PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç Üstüne Boya Sökücü/Asit/Hidrolik Yağı...vs Dökülmesi

Mehmetmert
17-08-2014, 13:15
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,Aşşağıdaki fotoğrafları görünce başıma gelen olay aklıma geldi ve gene sinirlerime hakim olamadım.Her ne kadar üstünden 2 yıl geçsede hala tüylerim diken oluyor.

Bu linkte Corvete yapmışlar :
Deranged Person Pours Acid All Over Corvette Stingray (http://www.wreckedexotics.com/Deranged-Person-Pours-Acid-All-Over-Corvette-Stingray-0011886)

İlk arabam,daha 3000km'de.Adanada Üniversite okumaya başlamışım.Arkadaşı bırakıcam ve daha hiç adımımı bile atmadığı tellidere mahallesine giriyorum.Arkadaşı bıraıyorum ve annesi ısrar ediyor oğlum gel yemek ye.Bende teşekkür ederim...vs öğrencisin karnından sıcak çorba geçsin diyor.
İniyorum artık 1 saat otururum diyorum,arabayı sıfıra sıfır yanaştırıyorum.Ama gerçekten o kadar çok isteksizimki içimde öyle bir sıkıntı varki anlatamam.
1 saat oturduktan sonra(akşam 9-10 arası) arabaya tam binicem,sürücü kapısında kuş pisliği gördüm(boya kabarmış) zannettim.Lan bu nasıl kuş pisliği diye elimle dokununca alttan gri gri birşey geldiğini gördüm(arabanın sacı).
Etraf karanlık olduğu için anlayamadım bir an,telefonun flash'ını açtımki? Arabanın tavan ve bagajı hariç komple böyle.Jantlar bile gidik.Yani kitlendim kaldım,koskoca mahallede sadece benim arabam.
Düşündüm kime ne yaptım diye? Yok...Takıştığım bir adam olsa gitsem boğazına çöksem yok yok yok...Ayrıca Neden orda oldu? Orda olacağımı kimse bilmiyordu ki? Ben bile durup yemek yiyeceğimi bilmiyordum.Ayrıca evim barajyolu adlı yerdeydi,yapacak insan orda da çok kolaylıkla yapabilirdi?
Arkadaş ve aileside çok kötü oldular suç ondalaymış gibi hissettiler
Tek elle tutulur ve mantıklı gelen:Ben Nevşehirliyim,Aracımın plakasıda 50 dolayısıyla.Olay 2012'de oldu 2011 yılında Nevşehirli biri orada 3 kişiyi vurmuş.Bilmiyorum ne kadar mantıklı gelmesede böyle olmasını umid ediyorum
Yada ayyaşın biri geldi döktü,ama hangi ayyaş elinde boya sökücü taşır.Cebinden çıkartıp dur lan bunu buraya döküyüm der.Garip...
Zaten olay 10'da oldu polisi aradım,12.30da geldiler.Ben bağırıncada neden b kadar geciktiniz diye? Millet birbirini bıçaklıyor,birbirini vuruyor onları bırakıp bunamı gelelim dediler(çekici 25dk sonra olay yerindeydi).Ne diyeyim yukarı tükürsen bıyık aşşağı tükürsen sakal.Oda haklı bende haklıyım...

Fazla uzatmaya gerek yok,3000km'de ki aracım kazası,çiziği olmadan Tavan ve Bagaj hariç komple boyandı(jantlar dahil).Bana dokundu mu? Hayır Kaskodan yapıldı.Aracım değer kaybettimi?Evet etmişti.Fakat beni ne zengin etti nede fakir etti.İnsalık ne olcak? Böyle şey yaparak eline ne geçicek?İnsanın sorunu varsa gelir suratına söyler.Çizersin anlarım ama boya sökücü dökmek nedir?

O zaman üzülmüştüm ilk arabamdı çünkü benim.Şimdi onlara üzülüyorum diğerr tarafta hesabını nasıl vericeler diye :) Zaten arabada bir uğursuzluk vardı olaydan 4 ay sonra zincirleme kazada pert olduk.
Uzun yazdım biraz,aracınızı park ederken bir daha düşünün derim...
Not:Dosya faili meçhul kısmına atıldı belirli bir süre sonra...

http://i.imgur.com/lKaMG3k.jpg
http://i.imgur.com/SckzwbL.jpg
http://i.imgur.com/4DXHysQ.jpg
http://i.imgur.com/gFcQnHx.jpg
http://i.imgur.com/gy9Zmoj.jpg
http://i.imgur.com/xSKeTTG.jpg
http://i.imgur.com/fGJILZG.jpg
http://i.imgur.com/pIlN0VZ.jpg
http://i.imgur.com/V60S0hP.jpg

Sert@ç
17-08-2014, 13:23
Aslında boyatmasanız 1 ay sonra güzel rat style olurmuş :D

