PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 06 VTE 01 / HB vti

OronteS
07-10-2014, 00:41
Hayalini kurduğum arabayı kullanıyorum çok şükür. 3 yıl oldu alalı , almak için erken yaşta hayata atılanlardanım :) Fotoğraf çekmeyi pek seven bir insan değilimdir. O yüzden arabamın pek fotoğraflarına rastlamazsınız. Ankara'da yürürü bilenen bir vtecdir.

http://oi59.tinypic.com/ww1ctw.jpg
http://oi59.tinypic.com/2d6jtpz.jpg
http://oi58.tinypic.com/2mg2fie.jpg
http://oi57.tinypic.com/2ir88z8.jpg
http://oi62.tinypic.com/214qdrl.jpg
http://oi59.tinypic.com/2zz1377.jpg
http://oi59.tinypic.com/2061y7t.jpg
http://oi61.tinypic.com/jj642p.jpg

Benden selam olsun mercanlara ;)

driftboy
07-10-2014, 01:11
makyajlı stop
arka silecek
orjinal ön panjur
güzel bi ön lip
oem arka tampon
ya komple film yada hepsini sök öyle ön arka çingene işi gibi olmamış

gözüme çarpanlar bunlar direk :) Allah kaza bela vermesin Maşallah

tibet
07-10-2014, 09:48
Maşallah Ankara'nın hıZlısına :) Allah gönlüne göre versin kardeşim

vtiaras
07-10-2014, 13:57
Vtec herzaman güzeldir herzamanda özeldir! Kazasız belasız kullanman dileğimle kardeşim.

burakgunay
07-10-2014, 14:33
Maşallah, ragıp tüzünden her gün geçerim, her gün de bakarım yanında çoluk çocuk var mı çiziyor mu ediyor mu diye. Bi ön lip, bi 99 stop hayat kurtarır. Diğerlrini de yazmışlar zaten. Kazasız belasız.

Gökhan Bilgin
07-10-2014, 14:41
Tein coilover duruyorsa hala biraz daha basabilirsin. MaşAllah güzel duruyor

picasso
07-10-2014, 15:29
Masallah kazasiz belasiz vti guzel makina

exvitermini
07-10-2014, 18:11
maşallah kazasız belasız günlerde kullanın.kerem döktürmüş gene.99 oem arka tampon 99 oem ön tampon+Chargespeed lip ile duruş biraz daha iyi olur.

es026
07-10-2014, 20:23
Maşallah yukarıda arkadaşlar listeyi hazırlamış zaten. Kazasız belasız..

alpbodrum
07-10-2014, 21:38
7 Yıl önceki unutamadığım arabam içindeki kokusu yeter. O kadar diyorum

ALPhan japan
07-10-2014, 22:21
maşallah bi kaç küçük dokunuşlar ile zımba olur :)

-Murat Özcan-
07-10-2014, 23:36
Maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim

akko
08-10-2014, 09:23
makyajlı stop
arka silecek
orjinal ön panjur
güzel bi ön lip
oem arka tampon
ya komple film yada hepsini sök öyle ön arka çingene işi gibi olmamış

gözüme çarpanlar bunlar direk :) Allah kaza bela vermesin Maşallah

arkadaşın dediklerini yaparsan binerken çok daha zevk alacağından eminim
Maşallah Allah kaza bela vermesin

driftboy
08-10-2014, 09:26
Tein coilover duruyorsa hala biraz daha basabilirsin. MaşAllah güzel duruyor

o coiller bizden çıktıktan sonra bi işe yaramamıştır söküp atmışlardır :D :D :D

weST.27
08-10-2014, 15:33
geçen haftalarda gece ivedikte gördüm sanki 1-2 yaptı :) maşalalh

Chn53
08-10-2014, 15:42
Massallah 16 jdm e :)

Maşallah Ankara'nın hıZlısına :) Allah gönlüne göre versin kardeşim

Ankaranin hizlisi derken ? :)

CasabLanca
08-10-2014, 16:00
ivedikte sıfır çizen vti mı bu araç?

