PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AP Polo gti & GKL ibiza cupra

@Lp2
25-10-2014, 17:20
polo gti specleri

Dr.Ecu Yazılım

dv
dp
komple egsoz
bmc filtre
NGK buji
DSG software
R8 bobin
araçın hiç bir ekipmanı sökük değil
yakıt
orjinal jant

ibiza cupra specler

RSA yazılım

dv
komple miltek egsoz
NGK buji
methanol kit
filtre
yakıt
forge twincooler
DSG software
arka koltuklar sökük
oz hafif jant

http://www.youtube.com/watch?v=N44PI3i1Efg&list=UUQjv6EdEXVmdi4iMjQmp1zg

http://www.youtube.com/watch?v=NpLy259icB8&list=UUQjv6EdEXVmdi4iMjQmp1zg

http://www.youtube.com/watch?v=of_1tNFk2kc&list=UUQjv6EdEXVmdi4iMjQmp1zg

http://www.youtube.com/watch?v=XfCJ4UDq7ac&feature=youtu.be

denemeler 3. viteste yapıldı 2. viteste direk boşa çıkıyorum

190 lı km lerde aracım patırdadıgından dolayı bırakmak zorunda kaldım

1. bobinim arızalıymış ben hatta deneme bitiminde belirttim değiştireyim tekrar deneyelim gerek yok dediler.

tabiki yinede şu an deneyelim derlerse yakıtımı koyup hemen denerım sıkıntı yok

videoda görüldüğü gibi trafik çoktu hemde yol çok tozluydu

Masterpiece
25-10-2014, 17:24
Maşallah doktor konuşturmuş kesene bereket alptuğ abi seninde :)

Polo CAV mı ? jantlardan öyle duruyor

Tholl-ga
25-10-2014, 17:26
Yaw cth cav cum cuk ayni

Maaşallah iki aracada iki arkadasida tebrik ederim

SDR_07
25-10-2014, 17:26
Kanka maşşallahın var hızlı ap

otto985
25-10-2014, 17:27
Alptuğ abi ve Özgün abinin ellerine sağlık kesenize bereket abilerim.

Erdem Ünal
25-10-2014, 17:33
Masallah iki aracada... Beklenen sonuc:)

MertSerhanÖ.
25-10-2014, 17:39
Masallah masallah.E Olmasi gerektigi gibi:) Tebrikler Ecu ekibi (Y)

levent
25-10-2014, 17:42
Emeklere sağlık, Alp2 nin her arabası hem hızlı hem güzel yahu ayrıca maşallah ikisine de :)

ahmet_xy
25-10-2014, 17:42
Polo ise cav cth farketmez. Pololar affetmez. Masallah araclara..

Tholl-ga
25-10-2014, 17:49
http://i.imgur.com/QK3z6wx.jpg

Dr Ecu presents

ahmet_xy
25-10-2014, 17:49
Poloda cooler yok mu?

Sadık Özyer
25-10-2014, 17:51
fazla soze gerek yok

mami_makinen
25-10-2014, 17:53
Maşallah polo bariz hızlı emeğine geçenlerin eline sağlık

Gko
25-10-2014, 18:05
kaput açık fotosu vardı o efsane güzel olmuş o foto adama polo aldırır maşallah 2 aracada

ferruh
25-10-2014, 18:09
:) 10krktr

askanzengin
25-10-2014, 19:46
Maşallah her iki aracada polo nun hızlı olduğu belli dr.ecu nun ellerine alptuğ kardeşimin kesesine bereket.....

individual
25-10-2014, 19:55
Alptug 1.4tsi ile geri dönüş yapmış.

Maşallah nazar değmesin.

MKT
25-10-2014, 20:09
Masallah iki aracada fazla soze gerek yok bukadar farkli acidan bukadar video varken.Herkzamanki gibi Drecu farki ile.iyi seyirler :)

AykutB.
25-10-2014, 20:41
Maşallah maşallah çok güzel oldu efsane oldu. Elinize sağlık kesenize bereket Alptuğ abim Özgün abim tebrik ederim.

