon uzaktayım :D

Oz`
17-07-2014, 10:57
moruk böyle denemeleri görücezmi :D ben çok pis bilendim züberieeee bi saplıyım ona bide mavi ne var oda geldin :D

lan olm rüyalandınmı lan sabah sabah git duş al sana sölüorum o proteinler sende sıkıntı yapıoo hahuauhauhauhahuhua :hahaha::hahaha::hahaha:

zübeyir
17-07-2014, 10:58

ahauauauauaua :D saplamalar arp mi abi.sende gelde bi sıkakkkkkkk :D

stlegal
17-07-2014, 10:58
lan olm rüyalandınmı lan sabah sabah git duş al sana sölüorum o proteinler sende sıkıntı yapıoo hahuauhauhauhahuhua :hahaha::hahaha::hahaha:

Olum az gazım oluyor osuruyorum ama öyle böyle değil efsane oldu özlemişssinizdir :D

stlegal
17-07-2014, 10:59
ahauauauauaua :D saplamalar arp mi abi.sende gelde bi sıkakkkkkkk :)

araban 2.4 müş essahmı :D ayak yapma bak :D

zübeyir
17-07-2014, 11:00
araban 2.4 müş essahmı :D ayak yapma bak :D

2.4 ghz abii. yakaladın beni :D

stlegal
17-07-2014, 11:01
2.4 ghz abii. yakaladın beni :D

deniycenmi benimle :D insan gibi vites atcan ama :D

zübeyir
17-07-2014, 11:03
deniycenmi benimle :D insan gibi vites atcan ama :D

Deneriz be abii :).Yanlız vitesler özgünle ayarda atar gibi atıcam söz.

özgün ne diyosun :D

Tufan Job34
17-07-2014, 11:03
maşallah araçlara harun 230hp araca göre çok iyi yürütmüşsün:icon_tup: en azından
JR ile deneme cesareti sadece senden beklenirdi:D geri yok tam gaz devam:D
iki aracada keyifli gazlamalar diliyorum kazasız belasız.

STP
17-07-2014, 11:06

BK sizindide noldu ozaman :D yukledinizmi yuruttunuzmu nammi yaptiniz :) Harun dogru soylemis yine en iyi bilen sensin :) bu arada harunun typer bizimdi konyaya biz sattik eger ellenmediyse setup olarak toda conta kapak taslama vardi cr icin

Oz`
17-07-2014, 11:07
Deneriz be abii :).Yanlız vitesler özgünle ayarda atar gibi atıcam söz.

özgün ne diyosun :D

:D piskolojin bozulmasın sona

stlegal
17-07-2014, 11:08

Rahat olun oğlum benim piskolojim hep bozuk daha ne kadar bozucaksınız :D

Oz`
BK sizindide noldu ozaman :D yukledinizmi yuruttunuzmu nammi yaptiniz :) Harun dogru soylemis yine en iyi bilen sensin :) bu arada harunun typer bizimdi konyaya biz sattik eger ellenmediyse setup olarak toda conta kapak taslama vardi cr icin

olm sana gişelerden çağrı yapıyorlarmış neden iplemion :) selcuk Tb ile gel die:)

zübeyir

hahaauauauauaua o olabilir bak :D.

miniks
17-07-2014, 11:10
lan hipne aramıon cağırmıon arabayı boyatttın sandıkkki sey yapcan öle bişi işte mumyalatıcaksın paslanmıştır o gel sana bi saplim :)

senin popo da bişi var sanki :) özlemedinmi lan böle bi denemeyi gerçi sene 2006 ama :) olsun cok rolling bilmiyoru ondan huahahuahuahuhua

ZMP64uTaf-o

az sabahlamadık su araba yuzunden amk senın hahahaha biz kmiz ki ne yaptık kı ?

