PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Auto King Hakkında ?

SerkanKurt
23-09-2008, 21:48
Auto King hakkında bilgi almak istiyorum bilen varsa;

Şimdi bu autokinge aracımızı götürsek sigortadan bunları karşılayabiliyormuyuz?

Aracta uzun yoldan dolayı kaputta bi kaç taş göçüğü var birde kapısında hafif göçme var bunları autokingte orjinalliğini fazla bozmadan halletmek istiyorum tavsiye edermisiniz son olarak ?

Fazla soru oldu biraz :)

Low-Rider
23-09-2008, 21:53
Sitesinde çalıştığı sigorta firmaları yazıyor

http://www.autoking.org/sigorta_mobil.htm

death34404
23-09-2008, 22:23
şimdi bende de koçalianz var bende götürsem tutanak falan istemeden yapıyorlar mı yani anlayamadım bunu?

Low-Rider
23-09-2008, 22:43
Tutanak olayını bilmiyorum ama arkadaşım 6ay önce ufak bir kaza yapmıştı far ve çamurluk değişmesi gerekiyordu,geçenlerde servise götürdü kasko firmasına bir dilekçe yazmış araç tamire alındı.

SerkanKurt
23-09-2008, 23:01
şimdi bişey daha sorucam ozaman :)

bizim bir aracın sigortasında bize 2 adet kitapçık vermişler o kitapçıkta işte autokingten yılda 4 defa küçük kaporta işlemleri falan ücretsiz yaptırma hakkımız var falan yazıyor. Şimdi bunu yaptığımız zaman yani hakkımızı kullandığımız zaman sigorta bozuluyormu acaba? yoksa yine aynı şekil kazasızlık indiriminden faydalanabiliyormuyuz?

Dragger
23-09-2008, 23:13
Kaskoyu devreye sokmuyorsan, autoking ücretsiz hallediyorsa bozulmaz kaskon...

Autoking isinde iyi diye biliyorum, özellikle tampon tamiri vs ufak tefek seyler icin servisler de oraya gönderiyorlar.

SerkanKurt
23-09-2008, 23:34
Kaskoyu devreye sokmuyorsan, autoking ücretsiz hallediyorsa bozulmaz kaskon...

Autoking isinde iyi diye biliyorum, özellikle tampon tamiri vs ufak tefek seyler icin servisler de oraya gönderiyorlar.

kaskoyu devreye sokmayıp ücretsiz nasıl hallolucak onu anlamadım :confused:

Serkan.S
24-09-2008, 00:06
Evet güzel bir konu olmuş.Ufak tefek işlerde iyiler mi ? Götürüp yaptıran memnun olan olmıyan var mı ? Küçük çizikler için ne kadar sürede ne kadar iyi sonuçlar alıyorlar ?

boosted_pug
24-09-2008, 00:22
auto king de afaki sölüyorum yıld 3 kere 30 cm çapında göçük yok işte 2 kere tampon tamiri ışte koltuk sigara yanığı yama felan yaptırabilirsiniz bunların sonunda herhangi bi şekilde sizden para talep etmezler ve sigortanızın hasarsızlık indirimi devam eder ayriyetten yılda birtanede cam hakkınız war ondada yine hasarsızlık bozulmamaktadır autoking randevu usulü çalışıyo arayıp randevu alıyosunuz ona göre bırakıyosunuz onlarda şugün gelin alın diyolar

Vtec
24-09-2008, 00:32
auto king de afaki sölüyorum yıld 3 kere 30 cm çapında göçük yok işte 2 kere tampon tamiri ışte koltuk sigara yanığı yama felan yaptırabilirsiniz bunların sonunda herhangi bi şekilde sizden para talep etmezler ve sigortanızın hasarsızlık indirimi devam eder ayriyetten yılda birtanede cam hakkınız war ondada yine hasarsızlık bozulmamaktadır autoking randevu usulü çalışıyo arayıp randevu alıyosunuz ona göre bırakıyosunuz onlarda şugün gelin alın diyolar

Evet aynen öyle..
Pek memnun değilim Autokingdem özellikle boya konusunda..1 kaç defa tampon boyattırmıştk ama hiç iyi olmadı..