GKLCUPRA
26-10-2014, 03:24
öncelikle aptuğ ve özgünü güzel bir araç yaptıkları için tebrik ediyorum. fakat şöyle bir durum var videolarda da görüldüğü üzere 3. vites te sıkılıp 5. vites bitmeden gazı bırakmak rolling midir ? 200 küsürlü süratlere çıkmadan rolling olurmu eğer olmaz diyosanız ki bence olmaz . eğer 230 240 gibi süratlere çıkılsaydı sizin arabanızın sürekli missfire olduğunuda düşünürsek sizce bu araç en hızlı mı ? stabil olmayan dakka başı kenara çekip arıza silinen bi araba ne kadar iyi ve verimli olabilir ki ayrıca neden missfire olduğunu da düşünürsek ben bunu sadece yüksek basınca yada buji bobin bozukluğuna bağlamam bende aynı buji ve bobini kullanıyorum ve birçok kullananı tanıyorum daha henüz missfire olanı duymadım 1.4 tsi da.benim zoruma giden olay eğer ortada gizli bişey varsa ve söylenmiyosa ve karşı tarafın emeği göz ardı ediliyosa sadece ben değil kimse bunu hoş karşılamaz. siz kutlamanıza devam edin ben herşeyin farkındayım içiniz rahat olsun insaları da çocuk yerine koymayın saygılar...

cnraknc
26-10-2014, 08:26
öncelikle aptuğ ve özgünü güzel bir araç yaptıkları için tebrik ediyorum. fakat şöyle bir durum var videolarda da görüldüğü üzere 3. vites te sıkılıp 5. vites bitmeden gazı bırakmak rolling midir ? 200 küsürlü süratlere çıkmadan rolling olurmu eğer olmaz diyosanız ki bence olmaz . eğer 230 240 gibi süratlere çıkılsaydı sizin arabanızın sürekli missfire olduğunuda düşünürsek sizce bu araç en hızlı mı ? stabil olmayan dakka başı kenara çekip arıza silinen bi araba ne kadar iyi ve verimli olabilir ki ayrıca neden missfire olduğunu da düşünürsek ben bunu sadece yüksek basınca yada buji bobin bozukluğuna bağlamam bende aynı buji ve bobini kullanıyorum ve birçok kullananı tanıyorum daha henüz missfire olanı duymadım 1.4 tsi da.benim zoruma giden olay eğer ortada gizli bişey varsa ve söylenmiyosa ve karşı tarafın emeği göz ardı ediliyosa sadece ben değil kimse bunu hoş karşılamaz. siz kutlamanıza devam edin ben herşeyin farkındayım içiniz rahat olsun insaları da çocuk yerine koymayın saygılar...

buna artı olarak 10 saniye videolar koymak yeni adet oldu galiba kesip 5 sn falan koyalım gtr falan geçeriz videolara göre daha hoş olur.

@Lp2
26-10-2014, 08:37
Aynen 180 de olan sendin 200 de olan ben denemelerde onuda gectim gecen haftada deneme yaptik sen her denemede sag seritte durup arabayi acip kapattin demekki bole seyler olabiliyor orda arabadan indin ve ne dedin araba benden hizliymis dedin 230 240 lara kadar denense fark dahada acilicak bunu ztn video yu izleyen herkes anlamistir rasit de soyledi ztn araba daha hizli diye

Birisi cikmis demis 5 10 saniyelik video lar diye ben deneme aksam olsun dedim gunduz olsun diye rasit ve atay dedi yolu ben secmedim rasit ve atay istedi o yolda denendi