sercanavcı
08-10-2014, 16:26
orjinal panjur
orjinal plakalık
orjinal plakalık üstüne pleksi plaka artı beşiktaş app
sol taraftan bi kaput tampon ayarı istiyo
sır oem lip yada typer
oem stoplar
filmleri söksen yada komple yaptırsan ön cam dahil daha güzel olur maşallah ALLAH kaza bela vermesin

Cimmeria
08-10-2014, 17:06
16 yaşında ben bisiklete biniyordum sen vti'a biniyormuşsun :)

aynalardaki siyah detayı bir şekilde arabanın arkasında devam ettirirsen daha şık olur bence...

tibet
08-10-2014, 17:08
Massallah 16 jdm e :)

Ankaranin hizlisi derken ? :)

Cihan fazla zıplıyorsun adamın konusunu nıye durduk yerebokluyorsun kuyruk Acısını eskıyı karıştırma herkes unuttu o mevzuları .evet hızlı ankaradakı en hızlı fh vtec o suanda . Stock dıye içinden egzantirik çıkanlardan değil

Chn53
08-10-2014, 19:48
Cihan fazla zıplıyorsun adamın konusunu nıye durduk yerebokluyorsun kuyruk Acısını eskıyı karıştırma herkes unuttu o mevzuları .evet hızlı ankaradakı en hızlı fh vtec o suanda . Stock dıye içinden egzantirik çıkanlardan değil

eskiyi karıştırdığım yok abicim yeni :) madem en hızlı neden denemiyor kimseyle cemil kardeşe sormak lazım :)

tibet
08-10-2014, 20:33
Bana değil orantese sormak Lazım deneme talebi gelipte denemediyse . Ama benim tanıdığım tüm vteclerle denedi. Hangi arabayı Yada Kişiyi kastediyorsun bilmiyorum ama söyleyin deneyin , ben oraya gördüğümü yazdım varsa daha hızlı aynı speclerde vtec gelir dener. Arabanın geçmişine Yada suan ki kozmetiğine aldanma speclerine göre cok iyi yürüyor .yiğidi öldür Hakk'ını yeme derim ben Ankara küçük bir avuç civata için kalp kırmaya gerek yok yüzyüze bakacaz hepimiz çünkü iyi aksamlar

OronteS
08-10-2014, 21:49
o coiller bizden çıktıktan sonra bi işe yaramamıştır söküp atmışlardır :D :D :D

tein ler duruyor fakat koni yay ikilisini tercih ediyorum. Araca herkesden daha iyi baktıgıma emin olabilirsiniz iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

OronteS
08-10-2014, 21:51
Maşallah, ragıp tüzünden her gün geçerim, her gün de bakarım yanında çoluk çocuk var mı çiziyor mu ediyor mu diye. Bi ön lip, bi 99 stop hayat kurtarır. Diğerlrini de yazmışlar zaten. Kazasız belasız.

Takibin ve iyi dileklerin için teşekkür ederim :) kozmetik açıdan bi kaç eksigim var ama bu aralar pek vakit ayıramıyorum yogunluktan dolayı ama en kısa zamanda tamamlayacagım. Stoplarım evde bekliyor fakat stoplar çok sevdiğim birisi tarafından hediye oldugu icin bir süre daha böyle kalıcak :)

OronteS
08-10-2014, 21:57
ayrıca hepinize tek tek teşekkür ederim. Allah daha iyilerini size nasip etsin.

FatihR.
10-10-2014, 01:17
eskiyi karıştırdığım yok abicim yeni :) madem en hızlı neden denemiyor kimseyle cemil kardeşe sormak lazım :)

Denemediğini nerden biliyosun kardeş. Çokta güzel denedik. Bide şunu anlamadım burdan baya konuşkan birisin maşallahda forumda köşeden milleti süzüp durdun orda niye bu kadar konuşkan deilsin merak ettim.

Skyhawk34
10-10-2014, 09:22
kazasız belasız binmen dileğiyle dostum

Harun S.
10-10-2014, 10:15
Ağız tadıyla binmek nasip olsun. Maşallah.

Crx-Si
10-10-2014, 22:02
İş yerim ivedikte evimde Batıkent Çakır'larda eve giderken eşimle bir akşam yine ivedikte gördüm sanki. Rengi çok moden Çelik gri ve beyaz hep hoşuma gitmiştir. Tek eleştirim panjurdski i-vtec yazısı. Maşallah siyah prelude görürsen sellektör atman yeterli tanışmış oluruz.