Ahmet

stlegal
17-07-2014, 11:10
hahaauauauauaua o olabilir bak :D.

maaaremde gelsin ya onunda piskolojisi bozuhhh :D

zübeyir
17-07-2014, 11:12
maaaremde gelsin ya onunda piskolojisi bozuhhh :D

Gelir gelir ;). kambersiz düğün olmaz :D.pisigooo deliler sizi hahauauaauau

cakaragol
Zubeyir konusamiyomu abi galiba neyse polemiklere grekenyok su konular kapansin durduk yere ortaligi karistiranlar nediyim guluyorum ben cok meraklindegilim burda yazmaya bi suru denemem oldu m5 lerle olsun subarularla vb amamkoymadim faceddn izliyoruz kolay gelsin konu kapansin yeter bence

STP
olm sana gişelerden çağrı yapıyorlarmış neden iplemion :) selcuk Tb ile gel die:)

Her gecisimde o giseden gecip seni anarim kankacim :D

Oz`
17-07-2014, 11:17
Zubeyir konusamiyomu abi galiba neyse polemiklere grekenyok su konular kapansin durduk yere ortaligi karistiranlar nediyim guluyorum ben cok meraklindegilim burda yazmaya bi suru denemem oldu m5 lerle olsun subarularla vb amamkoymadim faceddn izliyoruz kolay gelsin konu kapansin yeter bence

Cahil deyen sensin cvp verince kizan sensin neden kizdin anlamadim:beuj: eheheheh

Kizicaksan yorum yapmiycan brom

cakaragol
17-07-2014, 11:21
maşallah araçlara harun 230hp araca göre çok iyi yürütmüşsün:icon_tup: en azından
JR ile deneme cesareti sadece senden beklenirdi:D geri yok tam gaz devam:D
iki aracada keyifli gazlamalar diliyorum kazasız belasız.

Kanka eyvallah beni biliyo herkes jr degil herkesle denerim sikinti yok r yok bizde bugun mtv yatirdim tam gaz devam☺️✌️ Seviliyosun kardesim adamsin

cakaragol
17-07-2014, 11:22
Cahil deyen sensin cvp verince kizan sensin neden kizdin anlamadim:beuj: eheheheh

Kizicaksan yorum yapmiycan brom

Sen niye ustune aliniyosunki abi lafi onu anlamdim artij kizmiyorum guluyorum hatta arabayi satiyodm gecen hafta karar almistim artij satmiyorum o derece iyim yani☺️✌️

KMR2-GT
17-07-2014, 11:23
keyifli olmuş maşallah ikisinede :) bence beyaz iyi gidiyor setup a gore.

cakaragol
17-07-2014, 11:30
keyifli olmuş maşallah ikisinede :) bence beyaz iyi gidiyor setup a gore.

Eyvallah sagolasin kardesim eksik olma cekemeyenlere inat daha com gitcek isallah

chiefkadir
17-07-2014, 11:32
Ki ben hicbir arabama ince contanasla koydurmam varsa atarim direk tc yi bile 50 yapmistik orjinelin ortasini almistik uzun omurlu olsun diye kirmayalim diyeAbicim eski sahibi olduğun Tc typeR yani Fan typera Toda contayı ben koymuştum,şimdiki sahibi olduğun White typeR yani Rol Typer a Toda egzantrik ve contayıda ben koydum, Ankara'da 256hp çıkmıştı geçen yoktu :)

cakaragol
17-07-2014, 11:39
Abicim eski sahibi olduğun Tc typeR yani Fan typera Toda contayı ben koymuştum,şimdiki sahibi olduğun White typeR yani Rol Typer a Toda egzantrik ve contayıda ben koydum, Ankara'da 256hp çıkmıştı geçen yoktu :)

Ee abixim koymusttundaa neoldu tc yi ben aldim kaanla
Can verdim soktum attim orjinel conta aldim yapragini aldik abi baskalarinin yaptigi arabyla yurumem 2 cisi ince conta olayina karisiyim 256 yapmistinda video izlemedik abi bu arbaa bana geldiginde bir kere sıkılı vidasi yoktu oyuzden eskiden bizim tarlada patlican yetisiyodu abi simdi ne istersen ornek abicim sana saygilar sagolasin

cakaragol
17-07-2014, 11:41
Abi su konulae kapansin diyoruz o ara biri cikiyo yaziyo chef kadir abixim iyi bir insansin sende onceki bildiklerin sana abicim eyvallah komulari kapattiksuan buaraba benim olay bu net nokta☺️✌️

chiefkadir
17-07-2014, 11:41
Ee abixim koymusttundaa neoldu tc yi ben aldim kaanla
Can verdim soktum attim orjinel conta aldim yapragini aldik abi baskalarinin yaptigi arabyla yurumem 2 cisi ince conta olayina karisiyim 256 yapmistinda video izlemedik abi bu arbaa bana geldiginde bir kere sıkılı vidasi yoktu oyuzden eskiden bizim tarlada patlican yetisiyodu abi simdi ne istersen ornek abicim sana saygilar sagolasinVideolar senin üyelik tarihinden önceki döneme denk geliyo :) Bendende sevgiler abicim:)

http://www.techturkey.com/forum/videolar/41077-rol-typer-vs-white-s2k-vs-blue-s2k.html

cakaragol
17-07-2014, 11:44
Videolar senin üyelik tarihinden önceki döneme denk geliyo :) Bendende sevgiler abicim:)

