PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : E36 318is - Schwarz II Amerikan Version

ozkanfaruk
04-11-2014, 02:11
Eksiklerini giderdiğimiz aracımızın çekimlerini yaptım ve burada paylaşmak istedim.Çekimler ve araç bana aittir iyi seyirler :)

http://i59.tinypic.com/ivixbb.jpg

http://i59.tinypic.com/25sq0kg.jpg

http://i62.tinypic.com/nf48wy.jpg

http://i61.tinypic.com/qxs2ld.jpg

http://i60.tinypic.com/vpk9wg.jpg

levent
04-11-2014, 02:22
Valla bence paçalıklar haricinde çok iyi duruyor. :)

DOA
04-11-2014, 02:39
jant secimini cok begendim, keyifli surusler

tuzemen
04-11-2014, 07:09
maşallah çok güzel :) paçalıkları bende beğenmedim pek yalnız.

Erdem K.
04-11-2014, 07:19
bence gayet şık, maşallah ...

peace
04-11-2014, 07:28
gayet güzel dokunuşlar var eline sağlık spoiler ve paçalık çok hoş ama arka tampon m dif. olmasaymış non m tamponla daha uyumlu olurdu bence. style13 lerin üzerine basılması yandan çok iyi arkadan çok zayıf görüntü vermiş.

maşallah :)

levent
04-11-2014, 07:50
style32 tam hakkı olur bi de :)

Anıl E.
04-11-2014, 07:56
Fotoğrafların çekildiği yer iyi düşünülmüş çekimler de kaliteli arabada öyle .

Kocaman maşallah .

mur_84
04-11-2014, 08:04
Maşallah aracınızı Tantavi'de görüyorum sürekli aynı mahallede oturuyoruz herhalde..

fexzi
04-11-2014, 08:33
Aracın amerikan olan yanı neresi ?
Gözlemlediklerim.. USA park lambaları mevcut değil universal yapılmış gibi, bagaj plakalığı kare değil ? İç aksama ait donanım fotoğrafları yok ayırt etmek için ? Bilgilendirirsen sevinirim.

e.adakale
04-11-2014, 08:36
maşallah araba değil mermi aracın tarzı 10 mekan fotolar 11 kazasız belasız.

noelbaba
04-11-2014, 08:49
Cok temiz masallah yeni kasalara tas cikaracak cinsten. Benim merak ettigim boyadaki bu canliligi nasil yakaliyorsunuz ne yapmak lazim. Ic mekan resimlerini bende merak ettim . Kazasiz belasiz kullanin masallah

Emre Ekrem
04-11-2014, 08:53
Paçalıklar bir farklı geldi gözüme, maşallah, kazasız belasız.

bugrahangul
04-11-2014, 09:14
Paçalıklar çıktığında süper olacak. :) Maşallah

individual
04-11-2014, 09:14
maşallah nazar değmesin.

canozgur106
04-11-2014, 09:42
MaşAllah çok farklı duruyor kazasız belasız olsun..

uniquel
04-11-2014, 09:58
özkan maşallah, güzel bir aracın vardı, güzel devam ediyorsun.
benim tavsiyem spoiler ve difozur sökmenden yana. cunku diger yaptıgın uygulamalar ile örtüşmeyen şeyler onlar. heleki difüzoru katiyen sökmelisin. yine de zevk meselesi.