Chn53
10-10-2014, 23:02
Denemediğini nerden biliyosun kardeş. Çokta güzel denedik. Bide şunu anlamadım burdan baya konuşkan birisin maşallahda forumda köşeden milleti süzüp durdun orda niye bu kadar konuşkan deilsin merak ettim.

Sana burda bise diyen oldumu sen niye ustune alindin

weST.27
10-10-2014, 23:05

Olabilitesi yüksek :)))

FatihR.
10-10-2014, 23:11
Sana burda bise diyen oldumu sen niye ustune alindin

Başka cevap verebilceni tahmin etmedim zaten :)

driftboy
11-10-2014, 09:34

huylu huyundan vazgeçmezmiş orda damı başladı o işlere bu vtec :) :)

CasabLanca
11-10-2014, 11:48
huylu huyundan vazgeçmezmiş orda damı başladı o işlere bu vtec :) :)

http://www.konyamodifiyecenter.net/eski-hipodrum-drift-gosterisi-06-vte-01-video_9f413d690.html

ferroo
11-10-2014, 12:04
ıvedıkte cok goruyorum bu aracı sesi fln cıgerlı masallah :)

Turboğuz54
11-10-2014, 12:46
http://www.konyamodifiyecenter.net/eski-hipodrum-drift-gosterisi-06-vte-01-video_9f413d690.html

Acaba bunu yapan eski sahibimi şimdiki konuyu acan mı yahu bu nası bi zihniyet amk ne yaptığını zannediyoki bu orda

aarmaganozturk
11-10-2014, 20:42
VTI candır, hayırlısı olsun, güle güle kullanın... :)

cihatakyildiz
15-10-2014, 00:41
Acaba bunu yapan eski sahibimi şimdiki konuyu acan mı yahu bu nası bi zihniyet amk ne yaptığını zannediyoki bu orda

Yaşam tarzı gibi araç kullanmanında bi tarzı var. Kişisine göre değişir. Bu bize yanlış gözüksede sert sekilde insanların yüzüne vurmak daha büyük yanlış olur.. Videoda kullanan kişi konuyu acan kişi değil. Kullanan kişiylede görüştüm. Oda haklı mal onun kim ne karışır ister yakar ister atar.

Kısaca bize düşen Maşallah, Allah kaza bela vermesin, ağız tadıyla keyif alarak binmeyi nasip etsin demektir...

Emre Ekrem
15-10-2014, 08:57
Düzenli olarak denk geldiğim bir araç, maşallah kazasız belasız.

driftboy
15-10-2014, 09:24

eski sahibinde kanka bursadan yeni gitmiş olan halleri belli hala arabanın kafa 98

K.Kaan
15-10-2014, 10:33
way arkadaş ya konuya baktım baştan sona kadar bi iki dokunuşla çok şık olur ciğeri de yerindeymiş derken videoyu gördüm bakakaldım. ne alaka ya vti la lastik yakan gördüm de böylesini göreceğimi düşünmezdim.

kardeşim aracına maşallah güle güle kullan. hepimizin araçlarının saçmasapan videoları geçmişi vardır aracından memnunsan sorun yok zaten.

Anıl E.
15-10-2014, 10:45
Çok karı gibi dırdır yapan üyelerimiz var haddinden fazla erkekliğe yakışmıyor dedikodu :).

Maşallah kardeşim arabana , o videodaki şahıs sen değilsindir diye düşünüyorum olabilir her arabanın eskisi düşüncelidir her aracın sahipleri senin gibi olmak zorunda değil . Erken yaşta hayata atıldım diyorsun belli ki çalışarak almışsın bu arabayı emeğin paran var ortada takma hiçbir şeyi . Sen elinden geleni yaparsın zamanla güle güle kullan.

FatihR.
15-10-2014, 10:52
Çok karı gibi dırdır yapan üyelerimiz var haddinden fazla erkekliğe yakışmıyor dedikodu :)..

+1986.......