Abi biz bu uyelikten once goxumuz her yerdeydi ama neyse sene 2014 e bakalim
☺️✌️

stlegal
17-07-2014, 11:48
Ya soyle b20 yokmu aradan onuda cikartalim :D

Cem....

miniks
17-07-2014, 12:05
Ya soyle b20 yokmu aradan onuda cikartalim :D

Cem....

daha arabanı süremiyorsun gelmiş şekil yapıyorsun...

_muhaRRem
17-07-2014, 12:06
Tabii yaaaa. Hiiammmnaaaa

stlegal
17-07-2014, 12:07
daha arabanı süremiyorsun gelmiş şekil yapıyorsun...

Hanginiz yazdı lan bunu

stlegal
17-07-2014, 12:19
Abi geriliyorum hakliyim en efendileri sensizn bu ortqmda
Sende milllet gibi xahil cahil konusuyiolae bu techi
Bana karistirmasinlar araba benim kimseyi ilgilendirmez benim arabamla kimse gerdege girmesin ttperi google yazip gorenler masal okumasin. K bakma sende arada
Ama darlaniuorim sende daha rolling nedir bilmezsin kendin araba kullanmaZsin kalkp bana 20
Hp yok su deme kurban oluyim abi

bir şey diycem bunu devamlı kafama kakmaya çalışıyosunuz benim yanımdaki arkadaşım benden daha fazla zevk alıyorsa ona veririm kullansın diye devamlı benim hilmeye verip kullandırtmamı bahane etmeyin hilminin kullanması herzaman bana kilosundan dolayı dezavantıştır aramızda 40 kilo var siz 10 kilo peşindeyken ben arabmı veririm gazlasın diye neden eğlenirim çünkü dostumda eğlensin ben zaten eğlenirim kafasıondayım ama sen bu duyguyu asla yaşıyamazsın bir şeyleri yiyip sindirip sıçman lazım..

DENON
17-07-2014, 12:23
bu sitede böyle polemikler görmek istiyoruz , rehavet bastı siteyi , canlanın laf dalaşı yapın biraz , site keyiflensin :D

cakaragol
17-07-2014, 12:28
bir şey diycem bunu devamlı kafama kakmaya çalışıyosunuz benim yanımdaki arkadaşım benden daha fazla zevk alıyorsa ona veririm kullansın diye devamlı benim hilmeye verip kullandırtmamı bahane etmeyin hilminin kullanması herzaman bana kilosundan dolayı dezavantıştır aramızda 40 kilo var siz 10 kilo peşindeyken ben arabmı veririm gazlasın diye neden eğlenirim çünkü dostumda eğlensin ben zaten eğlenirim kafasıondayım ama sen bu duyguyu asla yaşıyamazsın bir şeyleri yiyip sindirip sıçman lazım..

Beni ilgilendirmezzz o duyguyu oani yasamadigin icin sende bilemezsin ozmaan dimi kg olayi degil ben yurekli adamim aramizda cok fark olmasina ragmen cikip deniyorim m5 le bilembasiyorun gecilcegimi bile bile rolling yurek isidir konular kapansin siktinartik abi

stlegal
17-07-2014, 12:33
Beni ilgilendirmezzz o duyguyu oani yasamadigin icin sende bilemezsin ozmaan dimi kg olayi degil ben yurekli adamim aramizda cok fark olmasina ragmen cikip deniyorim m5 le bilembasiyorun gecilcegimi bile bile rolling yurek isidir konular kapansin siktinartik abi

Ya allah rizasi icin kendini kandirma milletin gazina gelip adam yanindan uzamis gitmis baka kalmissin hala iyi gittim diyorsun neyin kafasi bu kardesim adamin aynasinda yoksun az mantikli konusun yazin

kelalper
17-07-2014, 12:37

Ya bi bitmedin valla.

