PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AppPlakaMerkezi denen işyeri hakkında çok dikkatli olun !

SLH
22-10-2014, 11:12
2-3 hafta önce arkadaşımın aracına hediye için plaka bastırdım.Cemiyet mühürlü 70 TL.Kargoyu alana kadar canım çıktı.Parayı yolluyosun,senle iletişimini kesiyo.ona mahkumsun artık.kargo takip no ver ? cevap yok.neyse öyle böyle plakalar geldi.Zaten rakamlar harfler gri gri iz olmuş yanlış paketlemeden.sesimi çıkarmadım.

Dilim 1 kere yandı ama daha sonrada abim kendi arabasına istedi plakası eskidiği için.Yine 30 tl den kaçıp 70 liraya bu arkadaşa parayı yolladım plakayı verdim.yine parayı yolladıktan sonra irtibat kesildi tabi.Takip no istedim cevap yok.Hangi kargo firması dedim cevap yok.en sonunda whatsapptan yazdı ''abi kargon kayboldu aratıyoruz hemen yollucaz''.ben kendisine gayet insan gibi ''insanlık hali sıkıntı çıkabilir ama neden irtibata geçemiyoruz dedim'' yine cevap kesildi.aradan 4 gün geçti kargo gelmedi.elemana whatsapptan yazıyorum çevrimiçi arkadaş cevap yok.arıyorum tam 3 gün açmadı çalan telefonu 3 gün.ne sms ne whatsapp ne telefon hiçbir telefona çıkmadı.en sonunda işimin gücümün derslerimin arasında bunlarla uğraşmaktan sıkılıp ağzıma geleni yazıyodum ki arkadaş sert çıktığımı görünce 3 gün whatsapptan yazdıklarımın üstüne sadece ''biz 70 liralık adam değiliz'' dedi :)) diyorum ki,kayıp kargoyu mu arıyosun koskoca Türkiye'de.Ya paramı yolla,ya yenisini bas yolla.Yine cevap gelmedi tabi.Artık taciz derecesinde aramaya başladım meşgule atmaya başladı.Neyse anladım ki bu arkadaşla anlaşamıcaz,işyerine ait başka no buldum.ona yazdım whatsapptan yine uzun uzun.çevrimiçi oldu gördü okudu yazmadı :) akşamına başka bir arkadaştan yazdık biz değilmişiz gibi ona tık hemen cevap verdi.artık o kadar sıkıldım ki mecbur benle diğer numaradan konuşunca kendisine sordum.bana hiçbişey söyleme plaka ne zaman elimde dedim.salı elinde abi dedi.iyi eyv. dedim.

Bugün günlerden çarşamba.whatsapptan yazdım ilk konuştuğum arkadaşa noldu gelmedi dedim. ''kargoda bugün sana ulaşır'' dedi.e dedim madem kargoda takip no ver.cevap yok :) Diğer 2. arkadaşa yazdım ''plaka cemiyette bu akşama kadar çıkmazsa paranı yollıcam'' dedi :) birbirlerinden haberi olmayan ortak iş yapan insanlar.bide bu kadar yetmezmiş gibi nerdeyse azar işittim. ''biz 70 liralık adam dğlz , sana açık açık konuşuyoruz , HATTA AÇIK AÇIK SENİ BU YÜZDEN OYALADIK AÇMADIK TELEFONLARI '' gibi lafları söyledi.bunların hepsi whatsapp konuşmalarını silmedim durmakta.10 gün boyunca o kadar yazdım ki şuan buraya koymaya üşeniyorum.isteyen olursa koyarım.

Özet geçmek gerekirse.Bu işi yapan tonla insan var,hemde her an sorunuza cevap verecek.30 liradan kaçıp işini ahlakıyla yapmayan insanlarla muhattap olmayın.olay 3 ünde 5 inde değil.Sinirlerim alt üstü oldu.resmen aptal yerine koyuldum.burda bu kadar şeyi yazıyorum ki ben çektim siz çekmeyin.

Sezgin
22-10-2014, 11:24
Instagram'da falan baya takipçileri var üstelik bu adamların.

