PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Meguiars APC vs Atas Vinet

Emre-K
26-08-2014, 18:20
Arkadaslar, arabanin icine ve motor kismini temizlemek istiyorum fakat bu iki ürün arasinda kaldim, hangisini tavsiye edersiniz?

Avusturya'dan selamlar

Ae86
26-08-2014, 18:24
Meguiars APC plus varsa kir durumuna göre 1/10 sulandırarak kullanabilirsin.

F4R
26-08-2014, 19:14
Arkadaslar, arabanin icine ve motor kismini temizlemek istiyorum fakat bu iki ürün arasinda kaldim, hangisini tavsiye edersiniz?

Avusturya'dan selamlar

İkiside ayni isi yapiyor, meg apc kullanmadim ama eminim iyir. Vinetibose ic temizligi icin minimum 1/10 sulandirin. Oldukca etkilidir, riske atmayin.

Motor icin ise atas est oneririm.

Bana kalirsa meg apc ye o kadar para verene kadar vinet ve est alabilirsiniz... Eger motorunuz cok kirli degilde atas forclean de olur.

JumboAli
26-08-2014, 19:52
meg apc 'den sonra Sılınen bolumler bı sure snra guneste beklemıs camasır gıbı soluyo

EmreYY
26-08-2014, 22:38
vinet de 1/10 sulandırılabiliyor.Kirin ağırlığına göre sulandıra bilirsiniz.Vinet f/p göre iyidir

sagi
26-08-2014, 22:39
İkiside ayni isi yapiyor, meg apc kullanmadim ama eminim iyir. Vinetibose ic temizligi icin minimum 1/10 sulandirin. Oldukca etkilidir, riske atmayin.

Motor icin ise atas est oneririm.

Bana kalirsa meg apc ye o kadar para verene kadar vinet ve est alabilirsiniz... Eger motorunuz cok kirli degilde atas forclean de olur.

aynısını yazacaktım önce davranılmış :)

Emre-K
26-08-2014, 22:40
Bide Meguiars Super Degreaser varmis, o tam olarak neye yariyo? Apc den dahami iyi?

Bide baska bi sorum daha olcakti, arabanin icinde kötü kokulardan nasil kurtulabilirim, daha dogrusu sifir araba gibi kokmasi icin hangi meguiars ürünleri var.

Ae86
26-08-2014, 22:50
Meguiars Super Degreaser yağ ve ağır kir sökücüdür kullanırken dikkat etmek gerekiyor.

Koku için aşağıdaki ürünü kullanabilirsin.

Meguiars Whole Car Air Re-Fresher - Koku Giderici Yeni Araç Kokusu 71g : Araç Kokuları : : www.boyassi.com (http://www.boyassi.com/urun/meguiars-whole-car-air-re-fresher---koku-giderici-yeni-arac-kokusu-71g_1818.aspx?CatId=255)

Emre-K
26-08-2014, 23:58
Meguiars Super Degreaser yağ ve ağır kir sökücüdür kullanırken dikkat etmek gerekiyor.

Koku için aşağıdaki ürünü kullanabilirsin.

Meguiars Whole Car Air Re-Fresher - Koku Giderici Yeni Araç Kokusu 71g : Araç Kokuları : : www.boyassi.com (http://www.boyassi.com/urun/meguiars-whole-car-air-re-fresher---koku-giderici-yeni-arac-kokusu-71g_1818.aspx?CatId=255)

Hersey icin sagol :)

karsiyakaliozi
27-08-2014, 07:20
motor için vinet ekonomık cözüm, meg araç içi daha iyi vinet daha kontrolsüz temizliyor solma leke v.s yapabiliyor daha yıpratıcı.