cakaragol
17-07-2014, 12:38
Ya allah rizasi icin kendini kandirma milletin gazina gelip adam yanindan uzamis gitmis baka kalmissin hala iyi gittim diyorsun neyin kafasi bu kardesim adamin aynasinda yoksun az mantikli konusun yazin

Tabi tabi uzaya cikti biz orda gormedik dogru diyosun abi az mantikli olalim en son video izle bizdede var videolar gecti ztn adam tebrik ettik olmasi gereken o ztn biz geccez
Demedik birakda gecsin allah askina ☺️✌️Zubeyiri ben cafirdim ztn simdi miye konuyu basa aliyosun yine

kelalper
17-07-2014, 12:38

olm adam bundan zevk alıo demek ki sana ne nan. Sen ne annarsın amk arabada kullanamıon benim gibi. Yürü antremana hadeeee.

cakaragol
17-07-2014, 12:40

Ayrica herkes kendi arabasi hakkinda konussun mantikli olmak gerkiyosa mademm

cakaragol
17-07-2014, 12:42
Biz seni geldik m5 le gectik konustuk mu onu soyle bi ucaktiyaa araban eg k20 oyuxden herkes kendi arabasina gecilir
Geceriz rolling bu

stlegal
17-07-2014, 12:48
Biz seni geldik m5 le gectik konustuk mu onu soyle bi ucaktiyaa araban eg k20 oyuxden herkes kendi arabasina gecilir
Geceriz rolling bu

Pardon hangi m5le gectiniz 6 sonuna kadar zor direnen m5mi :) ya sen cidden ben seni cok ciddiye alip yazmisim kusura bakma ya :) hani yurek dedin ya o bende var sende yok ..

cakaragol
17-07-2014, 12:52
Pardon hangi m5le gectiniz 6 sonuna kadar zor direnen m5mi :) ya sen cidden ben seni cok ciddiye alip yazmisim kusura bakma ya :) hani yurek dedin ya o bende var sende yok ..

Hahahaha alti sonuna kDarmii 180 den sonraa by by diyen az m5 askanin illa konusurdun ☺️✌️ Mumkunse olmayalim ztb

sword
17-07-2014, 12:55
Maşallah araclara... konuyu bugüne saklayıp tek part olarak okudum eskiler yeniler renklı konular güzeldir:)

cakaragol
17-07-2014, 12:57
Emege saygili olun kimseyi ezmeyi kalkmayin alkah askina valla o
M5 in direndigini hic gormedim masllah zebillanh gibide gidiyo beni gextin simdi onada atmaya basladin daha muhatap olmayalim abi ok herkes kendini baksin oyuxden ✌️

SuperSprint
17-07-2014, 12:57
piyasa karışır valla bu giderlerden sonra

stlegal
17-07-2014, 12:58
Hahahaha alti sonuna kDarmii 180 den sonraa by by diyen az m5 askanin illa konusurdun ☺️✌️ Mumkunse olmayalim ztb

herkonusu geçtiğinde 20 30 km düşüyosunuz :D helal size

stlegal
17-07-2014, 12:59
Emege saygili olun kimseyi ezmeyi kalkmayin alkah askina valla o
M5 in direndigini hic gormedim masllah zebillanh gibide gidiyo beni gextin simdi onada atmaya basladin daha muhatap olmayalim abi ok herkes kendini baksin oyuxden ✌️

ya moruk muhatap olup olucağımız burası zaten yazdıkların eğlendiriyor bizi :D

Oz`
17-07-2014, 13:13
Hahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahhah ahahahahaha yaw bisiy dicem :) demicem hadi program yapiom ben birazDan derim

Oz`
17-07-2014, 13:22
Sen niye ustune aliniyosunki abi lafi onu anlamdim artij kizmiyorum guluyorum hatta arabayi satiyodm gecen hafta karar almistim artij satmiyorum o derece iyim yani☺️✌️

cahil dien sensin :) benim sitemdekilere bende onlar adına söledim sşimid dicenki onlark onuşssun banada cahil diosun onada cvp veriyorum kendi adıma kjkızmak yokkkk :) atara gidere dewammmm :)=

CocoRe
17-07-2014, 13:25
piyasa karışır valla bu giderlerden sonra
sende ne karistirici cıktın be kardesim..

cakaragol
17-07-2014, 13:46
cahil dien sensin :) benim sitemdekilere bende onlar adına söledim sşimid dicenki onlark onuşssun banada cahil diosun onada cvp veriyorum kendi adıma kjkızmak yokkkk :) atara gidere dewammmm :)=

Abi sen program yaz bosver benle ugrasma ☺️

Yogi
17-07-2014, 13:46
beyaz olan typer eskiden mor olanmıydı?