Plaka konusunda tek geçeceğim adam SekoLive ( Serkan ) ' dır geçen hafta 2 çift app + 1 çift pleksi yaptırdık. Şahane oldu. Üstelik plakalar sizinkilerden +20TL fazla. Garanti iş oldu. Tavsiye ederim.

Dikkat etmekte fayda var, geçmiş olsun.

SLH
22-10-2014, 11:26

Plaka konusunda tek geçeceğim adam SekoLive ( Serkan ) ' dır geçen hafta 2 çift app + 1 çift pleksi yaptırdık. Şahane oldu. Üstelik plakalar sizinkilerden +20TL fazla. Garanti iş oldu. Tavsiye ederim.

Sağolun.

Şunu dikkate çekmekte fayda var yanlış olmasın.Bu arkadaşlar baya takipçili bu plaka işinde tanınmışlar.Fakat bu arkadaşlar yeni devir aldılar arkadaşlarından :) yani asıl işleten farklı kişiydi bu arkadaşlar yeni.

levent
22-10-2014, 11:39
APP denince aklıma tek isim gelir Eray Yümsel, sorunsuz sıkıntısız anında destek :)

100 lira verip kafan rahat olacağına 30 lira kar için 30 bin liralık stres yapmışsın kendine..

SLH
22-10-2014, 11:44
APP denince aklıma tek isim gelir Eray Yümsel, sorunsuz sıkıntısız anında destek :)

100 lira verip kafan rahat olacağına 30 lira kar için 30 bin liralık stres yapmışsın kendine..

Kaç 30 Bin hemden :) Dersim var derste yazıyorum yok,çıkıyorum işe gidiyorum yazıyorum yok.10 günde bi dönemlik derse odaklanamadım :D

SekoLive
22-10-2014, 12:03
Geçmiş olsun dikkat etmek lazm.

Ucuz işlerde böyle sıkıntılar her sektörde mevcuttur. ucuzu iyi sorgulamanızı öneririm.

Emre Ekrem
22-10-2014, 12:04
APP denince aklıma tek isim gelir Eray Yümsel, sorunsuz sıkıntısız anında destek :) 100 lira verip kafan rahat olacağına 30 lira kar için 30 bin liralık stres yapmışsın kendine..

Aynen, yıllardır her plaka ihtiyacımda arar yada mesaj atarım tık açılır anlatırım derdimi tamam der, en fazla 1 gün sonra mesaj gelir plaka kargoda başkan, hatta çoğu zaman plakaların elime geçmesi benim nete girip eft yapmamdan bile hızlı olur.

Geçmiş olsun umarım hemen çözülür fakat bundan sonra macera aramayın derim.

Evrenoz
22-10-2014, 12:08
Bence iyi olmuş bu yaşadığın olay...
1.'de sorun yaşamışsın, bile bile neden 2. defa para verirsin?
Hem de 30 lira fark için..

STP
22-10-2014, 12:14
Kaan cagatay ucer plaka ve pleksi isinin dibidir. Bugun siparis veririm yarin teslim alirim. Calisma yogunlugumuzda cok fazladir. Hic sekmez hic uzmez. İsteyene pm den nosunu veririm ;)

SLH
22-10-2014, 12:44
Gercekten 30 lira icin gore gore siparis verdim birazda hak ettim.ben her zaman soyluyorum sorun cikabilir eyvallah ama dalga gecmek nedir bu sekilde ya.whatsapp konusmalarini gorseniz sok olursunuz

SLH
22-10-2014, 16:34
Plaka çıkmış,fotoğrafını attılar.100 kere düz siyah olmıcak çerçevesiz dedim siyah çerçeveli plaka.mecbur kabul edicez.

SLH
22-10-2014, 16:59
Ki söylüyorum,oldurda burdan alan olur.Telefonda Muhammed isimli genç arkadaşla değil de,diğer arkadaşla irtibata geçin.bi şekilde yanlışta olsa çözüyosunuz.Bi plaka için 10 gündür sinir stresiz.

SekoLive
22-10-2014, 17:27
Senin konu sikayetle başladı onermeyle bitti:)

TayfunS
22-10-2014, 18:26

2 aracima da plaka yaptirdim kendisine 24 saat gecmeden kargo elimdeydi ikisinde de.