Oz`
26-10-2014, 08:44
La olm salak salak konusup. Neyi saklayacaz bobibleri 2.el aldi herif deistireelim buyrun gelin dedim kendim dedim sen ne dedin ? Insanlara *** atmadan ilk adam gibi konusmayogrenin 2.2 basiyoruz missfire yapmadigini idda eden varsa buyursun cok biliyorsinuz ya ozaman neden orda beklemedin yada yukari gelmedin isim var cisim var abi haftaya deneriz onu bunu yapariz deyip kaciosun gecen haftada aynisini yapmisssin. Sen orda 190 da birakiyor dedin demi? 2 boy onunde gidiyor aranizda 10 km fark yokmudur haaa odddan varsa hemen gel buyur yeniden deneyelim hanginiz 2.2 basiyor. Bastinmi basabildnmi hic? Hanginiz biliyor 2.2 basinca arnizdaki farklari. Missfire yapan cok kisi var kullandigin yakitla alakali bu. Antalyada sbr de. Dbs de fvm de ethanolu fazla kacirdigiz aman yakitttan patirdiyor hemen arayip sorabilirsin skinti yok insanlara *** atmadan once. Bikere konusmayi ogrenin. 5 saniyelikmi video. Yaw arkadasim biz burdayiz deneyelim neyin hirsini yapiosunuz el elden ustundur senide gecocekler benide gecieekler. Bunu kabullenebilirsin dimi 220 de gecicegini isda ediyorsan deneyin aksam ki alptu dediki normla gidelrende patirdiyor dedi bobini deistirdik duzeldi 1 tanesi beru 117 dierleri 115mis artik oda 115 bende hic denemelerden sonra ariza yandi diiip kenara ceken gormedim acik konusayim yaptiginiz ayip *** atmak. Ama skinti yok baska bisiy yapamadan laf ebeligiyle oomusmayi tercoh etmisssiniz kendi agzindan yaz bence onun bunun kendini kandirmasina sende piyon olma!

Oz`
26-10-2014, 08:47
buna artı olarak 10 saniye videolar koymak yeni adet oldu galiba kesip 5 sn falan koyalım gtr falan geçeriz videolara göre daha hoş olur.
Olur kardes getirim gtr bak bakalim gecebiliyormusunuz hi ? Ne dersin ? 5 degil sen 2 daniyelik video yap:)

Sh4rk
26-10-2014, 09:33
Masallah kanka Ap net hizli .

Volkann
26-10-2014, 09:40
maşallah poloya

Semii
26-10-2014, 09:50

Videonun uzununda ne varmis ? Ne demek istiyosun sen ? Aslinda cupra gectide burda insanlarini yaniltiyolar ? Bunumu demek istiyosun
Bak bence bos konusmayin insanlari daha cok germeyin ? Tebrik etmeyi ogrenin artik.gerci yavas yavas ogreticez de bizi cok ugrastirmayin

ferruh
26-10-2014, 10:07
200 de birakilirmi denmiş merak ettim 200 den sonra 2 boy farkı nasıl kapatmayı dusunuosunuz ?

BMK TypeR
26-10-2014, 10:41
Maşallah Alptuğ,yapanların eline sağlık, net geçmiş.

cnraknc
26-10-2014, 10:41
neyse burdaki fanatizme daha fazla yazıyla cevap vermeye gerek yok, icraat la görülür herşey en güzeli bu, herkes işine gücüne baksın, kolay gelsin.

AykutB.
26-10-2014, 10:48
neyse burdaki fanatizme daha fazla yazıyla cevap vermeye gerek yok, icraat la görülür herşey en güzeli bu, herkes işine gücüne baksın, kolay gelsin.
Videoları izledin mi icraat gayet ortada.

