PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Parfüm Sorunsalı

douu
15-08-2014, 10:24
dsquared she wood bayan parfümü aramaktayız. sevilin sitesinde falan orjinal olarak var fakat devamlı olarak kullanılacağı için ve biraz bol kullanıldığı için fiyat uymuyor. doldurma parfüm işi vs yapan kimse var mı aramızda ? veya tanıdığı falan olan ?

OnurD.
15-08-2014, 10:31
enorjinparfum diye bir yer var. izmir bursa ve istanbulda şubeleri var. Sahtemidir değilmidir hala emin değilim. işportada satılan orjinal çakmaları gibi basit ve dandik değiller. Kendi söylemleri şişe ve kutularda deforme olanları satıyorlar ancak emin olamıyorum.
Dükkanlarına kadar gidip elden alıyorum, güven veriyorlar. (Telefonla arayıp stok durumuna göre havale kargo şeklinde de gönderiyorlar) Dış hatlarda çalıştığımdan dutyfree'deki testerlerle ancak kıyaslayabiliyorum. Tester olanlar normallerine göre bile daha bir albeninli olma ihtimaline karşı sağlıklı karşılaştırma olmuyor.

Dior intense EDP kullanıyorum enorjinden aldım. Bildiğin orjinal parfüm kadar verim alıyorum ancak dediğim gibi terstere göre bir tık zayıf kalıyor.

100ml parfumler 50-80TL arası değişiyor piyasa değerlerine göre. Şahsen memnunum tavsiyede ederim.

Dodoo
15-08-2014, 11:43
Sise ve kutu deforme hikayesi tamamen fiyaskodur, bu bilgi de dipnot olsun. :)

Patisever
15-08-2014, 11:58
ewe bakayım kardeş yıgınla esans war fransadan gelme bulursam saf esansı yolları msana alkolıze edersin kendın nasıl yapacağını anlatırım sana

Silvia17
15-08-2014, 12:24
ewe bakayım kardeş yıgınla esans war fransadan gelme bulursam saf esansı yolları msana alkolıze edersin kendın nasıl yapacağını anlatırım sana

2JZ-GTE Pm ne bakabilir misin parfüm hakkında benimde bir sorunum var belki seninle çözebiliriz.

Patisever
15-08-2014, 12:34
baktım kardeşim tamam doneceğim sana

OnurD.
15-08-2014, 13:04
Sise ve kutu deforme hikayesi tamamen fiyaskodur, bu bilgi de dipnot olsun. :)

Bu tarz aktarımların fiyasko olduğunu bende biliyorum da işte, Bu adamlar bildiğin vergi levhalı 3 şubeli parfumeri. Ve alanen yazılarla vs. dükkanda satış yapıyorlar ve sağlam bir öüşteri kitleleri var.

Çakma parfum demeye dilim varmıyor gayette memnunum. Daha önceleri orjinal jeanpaul kullanırdım, ilk defa dior aldığımdan kıyas yapamıyorum ancak kalıcılığı olsun kokusu olsun ciddi şekilde iyi. Çakmaysada alınır yani o derece. Bitsin yine alıcam.

Dodoo
15-08-2014, 13:29
Parfüm sektöründe bu milleti en çok düdükleyenler en çok paraları götürenler oldu.

Neyin ne olduğunu az çok bildiğim için bu fırsat aslında benim de elimde vardı ama orjinal diye sahte parfüm satmayı kendime yakıştıramayacağım için hiç düşünmedim bile.

Deforme şişe diye satılan ürünler, şişeleri çöplerden sağdan soldan toplanıp içine doldurma parfüm koyulan ürünlerdir.

Yani gidip oradan alacağınıza d&p parfümden veya herhangi bir açık parfümcüden alsanız daha sağlıklı iş yapmış olursunuz.

Bizim millette şöyle bir ön yargı var, kalıcı ise orjinaldir, kalıcı olmayan parfüm orjinal değildir. :D İşte en büyük vurgunu buradan yiyor insanlar. :D

Tarık V.
15-08-2014, 13:30
Parfüm sektöründe bu milleti en çok düdükleyenler en çok paraları götürenler oldu.

Neyin ne olduğunu az çok bildiğim için bu fırsat aslında benim de elimde vardı ama orjinal diye sahte parfüm satmayı kendime yakıştıramayacağım için hiç düşünmedim bile.

Deforme şişe diye satılan ürünler, şişeleri çöplerden sağdan soldan toplanıp içine doldurma parfüm koyulan ürünlerdir.

Yani gidip oradan alacağınıza d&p parfümden veya herhangi bir açık parfümcüden alsanız daha sağlıklı iş yapmış olursunuz.

Bizim millette şöyle bir ön yargı var, kalıcı ise orjinaldir, kalıcı olmayan parfüm orjinal değildir. :D İşte en büyük vurgunu buradan yiyor insanlar. :D

Bizim parfümlerden ses yok dodoo :)

Dodoo
15-08-2014, 13:47
Bizim parfümlerden ses yok dodoo :)

Sorup geri dönüş yapacaktın, haber bekliyoruz. :)

Mehmet Opc
15-08-2014, 14:44
mizu.com var orda ucuza satiyolarda orjinalmi degil mi bilmiyorum kimisi orjinal diyor kimisi dubai mali diyor bu konu hakkinda bilgisi tecrübesi olan var mi

OnurD.
15-08-2014, 22:08

firmayla bir alakam yoktur ; .:: ORJİN PARFUM ::. | Hakkımızda (http://www.enorjinparfum.com/hakkimizda.asp?inf=1)

dediginiz gibi ise alanen satilmasi normalmidir?

Kalici ve orjinali ne kokuyorsa aynisi ise yinede d&p den mi alalim?
d&p de kullandim bu arada, aralarinda koku ve kalicilik konusunda daglar kadar fark var. cakmaysada acayip memnun kaldim. helal olsun adamlara iyi doldurmuslar siseleri :)

Dodoo
16-08-2014, 01:58
TOM FORD TOBACCO VANILLA FOR WOMEN AND MEN (http://www.enorjinparfum.com/pinfo.asp?pid=494)

Artik gonlum daha da rahat çakma diyebilirim :D

devil_berk22
16-08-2014, 13:05
bargello açık parfum kullanıyorum bu aralar. daha önce dp, san siro vs. markalarıda kullandım fiyat kalite olarak şuanda memnunum