Gözlemlediklerim.. USA park lambaları mevcut değil universal yapılmış gibi, bagaj plakalığı kare değil ? İç aksama ait donanım fotoğrafları yok ayırt etmek için ? Bilgilendirirsen sevinirim.

arac, gümrük girişli amerikan versiyon.
kare plakalık var aracta, tampon bandlarındaki amerikan parklar özkan almadan önce iptal edilmişti. yine bunlara ek olarak camurluk sinyalleri yok. ayrıca farlar da amerikan versiyon. plastik camlı, 3 nokta benekli.
iç donanımda ise amerikan versiyonda standart olan koltuk ısıtma ve el gazı mevcut.

focus musty35
04-11-2014, 11:15
pacalık iptalıyle +5 hp alır daha hızlı daha ıyı gozukur kanımca :)

srkn.ylc
04-11-2014, 12:34
Zevk meselesi tabi bencede paçalıklar haricinde araç nokta Maşallah Allah kaza bela vermesin.
+1 bende tantavi tarafında gördüm Libadiye ye geçerken :D

Etu55
04-11-2014, 13:34
basmakalıp araçlar görmekten sıkılıyor artık insan, araca ufak dokunuşlarla kendine has bi tarz yapmışsın gerçekten hoş olmuş, maşallah.

dj_batukaan
04-11-2014, 13:48
çekimlerde araçta çok güzel olmuş, paçalıklar benimde hoşuma gitti iyi günlerde kullanın

weST.27
04-11-2014, 13:54
Çekimlerde araçta çok güzel farklı 3 serisi görmek istiordum hep aynı hep aynı olmuyor , bu iyi geldi :)

Skyhawk34
04-11-2014, 13:59
Maşallah çok keyifli, olmuş :)

SerhatA.
04-11-2014, 14:20
Paçalıklar ayrı hava katmış araca ben çok beğendim maşallah..

ozkanfaruk
04-11-2014, 14:29
Valla bence paçalıklar haricinde çok iyi duruyor. :)

Teşekkürler :)

jant secimini cok begendim, keyifli surusler

Teşekkürler orjinal candır :)

maşallah çok güzel :) paçalıkları bende beğenmedim pek yalnız.

bence gayet şık, maşallah ...

gayet güzel dokunuşlar var eline sağlık spoiler ve paçalık çok hoş ama arka tampon m dif. olmasaymış non m tamponla daha uyumlu olurdu bence. style13 lerin üzerine basılması yandan çok iyi arkadan çok zayıf görüntü vermiş.

maşallah :)

Teşekkürler güzel yorumun için :)

Fotoğrafların çekildiği yer iyi düşünülmüş çekimler de kaliteli arabada öyle .

Kocaman maşallah .

Çok teşekkürler güzel yorumun için :)

Maşallah aracınızı Tantavi'de görüyorum sürekli aynı mahallede oturuyoruz herhalde..

Aynen abi, Murat sanırım adınız, bir ara Ersin abinin dükkanında öyle bir konuşmuşluğumuz var baya önce :)

http://i62.tinypic.com/2a7h5yg.jpg

Yunus gerekli açıklamayı yapmış ama bunu okursan daha da içinin rahatlayacağını düşünüyorum :) Ayrıca satılık ilanı olmadığı halde bu derece sorgulayıcı yaklaşman çok saçma ;)

maşallah araba değil mermi aracın tarzı 10 mekan fotolar 11 kazasız belasız.

Çok teşekkürler hepimize inşaAllah :)

Cok temiz masallah yeni kasalara tas cikaracak cinsten. Benim merak ettigim boyadaki bu canliligi nasil yakaliyorsunuz ne yapmak lazim. Ic mekan resimlerini bende merak ettim . Kazasiz belasiz kullanin masallah

Çok teşekkürler, Meguiars ürünleriyle temizlik yaparsanız bu hale geliyor :)

Paçalıklar bir farklı geldi gözüme, maşallah, kazasız belasız.

Çok teşekkürler hepimize inşaAllah :)

Paçalıklar çıktığında süper olacak. :) Maşallah

maşallah nazar değmesin.

Teşekkürler sağolun :)

MaşAllah çok farklı duruyor kazasız belasız olsun..

Çok teşekkürler sağolun :)

özkan maşallah, güzel bir aracın vardı, güzel devam ediyorsun.
benim tavsiyem spoiler ve difozur sökmenden yana. cunku diger yaptıgın uygulamalar ile örtüşmeyen şeyler onlar. heleki difüzoru katiyen sökmelisin. yine de zevk meselesi.