zübeyir
26-10-2014, 11:06
La olm salak salak konusup. Neyi saklayacaz bobibleri 2.el aldi herif deistireelim buyrun gelin dedim kendim dedim sen ne dedin ? Insanlara *** atmadan ilk adam gibi konusmayogrenin 2.2 basiyoruz missfire yapmadigini idda eden varsa buyursun cok biliyorsinuz ya ozaman neden orda beklemedin yada yukari gelmedin isim var cisim var abi haftaya deneriz onu bunu yapariz deyip kaciosun gecen haftada aynisini yapmisssin. Sen orda 190 da birakiyor dedin demi? 2 boy onunde gidiyor aranizda 10 km fark yokmudur haaa odddan varsa hemen gel buyur yeniden deneyelim hanginiz 2.2 basiyor. Bastinmi basabildnmi hic? Hanginiz biliyor 2.2 basinca arnizdaki farklari. Missfire yapan cok kisi var kullandigin yakitla alakali bu. Antalyada sbr de. Dbs de fvm de ethanolu fazla kacirdigiz aman yakitttan patirdiyor hemen arayip sorabilirsin skinti yok insanlara *** atmadan once. Bikere konusmayi ogrenin. 5 saniyelikmi video. Yaw arkadasim biz burdayiz deneyelim neyin hirsini yapiosunuz el elden ustundur senide gecocekler benide gecieekler. Bunu kabullenebilirsin dimi 220 de gecicegini isda ediyorsan deneyin aksam ki alptu dediki normla gidelrende patirdiyor dedi bobini deistirdik duzeldi 1 tanesi beru 117 dierleri 115mis artik oda 115 bende hic denemelerden sonra ariza yandi diiip kenara ceken gormedim acik konusayim yaptiginiz ayip *** atmak. Ama skinti yok baska bisiy yapamadan laf ebeligiyle oomusmayi tercoh etmisssiniz kendi agzindan yaz bence onun bunun kendini kandirmasina sende piyon olma!

Yorulmadınmı Bukadar açıklama yapmaya yaa :D ....

MAşallah Çikonun arabasına :D

GKLCUPRA
26-10-2014, 12:21
tamam ben gene aynı şekil gelicem aynı setup ta bu sefer 60-240 2 ye 2 basılsın ozaman ben her türlü gelirim madem buji bobin de değişicek

@Lp2
26-10-2014, 12:41
Bende senin gibi aracimi sokuyorum bu sefer intercooler ve hafif jant takiyorum 240 a kadar kac boy olucak senden cok ben merak ediyorum ben sana adam gibi davrandim arabami dahi sokmedim icine motoruna bakin dedim heryerini actim sen hala suphe ediyorsun o gun denemede buji yi bobini degistirelim dedigimizde yok abi ztn benden hizli diyen sendin 10 kisi vardi hepsinin yuzune dedin hatta rasit in grub a attigi msi da

Alptug ataydan 80 180 denemesinde hizlidir atayda bunu kabul ediyor ztn diye msj i vardir

Grub a rasit girip deneyelim hemen dedi saat 3 dedi gittik denedik gectim bitti tebrik ettin farkli konusmaya gerek yok

Semii
26-10-2014, 12:55
Rasit abi ve arac sahibi alptunun aracinin cupradan hizli oldugunu zaten dile getirdi.
peki bu sagda solda sacma sapan seyler yazanlar neye istinaden yaziyor ?konuda videolar var yalan dolan bisi goruyomusunuz ? Arac ici arac disi sizin cektiginiz bizim cektigimiz. Bu yarisin uzerine daha fazla konusmayin bence cidden komik oluyor.

Ayrica burda alptunun aracindan toplu igne sokuk degildi ancak cupra ici sokuk ve hafif jant vs.
simdi sartlari esitleyelim ak got kara got ciksin meydana :) ama illegal yarisiyorlar die sikayet etmezsiniz dimi ?

eser
26-10-2014, 13:05
Burdan koyuyoruz,izmirde geciliyoruz bende buna tutuluyorum :)

gurcell
26-10-2014, 13:25
Sikayet bu isin fitratinda var...

Kekuti*
26-10-2014, 13:34
Deneyenlere maşallah,
Hatalar arızalar düzeltilir tekrar denenir.. Bence büyütmeyin bu kadar..