STP
17-07-2014, 13:47
Geceriz rolling bu

M5 ve 2 litre eg k20 :) yanyana bile yakismiyo adlari :) sen 180 200 den sonra by by yaptik diye seviniyomusun :) TegraHawk turboyken nerdeydiniz ulen :D

STP
17-07-2014, 13:48
beyaz olan typer eskiden mor olanmıydı?

Hayir deil bu eski siyah HPH typer

stlegal
17-07-2014, 13:58
M5 ve 2 litre eg k20 :) yanyana bile yakismiyo adlari :) sen 180 200 den sonra by by yaptik diye seviniyomusun :) TegraHawk turboyken nerdeydiniz ulen :D

yaw hede ben zaten araba kullanmıyorum köşeye sıkıştılarmı bunu kullansınlar hemen roll bilmezsin dedi bana ben roll yaparken bunlar nerdeydi selçuk :)

cakaragol
17-07-2014, 14:03

Selcuk yakismiyo diyosun biz iddaa
Etmedik onlae etti cocukta cikti aslan gibi denedi bukadar basit yakismama diye birsey yoktur bende denedim bu halimle m5 le adam iki kisiydi gayetde guzel
Gittim 2 cisi az daha hizli birm5 neyse bosverelim uzar gider herkes elinde olani konussun benim typerim var ona bakarim kolay gelsin

miniks
17-07-2014, 14:10
Bugun deneme olsun yine ben sürerim EG yi

Harun o gece sen demiyormuydun ben kullansam M5 i daha iyi olur yada yolda istemedin mi CVL yi sürmek vermedi sahibi hatta

yani sen başkasının aracını sürmek istediginde yada sürdügünde problem olmuyorda

Cem arabasını bana sürdürüncemi sorun oluyor

çok saçma olmuş yazdığın

STP
17-07-2014, 14:10
yaw hede ben zaten araba kullanmıyorum köşeye sıkıştılarmı bunu kullansınlar hemen roll bilmezsin dedi bana ben roll yaparken bunlar nerdeydi selçuk :)

Kimileri var onlar dogmadan biz fayansa su dokup kumandali arabayla sifir ciziyoduk ama simdi biz hiciz :D

cakaragol
17-07-2014, 14:22
Bugun deneme olsun yine ben sürerim EG yi

Harun o gece sen demiyormuydun ben kullansam M5 i daha iyi olur yada yolda istemedin mi CVL yi sürmek vermedi sahibi hatta

yani sen başkasının aracını sürmek istediginde yada sürdügünde problem olmuyorda

Cem arabasını bana sürdürüncemi sorun oluyor

çok saçma olmuş yazdığın

Sorun olma degil ben typeri istedim evet yalan yok ama shibi vermedi ztb sahibi kullandi arabaci adam arabasini kimseye vermez abi onu dedim cokda norma dedigim sen niye vermiyon ben niye vermiyon aman bosver abi yaaa yoruldun bugun vqlla ztn laf yetistirmekten

stlegal
17-07-2014, 14:28
Sorun olma degil ben typeri istedim evet yalan yok ama shibi vermedi ztb sahibi kullandi arabaci adam arabasini kimseye vermez abi onu dedim cokda norma dedigim sen niye vermiyon ben niye vermiyon aman bosver abi yaaa yoruldun bugun vqlla ztn laf yetistirmekten

Sana göre arabayı arkadaşına verdimi arabacı olunmuyor :D
moruk o değilde zübeyir kötü geçmiş ya :D

Oz`
17-07-2014, 14:34
Dur koltuktayim hooooppp düştüm hahahahahhahahah dur dur ahahahha

STP
17-07-2014, 14:37

Arabaci adamsin arabani vermiyosun denemede ama baskasinin arabasini istiyosun ?