Öncelikle güzel yorumun için çok teşekkür ediyorum :) Ayrıca arkadaşa yaptığın açıklama için de teşekkürler. E36 dan çok iyi anlıyorsun taktir ediyorum seni :) Aslına bakarsan difüzör orjinal olmasını çok istedim fakat arkadan duruşu çok değiştirdiği için takmaktan geri kalamadım :) Araçtaki tek M parça o, spoilerı saymıyorum onu da çok hevesle taktım : )))

pacalık iptalıyle +5 hp alır daha hızlı daha ıyı gozukur kanımca :)

Ahah Teşekkürler sağolasın :)

Zevk meselesi tabi bencede paçalıklar haricinde araç nokta Maşallah Allah kaza bela vermesin.
+1 bende tantavi tarafında gördüm Libadiye ye geçerken :D

basmakalıp araçlar görmekten sıkılıyor artık insan, araca ufak dokunuşlarla kendine has bi tarz yapmışsın gerçekten hoş olmuş, maşallah.

Nihayet düşüncemi farkeden biri olmuş :) :) Çok teşekkürler.

çekimlerde araçta çok güzel olmuş, paçalıklar benimde hoşuma gitti iyi günlerde kullanın

Çok teşekkürler :)

Çekimlerde araçta çok güzel farklı 3 serisi görmek istiordum hep aynı hep aynı olmuyor , bu iyi geldi :)

Çok teşekkürler aynı düşüncedeyiz :)

Maşallah çok keyifli, olmuş :)

Teşekkür ederim :)

Paçalıklar ayrı hava katmış araca ben çok beğendim maşallah..

Sonuç olarak iyi kötü bütün dileklerini ileten arkadaşlara teşekkür ediyorum. Paçalıklar araca farklı hava kattığından hoşuma gidiyor. Şayet zaten aracı böyle yapmamda ki amaç yurtdışı kıvamını yakalayabilmek, aşırıya kaçmak. Biraz stance diyebiliriz :) Yoksa motorsport jant alıp basmayı herkes yapıyor, bilindik sıradan birşey. Farklılık her zaman iyidir :icon_tup:

Tayfun.O
04-11-2014, 14:33
Paçalıkları çoğunluğun aksine çok beğendim. Maşallah zımba gibi olmuş

özgür67
04-11-2014, 14:38
15 gün kadar önce istanbuldaydım.Köprü trafiğinde yan yanaydık uzun bi süre.Maşallah araca zevkli adam sahibi dedim içimizden biri çıktı:)

B16
04-11-2014, 14:53
Spacer ile daha güzel olur.

fexzi
04-11-2014, 15:06
Arkadaşım aracına kötü bir şey mi dendi ya da satılık mı diye sorup sorguladım ? Gözlemlediğimi söylüyorum bak ne güzel açıklamanı yapmışın efendi gibi, merak etmiştim şu an pürüzler ortadan kalktı, araban senin ise savunmanı sen yap, değerli bir araç güle güle binmeni dilerim.

JaSoN
04-11-2014, 20:56
Bu araci almayi dusunuyordum bir arkadasin lafiyla vazgecip pisman olmustum. Masaallah cok guzel ve ozel. Bence yapılan uygulamalar da guzel ama yapmak istedigin tarza daha cok yaklasmak icin bence ofsetli kaliteli bir jant koyabilirsin. Hem pacaliklar hem de arkadan goruntu daha guzel olur o zaman. Pacaliklardaki yazida hata var yunus emreden mi alsin stickeri :) ayrica e36da amerikan versiyonlarda da tampon parklari olmaz. Sadece onde kare plakalik olur.