Ucuz etin yahnisine dikkat etmek lazim

ilker_yusuf
22-10-2014, 21:25
Plaka işi ciddi bir kere yaptıracaktım sağolsun Melih kardeşim aracılığı ile temin ettim hemde sorunsuz ve harika verniği ile. Bazı işlerde kaçmamak lazım. Nyse geçmiş olsun.

Melih-Ö
22-10-2014, 21:43
Bir iş yapıyorken kendinizi müşteri yerine koyup öyle iş yapmak gerekir. Şimdiye kadar yaptıgım plakalarda çok şükür sıkıntı cikmadi, sıkıntı çıkanları da fotoyla vs izah etmeye çalıştım, yanlis basım olabiliyor çünkü. Mesela ücrette degil size karsi gösterilen ilgi alakadir bence. Çektiğiniz stres ile kalmissiniz gecmis olsun :)

Melih-Ö
22-10-2014, 21:44
Plaka işi ciddi bir kere yaptıracaktım sağolsun Melih kardeşim aracılığı ile temin ettim hemde sorunsuz ve harika verniği ile. Bazı işlerde kaçmamak lazım. Nyse geçmiş olsun.

Böyle şeyler duymak en güzeli paradan da değerli çok Sağol abi :)

B16
22-10-2014, 22:15
İstanbul'da oturanlar için Gayrettepe emniyet'in içinde kulübe var. Normal plaka 30, app 50 TL. Araç plakası değişikliği için gittiğim de APP yaptırdım aynı gün teslim aldım. Ama emniyetten gitmiyorsanız, eski plakayı istiyor.

serkosyan
22-10-2014, 22:17
Plaka da istanbulda adil abi var onun ustune tanimam 70 tl tertemiz sorunsuz lazim olana numarasini veririm

Tarık V.
22-10-2014, 22:23
"App Plaka Merkezi"ni bilmem de 'App Merkezi' adı altında hatta instagram hesabı "appmerkezi" olan arkadaş ile (Akın Gökçe) sıkıntısız hızlı bir alışverişim olmuştu.

JDM VTİ
22-10-2014, 22:26
70tl'ye bizim okana yaptırdım (okanturan) bi arkadaşım için ertesi gün elimdeydi.
ucuzunu arıyorsanız iş yapacağınız adam sağlam olmalı gerisi hikaye.

akucukdogan
22-10-2014, 22:33
Plaka konusunda @Melih-Ö tek geçerim. Kendim çevrem ve arkadaşlarımında hemen hemen hepsine öneriyorum. Sadece ben değil tüm çevrem memnunlar.

BuğraTuna34
22-10-2014, 22:51
ümraniye app plaka tek geçerim. Direk dükkanda basıp uygulamasını yapıyor. Tertemiz.

oğuz
22-10-2014, 22:53
ümraniye app plaka tek geçerim. Direk dükkanda basıp uygulamasını yapıyor. Tertemiz.

+1
Dükkan yer belli hemen hallediliyor.pleksi plakalık da var,esnaf olarak da iyiler..

Berkayy
22-10-2014, 23:04
Öncelikle Bu tür işlerde fiyattan kaçmamak gerekiyor. 3 kuruş fazla olsun temiz olsun. Bütün arkadaş çevreme melih özlem abimi yönlendiriyorum esnaflığıyla işçiliğiyle bizi her zaman memnun etmiştir :)

Engin G.
23-10-2014, 00:18
Bir iş yapıyorken kendinizi müşteri yerine koyup öyle iş yapmak gerekir. Şimdiye kadar yaptıgım plakalarda çok şükür sıkıntı cikmadi, sıkıntı çıkanları da fotoyla vs izah etmeye çalıştım, yanlis basım olabiliyor çünkü. Mesela ücrette degil size karsi gösterilen ilgi alakadir bence. Çektiğiniz stres ile kalmissiniz gecmis olsun :)

Valla bende melih abiye aksam mesaj attim 24 saat sonra geri dondu hatasiz plakama kavuştum hatta 20 lirasini 2 hafta sonra verdim 😃😃

