PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Duru Yalancıdır !!!

sagi
08-10-2014, 20:57
Arkadaşlar merhaba Mehmet Duru denilen boyacıyım diye geçinen bu şahsiyet bir zamanlar Güngören class oto'da çalışıyordu oradan ayrılıp kendine dükkan açtı kardeşimde çırak yanına çağırdı çalışsın diye işe girdiğinden beri çalıştırıp parasını vermedi yeni dükkan açtı ilk aydır dedik ikinci aydır dedik 3. aydır dedik ep3'üm varken tamponları falan boyatmak için dükkanı yeni kurdu yardım olsun diye buna boyattım parasını nakit verdim işlerini görsün diye fakat yanılmışım alırken tamponumda çatlak vardı o halde verdi ustalığı işçiliği berbat pasta cila atıcam diye arabanın kaportasını hare hologram içinde bıraktı yaklaşık 1 sene olacak hala paramızı verecek arıyoruz şu gün gel gidiyorsun müşteri gelmedi adam para vermedi diye hep aynı yalanlar dükkanında esrar içen pislik bir tip
daha sonra öğrendim ki herkese borcu var şimdi dükkanının kurulu olduğu yerde topkapı sanayide ne mal sahibi istiyor ne bir başkası uçan kuşa borcu olan herkesi kandıran bir tip siz siz olun dikkat edin kendisine iş yaptırmaya kalkmayın samimiyetine güvenmeyin

Böyle bir konu açmak istemezdim fakat artık canıma tak etti arıyosun geçiştiriyor yanına gidiyorsun geçiştiriyor face'ten yazıyorum engelliyor cevap vermemek için, son çare artık yeter benim başıma geldi forumda sanayilere giden çok arkadaşımız var başkasının başına gelmesin isterim.

http://i58.tinypic.com/3588eiv.png

http://i57.tinypic.com/2u53jfc.png

Buda kendinin karaktersiz sıfatı iyi tanıyın bilinki kime güveneceğinizi seçin.

http://i60.tinypic.com/5b1dev.jpg

Skyhawk34
08-10-2014, 21:24
piyasa bu itlerden kaynıyor bu adam esnaflığını yapamadığı gibi hakkıyla
birde üstüne çakallığını ortaya koyuyor..

sagi
08-10-2014, 21:25
piyasa bu itlerden kaynıyor bu adam esnaflığını yapamadığı gibi hakkıyla
birde üstüne çakallığını ortaya koyuyor..

Allah yedirmesin ne diyim içtiği zehirde gebersin aşağılık herif

turboman
08-10-2014, 22:19
malesef böle karektersiz insanlar var herşeyi geçtim yanında çalıştırdığın birine hakkını vermemek en büyük günahtır allah bölelerinden herkesi uzak tutsun

turbo&quattro
08-10-2014, 22:27
Acilan bu tarz konular genelde tamda anlatildigi gibi olmuyor. It, serefsiz vs demeden kendisi gelsin birde Onun agzindan dinleyelim ne olmus ne bitmis.

mertbm
08-10-2014, 22:34
Öncelikle geçmiş olsun . Class oto'da iken S2000 'ime eli değmişti o aralar anlayamadık tabi .. En kısa zamanda çözülür umarım

_muhaRRem
08-10-2014, 22:38
Tamamen genel olarak söylüyorum bu başlıklara bi seviye getirmek şart .

sagi
08-10-2014, 22:47
Acilan bu tarz konular genelde tamda anlatildigi gibi olmuyor. It, serefsiz vs demeden kendisi gelsin birde Onun agzindan dinleyelim ne olmus ne bitmis.
keşke gelsede yazsa gerçekten ne söyleyebilir merak ediyorum 1 senedir sabrettiğim yeter para pulda onun olsun yeterki karakterini bilsinler iş yaptırmaya kalkanlara bilgi olsun :/

Öncelikle geçmiş olsun . Class oto'da iken S2000 'ime eli değmişti o aralar anlayamadık tabi .. En kısa zamanda çözülür umarım
teşekkürler ordanda ustaların bazılarına takmış onlarlada konuştum hepsi koy vermiş artık bende saldım

Tamamen genel olarak söylüyorum bu başlıklara bi seviye getirmek şart .
ne gibi mesela abi yine düşünüp taşınıp dolandırıcıdır yazmak istemedim yalancıdır diye girdim.