STP
04-11-2014, 21:09
Gecen hafta yolda denk geldım sana :) okadar sadelıkle okadar cekıcı duruyokı masallah :)

STP
04-11-2014, 21:11
Heh bende o trafıkteydım accordla :) arkadasla yanyana gıttık ozaman gordum

MGövercin
04-11-2014, 23:28
Valla şahane duruyor Allah kaza bela vermesin MAŞALLAH.

Cagrii
04-11-2014, 23:36
yeni bir tarz doğuyor . Maşallah araca plakalar ve pacalıklar vs 10 numara kazasız belasız :)

aodabasi
05-11-2014, 00:35
maşallah emeğine offsetli bi jant şart bence stance için farklı olmak iyidir umarım bu istikrarda devam edersin allah kaza bela vermesin

e30
05-11-2014, 00:38
Nacizane tavsiyem paçalıkları kimseyin aklına uyupta sökme, hatta senin arabadan görüp kendi arabasına takan olacağını bile düşünüyorum

ozkanfaruk
05-11-2014, 00:41

Teşekkürler sağolasın :)

15 gün kadar önce istanbuldaydım.Köprü trafiğinde yan yanaydık uzun bi süre.Maşallah araca zevkli adam sahibi dedim içimizden biri çıktı:)

hehe Eyvallah teşekkürler sizde beğendiyseniz zevklerimiz aynı demek :) :icon_tup:

Spacer ile daha güzel olur.

Teşekkürler:)

Bu araci almayi dusunuyordum bir arkadasin lafiyla vazgecip pisman olmustum. Masaallah cok guzel ve ozel. Bence yapılan uygulamalar da guzel ama yapmak istedigin tarza daha cok yaklasmak icin bence ofsetli kaliteli bir jant koyabilirsin. Hem pacaliklar hem de arkadan goruntu daha guzel olur o zaman. Pacaliklardaki yazida hata var yunus emreden mi alsin stickeri :) ayrica e36da amerikan versiyonlarda da tampon parklari olmaz. Sadece onde kare plakalik olur.

Arabayı almayan birkaç kişi daha pişman olduğunu belirtti ama nasip tabi :) Jant koymayı düşünmüyorum ama güzel orjinal bir bbs ile hard basıklıkta güzel olur diye tahmin ediyorum. Sticker değil paçalıklar kalıp boya, bilmiyorum hangi yunustan bahsediyorsun ama benim yakın arkadasım da var yunus emre adında, 55 plakalı samsundan bir arkadaş da var :) Valla park var veya yok, aracın fabrika verisini paylaştım polemiğe girmiyorum :)

Heh bende o trafıkteydım accordla :) arkadasla yanyana gıttık ozaman gordum

Çok teşekkürler sağolun beğendiyseniz ne mutlu :)

Valla şahane duruyor Allah kaza bela vermesin MAŞALLAH.

yeni bir tarz doğuyor . Maşallah araca plakalar ve pacalıklar vs 10 numara kazasız belasız :)

Teşekkürler haram basıkları ve basmakalıp araçları görmekten sıkıldık :icon_tup: :)

uniquel
05-11-2014, 00:55
Yekta abı benden bahsedıyor :)
O stıckerı tasarlarken orıgınalıty yazısını dogru yazıp, yanlıs stıcker yaptıran da benım :D tabı stıckerı yapıstırdıktan sonra durumu farketmıstım bende :D

http://i.imgur.com/XJarY5a.jpg?1

ozkanfaruk
05-11-2014, 10:43
Hahah :D İnce ayrıntı boşver çaktırmamak lazım hacı :) :)

DrageR
06-11-2014, 13:20
americanla neye göre belirleniyor
maşallah bu arada

Dongul
06-11-2014, 16:31

aynı fikirdeyim paçalıklar efsane durmuş

tremx
06-11-2014, 16:36
masallah tadinda olmus

Ozan Özer
07-11-2014, 13:11
Güzel ve farklı olmuş,paçalıklara göz alışmadığı için başta garip geliyor ancak yakışmış bu detayda.
iyi günlerde kullanın.

