PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 18 Ekim Cumartesi İntercity İstanbul Park @ Pistgunleri

ef186
15-10-2014, 20:46
https://intercityshop.com/pist-gunleri/

Bu indirim için emailinizi 16 Ekim 2014 Perşembe günü saat 13:00 a kadar yollamış olmanız gerekmektedir . Emailleriniz 16 Ekim Perşembe günü saat 18'e kadar yollanmış olacaktır. indirim emailleriniz geldikten sonra 24 saat içinde internet üzerinden kaydınızı tamamlamanız gerekmektesir ki buda 17 Ekim Cuma günü kaydınızı tamamlamış olmanızı gerektirir .

Tüm binek/spor otomobil tiplerine açık olacak pist günleri, Nisan ayından itibaren yıl sonuna kadar her ay düzenlenecek olup sportif otomobil kullanım ihtiyaçlarınızı güvenli ve trafiğe kapalı bir ortamda rahatlıkla gerçekleştirebilmenizi sağlayacak.
20 dakikalık seanslarda 40 otomobil olacak şekilde ayarlanacaktır .

20 dakikalık sürüş seansı intercitypark.com üzerinden 250 TL olarak satılmaktadır. Kapı satışları, yer uygunluğu varsa mümkün olmaktadır ve ücreti 20 dakika için 300 TL dir. 2014 sezonu için dileyen sürücüler farklı tarihlerdeki pist günlerimize şimdiden diledikleri seans adedinde satın alma yapabileceklerdir.

Techturkey üyesiyseniz 1 seansa sadece 225 TL vererek sizde istanbulparka çıkabilirsiniz .

Katılımcılar isterlerse, Intercity İstanbul Park'tan temin edecekleri transponder zaman ölçerler ile pistteki zamanlarını ölçüp en iyi zamanlarının Intercity İstanbul Park internet sitesinde yayınlanmasını sağlayabileceklerdir.
Hadi bakalim

Arkadaslar Techturkey indirimi istiyorsaniz asagidaki emaile :
Uye nick i
isim soyad
plaka
telefon
ve email bilgilerinizi mail atip size cevap gelmeden kesinlikle formu doldurmayiniz / satın almayınız .
Ayrıca formu doldurma hakkı 1 kezdir hatalı yada eksik doldurursanız 2. bir indirim hakkınız kalmayacaktır .

Yazdiginiz email adresi disinda bir email adresi ile form doldurursaniz size indirimle ilgili mail gelmez ve indirim alamazsiniz.

Formu size email gelmeden once oderseniz gene indirim alamazsiniz .

O nedenle once asagidaki email adresine bilgileri yollayin ve size email gelene kadar kesinlikle form doldurmayin.

pistgunleri@netbasit.com

Sadece techturkey.com uyelerine ozel indirim yapilmaktadir bilginiz olsun
Techturkey indirimi %10 dur . 5 seans veya daha fazla seans satın alırsanız indirim oranı %20 olarak uygulanmaktadır .

997TT
15-10-2014, 21:39
Bugun ıcın hayatımda yapmadıgım seyı yaptım....
Hayırlısı bakalım sekerımm ;)

Umut
16-10-2014, 15:52
2 araba gelicez Ankaradan, inşallah yağmur yağmazda güzel bi pist günü geçiririz.

Honda Type_R
16-10-2014, 16:00
Insallah yagmur yagmaz

Umut
16-10-2014, 16:57
İndirim maili gelmedi henüz...
Benim gönderdiğim mailde bir sorun yoktur inşallah

yiğit
16-10-2014, 21:38
Trophy yarın biterde yetişirsem ordayım inşallah

ef186
17-10-2014, 09:41
İndirim emailleriniz gün içinde sizlerde olucak arkadaşlar . akşam gekdiğinde hemen kaydınızı yaptırınız .

emre55
17-10-2014, 17:40
Trophy yarın biterde yetişirsem ordayım inşallah

trophy bitti mi acaba ? ona göre izlemeye gelmeyi düşünüyorum :)

ukku
17-10-2014, 17:47
Nee, caterham taxi mi? :D

yiğit
18-10-2014, 13:15
trophy bitti mi acaba ? ona göre izlemeye gelmeyi düşünüyorum :)

Malesef yetişmedi bidahaki sefere kaldı artık

grkm
18-10-2014, 18:04
Bugun ilk seansta photo ceken bir iki arkadas gormustum. Siyah F10 ve Kirmizi CLA photolari varsa rica edicem :)

Octavia RS
18-10-2014, 21:14
1 günlük lastiklerin 2 seans sonrasında bu hale gelmesi dışında keyifli bir gündü :)

http://i.hizliresim.com/Y5V1JD.jpg (http://hizliresim.com/Y5V1JD)

slave
18-10-2014, 21:48
Lastigin son durumu norml mi pist icin yoksa farkli etknlerden mi merak ettim gercektn nasil o hale geldi

levent
18-10-2014, 22:23
Bayağı kafadan kaymışsınız Conti ler ile. DOT tarihleri neydi?

