PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005 Opel Tigra Twintop Cabrio STOP Lambası

aTaBeY
08-10-2014, 14:18
Arkadaşlar eşime tigra aldım bana bu stoplardan lazım stopların ikiside kırık ve çatlak şimdilik folyo ile su sızdırmazlık yaptık ancak hoş bir görüntü olmadı cabrio arabada :(

Türkiyede fazla araştırmadım ancak sanırım kimsede yok.
Bir özel serviste getirtiriz dediler 1.250 TANE fiyatı çektiler kavga ettim çıktım
Makul fiyatlı bana bulabilecek temin edebilecek birileri varsa yardımcı olmanızı isterim
İngilizcem pek yok şu sitede var ama türkiyeye gelirmi takılırmı bu işlerden de anlamam pek altta link veriyorum bunuda bir incelerseniz

http://www.carparts-tuning.co.uk/Lighting-Tuning/Taillights/Led-Taillights-Opel-Tigra-TwinTop-Yr-04-09-red.html

douu
09-10-2014, 09:59
ata göndersene kankacım 2002ye :) linkteki türkiyeye gelse bile kargo falan 800 liraları görür yine. belki daha çok.

aTaBeY
09-10-2014, 11:12
Dogru söylüyorsun dou ya arabayı evlat ettim kendime çok sevdim kendisini :) o yüzden elini yüzünü toparlamak istiyorum aslında stopların birşeyi yok ama işte kalem gibi olmassa araba insanın içi rahat etmiyor. Onlarla bir telefonda görüşeceğim bakalım

SekoLive
09-10-2014, 11:16
arife günü bostancıda biyere gitik 5 gibi kapalıydı bidaha yolum düstüğünde yine uğrarım ata,

ebaydanda bi arkadaşa sordm gümrüğe takılmadan gelir diye tahmin ediyorm dedi araştırrabildn mi ebayda fiyatlart ne alemde

Emre Ekrem
09-10-2014, 11:21
Bence 2002 yi denemek iyi fikir. Olmazsa Yurt Dışına yönelirsiniz.

aTaBeY
10-10-2014, 22:52
Simdilik antepde bir tedarikci ile anlastik getirecegini soyledi ins getirir.

Seko cok sagol yine aklinda bulunsun bana fiyat soyleyebilirsen en azindan en uygun olan yerden alabilirim bu adam tanesine 800 dedi ama bakicaZ artik