ozkanfaruk
07-11-2014, 17:08
americanla neye göre belirleniyor
maşallah bu arada

Araç fabrikasyon Amerika üretimi, yani amerikadaki modeli. Sonradan Türkiye'ye giriş yapmış.Kadrani, anlık yakıt MPG, Kilometredeki gösterge MPH, Klima Fahreneit veya daha farklı birşey :) Yani TR dekiler gibi değil.

aynı fikirdeyim paçalıklar efsane durmuş

masallah tadinda olmus

Güzel ve farklı olmuş,paçalıklara göz alışmadığı için başta garip geliyor ancak yakışmış bu detayda.
iyi günlerde kullanın.

Teşekkürler sağolun :)

samet_61
07-11-2014, 17:55
bu arabayı alacam senden:)

ozkanfaruk
09-11-2014, 20:12
Nasip kısmet :)

Zorbey
09-11-2014, 23:02
50 mm nin güzellikleri.Maşallah

ozkanfaruk
11-11-2014, 15:49
50 mm nin güzellikleri.Maşallah

:icon_tup:

alfonso4474
12-11-2014, 08:42
bi an dedım 09 kım yapmıs dıye bu cevreden degılmıs :) guzel olmus farklı tarzda kalsın pacalık bence

Mutu
12-11-2014, 22:04
App'nin karşısındaki po'dan çıkarken gördüm bugün. Biraz pisti, o haliyle bile başarılıydı. :)

MertSerhanÖ.
12-11-2014, 22:06
Maşallah:)

SSagnak
12-11-2014, 22:47
maşallah e36 yı oem bıraktığınız için arka kazasız belasız

ozkanfaruk
13-11-2014, 18:03
bi an dedım 09 kım yapmıs dıye bu cevreden degılmıs :) guzel olmus farklı tarzda kalsın pacalık bence

Teşekkürler :) sökmeye niyetim yok zaten :icon_tup:

App'nin karşısındaki po'dan çıkarken gördüm bugün. Biraz pisti, o haliyle bile başarılıydı. :)

Teşekkürler siyah olduğu için olsa gerek yıkandıktan ertesi gün bile aşırı derece tozlanıyor eser kalmıyor :)

Maşallah:)

EyvaAllah :)

maşallah e36 yı oem bıraktığınız için arka kazasız belasız

Deepblue
13-11-2014, 18:11
Çok iyi duruyor MaşAllah..

LanseloT
13-11-2014, 20:04
Özkan bu fotoğrafları ilk görünce şaşırmıştım, maşallah çok iyi bakıyorsun.Allah kazasız belasız günlerde binmeyi nasip etsin öncelikle.
Senin aracın, bu söyleyeceğim fikirleri yanlış anlama kardeşim öneri, tavsiye olarak görebilirsin.
Çamurlukları ve arka tampon difüzörü iptal edersen sanki bana daha hoş duracakmış gibi geliyor.Sade ve orjinal olduğu için..
Ayrıca aracın amerikan versiyon olmadığını iddia edenler varsa, her türlü ispat ederim ;)

ozkanfaruk
15-11-2014, 14:24
Çok iyi duruyor MaşAllah..

Allah razı olsun :)

Özkan bu fotoğrafları ilk görünce şaşırmıştım, maşallah çok iyi bakıyorsun.Allah kazasız belasız günlerde binmeyi nasip etsin öncelikle.
Senin aracın, bu söyleyeceğim fikirleri yanlış anlama kardeşim öneri, tavsiye olarak görebilirsin.
Çamurlukları ve arka tampon difüzörü iptal edersen sanki bana daha hoş duracakmış gibi geliyor.Sade ve orjinal olduğu için..
Ayrıca aracın amerikan versiyon olmadığını iddia edenler varsa, her türlü ispat ederim ;)

