PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Babalar ve Oğulları

AmiRaL CakaL
08-06-2006, 09:33
Ne diyem nasıl başlıyam bilmiyorum. bundan haftalar önce babamlan yazlığa gidecez ve babamdan hiç duymadığım bir kelime duydum ver bana şu arabayı ben kullanayım dedi içimde tuhah bir his doldu taştı jantlar krom lastıkler 40 yanak makina alçak altını vururmu çukura düşermi diye düşenmedim degil ve olsun dedim verelim kullansın dedim babadır canı sagolsun dedik verdik yolda gidiyoruz tabi yolların bozuk oldugu yerleri ve setlerin yerlerini ezbere bildigimizden yaklaştıgımız zaman içimde çızz diye bir his ama ne göreyim valla benden iyi kullanıyor daha dikkatli
şu gözüme çarpmadı degil etraftakiler bir tuhaf bakınıyor makina jan janlı direksiyondaki kır saçlı yaşlı bir adam bunda yadırgancak ne var diye düşündüm bu olay geçti gitti geçen eve giderken yolda mavi sonradan boyalı bir typer gördüm şöför aynen benim babam gibiydi yanındada kimse yok ama maşşallah bir kullanıyordu o yaşa göre iyi performans sergiledi demekki yaşlara görüntüye bakmıyacaksın

adamların ruhları genç be kardeşim korkuyorum yarın öbürgün tüm babalar altlarındaki arabaları bırakıpta bizim makinalara el koyarlarsa bakın görün siz polislerlen olan curcunayı yada kahvede emeklilerin aralarındaki sohbetleri düşünemiyorum

Babam Diyecek oğlum dün yengeç gibi yan yan gittim akıllara zarar :D:D :D

vtecGS
08-06-2006, 09:36
hehehe derler valla gencliklerinde çalıştıkları için bizim yaşadıklarımızı yaşayamadılar.gencliğinizin kiymetini bilin diolar hep :)

Eriador
08-06-2006, 16:03
Nede olsa yılların tecrübeleri :)

TT_BOY
08-06-2006, 16:09
arabayı alalı tam 3 yıl oldu ve babam bu süre zarfında arabama hiç binmedi.kara fatma diyo 106ma:D al kullan dedim yok bana yakışmaz diyoo

speed
08-06-2006, 16:10
süpperdi yaaaaa...sağolasın ellerine sağlık...kocaman bir gülümseme oturttun yüzümüze....sen çok yaşa emi...

AmiRaL CakaL
09-06-2006, 08:24
bende alalı 5 sene oldu ama daha önce hiç istememişti yaz geldi havalar güzel istiyecegi tuttu :D

olaya biraz daha mizahsen bakındım

1- şimdi aynı durumda sen olsan makina yerle bir ince yanak lastıkler düşünmezmisin acaba kullana bilirmi düşünmezmisin

2- şimdi bu durumda babanın hoşuna gitse senin altından makinayı alsa vermese ne yaparsın

3- hayal gücünüzü canlandırın tüm babalar bizim kullandıgımız makinaları kullansa ne tuhaf bir görüntü olur acaba o yaştakıler nasıl muhabbet eder kırahatanede kahvede ne sohbetler döner okey oynarken yada kayıt oynarken okeyde devamlı acana adama ahmet abi nosu açtın tamgaz gidiyon arada sırada acana yaa ahmet abi turbomu taktın bunlara sinirlenen bagıran hüseyin abi vtıc açtı sohbetleri dönermiydi

çok yaratıcı oldum he :D

grkm
09-06-2006, 11:28
Babam impreza kullanırken senin verdiğin tepkiyi etrafta gören insanlar veriyordu :)

TT_BOY
09-06-2006, 11:41
valla hoşuma gitmez diil tabiki isterim bole bişi, ama olmuyo bizim babayla bole işler...:D

fastest
09-06-2006, 22:06
ben babamı özlüyorum yaa:( :(

MiaMi
09-06-2006, 22:19
İki araba bazen bi yerleden dönüyoruz. Şimdi 2000cc D4D Avensis aldı ben tam tekbil arkasından gidiyorum tabi. Anaa bi bakıyorum sol sağ sol sol ahaha babaa. Yok gaza gelip geçerim falan dayak yerim diye korkuyorum. Babam hep kızar bana bırakamadın araba olaylarını diye , kardeşim hem öyle diyorsun hem makasa giriyorsun . Anlamak zor zorrrrrrr.

M_PROJECT
10-06-2006, 02:07
benım annem kullanıor wrx ı bazen eheh ben cok eglenıorum o kullanırken :D

efe-E
10-06-2006, 16:06
subiyi anne kullanması çok iyiymiş
benim peder corsacı oldu çıktı bilgisayarının heryerinde corsa fotoları falan war
cok deli araba kullanır zaten...
zamanında ege rallisinede katılmış 1 kere

TT_BOY
10-06-2006, 16:26
ee sora devam etmemişmi o kadar toz toprak yutmuş alışkanlık yapmamışmı..

efe-E
12-06-2006, 08:44
alışkanlık yapmış tabi ama artık sadece izlio her seferindede anlatır sole oldu bole oldu falan diye:D

TT_BOY
12-06-2006, 20:59
baba-oğul takılıyosunuz yani :)

efe-E
14-06-2006, 12:09
aynen oyle
haftasonu dragları izlemeye beraber gittik:D

TT_BOY
14-06-2006, 13:39
keşke benim babamda ole olsa ama bende dayımla gidiyom drag izlemeye :D

efe-E
14-06-2006, 13:41
walla ilk defa goturdu ve cok eglendiğini söyledi bundan sonra beraber gideriz dedi ben istanbulda okurken o yalnız gider artık