PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tanıdık veya olumlu referanslı apple servisi

Ahmet Saraçoğlu
18-10-2014, 18:43
beyler acil bi problemim var , imac i5 te win7 de render alıyordum 3dsmax programında.İşlemciyi üst seviye kullanıyor o esnada (yaklaşık 12 ila 24 saat boyunca) nu şekilde iki senelik bi kullanım sonucu az önce masada render esnasında pat etti , o odanın sigortaları attı ve sigortayı kaldırdığımda artık çalışmıyodu.Power mı gitmiştir?Bunlarda power vss onboard mu? yani kartın tümüne falan zarar verme ihtimali varmı?
Garanti süresi doldu , avrupa yakasında nereye tamir ettirebilirim?

nisan başında şöyle bi sorunla karşılaştım ve imac hiçbir şekilde açılmıyor , fiş takılıyken power a basınca ne bi ses ne bi görüntü.Avrupa yakasında öncelikli olarak harddiskteki verileri alabileceğim , sonrasında arızayı yaptırabileceğim.Ama garanti kapsamında yapılıyor muamelesi yapmayacak (haftalarca bekletmeyecek), yani açıp parçayı değiştirip ücretini ödeyip gidebileceğimiz düzgün bi özel servis varmı?

hondafit
18-10-2014, 23:24
Pupa'nın herhangi bir mağazasına git yardımcı olurlar yada direk ataşehirde ki servise git

Ahmet Saraçoğlu
19-10-2014, 08:09
pupaya dün iphone için gittim , alalım min 1 hafta max 3 hafta arası dönelim dediler ,, zorlu gibi çok ilgili görmedim açıkçası.Onun için birazdaha servis odaklı , ürün satışı olmayan biyere ihtiyacım var hemen ilgilenilmesi için.

multispace
23-02-2015, 08:15
pupaya dün iphone için gittim , alalım min 1 hafta max 3 hafta arası dönelim dediler ,, zorlu gibi çok ilgili görmedim açıkçası.Onun için birazdaha servis odaklı , ürün satışı olmayan biyere ihtiyacım var hemen ilgilenilmesi için.

Güncel , bulabildiniz mi acaba ?

Kahn23
23-02-2015, 08:17
Güncel , bulabildiniz mi acaba ?

Şişli'de "Artı Servis" var. Yetkili Apple servisi.

http://www.arti.net.tr/index.php/iletisim

Berkan
23-02-2015, 09:12
bahçeşehir ışıl elektronik

tüm herşeyi çözer eğer yoğun değilse yada aciliyeti anlatırsanız hemen yapar diye tahmin ediyorum. ancak bir tık daha pahalı fiyat çekebilir bişey diyemiyorum o kısmına

Ahmet Saraçoğlu
23-02-2015, 09:15
Sitesinden apple laboratuarı gibi görünen ama aslında perpada küçük bi elektronik dükkanı olan biyer çözdü işimizi.tahminim gibi power yanmış.Dükkan adını unuttum ama tel +90 (212) 222 22 32