PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dost kazıgı

bLackModeL
16-11-2014, 19:42
oncelikle selam herkez ben bu sıteye 2011 yılında uye oldum uyelık surem boyunca bu sıteden bırsuru arkadas dost cevre edındım herkezle bır tıcaret yaptım hepsınde saglam alısverısım oldu kımseye laf yada soz getırecek bı durum olmadı sattıgım malında her zaman arkadasında durdum taki alicandan 206 yı alana kadar bu adam ban dost gorup yanlıs yapan bır ınsandır ..
acık ve net konusuyorum asla alısverıs yapmayın bı ankara sevmıyomus adamıda bız dost bılıyomusuz ..
gelelim konuya
ıkımız aramızda konusurken araban nasıl dıye sordum cok ıyı dedı corsa gsi felan gecıyorum dedı bende sohcu sattıktan sonra dizel bi araba alcaktım yenı projeler ıcın baktım alıcan oyle dıyınce hazır araba nıye almayım dedım fıyatınıda ona gore verdım 18.000 e maal oldu dedı ok dedık ama gıttıgımde araba basıncı vermıyodu yazılım yap dedım kendısı yazılım ısıyle ugrasıyo suan ustundekı yazılım en son dedı maf ta hata var dedı o yuzden basınc gormuyosun dedı maxı hakan abının sattıgı boost cut tan alırsan sorun ortadan kalkacak dedı ok dedım bende arabayı getırdım boost cutu aldım olmadı :D saflıgıma yanıyorum aglıyacak halımıze guluyoruz sonra bu kendı ne gıttı antalyadan pd130 cordoba aldı ama benım paramla aldı hakkımı keısnlıkle helal etmıyorum .. gelırken ugra dedım bu arabayı hallet yok mok dedı ısrarıma dayanamayıp geldı burda tekrardan yazılım yaptı cin cihaz ıle basıncı acamadı maf tan dedı yıne bı arkadasımın fıesta tdci getırdım onun mafını soktum temız sıkıntısız maf taktık yıne aynı gece 12 oldu lastıgı yarılmıs bıde gecenın o yarısı lastıkcı actırıp ucretsız lastık taktırdım hala safım bana bıde peak ı gosterıp 1,5 bastım dedı hadı bakalım dedık ınanmıs gıbı yaptık olum sorun ne dıyorum bılmıyorum dıyo sen bu arabayı yaptın mı dedım yaptım dedı sen bılmessen kım bılecek dedım bılmıyorum dedı
bunları sıze nıye anlatıyorum benım madurıyetımı sız yasamayın dıye bu adamın yaptıkalrından kımse memnun degıl
daha oncede kaplama yaptırdım bı arkadasıma 3 ayda catladı 1100 tl dedı 1000 tl verdık o kaplamaya
yanı ben yandım sız yanmayın dostlar gıdıp kazıklanmayın bu adama
motorun son halı bu
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/1013833_780291538697374_546237168238777983_n.jpg?o h=0a43ddcf6e1d402e376e6cc520ec421a&oe=54D3E426&__gda__=1424497316_da657a5ee81defb2d70cbc2b6afcf8b 0
4 gozde buı parca var cozemedık olayı ne oldugunu ?
emme manıfoldu erımıs arabayı alaı 1000 km oldu daha
mazot gerı donusum hortumları kırılmıs 1 cı goz mazot dolmus
turbonun agzı bı sekıl olmus
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10256946_780291815364013_2233143481644696323_n.jpg ?oh=6a1bc38e1c8d9754268bb72b0af7866c&oe=54E7DB10&__gda__=1427741864_6bc59c045fa216cb3023c0a58e86f51 4
suan turbo garagede arabam eyvaz ve ali usta ılgılenecek arabamla
allah ızın verırse en ıyı sekılde cıkacak arabamız tekrar soyluyorum sakın bu adamla calısmayın dost gorunup kazıklar sızıde bılgınız olsun
sıtedekı emre daglada yanımdaydı arabayı gordu ne oldugunu sadece allahından bulsun dıyorum colugundan cocugundan cıksın ınsallah ...

gökan
16-11-2014, 19:48
geçmiş olsun hasan üzüldüm senin adına doğrusu :/

Sadık Özyer
16-11-2014, 19:48
Dostum geçmiş olsun , iyi niyetini suistimal edenler olmuş belli ki , bu aracın eski sahibi mi bilmiyorum ama intercoolersız egt n 900 derece olur ve emme manifoldun erir kırılır diye konuşuyordu.Ne alakaysa iat dese eyvallahımda. Eyvaz Beyide facebooktan tanıyorum , tdci fiestası var aynı motorlu kendi aracını iyi hazırlamış umarım seninkide aynı güçlerde seyreder. Piyasada biliyorum diye gezen bir çok insan var bir halttan anlamayan.

tuzemen
16-11-2014, 19:55
çok geçmiş olsun.. :( umarım içinize sinerek toplarsınız aracınızı. bu arada camiasından maalesef birçok kişi sağlam kazık yemiştir.biri de benim.buraya yazsam roman olur..o yüzden fazla canınızı sıkmayın her işte bir hayır vardır demek bazen en mantıklısı.

emredağla
16-11-2014, 20:03
kendi gözümle gördüm motorun durumunu bu kadar kötü işçilik olamaz . Boyle ticaret olmaz . Tekrardan gecmis olsun abi

oğuzk
16-11-2014, 20:17
Aranızdaki dostluğu bilemem ama Alican abiyi 5 senedir tanıyorum yaptığı işin arkasında duran biri kendi içine sinmediği zaman tamam oldu diyip yollamaz.