cakaragol
17-07-2014, 14:40
Sana göre arabayı arkadaşına verdimi arabacı olunmuyor :D
moruk o değilde zübeyir kötü geçmiş ya :D

Valla rolingte gecersib gecilirsinde ben cok gectim gecildimde gocunmuyorum allah sukur onemli olan cikip denemel biz gecilcegimizi biliyoduk ztn sen rahat ol ☺️ Bana koymaz kafaya oynayan arabalarin gecmesi

stlegal
17-07-2014, 14:41
Valla rolingte gecersib gecilirsinde ben cok gectim gecildimde gocunmuyorum allah sukur onemli olan cikip denemel biz gecilcegimizi biliyoduk ztn sen rahat ol ☺️ Bana koymaz kafaya oynayan arabalarin gecmesi

ALLAH başka dert vermesin kardeşim :)

cakaragol
17-07-2014, 14:44
ALLAH başka dert vermesin kardeşim :)

Amin cumlemize kalbin temiz olursan fesat olmazsan allah vermez isallaj hepimize amin☺️

Oz`
17-07-2014, 14:47
koymuosa neden yazıon olm hala huauhahuahuahuahuahu :) 12 sayfa olmuş

cakaragol
17-07-2014, 14:55
koymuosa neden yazıon olm hala huauhahuahuahuahuahu :) 12 sayfa olmuş

Valla siz yazmazsiniz bende yazmiycam saat 4 olmuss is yok allahtan bende egleniyorum ☺️Bana koyan yokta zubeyirle ben haric konusuyo iste herkes

Tuncay
17-07-2014, 14:58
Valla siz yazmazsiniz bende yazmiycam saat 4 olmuss is yok allahtan bende egleniyorum ☺️Bana koyan yokta zubeyirle ben haric konusuyo iste herkes

Arada bi mola verde bizde verelim elimize yapisti telefon :D

BMK TypeR
17-07-2014, 14:59
MaşAllah iki araçada güzel denemeler olmuş, yapanların eline sağlık, n2 egzantrik kaç yılında kalktı üretimden? hondacılar bilir, birde m5 lafı geçti 130da 3de basın neler olur merak ediyorum:) hilmi gerci tahmin ediyodur:) hulkla sus e46 m3le 2de 60 ve 3de 110 denemeleri aklıma geldi,

Oz`
17-07-2014, 15:00
ahuahuaahuahuh harun konudaa herkesin 200 senin 400 yazın var hani meraklı değildin sen yazmaya :) şimdi heveslendin bi :)

Vtec_2
17-07-2014, 15:09
masallah deneyen araclara.

stlegal
17-07-2014, 15:10
ahuahuaahuahuh harun konudaa herkesin 200 senin 400 yazın var hani meraklı değildin sen yazmaya :) şimdi heveslendin bi :)

küçük sıkıldı galiba :D
http://www.vekarikatur.com/wp-content/uploads/2012/04/K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk-s%C4%B1k%C4%B1ld%C4%B1-galiba-yi%C4%9Fit-%C3%B6zg%C3%BCr.jpg

zübeyir
17-07-2014, 15:15
ohooooooooo konu nerelere gelmiş. reşo bile girdiyse konuya konu bayağı uzamış zenci olmuş :D

Can's
17-07-2014, 15:20
ohooooooooo konu nerelere gelmiş. reşo bile girdiyse konuya konu bayağı uzamış zenci olmuş :D

Masallah araclara
Resit abimize laf yok :)

BMK TypeR
17-07-2014, 15:27
:D:D Geyik çok dayanamadım:)

zübeyir
17-07-2014, 15:43
:D:D Geyik çok dayanamadım:)

Gel Ciğerim gel.bu konu senide benide kaldırır.ya sen hayatında hiç typer kullandınmı arkadaş ki yorum yapıyosun.seni gidi lanet olası wag wagcı :D.bullshit. hahauahauauauuaua

kelalper
17-07-2014, 15:50
http://www.vekarikatur.com/wp-content/uploads/2012/04/K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk-s%C4%B1k%C4%B1ld%C4%B1-galiba-yi%C4%9Fit-%C3%B6zg%C3%BCr.jpg

allah seni bildiği gibi yapsın yaaaa koptum lan.