Video 5 saniye olsada 10 saniye olsada farkedeceğini sanmıyorum, zaten yol dolu.. Kim daha hızlı duruyor onu mu göreceğiz :)

Kazasız belasız..

Mehmetmert
26-10-2014, 16:50
Gkl nickli arkadasin 60 240 deneyelim diye bir mesaj vardi ama silinmis herhalde simdi göremiyorum mesaji.Bence en sagliklisi ve en iyisi en kisa zamanda iki tarafinda bulusup uzun uzun basmasi olcaktir.Yeri geliyor 1.6 dizel araclarimizda bile denemelerde 190da birakmiyoruz.Bir taraf zaten aradaki farkin kapanmayacagini soyluyor, bir tarafta uzunda gecicegini.60-240 denenirse hersey cozulmus olur bence :)

Oz`
26-10-2014, 19:05
Gkl nickli arkadasin 60 240 deneyelim diye bir mesaj vardi ama silinmis herhalde simdi göremiyorum mesaji.Bence en sagliklisi ve en iyisi en kisa zamanda iki tarafinda bulusup uzun uzun basmasi olcaktir.Yeri geliyor 1.6 dizel araclarimizda bile denemelerde 190da birakmiyoruz.Bir taraf zaten aradaki farkin kapanmayacagini soyluyor, bir tarafta uzunda gecicegini.60-240 denenirse hersey cozulmus olur bence :)

şimdi silmemin nedeni sudur atayla kendim bizzat konuştum müsait olduğumuz bir gün deneriz dendi bende buna nnazıren sildim
:)Yeni kurban sensın anlaşıldığı üzere sabahtan beri telefondan yazıyordum düzgün bişiy yazamadım sanada yazayım sende güzel güzel dinle kavgalık bişiy yazmıyorum düzgünce açıklıyorum
öncelikle Mekanik spordur orjinal turbo ile cılkını çıkarmış durumda olduğumuzdan dolayı hersey olabilir ikincisi araba patırddadığını söyleyip beklerseniz bui yada bobine bakıp değiştirelim dediğimizde verilen cevap ozaman sonra deneriz suan gerek yok suan benden hızlı 180 de ben çekiyorum dedi kendisi ayrıcaa gidip gelsek ztenbu deneme 250 260 farkmaz nasıl olursa olur nereye kadar giderse gider milletin kafasında 3-5 salak seyler var
bilmeyen anlamayan insanların bazı seylere körü körüne katılması var WG yok nasıl olurda siz 2.2 basarsınız ben basıyorum yazılımcınıza sorun derim inanmayan olursa gelsin binsin görsün bazısı diyorki nasıl orjinal coolerla
evet cooler orjinal peki coolerda su püskürtme varsa neolucak buzlu su basıyorsak neolcak ? ya bugün pistteydik 20 italia vardı hiçbiri birbirnin iaynı değil bu argedir programlamada argedir kimseyi enterese etmeyecek seylerdir tercihler yapılmış işler bitmiş ben inanmıyorum sana deniyor imalı yazılıyor atayın araba için çok söylentiler var turbo var o var kimse bişi dedimiki açalım bakalım onu bunu yapalım die kim naparsa yapar er meydanı alptu ya kızıyorum nedeni su sökmicem diyor neden sökmüyorsun istemiyorum geçilirse ben takılıydım diyemez imkasız bu çirkefliktir sökülüsün sen denemem der yadasöküp gider , biri tolien koyar biri etonol koyar 1 ide farklı yakıt kullanır bu bir sawastır kimse bişiy diemez ayrıca en güzel örnek F1 neden var salakmı insanlar nedne hepsi aynı motorla yarışmıyor ? neden bazı seylerde mercedes üstünden bazılarında ferrari üstün ? sikeyetmi etmeliyiz? yazarken lütfen düşünüpte yazın
siz neden bukadar hazımsızsınız anlayamadım bazısı yok yalan video der 60 la giderken yanlarından geçerkenki videoyu koyar 1 i bunu 1 i onu der komik cümleler beyler Deneriz hepberaber herkes görür isteyen gelir isteyen gelmez sıkıntı varmı ? olan yazabilir bekliyorum suanda :)