OronteS
15-10-2014, 12:03
eski sahibinde kanka bursadan yeni gitmiş olan halleri belli hala arabanın kafa 98
Arabanın kafası 99. Evet kendim değiştirdim tüm parçalarıda duruyor. Bursadan ki halinden şan bin kat daha iyi merak etmeyin. Araç benim istediğim tarza kullanabilme hakkına sahibim. Aracın eskisi veya şimdiki hali benim için önemli değil çünkü alalı 3 yıl oldu satmayıda uzunca bir süre düşünmüyorum. Aracın roll videolarını paylaşmıyorum çünkü bizim için geçti geçildi mevzusu önemli değil. Ama koyduğum zamanki yorumlarinizida merak ediyorum. ***** bursadaki roll videolarida belli.

Cemali
15-10-2014, 13:34
ALLAH nazardan saklasın bi bakışda oo ne kadar güzelmiş dedim hayırlı uğurlu olsun dikkatli ol.

keremdeveci
15-10-2014, 19:01
maşallah kazasız belasız günlerde kullanın.kerem döktürmüş gene.99 oem arka tampon 99 oem ön tampon+Chargespeed lip ile duruş biraz daha iyi olur.

sağol Ali abi, bi senin yavruya gelemedi sıra :D

konuşulanlara gelince araç sahibi yakın arkadaşımdır, aracı kendim bizzat binme, sürme, deneme fırsatım da oldu, Ankarada benim diyen çoğu Vtec' i bozacak durumda bi araç. Ağzı olan konuşuyor diyorum çok lafa gerek yok diyorum kardeşime kazasız belasız sürüşler diliyorum MAŞALLAH VTE ye.

weST.27
15-10-2014, 19:16
araba ciğerli ama şaka maka :D

driftboy
16-10-2014, 12:00
Arabanın kafası 99. Evet kendim değiştirdim tüm parçalarıda duruyor. Bursadan ki halinden şan bin kat daha iyi merak etmeyin. Araç benim istediğim tarza kullanabilme hakkına sahibim. Aracın eskisi veya şimdiki hali benim için önemli değil çünkü alalı 3 yıl oldu satmayıda uzunca bir süre düşünmüyorum. Aracın roll videolarını paylaşmıyorum çünkü bizim için geçti geçildi mevzusu önemli değil. Ama koyduğum zamanki yorumlarinizida merak ediyorum. ***** bursadaki roll videolarida belli.

kardesim senin arabana laf eden olmadı ister kafasını degistir ister kıçını. Bursada b20 hb vtec le yürüyodu bu araba. Bursada bişeyi yoktu tek bi çamurluğu düzeltildi onuda ben vurdum. Coiller kafadan kesikti sadece daha basmak icin. Araba bursada da güzeldi orda da güzel. Sana sadece herkes gibi gözüme çarpan eksiklerini söyledim. Sen arabanı gizlemiyosun bişey yapmıyosun bursada ki diger sahibide el freni çekti onu bunu yaptı kimse karışamaz. Arabaya laf ettigim filan yok yani yanlış anlama ;)

OronteS
16-10-2014, 12:54
kardesim senin arabana laf eden olmadı ister kafasını degistir ister kıçını. Bursada b20 hb vtec le yürüyodu bu araba. Bursada bişeyi yoktu tek bi çamurluğu düzeltildi onuda ben vurdum. Coiller kafadan kesikti sadece daha basmak icin. Araba bursada da güzeldi orda da güzel. Sana sadece herkes gibi gözüme çarpan eksiklerini söyledim. Sen arabanı gizlemiyosun bişey yapmıyosun bursada ki diger sahibide el freni çekti onu bunu yaptı kimse karışamaz. Arabaya laf ettigim filan yok yani yanlış anlama ;)
belki ben yanlış anliyorum belki sen demek istediklerini anlatmıyorsun. Coiller duruyor fakat tamir görmesi gerektiği için koni ve yay ikilisini tercih ediyorum aracı basık kullanmıyorum çünkü Mugen headerse kıyamıyorum. Aracın bursadan alındığı haldeki herşeyi duruyor. Sadece kendi zevkim içim değiştirdim. Aracımın videoları paylaşıp reklam yapıp bebek çiçek diyip satma derdinde değilim.