PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ECU TT vs RSA TT

emre24
06-08-2014, 14:10
Merhaba arkadaslar gecen gun güzel bi deneme yaptık paylasmak istedim.

RSA TT : RSA yazılım, dv, dp, r8 bobin, dsg yazılım
ECU TT : ECU yazılım, dv, dp, r8 bobin

Denemeler sırasında ECUTT'de stok dv vardı, forge dv arızalı oldugu ıcın yani ecutt stok dv'liydi.

60 - 240 civarı bastıgımızda 7 - 8 boy gibi bir fark olusuyor.

4 - 5 kez denedik ama elimizde tek video var, yolda kalabalıktı fazla basamadık.
Forge Dv takıldıgında tekrar denenmek üzere sözlesildi :)

Videolar (gri olan arac rsa) :
roll - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=z9_XDfj8toA)
6 Ağustos 2014 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=bW-r42Q0KVs)

Gko
06-08-2014, 14:13
bu videolarda kaçla kaç arasında basıldı ? sanırım 210 gibi bırakılıyo

maşallah araçlara ama bi dv bu kadar fark ediyo mu ? hadi yazılımın açıklığı vs. 1-2 boy fark etse dv 5-6 boy fark mı ediyo ?

MECOO
06-08-2014, 14:20
Her iki aracada maşallah, ecu tt iyi yürümüş.

B.Koçer
06-08-2014, 14:25
Her iki aracada maşallah, ecu tt iyi yürümüş.

ecu mu rsa mı ıyı yurumus :D

pasha34
06-08-2014, 14:42
ecu mu rsa mı ıyı yurumus :D

arabalar karışmış sanırım :)

MCN21
06-08-2014, 14:43
bu videolarda kaçla kaç arasında basıldı ? sanırım 210 gibi bırakılıyo

maşallah araçlara ama bi dv bu kadar fark ediyo mu ? hadi yazılımın açıklığı vs. 1-2 boy fark etse dv 5-6 boy fark mı ediyo ?

Dv orjinal oldugu icin basinc acamamis olabilirler veya kaciriyor olabilir :)

MECOO
06-08-2014, 14:57
arabalar karışmış sanırım :)

Her iki araç içinden video var hangisi olduğunu kestiremedim :)

emre24
06-08-2014, 16:15
Herkese teşekkürler, önde olan arac rsalı :) ECUTT forge dv taktığında tekrar deneyeceğiz yine paylasırım videoları... Bu videoda hız 200 felan sanırım emin değilim ama.

HaKo
06-08-2014, 16:35
o araba sağlam kaçırıyor bence. Zaten stok DV si kaçırmayan TT yok gibi. Stok binilcekse bile Forge DV şart.

Merthan
06-08-2014, 17:04
Ecu TT'nin yazılımı Dr.Ecu mu orayı anlayamadım?

emre24
06-08-2014, 17:17
Ecu TT'nin yazılımı Dr.Ecu mu orayı anlayamadım?

Aynen DR. Ecu

o araba sağlam kaçırıyor bence. Zaten stok DV si kaçırmayan TT yok gibi. Stok binilcekse bile Forge DV şart.

Forge dv takıldıgında tekrar deneyeceğiz, videoyu yıne paylasırız.

Sh4rk
06-08-2014, 18:13
Masallah guzel gitmis

Mehmetmert
06-08-2014, 19:11
Bundan ziyade dv takildiktan sonraki denemeyi merak ediyorum ben :)

Dookan
06-08-2014, 19:38
2 araca da masallah rsa bariz bi 10 15 hp fazla

Oz`
06-08-2014, 19:50
la olm programı bitmeden arabamı denemiş :) aayaaauhaua catlıprogram var üstünde :) ne sidik yarışınamı giriyoruz yeniden:)

emre24
06-08-2014, 20:46
la olm programı bitmeden arabamı denemiş :) aayaaauhaua catlıprogram var üstünde :) ne sidik yarışınamı giriyoruz yeniden:)

Deneme talebi diğer arkadastan geldi, dynoda 265 HP verdiğini söyledi.Ben dynolara pek güvenmediğim için çıkmadım doğrusu... Bende bugüne kadar stok tt dışında bi tt ile denememiştim aracımı görmek istedim. Ama aracın tüm işlemleri bittiğinde yine denemek için sözleştik zaten bildiğim kadarıyla sadece forge dv takılacak extra bir işlem yapılacak mı bilmiyorum. Sidik yarıştırmak vs gibi bi amacım yok, aracın ıslemlerı bıtınce geçilirsem de tebrik eder geçerim :)

PoWDeR!
07-08-2014, 00:34
Deneme talebi diğer arkadastan geldi, dynoda 265 HP verdiğini söyledi.Ben dynolara pek güvenmediğim için çıkmadım doğrusu... Bende bugüne kadar stok tt dışında bi tt ile denememiştim aracımı görmek istedim. Ama aracın tüm işlemleri bittiğinde yine denemek için sözleştik zaten bildiğim kadarıyla sadece forge dv takılacak extra bir işlem yapılacak mı bilmiyorum. Sidik yarıştırmak vs gibi bi amacım yok, aracın ıslemlerı bıtınce geçilirsem de tebrik eder geçerim :)