AEM
23-10-2014, 04:31
Melih abi iyidir her konuda alışveriş olsun esnaflık olsun bende referans olurum gözüm kapalı ;)

Maxi
23-10-2014, 04:48
Ki söylüyorum,oldurda burdan alan olur.Telefonda Muhammed isimli genç arkadaşla değil de,diğer arkadaşla irtibata geçin.bi şekilde yanlışta olsa çözüyosunuz.Bi plaka için 10 gündür sinir stresiz.

bu kadar şeyden sonra birde tavsiyemi veriyorsun?
sen akıllanmıycan :)

Volkann
23-10-2014, 07:40
ucuz etin yahnisi misali , 30 tl fazla olsun temiz olsun.

SiMaO
23-10-2014, 08:28
Melih iyidir plakayı yazıyom 24 saat içinde plaka elimde :)
Geçmiş olsun sizede

douu
23-10-2014, 10:09
Adana ve çevresi için de ben yardımcı olabilirim hem app hem pleksi için.

Evo34
23-10-2014, 10:40
Geçmiş olsun.

Birkeresinde APP plaka için Göztepe civarında bir dükkana girdim.
İşi yapan arkadaşın en az 3-4 telefonu vardı ve hiç susmuyorlardı.
Ofis telefonu da ayrıca çalıyordu.
Kapıda bekleyen 2-3 müşteri vardı ve bunların üstüne arada Polis memurları gelip plaka bastırıyorlardı :)
Demek istediğim, aşırı talep sebebiyle böyle durumlar yaşanıyordur.

Tüm plakaları APP tarzına çevirsinler de bitsin bu işkence taraftarıyım :)

Shadow_Dancer
23-10-2014, 10:47
Hallederiz limited şti sanayi ticaret Eray Yümsel bu konuda süper.. 5 takim plaka yaptirdim , bi sıkıntım olmadi..

Eminim ki Sekolive Serkanimda da sorun olmaz..

AB01
23-10-2014, 11:13
Adana'da olmama rağmen plakalarımı Eray Yümsel'e yaptırmıştım. Kendisini tanımam ama buradan irtibatını bulup iş yaptırdım. Birkaç arkadaşıma da önerdim. Hiçbirimiz sorun yaşamadık. Kapımıza kadar sorunsuz, hızlı şekilde ulaştı. Tekrar bastıracak olsam düşünmem.

SLH
23-10-2014, 14:40
bu kadar şeyden sonra birde tavsiyemi veriyorsun?
sen akıllanmıycan :)

:) Tavsiye değil,olurda fiyattan dolayı yine yaptırmak isteyen olur en azından bi yararımız olsun ona göre hareket etsinler.

Eyüp
23-10-2014, 15:46
Eray Yümsel'den daha önce 8-10 kere plaka bastırdım , hiçbirinde ne bir sorun , nede bir problemle karşılaşmadım...Hatta 1 keresinde ödeme yapmadan plaka bile gelmişti..

1'kerede Melih-Ö'den plaka bastırdım aynı şekilde sorunsuz ve zamanında teslim oldu..Biraz uygun olsun diye riske girmeye değmez bence..

AdemAr
23-10-2014, 16:41
ne ucuz eti abicim 70 tl ucuzmu ? pahalı bile bence...

FATİH
23-10-2014, 17:21
serkan (SekoLive) işi rast gelsin 10'a yakın app-pleksi yollamıştır bana, hepsi de 10 numara. işçilik ve malzeme kalitesi hepsinde alman seviyesinde. :)

m. ali öz
23-10-2014, 18:57

Eline sağlık Melih 1 günde elime ulaştı, pleksi için de ayrı özen gösterdin teşekkür ederim.
Sıfır hata :)

http://hizliresim.com/R64GbZ

Ahmet Bby
23-10-2014, 18:59
APP yaptırırken önerilen kişilere yaptırmanızı tavsiye ederim. Zira her yerde plakacı türedi çiğköfteci gibi akım oldu :D

BaybuRtlu69
23-10-2014, 21:49
Melih Özlem arkadaşımızla, App ticaretimiz sorunsuz gerçekleşti.
Eline emeğine sağlık..

Kendisini tavsiye ederim, siparişi ver arkana yaslan o derece :)