PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : s2000 tente temizlik ve koruması ?

Burak Demirci
10-08-2014, 01:57
arkadaşlar ***** tentesı aracın bez güneşden çok etkilenmıcek koruyucu boyle ıcıne suyu çekmicek üstünden kaydıracak temizlemek için hep yenı görüntüsünü koruması için varmı bildiğiniz malzeme vs nasıl bakım yapılır .

Ae86
10-08-2014, 02:04
arkadaşlar ***** tentesı aracın bez güneşden çok etkilenmıcek koruyucu boyle ıcıne suyu çekmicek üstünden kaydıracak temizlemek için hep yenı görüntüsünü koruması için varmı bildiğiniz malzeme vs nasıl bakım yapılır .

Burak aklıma nano tarzı ürünler geliyor ama araştırmak lazım.

douu
10-08-2014, 08:31
Nanolex in bi malzemesi vardı Onurcan görünce hemen yazar zaten simdi.

Burak Demirci
11-08-2014, 23:52
valla hala güncel bilen yokmu

Mert Ali
12-08-2014, 00:03
Tente bakım urunlerı var. Meguıarsın mesela(web sıtesınde mevcut) Sonrasında fabrıc guard tarzı urunlerlede korumaya alıyorsunuz. Veya 2 sı 1 arada urunlerde var.

-mobıl ıletı-

Tunç
12-08-2014, 09:49
meguiarsın temızleyecı ve koruyucu ayrı ıkı ürünü var temizleyici ile güzel temizledıkden sonra koruyucu sıkıyorsunuz 3 ayda bir uygulama yapabılırsınız

krando
12-08-2014, 18:04
Meg temizleyici+firca ustune koruyucu.
En ustune nano su itici atilabilir

Onrcn
12-08-2014, 21:08
Merhaba, yakin zamanda 1-2 adet nanolex in tente koruyucusu gelecek. Swissvax deri fircasi gibi birseyle guzelce fircalayip durulayin iyice. Tam olarak kuruduktan sonra puskurterek korumaya alirsiniz. Her turlu tente korumayi bu sekilde kullanabilirsiniz. Onceki temizlik ve temizleyici kalintisinin kalmamasi cok onemlidir ;)

ayhanas
12-08-2014, 22:00
Ihtiyacin olan nano uygulama youtube soft top detailing nano yazarsan detaylı bilgiler var .En kolay ulaşılabilir marka bilinen markalardan gtechniq tr de var .Tabi bu ürünleri kullanmadan önce çok iyi temizlik yapman lazım .Tentenin suyunu iyice çekmen lazım
Ve bu videolardakinden iyi bir performans istiyor isen ; kumaş kuru iken , ince bir detay fırçası ile ürüne Bandırma yöntemi ile uygulayıp , kurutursan (fazla ürün gider ama )izli sürdüğün için hiç boş yer bırakmazsin.

sagi
13-08-2014, 20:03
ben chemical guys fabric guard kullanıcaktım onurcan abiden nano ürün almayı düşünüyorum tavsiye ederim :)

Furkan_z3
23-08-2014, 10:44

Ben z3 aracımın tentesine 1.5 sene boyunca Meguiars'ın Convertible temizleyicisi ile yıkayıp gene Convertible koruma spreyini uyguluyordum bunu 3-4 ayda bir yapıyordum tentedeki suyu iteliyor artı kedi filan geldimi üstüne tüylerin yapışmasını engelliyordu ve ciddi derecede parlaklık sağlıyordu sadece uygularken kesınlıkle gözlerınıze gelmemesine dikkat edin rüzgarlı havada yapmayın gözler kıpkırmızı oluyor bizzat yaşadım :) ... instagram hesabıma bakarsanız orda kısa video yüklemiştim su kayganlığının gösteren... Youtube'dada videoları mevcut gerçi bir çok insan yüklemiş... Bu tarz ürünler kombine olarak ebaydede bulunmakta arattığınızda çıkıyor ve detaylarında nasıl uygulama yapılacağını gösteren videolarıda mevcut...:)

HYPNoTIC
25-08-2014, 09:30
s2000 tentesi için mümkünse vinly temizleyicileri tercih edin.Zamanla esnekliğini kaybedip katlanma yerlerinden açıp kapatırken yırtılma yapabilir .303 ün temizleyicisi ve koruyucusu gayet başarılı .ilk etapta meg kadar parlak görünmesede ciddi anlamda kalıcı ve daha ekonomik bir ürün .en son kısmında gtechniq vs bi nano ürün kullanırsanız su iticiliği daha uzun sürer

Bolkar1st
28-08-2014, 11:24
meguaris in tente temizleyici ürünü var denemenizi tavsiye ederim

aries2000
09-09-2014, 09:16
fiyatları nedir? bileniniz var mı?

ziyayapici
19-09-2014, 12:04
http://www.youtube.com/watch?v=TAzk226YKLc

HD Fabric Protector