Sağol İlyascım arabayı adam etmek için ne kadar uğraştığımı en az benim kadar bilirsin. MaşaAllah toparlayınca kendini gösterdi araba şuan fazlasıyla yolda durduruluyorum, taciz ediliyorum :) Arabanın orjinalliği kendini yeterince gösteriyo sanırım. Paçalıklar en çok hoşuma giden detaylardan sökmeyi düşünmüyorum, arka görüntü biraz ağır dursun diye de difüzörü sökmeyi düşünmüyorum. Söylediklerini yanlış anlama gibi bi durum olmaz herkes fikrini belirtebilir zevk renk meselesi sonuçta :) Amerikan versiyon zaten fabrika verisinde yazıyo ama isteyen gelip farlarımdaki meme uçlarına ve Made İn USA yazısına bakabilir :)

FurkanElsiz
23-11-2014, 20:45
bi kaç gün önce namazgah dominos'un önünde gördüm çok canlı duruyodu maşallah :)

semsialtunbas
25-11-2014, 12:04
çok güzel araç gerçekten maşallah :)

Sezgin
25-11-2014, 13:12
Araç amerikan fabrika üretimi ancak Avrupa pazarında satılması için hazırlandığından dolayı sanırım , amerikan parklar veya kare plakalık gibi detayları eksik anladığım kadarıyla.

Arac güzel duruyor dışardan, maşallah.
Bu arada çekimler çok hoşuma gitti, nerede cektiniz acaba ?

ozkanfaruk
06-12-2014, 11:08
çok güzel araç gerçekten maşallah :)

bi kaç gün önce namazgah dominos'un önünde gördüm çok canlı duruyodu maşallah :)

teşekkürler :)

Araç amerikan fabrika üretimi ancak Avrupa pazarında satılması için hazırlandığından dolayı sanırım , amerikan parklar veya kare plakalık gibi detayları eksik anladığım kadarıyla.

Öndeki kare plaka fakat arkadakini düz yaptım ama sonradan pişman oldum. Araç satıldı nasip olmadı yapmak :)
Çekimler Çamlıcada yapıldı fakat oraya araba girmiyor normalde kaçak girdim bende, çıkarken de az kalsın tamponu bırakıyordum basık araçla biraz sıkıntılı bir yer :)

ozkanfaruk
06-12-2014, 11:10
Araç satılmıştır. Yeni sahibine hayırlı olsun. Piyasada ki nadir temiz is'lerdendi..

http://i62.tinypic.com/o9rh5e.jpg

berkayoz
06-12-2014, 11:16
bence paçalıkları sökün arka stopları ön sinyalleri sarıya çevirin ön sis lambalarınıda orjinal beyaza çevirin aracın orjinal jantları ve duruşu çok güzel

noelbaba
06-12-2014, 16:20
Hayirli olsun yeni sahibine.. Peki pacaliklari nereden aldiniz ogrenebilirmiyim ?

dogancan1
29-06-2015, 10:45
Maşallah Allah kaza bela vermesin keyifli sürüşler :)

berk53
29-06-2015, 17:11
çok diri ve temiz duruyor iyi ellerde durduğu belliymiş abi İnşallah yeni sahibide böyle bakar :)

sener555
29-06-2015, 17:26
paçalıklar orjınal yada orjinale yakın gbi duruyor gayet basarılı bnce masallah kazasz belasz

yurtdısındaki e36larda modadır bnde bir ara yapmıstım

JaSoN
30-06-2015, 00:41

Araba amerikan versiyon olduguna gore amerika icin uretilmis. E36da arka kare plakalik ve tampon parklari olmaz zaten.

oabayram
02-07-2015, 10:22
paçalıklar efsane olmuş :icon_tup:

scarden
14-07-2015, 14:00
maşallah güzel araç

es026
14-07-2015, 17:23
Yeni sahibine hayırlı olsun.