PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 320d xDrive

deryauymaz
24-09-2014, 11:57
Arkadaşlar epeydir ara vermek zorunda kaldığım foruma geri döndüm. Dün itibari ile 2013 model 320d xdrive luxury paket bir araç aldım. Bundan önceki aracım 308 Envy idi (ki şu an halen satılıktır) ve hiç bu segment bir arabaya binmedim. Sancılı bir satış sürecinden sonra aracın işlemleri sonunda bitti. Araç Luxury paket ve benden önceki sahibi 31.000 euroluk ekstra donanım ekletmiş (taba deri, geniş ekran navigasyon, hafızalı, ısıtmalı koltuklar, arka perde, arka camlar karartmalı, M paket jant, tamponlar, ön park mesafe vs. vs). Aklımda hep 4 çeker bir araç almak vardı ve sonunda Allah'a şükür alabildik. Sizden tecrübeli olan arkadaşlardan fikir almak adına, araca BMW serviste 1300 euroya performans kit takıyorlar, bunu yapmak ne kadar mantıklıdır? Araç hakkında görüşlerinizi yazarsanız da sevinirim.

HaKo
24-09-2014, 12:00
Ben yerinizde olsam bir dakika düşünmem taktırırım.

Aracın beyni - intercooleri ve radyatör fanı değişiyor. 210 HP gibi bir güce çıkıyor. Dışarıda bu işlemleri daha ucuza yaptırmaya imkan yok. Servis güvencesiyle yaptırmak daha mantıklı.

FaBeRgE
24-09-2014, 12:23

Aracın beyni - intercooleri ve radyatör fanı değişiyor. 210 HP gibi bir güce çıkıyor. Dışarıda bu işlemleri daha ucuza yaptırmaya imkan yok. Servis güvencesiyle yaptırmak daha mantıklı.

Motor kapağıda değişiyor muydu ?

HaKo
24-09-2014, 12:24
Motor kapağıda değişiyor muydu ?

hayır motor kapağı neden değişsin ?

Berkan
24-09-2014, 12:31
Arkadaşlar epeydir ara vermek zorunda kaldığım foruma geri döndüm. Dün itibari ile 2013 model 320d xdrive luxury paket bir araç aldım. Bundan önceki aracım 308 Envy idi (ki şu an halen satılıktır) ve hiç bu segment bir arabaya binmedim. Sancılı bir satış sürecinden sonra aracın işlemleri sonunda bitti. Araç Luxury paket ve benden önceki sahibi 31.000 euroluk ekstra donanım ekletmiş (taba deri, geniş ekran navigasyon, hafızalı, ısıtmalı koltuklar, arka perde, arka camlar karartmalı, M paket jant, tamponlar, ön park mesafe vs. vs). Aklımda hep 4 çeker bir araç almak vardı ve sonunda Allah'a şükür alabildik. Sizden tecrübeli olan arkadaşlardan fikir almak adına, araca BMW serviste 1300 euroya performans kit takıyorlar, bunu yapmak ne kadar mantıklıdır? Araç hakkında görüşlerinizi yazarsanız da sevinirim.

Enfes donanım olmuş çıkartan kimse zevkliymiş Xdrive+dakota orjinal taba deri+navi+ön park sensörü olan kombinasyon yok gibi birşey heralde

gecen bir arkadasımda diyordu borusan adı altında yaptırmak gayet mantıklı

hatta ve hatta luxury pakette olmayan vitesteki sport plus modu , launch mode , bmw apps gibi ıvır zıvırlarıda ekletebilirsiniz. mert elektronikti galiba karsıda yapan yerin adıda

fangio
24-09-2014, 13:20

Benim bildiğim +17 PS ve dediğin gibi cooler ve büyük radyatör fanı değişiyor.

Erdem K.
24-09-2014, 13:45
31000euro extra donanim nedir yahu :?
Gule gule kullanin...

SHOCKİNG
24-09-2014, 13:59
Aracın fotoğraflarını görebilicekmiyiz ?

aybarsdnr
24-09-2014, 14:30
borusanda ac schnitzer yazılım ile 3.16 yı 211 hp e çıkarttıklarını iddia ediyorlar. bedeli ise 3000 euro. sizin aldığınız fiyat ve performans gayet mantıklı

serkanOC
24-09-2014, 14:39
sapphire diye bir yer duymuştum oraylada bi görüşün derim.. ama araç muazzammış hiç bir şey yapmadan da 30k € luk extranın tadı pek de datlu olur..

es026
24-09-2014, 15:11
Fiyat güzel taktırmaya değer. Aracın resimlerinide görsek hani. Ekstralar falan diyince merak tavan yaptı.

Berkan
24-09-2014, 15:58
dakota deri + techo plus + premium +ön park sensoru + arka perde + karartma cam + navigasyon + luxury line gibi opsiyonlarla zaten 24 bin € opsiyon oluyor

bunun üstüne varsa metalik renk , spor vites bahsedilen mjantı varsa 26-28k € gayet normal olmuş oluyor hatta normal ile xdrive secenegi arasıdaki 4bin € koyarsak 31bin i bulmuş oluruz :)

Emre Ekrem
24-09-2014, 16:24
Ben olsam hiç düşünmeden alırdım "imkanlar el veriyorsa" servis garanti kapsamında ve uygun fiyat bence.

Erdem K.
24-09-2014, 16:39
dakota deri + techo plus + premium +ön park sensoru + arka perde + karartma cam + navigasyon + luxury line gibi opsiyonlarla zaten 24 bin € opsiyon oluyor

bunun üstüne varsa metalik renk , spor vites bahsedilen mjantı varsa 26-28k € gayet normal olmuş oluyor hatta normal ile xdrive secenegi arasıdaki 4bin € koyarsak 31bin i bulmuş oluruz :)

dudak uçuklatan fiyatlar gerçekten :) extraların bile araç kadar fiyatı var !

deryauymaz
24-09-2014, 19:15
Harman cardon ses sistemini unutmuşum 7L surround, ben üşenmedim hesapladım arkadaşlar 31000 euro çıktı ve arabanın Borusan çıkışı 93000 euro oluyor. Araba 2013 nisan trafiğe çıkışlı, 35600 km de 136500 TL ye aldım, fiyatı da fena değil hani. Sol önden bir kazası var sol çamurluk ve kaput değişmiş, İSTOÇ ta otoekspertiz yaptırdım 150 TL ye sadece mazot filtrsi değişmeli dediler diğer bütün veriler standartlarda çıktı

cosekar
25-09-2014, 08:59
Fiyatı çok iyimiş !

cKatmer
25-09-2014, 10:08
o nasıl bir donanım arkadaş ya maşallah güle güle kullanın

caann
25-09-2014, 10:23
hayırlı olsun çok güzel donanımlar. garantisi devam ediyor ise serviste yaptırın yoksa kendinizde gerekli parçaları alıp dışarda gerçekleştittirebilirsiniz.

can3541
25-09-2014, 16:14
Harman cardonu F10 da bile görmedim, F30 da iyiymiş gerçekten.