PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arma 3

BaDCaT
06-11-2014, 17:06
Arkadaslar Arma 3 oynuyorum 1 aydir.Oldukca etkileyici bir oyun multiplayer olarak bir suru moda sahip.

Bu arada RPG modu olan Altis Life oynuyorum.Kocaman bir ada bir suru yapilabilecek is,isyancilar,silah,polis vs... :)

Silah kullanmak oldukca zor ve gercekci ozelliklere sahip onun yaninda grafiklerde bir harika.

Oynayanlar varsa beraber bir cete kurup oldukca eglenebiliriz.

rdmmm
06-11-2014, 18:57
ben oynuyorum altislifetr.com un serverında rpg modunu. Oyunun her modu güzel.Gerçekçiliği ve taktiksel olması çok hoşuma gidiyor. Bazen birini vurcam diye göbeği çatlıyor insanın nişan alırken :)

Mertİ.
08-11-2014, 03:25
Arkadaslar Arma 3 oynuyorum 1 aydir.Oldukca etkileyici bir oyun multiplayer olarak bir suru moda sahip.

Bu arada RPG modu olan Altis Life oynuyorum.Kocaman bir ada bir suru yapilabilecek is,isyancilar,silah,polis vs... :)

Silah kullanmak oldukca zor ve gercekci ozelliklere sahip onun yaninda grafiklerde bir harika.

Oynayanlar varsa beraber bir cete kurup oldukca eglenebiliriz.

benim çok merak ettiğim bi oyun ama altis modu pek sarmaz gibi beni. diğer normal modlarda oynadıysan yana oynuyosan bilgi verebilir misin biraz daha? katılmak isterim.

BEEPower
08-11-2014, 04:20
bende oynuyorum Takımımda Var steamda Beepower olarak ekleyebilirsiniz

Gürhan
10-11-2014, 21:31
Ucuz cd key arıyorum bende bildiğiniz biryer varsa ordan alayım

Gürhan
11-11-2014, 15:06
Cd key yazmışım steam key arıyorum

BEEPower
19-04-2015, 03:54
Altistürkde oynuyorum gayet başarılı bir takımım var baglanmak isteyen steamdan eklesin ve belirtsin burdan oldugunu hayırlı grceler

qatrio
19-04-2015, 04:05
arma 2 ve arma2 operation arrowhead var bende oynadıgım en guzel oyunlardan biri sanırım bir dönem inanılmaz sarmıştım.
Ambush mod : Bildiğiniz askeri araç konvoyuna saldırıyosunuz veya siz pusuyu bastirmaya çalışıyosunuz vs en çok bu modu oynamıştım çok keyifliydi tavsiye ederim badcat sanırım sen benim steamde eklisin alıyım yarın arma 3 u oynayalım istersen.
https://www.youtube.com/watch?v=5Ha91ucDAjw

220T
19-04-2015, 09:29
Ben yükleyeli dört ay oldu hala oynamaya fırsat bulamadım.:D Çok kapsamlı olduğu için öğrenmek zaman alıyor.

NakkaSss
19-04-2015, 10:16
Valla ARMA'yı taa project reality döneminden beri oynarım. Tabi ondan sonra ARMA' ya geçince bırakmıştım sanırım şimdi ne halde oyun bilmiyorum :D