Oz`
26-10-2014, 19:07
Atay in mesaji ve teklifi neden silindi biri aciklasin...(bunuda silmeyin)

hayırmı ? silip silmemeyi sanamı sorucam ? ortalığı velveleyevermennin manası varmı ? varsa bizde verelim velveleye

ayrıca mesajını sildlim canım çekti ama CVP ta yazarım sıkıntı yok benim kimseden çekincem yok kimseyede yaptığım bişiyin hesabıını vermemezlik yapmadım allaha sükür

tamam ben gene aynı şekil gelicem aynı setup ta bu sefer 60-240 2 ye 2 basılsın ozaman ben her türlü gelirim madem buji bobin de değişicek

bu yazıya itafen Atay la konuştum ama çok konuşanlara yazıyorum ataya değil 1.4 araba arabanız sokuk herif takılı üstüne 1 de ağırlık koyuyorsunuz o ağırlık hesabını kitabını 2000 lerden beri yapıyoruz biz bazı seyleri bize yediremezsssiniz alptu cvpını verdi bende sökerim hazırlarım jantımı otumu bokumu takarım ozaman 2.kişiyi alırmı yanıma dedi daha güzel bir açıklama varmı ?

yusuf yılmaz
26-10-2014, 19:31
Burasi senin ciftligin tabi biz simdi ne desek bos reel bir sey yazariz isine gelmez silersin onun icin ugrasmaya mahal yok

Göki,ZD
26-10-2014, 19:35
Gaza basıldıgı gibi alp2 öne cıkıyor, arızaya rağmen polonun hızlı olduğu aşikar.. Allah kaza bela vermesin..

@Lp2
26-10-2014, 19:36
Hala neyi kabullenmiyor lan insanlar bak yine agir konusucam videolar ortada gectimmi gectim bittiiii siz inkar ettiniz saat 3 dediniz geldim gectimmm bittiiii benmi istedim trafik olan yolda yoku kim secti sizz ben naptim geldim gectim hala kari gibi bana dansozluk yapmayin yok 300 de ne olurdu vs vs ulan kopup gidiyorum 2.2 basiyorum varsa benim kadsr basinc basan ciksin soylesin hersey parca takmakla olmuyor bnm 8.ci tsi im polo cupra skoda ne varsa kullandim mapper degistirin beylerrrrr varmi benden hizlisi suan yok hala 3. Sahislar ne yaziyor

@Lp2
26-10-2014, 19:38
Atay la bugun konustuk musait bi gunde deneriz dedik hala kim neden uzatiyor yancilar dusunmeden mapper iyla konusmadan yazmasin bosa tartisma cikarmasin

Oz`
26-10-2014, 19:39
Burasi senin ciftligin tabi biz simdi ne desek bos reel bir sey yazariz isine gelmez silersin onun icin ugrasmaya mahal yok
bunun çiftlikle alakası yok dün telefonda konuşurken anladım deyip burdada öyle yazmanı isyiotum dün nasıl anlaştıysak biz telefonda burdada o sekilde davranırsan sewinieim SİLDİğim mesjında CVp ini senin yazdığın mesajla alıntılı olarak cvpladım hiç bahane bulmanın manasıyok

çiftlikle alakası yok bu konun :) istediğini yazabilirsin ama cvpını alicaksın b çünkü bilgisayar basındayım kizmak yok

ben sana soda ismarlim abi http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR-qEKEc3TbkPf7-nj2aAep8zMsrQglc_5fSIWaSa0azW62NthCIg

Oz`
26-10-2014, 20:06
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRZVl60uOEZAEXpvZCdCWcTmtG1c5blU K6Q2-p40jJFeUPrH_7qIQ

