PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D-smart uyelik iptali hak??

ahmet3425
21-10-2014, 16:05
Selamlar belki konuyla alakali bilgi sahibi arkadaslar vardir.

12-09-2014 tatihinde d-smart + yalin adsl seklin de aylik 77 tl karsiligin da aboneligimi baslattim.

13-09-2014 yani 1 gun sonra d-smartin elemanlari geldi kurulumu yapti modemi de ayrica biraktilar ( onun icin turktelekom gelecekmis) ve gittiler.

O gun bugun internetim hala aktif olmadi su saatte gelicez diyorlar gelmiyorlar, yada geliyorlar brn iste oluyorum aramadan geliyorlar. Elit hizmet kapsaminda 2 cumartesi gunu gelceklerdi yine gelmediler.

Enson pazar aksami aradi beni d-smart sali sabah 9 da ekiplerimizi yonlendiricez uygunmusunuz diye dedim allah belanizi versin uygunum gelsinler yapsinlar sunu artik.

Bu sabah bardagi tasiran son damla oldu oglen 12.30 a kadar beklememe ragmen ne gelen oldu ne giden is yerine gec kaldigim azar isittigim yanima kar kaldi.

Sabahtan oglene kadar olan surecte yarim saat arayla dsmart musteri hizmetlerini aradim.

Sonuc husran en son uyeligimi iptal ettirmeye karar verdim. İptal birimiyle gorustum gecerli sebeplerim olmasina ragmen 400 tl iptal ucreti istediler.

Odemeyecegimi tuketici mahkemesine ve btk ya sikayetci olacagimi soyledim ancak sozlesmede madde oldugunu turk telekom kaynakli sorunlarin kendilerini baglamadigini soylediler.

Sizce ne yapmaliyim bi akil fikir verin ?

Maxi
21-10-2014, 16:19
ooo konu güzel (sizin adınıza kötü tabi)
şimdi bu bir türlü gelemeyen yada saatinde gelemeyen elemanlar kimin çalışanı onu anlamadım ben

Maxi
21-10-2014, 16:24
birçok yardımı dokunacak yazı var (tarihleri eski olabilir)
ptt ile dilekçe gönderiminden falan bahsediliyor

http://www.memurlar.net/haber/454285/
http://forum.donanimhaber.com/m_62609932/tm.htm
http://forum.donanimhaber.com/m_73141146/tm.htm
http://www.uyelikiptali.com/d-smart-iptal-dilekcesi-ornegifax-numarasi/

ahmet3425
21-10-2014, 16:30
Yonlendirmeyi saglayan (saglamaya calisan) dsmart ama elemanlar turk trlekom ekipleri.

Konularin bir cogunu inceledim tarihler eski anladigim kadariyla sadece bir kisi dsmarttan ilisigini para odemeden kesmis ama adamin gitmedigi yer kalmamis cumhuriyet savciligindan tut da ulastirma ve haberlesme bakanligina kadar.

Molev
21-10-2014, 16:45
Eğerki 7 gün içerisinde bağlamadılarsa iptal etme hakkınız var :) d-smarttaki eleman ağzından kaçırmıştı :) herhangi bir ücret talep edemiyorlar ben bunu demiştim yarın gelmezseniz iptal ediyorum diye sonuç : geldiler ;)

ahmet3425
21-10-2014, 18:16
Btk nin kararini nasil iplemiyor bunlar anlamadim ki beni mi kekliyolar acaba.

luca55
22-10-2014, 08:55
zamanında bende konu acmıstım burda d-smarta sakın bulaşmayın diye.ben ensonunda ınternetten d smartta ust duzey bir yetkilinin linkined diye bir sitede mail adresini bulup kapsamlı,detyalı bir sekılde konuyu kendısıne anlatmıstım.sagolsun oda çözümü sağlamıştı.mail adresını hatırlamıyorum suan. dahada d smarta bulaşmam kesınlıkle.geçmiş olsun sizede.sizede aynı yöntemi öneririm.

eleanor
22-10-2014, 09:19
kardeşim istanbulda oturuyorsan ben dsmart bayisiyim iptal taahhüt bedelini ödememe gibi bi yardımım dokunamaz ama eğer dsmartında sorun varsa aynı gün çözerim internette sıkıntı yaşıyorsan elimden gelen herşeyi yaparım. lakin ilk iş olarak şikayetvar.com a yaz.daha sonra dsmartın facebook sayfasına yardır. bak nasıl koşuyolar peşinden

_Burak_
23-10-2014, 19:48
ben daha bugün evime bağlattım öyle demeyin :D
ama adamları daha gelmeden bunalttım günde 5 kez aradım daha gelmeden

Bluefish
23-10-2014, 20:54
Merhaba bana bir özel mesaj atın adınızı, iletişim bilgilerinizi içeren ve konuyu detaylandıran yardımcı olurum, geçmiş olsun.

ahmet3425
23-10-2014, 21:05
Bu arada hala bi degisiklik yok en son 2 gun once aradi dsmart actim agzimi yumdum gozumu sonra kapadim telefonu...

Cok pis uyuz oldum daha da arayip sormayacagim baglanmasin internette odemeyecegim faturalarini da mahkemeye versinler hakime anlatirim derdimi. Vakti gelince...

ahmet3425
23-10-2014, 21:06
İsyan mod on;

Bluefish
09-11-2014, 09:01
Bu arada hala bi degisiklik yok en son 2 gun once aradi dsmart actim agzimi yumdum gozumu sonra kapadim telefonu...

Cok pis uyuz oldum daha da arayip sormayacagim baglanmasin internette odemeyecegim faturalarini da mahkemeye versinler hakime anlatirim derdimi. Vakti gelince...

Ahmet, yardımcı olalım diyoruz cevap vermiyorsun.

M U R A T
09-11-2014, 10:08
dsmart pişmanlıktır bende iptal etmeye çalıştım o nu bile yapamadılar :) şimdi sözleşmenin dolmasını iple çekiyorum

junicb
09-11-2014, 14:09
Superonline gibi bir hizmet varken, neden d-smart? Geçmiş olsun.

drn106
09-11-2014, 14:14
Benzer bir durumla karşılaştım, BTK'ya şikayet ettim, şikayetten bir kaç gün sonra arayıp 1 senelik en full paketi hediye ettiler ve özür dilediler, BTK şikayeti çok önemli, büyük cezalar yiyorlar.

BLuEBoY
09-11-2014, 14:45
Aynı sorunu bende yaşadım, telekom ekipleri umursayıp gelip bağlamıyor. İptal istedim interneti kapatıp tv paketini daha uygun fiyata mega paket olarak verdiler kabul ettim bende :D Yalnız işin tuhafı şu bende gidip ttnetten sözleşme yaptım fakat 2haftadır TTnet dende gelen giden olmadı, evde olmadığım için talebim iptale düşüyormuş.. koskoca telekom elemanının kapıma gelince bana ulaşamamasıda işin ilginç tarafı...