PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Malzeme ve Motorsiklet Tasimak icin Uygun Fiyatli Sifir Arac Onerisi (Otomatik)

BaDCaT
05-10-2014, 22:17
Merhaba,

Sirket icin mal alirken normal binek aractan daha buyuk bir arac gerekebiliyor.Ayrica motorsiklet tasimayi da dusunuyorum.Araci aile fertleri de kullacagindan otomatik vites olmali.Piyasa da otomatik vites ne araclar var yuk tasiyabilecegimiz ?

Aklima suan Ssanyong Korando Sports geliyor hem fiyati uygun hem de kalite motoru kotu degil gibime geliyor.Korando nin arkasina motorsiklet sigabilir mi hic deneyen var mi ?

Fikirleriniz nedir ? Otomatik arac bulmak sanirim imkansiza yakin.

bilalMW
05-10-2014, 22:26
TR'de çok az olan bir kombinasyon seçmişsin. :) Abd'de olsak ne muhabbet dönerdi ama ? :)

VW Amarok var düşünürseniz ama tuzlu tabi. Hilux 4x4 Adventure'da da 5 ileri otomatik şanzıman mevcut. buda ucuz değildir tabiiki. :)

ssyand young fiyat/performans olarak en mantıklısı.

BaDCaT
06-10-2014, 13:54
Aynen yurtdisinda baya bir cesit var ama tr de hic bulamadim.Vw amarok fiyatlari cok komik dogrusu..Baska alternatifler yok mudur l200 ve ssangyong disinda otomatik motorsiklet tasiyacak :)

Eray35
06-10-2014, 15:11
Nissan navara olabilir mi ?

ontheair
06-10-2014, 15:36
Pick-up'ların neredeyse tamamı otomatik.
Fiorino'larda varama işini görür mü bilmiyorum. Caddy'ye daha önce ATV sokmuştuk bir advertorial çalışması için. Kolay olmamıştı ama girmişti.