Volkann
08-10-2014, 23:31
Allah uzak tutsun.

dersu_06
09-10-2014, 08:07
Allah yedirmesin kimsenin hakkını kimseye

Tuncay
09-10-2014, 08:41
Nerden buluyosunuz böyle enteresan tipleri :)
İşin şaka tarafı tabi bu
Böyle karakterler son zamanlarda çoğalmaya başladı
Kaporta boya işlerinde para hayatta peşin verilmez bunu çok eskiden beri defalarca gördük

srkn.ylc
09-10-2014, 08:51
Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın böyle insanların hayatı yalan dolan üzerine kurulmuştur.

"Üzerinde kul hakkı olan, ölmeden önce ödeyip helâllaşsın! Çünkü âhırette altının, malın değeri olmaz. O gün, hak ödeninceye kadar, kendi sevâblarından alınır, sevâbları olmazsa, hak sâhibinin günâhları buna yüklenir."[Buhârî]

free-hifi
09-10-2014, 08:59
İşin şaka tarafı tabi bu
Kaporta boya işlerinde para hayatta peşin verilmez bunu çok eskiden beri defalarca gördük

Haklısın dostumuz dediğimiz birine 3500 lira peşin para verdik 6 ayda bitti araba çürük+komple boya

sagi
09-10-2014, 08:59
İşin şaka tarafı tabi bu

Tuncay abi herkesin bi eşref saati oluyo demek :D

Var olan yerden ayrılıp yeni dükkan kurdu açılış yapsın kendini toparlasın malzeme alsın diye peşin para verdik ama böyle insanlara gerçekten hiç bir şey değmezmiş

Emre Ekrem
09-10-2014, 09:14
Umarım zararınız karşılanır ve en azından madden tatlıya bağlanır.

Ranthor
09-10-2014, 09:15
Bu kisi forum uyesi midir? Baska uye ile alisverisi var mi?

alpbodrum
09-10-2014, 09:16
Bence arkadaşın korkacak çekinecek yada yalan bir durumu olsa zaten alelade böyle bir konu açmaz, Ustanın biri zamanında Racing motorsikletimin granajını boyayacağım diye bir aldı 350 TL ' ye anlaştık , Abi boyası özelmiş 100 lira daha vermen lazım , Granaj Fiber değilmiş 100 daha vermen lazım. Klipsler orjinal olsun 100 daha bugün yarın bugün yarın tam 35 gün oyaladı en sonunda arkadaşlar aradı senin motoru trafikte gezerken gördük diye adamla gırtlak gırtlağa geldik , bu yüzden çok iyi anlıyorum yaşamayan anlamaz !!! İnsanın ne zoruna gidiyor biliyor musunuz ? Bir çoğumuz Araç ve Elektronik eşya tutkunuyuz . Öyle şeylere para verip ve sonra sıkılıp kenara atıyoruz ki bazen aklım almıyor. Ancak şu enayi yerine konulmak var ya !! Anlayamazsınız !!!

Caesar
09-10-2014, 09:22
Arkadaşlar şöyle elinizde ödeme yaptığınızı gösteren dekontlar yoksa, adamın işi yapmadığını belirten kanıtlı belgeler yoksa, o yoksa, bu yoksa, yani kısaca sizin HAKLI olduğunuzu kanıtlayacak bir obje yoksa;

Gelipte techturkey'e abuk sabuk konular açmayın. Burası sizin günlüğünüz değil. O yalancı bu dolandırıcı.

Kanıt nerde? Adamın resmini paylaşmış birde konuda. Hay Allah'ım.

Edit: Konuya koyduğu fotolarda bahsettiği olayla alakasız. Ki fotolara bakınca adamın gayette parça boyadığı belli oluyor.

Sizde akıl mı yok? Yoksa yokmuş numarasımı yapiyorsunuz. Hayır böyle böyle bir durum var ne yapmam lazım dese anlayacam ama. Nasıl bir şikayet konusu bu ya.