OnurS
24-09-2008, 01:07
Bendede bikaç kapı eziği war onuda boyasız halledebilirlermi acaba bi gidip gösteriyim

deniz
24-09-2008, 07:13
arkadaslar gıdıp konusun en guzelı masakta arkadasım var gıttıgınızde sızın derdınızı dınleyen arkadas : ) okan ısımı yardımcı olur..
bazı anlasmalı kaskolarda arabanın dısında bellı cm e kadar olan gocuklerı cızıklerı kaskodan senın hasarsızlıgını bozmdan halledıyorlar .yıne aynı sekıl dosemende yırtık sıgara yanıgınıda yapıyolar mını onarımdan hakkınız var ama dedgım gıbı anlasmalı kaskolardan olman lazım..

deniz
24-09-2008, 07:16
Bendede bikaç kapı eziği war onuda boyasız halledebilirlermi acaba bi gidip gösteriyim

ezıge gore buyuklugune gore degısıyor bız 3-4 araba yaptırdık bellı bıle olmadı gercekten en guzelı gıdıp gostermek burdan ne desek yalan olur : )

McS_R53
24-09-2008, 08:35
fakat verdikleri süre çok uzun :)

deniz
24-09-2008, 17:56
aynen 2 hafta evvel gıttık onumuzdekı ayın 6 sına verdıler : )

fosgate
24-09-2008, 20:52
aracınıza kasko yaptırırken " mini onarım " paketinide dahil ettirirseniz kasko delinmeden ucretsiz olarak yılda belirli bir kotada aractaki cizik göcuk vs. işlemleri yapıyorlar
otonuzun plastik cerrahı güzel sloganları var :)

gökan
25-09-2008, 14:25
Aracım koç alıanzdı saxo marka auto kıngte kucuk hasraları yaptıryodum ama 3kez hakkın var mınıonarım 3o cm boya kalkıgı yada çizikler yapılıyordu

Hyjal
20-10-2008, 17:55
gerçektende işinin ehli bir yer sanırım merterde bulunuyorlar...

rcp
12-11-2008, 18:08
ben de ufak bi cizik için gittim.anadolu sigorta kaskom.bana 10 gün sonraya gün verdiler.3 noktayı ücretsiz yapıolarmış yıl içersinde.bakalım nasıl olcak.

kelebek
07-11-2009, 20:33
aynen bende hiç memnun kalmadım işi bilmiyolar kesınlıkle dogru .

dragstar
07-11-2009, 20:47
bende mini onarım paketinden faydalanmıştım

ufak göçük tamiri ve lokal boya yapıldı anlaşılmıyordu bile

gambit49
10-11-2009, 22:05
mini onarimda yapılıo ama onlar biraz camura yatmayi seviyo yok su girmez yok bu girmez die bastirin giderseniz

R.I.P
10-11-2009, 22:17
arkadaşım geçen aracını bırakmış mini onarımdan ufak tefek çizikler vs için.bugün aramışlar arka tampondaki hasarı yapamadık dahada büyüdü bu yüzden size yeni tampon aldık takıldı boyanıcak ekstra ücret talep edilmeden bu yüzden bugün aracı teslim edemiyoruz vs demişler.şaşırdım yarına alır eğer gerçekten böyleyse sıkmadılarsa gözüm kapalı bırakırım oraya

meLaNchoLic
05-12-2009, 20:03
ben 1 kez kaskodan yapılması için bıraktım aracımı saolsunlar yagmurda camı acık sekilde aracı dısarda bırakmışlar su bastı aracı.. bida götürmem..

Murat
05-12-2009, 21:39
kingile kasko kapsamında ufak bir işim oldu.sol kapıda, otoparkta oluşan mnik bir kapı çarpma izi vardı.götrüm bakalım yapabileceklermi dye.ilk başta kalması lazım aracın yoğunuz dediler ama üsteleyince haleetirdim.10 dk falan sürdü. camın aradan bir demir sokarak haleettiler.beklediğimden başarılı bir işlem oldu.%98 kayboldu ezik.

oğuzk
05-12-2009, 22:56
Önceden gidip tespit yaptırıyorsunuz form dolduruyorlar 1-2 hafta sonrasına randevu alıp götürüyorsunuz aracınızı.
Ciziğe göre muamele yapıyorlar.
2 ay önce götürdük bagaj kapağını rütuşlamışlar, kabarmış bir daha bıraktık daha iyiydi.
Ben götürdüğümüz yerden memnun kalmadım açıkçası.