Mehmetmert
26-10-2014, 20:49
-Merhaba abi mesajın uzun olduğu için sildim öncelikle onu söyleyim.
-Benim iki firma ilede bir bağlantım yok,aracımda megachips yazılım var zaten neyse mesaj silme sebebini ben bilmiyordum en azından aranızda konuştuğunuzu bilmiyordum/bilememde zaten.
-Yeni kurban ben oluyum sorun değil :) Zaten ben ortamın gerilmemesinden yanayım sende çok güzelce açıklamanı yapmışın bende okudum güzelce :)
-Ben mesajımda özetle şunu söylemek istedim: "Şimdi Dr.Ecu'lu Poloda Kesme/patırdama/misfire sorunu ile durum bu videoda izlediğimiz gibi.Diğer taraftanda RSA cephesi uzunda geçiceğini söylüyor. Dr. Ecu Grubu olarak hafifletirsiniz,kesmeyi düzeltirsiniz...vs RSA Grubuda artık aracına ne yapıcaksa yaparlar(anladığım sadece uzunda denemek istiyorlar)60-240 denerseniz herşey çözülür diye tahmin ediyorum :) Ha zaten aranızda konuşup anlaştıysanız onu bilmiyorum "

MertSerhanÖ.
26-10-2014, 21:24
Yav adam 2.2 basinc basiyorum diyo hala erken birakiliyo uzunda nolucak deniyo.Ben soyliyimmi uzunda ne olucak.Polo araya Tir sokucak.Lojistik tiri Dr.Ecu Nakliyat.Kimsenin GKL ye tu kaka dedigi yok.ne kadar guzel yurudugunu herkes biliyo ki alptugda soylemis.Ama demek ki daha hizlisi varmis bu kadar basit.En kisa zamanda 60-240 denensin.Kacan yokki zaten.

Oz`
26-10-2014, 22:05
-Merhaba abi mesajın uzun olduğu için sildim öncelikle onu söyleyim.
-Benim iki firma ilede bir bağlantım yok,aracımda megachips yazılım var zaten neyse mesaj silme sebebini ben bilmiyordum en azından aranızda konuştuğunuzu bilmiyordum/bilememde zaten.
-Yeni kurban ben oluyum sorun değil :) Zaten ben ortamın gerilmemesinden yanayım sende çok güzelce açıklamanı yapmışın bende okudum güzelce :)
-Ben mesajımda özetle şunu söylemek istedim: "Şimdi Dr.Ecu'lu Poloda Kesme/patırdama/misfire sorunu ile durum bu videoda izlediğimiz gibi.Diğer taraftanda RSA cephesi uzunda geçiceğini söylüyor. Dr. Ecu Grubu olarak hafifletirsiniz,kesmeyi düzeltirsiniz...vs RSA Grubuda artık aracına ne yapıcaksa yaparlar(anladığım sadece uzunda denemek istiyorlar)60-240 denerseniz herşey çözülür diye tahmin ediyorum :) Ha zaten aranızda konuşup anlaştıysanız onu bilmiyorum "

bobininin birinin kodu değişikti deiştirdik bitti kimse bişiy demiyor motor sporu ama malesef yapıcak bişi yok skinti yok ozaman kurban olayı için senden özür dilerim :D

ibizacupra34
11-08-2015, 20:38
konuyu hortlatmak gibi olucak ama noldu denendi mi acaba daha sonra tekrardan?

arnawood omer
11-08-2015, 21:55
Aynen konuyu hortlatmak gibi oldu.

kelalper
12-08-2015, 09:58
o zaman ki fark alptuğ a yetmedi şimdi daha hızlısını hazırlıo.

asmisinsan
12-08-2015, 14:14
altuğ u kızdırmayın birazda zayıflasa daha hızlı olur;)

jeffy
13-08-2015, 12:14
güzel bir hortlatma olmuş :)

Semii
13-08-2015, 12:22
Alptu yakında geri dönüyor onun habercisi sanırım :)