Mehmetmert
17-08-2014, 13:25
Aslında boyatmasanız 1 ay sonra güzel rat style olurmuş :D

Birde hafif conoluk vardı :D Kaputta beyaz karbon folyo,tavanda folyo :D
Birazda paslandımı işlem tamam olurdu...

slowmotion
17-08-2014, 13:25
tüylerim diken diken oldu, bunu yapan insan olamaz. geçmiş olsun kardeşim.

selimvarli
17-08-2014, 13:28
Bunu yapan insan değilki. Yakalayıp ağzından içeri döküceksin o boya sökücüyü. İçim cız etti.:o

ALPhan japan
17-08-2014, 13:33
dışarda araba bırakmamak lazım olaya bak kim niye yapar adamlar yanında mı gezdiriyor tiner gibi bişeyde olabilir cok garip

Alper_
17-08-2014, 13:36
bunlar Allah korkusu olmayan varlıklar..

TigeR
17-08-2014, 13:46
Ne desem hangi tarz küfür etsem bilemedim yazık günah.Böyle bi şerefsizliği niye yapar ki insan hiç tanımadığı birine.Eskiden küçük çocuklar zevkine araba çiziyordu bizim mahallede kişilik bozukluğu filan heralde.Allahtan kasko varmış

camsemih
17-08-2014, 13:46
Dışarda araba bırakırken on defa düşünen biriyim insanlar malın ne kadar kıymetli diyor ama alakası yok ne kadar kötü bir durum ya geçmiş olsun

3rk4n
17-08-2014, 13:55
Bu sanki tuz ruhu gibi geldi bana gecmis olsun.

Mehmetmert
17-08-2014, 14:10
Bu sanki tuz ruhu gibi geldi bana gecmis olsun.

Polis raporunda(lab.'dan gelen) Solventli ve yağlı boyaları sökmek için,boya sanaiyisinde kullanılan boya sökücü olduğu tespit edilmiştir...vs diye yazıyordu.Ne kadar lab.'a gitti,ne kadar incelediler ne kadar doğru bilemiyorum

Frid
17-08-2014, 14:17
geçmiş olsun. eskide olsa üzücü. nedensiz oluşu dahada üzücü. insanların yozlaşması düşüncesiz bencil hareketleri artıyor.

bir benzerini benim 3 kuruşluk arabama bile yapmıştı canım komşularım. geçen haftada başka bir komşunun aracına yapmışlar.

zekky
17-08-2014, 14:24
İçim çekildi.
Allaha havale etmek en güzeli..

Ertekin
17-08-2014, 14:27
Başkasının malına herhangi bir sebep için yada daha kötüsü sebepsiz yere zarar verenler öldürülmeli.Benim direk düşüncem bu.

Aranel Ciryatan
17-08-2014, 14:28
valla yıllar önce en yakın arkadaşım dediğim adam ve 2.5 yıllık kız arkadaşım ile aralarında mevzu başladığını fark edince (kız benle beraberken) bende çocuğun arabasına hidrolik yağı dökmüştüm. Benim haklı sebebim vardı ama benim yerimde olsanız sizde yapardınız :D

ferroo
17-08-2014, 14:28
gelde ana avrat soy sop sovme sımdı ama sovuncede bıısy olmucak yanı cok kotu bı durum gelde sımdı arabayı tanımadıgın yerlere bırak kım ne ıster guzelım arabadan ya bunu yapan ınsan olamaz yanı mumkun degıl sonra cınayetler neden cogaldı

Boldenon
17-08-2014, 14:50
O sökücüyü bunun çocuklarına içiricen, soyu yürümesin o. Çocuğunun

Octane
17-08-2014, 14:51
valla yıllar önce en yakın arkadaşım dediğim adam ve 2.5 yıllık kız arkadaşım ile aralarında mevzu başladığını fark edince (kız benle beraberken) bende çocuğun arabasına hidrolik yağı dökmüştüm. Benim haklı sebebim vardı ama benim yerimde olsanız sizde yapardınız :D

Valla ben yapmazdim. Aracin ne sucu var bu bir, adamin karsisina dikilmek yerine sinsi gibi malina zarar vermek bence bir seylerin yemediginin gostergesi bu da iki. Bir sorun varsa cok sinirlenildiyse karsisina cik, dov, oldur hapis yat en azindan serefinle yatarsin. Bana yapilsa boyle bisey hic ugrasmam bile, adam kadar hatunun da sucu var, Allah korumus ya evleneydik der yoluma bakardim. Ya simdi o arkadas bu forumdaysa, aracina zarar verenin sen oldugunu ogrenirse ne olacak? Ben olsam cok kotu gelirdim pesine.

SerkanYazgan.
17-08-2014, 14:59

iyi yapmışsın pije, ona müstehak.