by_hayali
17-07-2014, 15:58

Cem abi yemin ediyorum 10 dk dır gülüyorum :D :D :D Allah iyiliğini versin :D

BMK TypeR
17-07-2014, 16:00
Gel Ciğerim gel.bu konu senide benide kaldırır.ya sen hayatında hiç typer kullandınmı arkadaş ki yorum yapıyosun.seni gidi lanet olası wag wagcı :D.bullshit. hahauahauauauuaua
bizim vag vag lar suda yüzebiliyo aslan:) egzozsuz honda kalmasın:D

zübeyir
17-07-2014, 16:03
bizim vag vag lar suda yüzebiliyo aslan:) egzozsuz honda kalmasın:D

hauauauauuaua :D.Bencede kalmasın egzossuz honda.70 lik greddy aranıyooorrrrrrrrrr :D

BMK TypeR
17-07-2014, 16:06
hauauauauuaua :D.Bencede kalmasın egzossuz honda.70 lik greddy aranıyooorrrrrrrrrr :D

egzoz deneriz seni gecerse alırım gecemesse almam:D:hahaha: işine geliyosa:):D

iynn-RS
17-07-2014, 16:08
vay arkadaş konu oku oku bitmedi.White ın sahıbı her mesajının sonunda neyse ya bosverın uzatmayın dedıkçe, aha şimdi bitti dıyorum yeniden başlıyo. kaybolup 9. kez aynı yerden gecmıs gıbı hıssettım kendımı :D

Arabalara maaşallah. Akrep type-r gayet guzel gıtmıs.

Oz`
17-07-2014, 16:16
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/531477_395050777221733_621171952_n.jpg

zübeyir
17-07-2014, 16:18
egzoz deneriz seni gecerse alırım gecemesse almam:D:hahaha: işine geliyosa:):D

hahahahaaaaahaha:)) knka urfanın 10 dolarlık egzosundan alsanıza. fena ses var :D

BMK TypeR
17-07-2014, 16:21
hahahahaaaaahaha:)) knka urfanın 10 dolarlık egzosundan alsanıza. fena ses var :D

10dolar bile vermiyelim egzoz bizim orda kenarda duruyo çökeyim yeşil yeşil:) hahahaha

zübeyir
17-07-2014, 16:24
10dolar bile vermiyelim egzoz bizim orda kenarda duruyo çökeyim yeşil yeşil:) hahahaha

hauauauauaua hemen yapışşşşşşşşş :D

dc_crx
17-07-2014, 16:39
Masallah denemeler cok guzel olmus ama harun kankam 500-700 ile olmuyor artik 1000-1500 harcada sure yapalim :))

BoraRS
17-07-2014, 22:17
Bi s2000 alsam rolling gecelerine renk katarım da artık evleniyorum masraf çok bi de hatun sevmiyo modifiye işlerini :D bu konuda taban tabana zıtız :D

Ama ben biliyorum yapacağımı. Bi cutout lu turbo bi alet alıcam hanım bindiğinde stok ama tek çıktığımda kabuss :D

Zübocum Maşallah kardeşim. Harunumu da üzmeyin artık. Maşallah iki araca da.

miniks
17-07-2014, 22:24
Bi s2000 alsam rolling gecelerine renk katarım da artık evleniyorum masraf çok bi de hatun sevmiyo modifiye işlerini :D bu konuda taban tabana zıtız :D

Ama ben biliyorum yapacağımı. Bi cutout lu turbo bi alet alıcam hanım bindiğinde stok ama tek çıktığımda kabuss :D

Zübocum Maşallah kardeşim. Harunumu da üzmeyin artık. Maşallah iki araca da.

ya sen hayırdır yaaa evlilik falan yine kayboldun

BoraRS
17-07-2014, 22:31
ya sen hayırdır yaaa evlilik falan yine kayboldun

Moruk Zekeriyaköye yerleşiyorum. Evi boşaltıyorum mobilya yatak odası düğün ıvır zıvır derken başımı kaşıcak vaktim kalmadı. Ama neyse Ağustosta artık bitiyor hepsi. Ava gidelim busene beraber artık.

Mutlu Değerli
21-07-2014, 03:43
Maşaallah araçlara. İzlerken sesten zevk aldım :)

shero
21-07-2014, 10:14
masallah cok iyi