Octavia RS
18-10-2014, 22:24
Lastigin son durumu norml mi pist icin yoksa farkli etknlerden mi merak ettim gercektn nasil o hale geldi

Bundan önce bridgestone vardı rahat 8-9 seans çıktı banamısın demedi hamuru çok sertti.Bu contiler dün takıldı bugün 2 seans girince önler özellikle sağ ön lastik neye uğradığını şaşırdı garibim :D

Umut
19-10-2014, 19:08
Yİne çok güzel bi gündü, çok keyif aldım.

İntercity'e teşekkürler, böyle bi imkanı bize sunduğu için, İstanbullular pistin değerini bilin derim, şehir dışından gelmek gerçekten yorucu ve masraflı, ama inanın deyiyo...

997TT
19-10-2014, 20:05
Son seans yagmur uagmasa guzeldı hersey.
Yıgıt,bu sezonda gectı be mike :(
Cok onden kayma ve erken gaza oturmak olabılır mı? Ve geregınden dusuk hava ıle baslamak....
Pıstın degerı bılınmelı,kesıkle katılıyorum sıze.....

yiğit
19-10-2014, 21:09
Timing ayarında bozukluk çıktığı için yetişemedim bu hafta halledicez bi sonrakine gelirim artık yada 29 ekimde körfeze coil stupı denemek için çıkarım bi. Lastiklerin o hale gelmesi virajda çok kafadan kayma ve yanlış hava basıncındandır. Bide contilerin yanakları Bridgestonelara göre daha yumuşak olduğundan yanakların esnemesi daha fazla olur buda farkeder, yanakları daha sert lastik kullanmak pist için avantajlı olur

Octavia RS
19-10-2014, 21:45
Continin hamuru çok yumuşak.İlk tur sıkıntı yok ama ısınınca tamamen patates oldular,3. turdan sonra 8.virajdan rwd gibi çıkıyoduk,2 kez 9.virajda tutunamayıp dışa saldık.Bridgestone inanılmaz sertti,14.virajı dönerken titrediğimizi hatırlıyorum.

Shendelzare
20-10-2014, 00:00
Güzel bir organizasyondu yine ama sanki katılım azalıyor gibi gitgide. D seansını katleden gtr sadece o seansa çıkan beni çok üzdü açıkçası ve alana girişte katılımcılardan dahi alınan 20tl ye anlam veremiyorum hala.

Umut
20-10-2014, 07:41
Güzel bir organizasyondu yine ama sanki katılım azalıyor gibi gitgide. D seansını katleden gtr sadece o seansa çıkan beni çok üzdü açıkçası ve alana girişte katılımcılardan dahi alınan 20tl ye anlam veremiyorum hala.

Bence de haklısın katılımcıların plakaları verilse de 20 TL alınmasa, inanın kimse maddi olarak 20 TL vermemek için söylemiyor, ama katılımcıdan da alınınca komik oluyor biraz. İnşallah dikkate alırsınız.

Shendelzare
20-10-2014, 20:19
Bence de haklısın katılımcıların plakaları verilse de 20 TL alınmasa, inanın kimse maddi olarak 20 TL vermemek için söylemiyor, ama katılımcıdan da alınınca komik oluyor biraz. İnşallah dikkate alırsınız.

Yani karşılığında ne hizmet aldığımı bilmediğim bir 20tl, rallikros takımlarının tırları için falanda alındımı acaba araç giriş ücreti yoksa halk gününe özel birşeymi giriş ücreti?

ef186
20-10-2014, 21:42
Arkadaşlar 20 tl katılımcıdan da misafirdende alınan bir ücrettir . Rallicross takımlarından alınan ücretlerle halk günü düzenlenirse sanırım o 20 dakikalık seansları 2 şer bin euroya alabilirsiniz ;)

Elmayla armutu karıştırmayın bence ...

Serhat Y.
20-10-2014, 22:09
katılım sayısı bukadar az kaldığı sürece maalesef o 20 tl.lerde içerdeki yüksek yeme-içme fiyatlarıda alınacaktır alınmak zorundadır. sirkulasyonun çoğalmadığı, sürümden kazanç elde edilmediği sürecede düşmesi zor. benim anlayamadığım durumu hareketlendirmek için işletmenin çözüm üretmemesi yada bu durumdan memnunlar bilemiyorum:)

levent
20-10-2014, 22:16
Bence bu ücretler zaten çerez çekirdek diğer organizasyonlardan para kazanılıyordur diye tahmin ediyorum sadece istanbul park için düşündüğümüzde.