Böyle insanlarda kişilik bozukluğu var. Bazen caddede uyuşturucu ya da alkolden dolayı dikiz aynaları kırarak söverek gidenleri görüyorum, öldüresim geliyor.

muratyz
17-08-2014, 15:08
Arabayı görünce içim acıdı resmen,adam özenle her parçaya uygulamıs

Ama olduktan sora çare yok,Allah'a havale etmek lazım.Elbet hesabını verecek...

Gecmiş olsun

SerkanYazgan.
17-08-2014, 15:15
http://i60.tinypic.com/beann6.jpg

Olaya bakın, herkesin malı kendine. Çekememezlik ne yazık ki bizim milletimizde haddinden fazla.

c20let
17-08-2014, 15:18
İzmirde oturduğumuz sitede mafyamsı bi adam vardı çok küçüktüm tam hatırlamıyorum. Mercedes'i vardı ve alarm kedi geçse yanından ötüyordu. Gece gündüz tüm sitenin sinirini bozuyordu. Defalarda uyarıldı ama adam laftan anlamadı. Ağzını burnunu kırmaya kimsenin götü yemedi sanırım. :D Bi sabah ekmek almaya giderken görmüştüm aynı manzarayı. O zamanda üzülmemiştim şimdi de.

Kardeşim sana geçmiş olsun kasko varmış en azından.

Aranel Ciryatan
17-08-2014, 15:50
Valla ben yapmazdim. Aracin ne sucu var bu bir, adamin karsisina dikilmek yerine sinsi gibi malina zarar vermek bence bir seylerin yemediginin gostergesi bu da iki. Bir sorun varsa cok sinirlenildiyse karsisina cik, dov, oldur hapis yat en azindan serefinle yatarsin. Bana yapilsa boyle bisey hic ugrasmam bile, adam kadar hatunun da sucu var, Allah korumus ya evleneydik der yoluma bakardim. Ya simdi o arkadas bu forumdaysa, aracina zarar verenin sen oldugunu ogrenirse ne olacak? Ben olsam cok kotu gelirdim pesine.

biliyor zaten sıkıntı yok mevzu baya uzun ben sadece arada yaşanan bir olayı paylaştım. gece 3'de evini basmalara kadar gitmişti mevzu. peşlerinden geldiğimde kızı bırakıp kaçmalar falan. :D sinsice yapılan bişi değil yani alenen yapılan bişi.

Mehmetmert
17-08-2014, 15:55
Dediğim gibi mevzum olsa biriyle öyle biri bile yoktu.
Zaten Adanada yeniydim o zamanlar çok fazla kimseyide tanımıyordum.

VW6R
17-08-2014, 16:23
Bir kansız da benim apartmanda var aldığım bütün arabalara bir şekilde zarar verdi. İlk aracımda aldığım günün sabahı sileceğin üzerinde 10 tane izmarit buldum yanlışlıkla olmuştur aşağı bakmadan atmıştır dedim. Bir kaç gün sonra balkonda sigara içerken dolu 1 litrelik kola şişesini tavana attı kafamı kaldırdığımda kimseyi göremedim ama 1 saat balkonda ana bacı küfür ettim ses çıkarmadı. Tüm apartman balkona çıktı ama üzerine alınan olmadı. Boş araziye üstü brandalı felan otopark yaptım 2 hafta uğraştım çalıları temizledim kazdım vs. En son aldığım arabaya memlekete cenazeye gittiğimde yağlı boya sıçratmışlar nokta nokta her yerine ki apartmanla otoparkım arasında yol geçiyor. Yine ana bacı küfür ettim azcık erkeksen malıma değil bana zarar ver diye bas bas bağırdım tüm site balkona çıktı içlerinden biri cevap vermedi. Bir allahın kuluna nokta kadar kötülüğüm dokunmamıştır oturduğum yerde hastalandıklarında hastaneye bile götürmüşümdür. Ama çekememezliktenmidir kansızlıklarından mı bilmiyorum ama böyle o.çocukları her yerde var demekki. Allahdan aseton ile boyaları çıkardım yoksa kesin katil olurdum.

Alper_
17-08-2014, 16:33
Bir kansız da benim apartmanda var aldığım bütün arabalara bir şekilde zarar verdi. İlk aracımda aldığım günün sabahı sileceğin üzerinde 10 tane izmarit buldum yanlışlıkla olmuştur aşağı bakmadan atmıştır dedim. Bir kaç gün sonra balkonda sigara içerken dolu 1 litrelik kola şişesini tavana attı kafamı kaldırdığımda kimseyi göremedim ama 1 saat balkonda ana bacı küfür ettim ses çıkarmadı. Tüm apartman balkona çıktı ama üzerine alınan olmadı. Boş araziye üstü brandalı felan otopark yaptım 2 hafta uğraştım çalıları temizledim kazdım vs. En son aldığım arabaya memlekete cenazeye gittiğimde yağlı boya sıçratmışlar nokta nokta her yerine ki apartmanla otoparkım arasında yol geçiyor. Yine ana bacı küfür ettim azcık erkeksen malıma değil bana zarar ver diye bas bas bağırdım tüm site balkona çıktı içlerinden biri cevap vermedi. Bir allahın kuluna nokta kadar kötülüğüm dokunmamıştır oturduğum yerde hastalandıklarında hastaneye bile götürmüşümdür. Ama çekememezliktenmidir kansızlıklarından mı bilmiyorum ama böyle o.çocukları her yerde var demekki. Allahdan aseton ile boyaları çıkardım yoksa kesin katil olurdum.