Hahaha emreden yine bir incelik :)

Illa gecicen yani :)

Thief
07-08-2014, 11:47

bırak bu işleri et getirde mangal yapalım kanka:heyoo:

AlpEren
07-08-2014, 11:48

Merakimdan soruyorum abi setup i tamamlanmis arabanin ayari zaman olarak ne kadar suruyor? Catili program dediginiz demo yazilim gibi mi oluyor arabadan log alip zamanla biraz daha mi agresif yazilim atiyorsunuz??

emre24
08-08-2014, 01:27
Hahaha emreden yine bir incelik :)

Illa gecicen yani :)

Hahah
Abi cok ince görmüşsün :)
bırak bu işleri et getirde mangal yapalım kanka:heyoo:

Yapıcaz kardesim :o

Oz`
08-08-2014, 01:38

yok yahu sana sölemedimzaten :) anlayanlar anlamıştır ince gördüm seni :) insallah geçersin kardeşim hayırlısı artık

Merakimdan soruyorum abi setup i tamamlanmis arabanin ayari zaman olarak ne kadar suruyor? Catili program dediginiz demo yazilim gibi mi oluyor arabadan log alip zamanla biraz daha mi agresif yazilim atiyorsunuz??

hayır yahu downpipe ısığı yanmasın die sadece ısığını kapadım downpipe a göre yazılım yapmam için DV takması gerekiyor hepsi bitiyor ondan sonra yapıyoruz senin sölediğin seyi 0 yapılmış motorlarda yapıyorum genelde ben 600 700 leri kovalıcak arabaların genelde ilk önce 1 bar felan basıyoruzki sıkıntı varsa çok büyük zarar vermeden gözüksündie ama Ttnin DV si gelmeden 1 daha 1 daha uğraşmanın manası yokki haksızmıyım ama ısıkta yanmasın :)

emre24
08-08-2014, 01:51
Bu arada moderatör arkadaslar konu baslıgını değiştirebilirse sevinirim, ilkkez roll videosu paylastım. diğer konudan bakarak yazdıgım ıcın bu sekılde oldu konu baslıgı özel bi nedeni yok :)

AlpEren
08-08-2014, 01:59
yok yahu sana sölemedimzaten :) anlayanlar anlamıştır ince gördüm seni :) insallah geçersin kardeşim hayırlısı artık

hayır yahu downpipe ısığı yanmasın die sadece ısığını kapadım downpipe a göre yazılım yapmam için DV takması gerekiyor hepsi bitiyor ondan sonra yapıyoruz senin sölediğin seyi 0 yapılmış motorlarda yapıyorum genelde ben 600 700 leri kovalıcak arabaların genelde ilk önce 1 bar felan basıyoruzki sıkıntı varsa çok büyük zarar vermeden gözüksündie ama Ttnin DV si gelmeden 1 daha 1 daha uğraşmanın manası yokki haksızmıyım ama ısıkta yanmasın :)

Anladim abi su an ozaman arac orjinalinden daha geri de olmasi lazim. Setup i tamamlanana kadar araca sikinti vermeyecek bir program atmissiniz ozaman. Arkadas denemeseymis keske anladigim kadariyla stock halinden daha geride kalmasi lazim arabanin su durumda ..

Oz`
08-08-2014, 02:06
Anladim abi su an ozaman arac orjinalinden daha geri de olmasi lazim. Setup i tamamlanana kadar araca sikinti vermeyecek bir program atmissiniz ozaman. Arkadas denemeseymis keske anladigim kadariyla stock halinden daha geride kalmasi lazim arabanin su durumda ..

deneyebilir yeniden dener sonra sıkıntı yok araba kendini arkadaş onun istediğini deneyebilir:)

Bu arada moderatör arkadaslar konu baslıgını değiştirebilirse sevinirim, ilkkez roll videosu paylastım. diğer konudan bakarak yazdıgım ıcın bu sekılde oldu konu baslıgı özel bi nedeni yok :)

Ne yazalım emrecim :) kalsın sikinti yok

MuratGürakan
08-08-2014, 11:47
Fark dv lik bir fark değil. Maşallah ikisinede. Ecutt de yazılım henüz bitmediyse gideri var demektir aksi taktirde bu kadar hızlanamaz dv ile.

onursoytam
08-08-2014, 12:27
maşallah araçlara

D.Demir
08-08-2014, 18:28
ecutt nin işlemelerinden sonra tekrar görmek lazım tabi ama emrenin makinada boş değil hani:D

cnraknc
08-08-2014, 18:48
maşallah emre

emre24
10-08-2014, 21:19
Herkese tesekkürler..