Bu sezon bence geçen yıldan daha kötü geçti, bir seyirci gözüyle bunu söyleyebilirim sanırım :)

Shendelzare
21-10-2014, 00:26
Arkadaşlar 20 tl katılımcıdan da misafirdende alınan bir ücrettir . Rallicross takımlarından alınan ücretlerle halk günü düzenlenirse sanırım o 20 dakikalık seansları 2 şer bin euroya alabilirsiniz ;)

Elmayla armutu karıştırmayın bence ...

Yok yani onu öylesine dedimde 20tl nin karşılığı nedir onu merak ediyorum. Bi etkinlik izlemeye gelirsek otopark ücreti mesela ona tamam ama katılımcı olarak geldiğimiz etkinlikte ne amaçla toplanıyor? ve neden hiçbir şekilde kayıt olurken haber verilmiyorda kapıda bir anda giriş 20tl ibaresiyle karşılaşıyoruz?

Sebring
21-10-2014, 01:33
Geçen sene eylül ayında gitmiştik,o zamandan bu zamana pek bir şey değişmemiştir tahminimce.
Buğra Bey'i anlıyorum.Pistin dehşet bir işletme maliyeti var.
Kişisel gözlemlerimi yazayım;
-Her tarafta güvenlik görevlisi vardı.Tavırları ve davranışları son derece terbiyeli,saygılı ve ilgili idi.
-Pist etrafı tabir-i caiz ise 'bal dök yala' kıvamındaydı.
-Tuvaletinin sabununa,kağıt havlusuna kadar dört dörtlüktü.
-Pistimizin Dünyaca şöhreti tartışılmaz.
-Organizasyon esnasında onlarca görevli vardı.Kayıt masasındaki arkadaşlar,pit alanındaki arkadaşlar işlerini canla başla,saygı ve görgü kuralları çerçevesinde yapıyorlardı.En ufak bir cıvıklık yoktu.
-Pistte alınan emniyet tedbirleri,çekicisi,ambulansı,doktoru,herşeyi eksiksizdi.
Fiyat pahalı,ama ülkemiz için.Yalnız verilen hizmet mükemmel.Bu tarz formula pistlerinin fiyatları belli.Ama ben şuna çok önem veririm;verilen hizmet.Dünya standartlarının ötesinde bir ortam var bence.
Ne diyelim,maliyetler düşse de herkes katılabilse...

Shendelzare
21-10-2014, 03:29
Benim derdim pistin fiyatıyla değil zaten yanlış anlaşılmasın lütfen, isterse 270tl olsun katılım ücreti ama beni kapıda süpriz bir giriş ücreti (ne gibi bir masrafın karşılığı olduğunu anlamadığım) karşılamasın. Bide ilk zamanlar gerçekten çok güzeldi ama şu an özellikle kayıt kısmının kalitesi biraz düşmüş gibime geldi ve fiyatın %100 oranında artması tabiki katılımı azalttı ancak günden güne de azalmaya devam ediyor umarım yine pistsiz kalmayız ilerleyen zamanlarda.

Sebring
21-10-2014, 03:52
Benim derdim pistin fiyatıyla değil zaten yanlış anlaşılmasın lütfen, isterse 270tl olsun katılım ücreti ama beni kapıda süpriz bir giriş ücreti (ne gibi bir masrafın karşılığı olduğunu anlamadığım) karşılamasın. Bide ilk zamanlar gerçekten çok güzeldi ama şu an özellikle kayıt kısmının kalitesi biraz düşmüş gibime geldi ve fiyatın %100 oranında artması tabiki katılımı azalttı ancak günden güne de azalmaya devam ediyor umarım yine pistsiz kalmayız ilerleyen zamanlarda.
Çok haklısınız.Kapıdaki ücret meselesi tartışılır.Geçen sene 10 TL verdik.Ama bunca hizmetin bir karşılığı olacaktır.
Buğra Bey kayıt kısmı,veya herhangi bir bölümde olan bir sıkıntıyı çok hızlı bir şekilde çözecektir.
Uzun lafın kısası,kişisel görüşüm,pahalı.
Ama verilen hizmet,ortam,emniyet ve sağlık parayla ölçülemez.

aliC
21-10-2014, 09:56
Herşey çok güzel, çok başarılıydı :)
Bu kültürün sürekli olması dileğiyle tekrar teşekkür ederim tüm ekibe ve bu imkanı sağlayanlara
:Bravoo:

Fikir olarak, acaba pistte fotoğraflar ve vidyolar çekilse, bunları da direk oradan çıkmadan satın alabilsek?

_Legend_
21-10-2014, 10:52
Arkadaşlar Selam,pist süreleri ne zaman güncelleniyor?