kardeşim senin komşu s***lmeyi fazlasıyla haketmiş..

VW6R
17-08-2014, 16:35
kardeşim senin komşu s***lmeyi fazlasıyla haketmiş..

Alper abi vallahi sabrın son noktasındayım. Azcık erkek olsa ben yaptım dese yapacağımı biliyorum ama o küfürleri yutacak kadar namussuz bir adam demek ki

Alper_
17-08-2014, 17:11
Alper abi vallahi sabrın son noktasındayım. Azcık erkek olsa ben yaptım dese yapacağımı biliyorum ama o küfürleri yutacak kadar namussuz bir adam demek ki

yapan yaptığını söylemez..bir şekilde ispat edersen canına okursun.

Sh4rk
17-08-2014, 17:18
Disarda araba birakmak gozumun onunden ayirmam farkli bir yerde , ev alirken daha 2 ay once evlerin icine bakmadan otoparklarina baktim ,
Bunu yapan nedir ki en agir kufurleri etsek bos Allah bildigi gibi yapsin durum cok kotu

jr1905
17-08-2014, 17:27
10 sene fln önce kendi müstakil evimizde kapalı garajdaki arabayı çizmişlerdi yalnız öyle böyle bi çizmek değil bildiğin kaportayı yırtmışlardı. Bazen kapalı garaj bile çözüm olmuyor bu yavşaklara.

LnchCntrl
18-08-2014, 23:28
Yukarda yazılanların daha beterini yaşadım. Her aldığımız arabaya zarar veren bir oç vardi apartmanda. Ama bilemiyordum bi türlü. Araba çizmeler, araba kapısıyla vurmalar felan bir türlü çözemiyordum.

Bi gece arkadaşlar beni evden aldı, araba kapıda tabi saat 2 gibi döndüğümde arabanın yanına çömelmiş uğraşırken gördüm beni farketmedi bile. Enseyle kulağın arasına sağlam bi yumruk attım yere düştü tek bir laf bile diyemedi.Senin kanını s.km dedim .Şahıs haftada bi bize ailece oturmaya gelen üst komşumuzdu. O günden sonra benden çektiği kadar kimseden çekmedi resmen b.knu çıkardım. Sonra defoldu gittiler..

Bugüne kadar birinin malına gözüm düşmedi, bırak zarar vermeyi kimsenin başına kötü bişe gelsin bile istemem.. Bunlar nası insan anlamış değilim

İbrahim33
19-08-2014, 07:05
Bunu yapan insan müsveddesi iflah olmaz. ne bu dünya'da ne de öteki tarafta.

metehancihangir
19-08-2014, 08:31
Konuyu görmem hem iyi hem kötü oldu bi aracın boyasını soymamız lazım restorasyon için kalıp temizlemek için kullanılan solvent hiç aklıma gelmemişti onu ve tuz ruhunu deniyim inşallah faydası olur , bu arada geçmiş olsun sizede

MatraX_07
19-08-2014, 08:42
okurken içim cız etti sonra perte çıkınca bi nebze sevindim :D

Şerefsizlere ne diyebilirsiniz ki.Söyleyecek çok söz var aslında

fkocak
19-08-2014, 09:15
En cok sevmedigim sey insanlarin ne emekler cekerek kazandiklarina sebepsiz sekilde zarar verilmesi. Perte ciktigina bende sevindim size bisey olmadigi icin tabi

kelalper
19-08-2014, 11:15
benim 0 t4ün kaputa e komşumuz çok yakın arkadaşımın sapık kız kuzeni pentagram kazımıştı. Araba daha 1 haftalıktı. Şansa gece uyku tutmayan üst komşu terasta sigara içerken görmüş. Ailesine bile değil arkadaşa söyledim. 15 yaşındaki kızı harbi çok temiz dövmüştü. Hayatımda gördüğüm kıza yumruk atan ilk adamdır.

erhann
19-08-2014, 12:41
Gecmiş olsun mert bulunamamsı ayrı bir olay

Emre Ekrem
19-08-2014, 13:04
Benim de başıma geldi, paşa paşa boyattım, çok geçmiş olsun.