O aracın 1.8 Turbo a4 le videoları vardı bizzat ben a4 ün içindeydim.

A veya B şahıs ticaret bu alırken zorla mı aldınız veya göstermediniz mi aracı ?

Bende enjektör sorunu var diye aldığım arabaya 3.000 TL harcadım bir ayda sözde 150 hp olan araba şuan ORJİNAL yazılımla daha hızlı hale geldi.

bLackModeL
16-11-2014, 20:21
kendi gözümle gördüm motorun durumunu bu kadar kötü işçilik olamaz . Boyle ticaret olmaz . Tekrardan gecmis olsun abi

saol emrecım hersey ortada atalar bosa dememıs dostla ye iç alısverıs yapma sende bılıyosun bunu ...

çok geçmiş olsun.. :( umarım içinize sinerek toplarsınız aracınızı. bu arada camiasından maalesef birçok kişi sağlam kazık yemiştir.biri de benim.buraya yazsam roman olur..o yüzden fazla canınızı sıkmayın her işte bir hayır vardır demek bazen en mantıklısı.

valla roman felan degıl anlatacaksın kı herkez kımın ne oldugunu bılecek oyle herseyı bılıyorum demeyle olmaz benı kandırdın allahı nasıl kandıracan o para benım alın terım ıcınde bı kurus haram para yok 1 kurusunu helal etmıyorum

Dostum geçmiş olsun , iyi niyetini suistimal edenler olmuş belli ki , bu aracın eski sahibi mi bilmiyorum ama intercoolersız egt n 900 derece olur ve emme manifoldun erir kırılır diye konuşuyordu.Ne alakaysa iat dese eyvallahımda. Eyvaz Beyide facebooktan tanıyorum , tdci fiestası var aynı motorlu kendi aracını iyi hazırlamış umarım seninkide aynı güçlerde seyreder. Piyasada biliyorum diye gezen bir çok insan var bir halttan anlamayan.

aynen sadık bastan berı konusuyoruz benım nasıl bırı oldugumu cok ıyı bılıyosun

geçmiş olsun hasan üzüldüm senin adına doğrusu :/

saol kanka allah razı olsun elden bısey gelmez

bLackModeL
16-11-2014, 20:41
Aranızdaki dostluğu bilemem ama Alican abiyi 5 senedir tanıyorum yaptığı işin arkasında duran biri kendi içine sinmediği zaman tamam oldu diyip yollamaz.

O aracın 1.8 Turbo a4 le videoları vardı bizzat ben a4 ün içindeydim.

A veya B şahıs ticaret bu alırken zorla mı aldınız veya göstermediniz mi aracı ?

Bende enjektör sorunu var diye aldığım arabaya 3.000 TL harcadım bir ayda sözde 150 hp olan araba şuan ORJİNAL yazılımla daha hızlı hale geldi.

ben sozverdıgım ıcın aldım o aracı oada bılıyo kendısıne sorabılırsın ustamıza gosterdık ıcıne bakmadık sorun oldugunu soyledı zaten usta ama onun verdıgı vaadler yerıne gelmedı hem paramı cope attı hemde karakterını .. hadı bızım arkamızdada dursun daha ufak tefegı soylemedım ben muanesı 6 ay vardı gıttıgımde 10 gunu vardı soldan ses gelıyo dedım ara sıra yapıyo dedı tablada 1 tane burc kalmamıs daha neler neler ıyı tanı adamını

TolgaCtk
16-11-2014, 20:44
Abim büyük gecmis olsun cok üzüldüm adina. Belli ki okadar ugrasip ettiginiz basit bir sey degilmis, basta dosttan aldigin icin skinti cikmaz düsüncesiyle sevinmistim adina ama durum cok farkli cidden. Insallah diledigin gibi toplar, kazasiz belasiz bu yükün ve skintinin altindan cikarsin. Tekrardan büyük gecmis olsun.

bLackModeL
16-11-2014, 20:47
Abim büyük gecmis olsun cok üzüldüm adina. Belli ki okadar ugrasip ettiginiz basit bir sey degilmis, basta dosttan aldigin icin skinti cikmaz düsüncesiyle sevinmistim adina ama durum cok farkli cidden. Insallah diledigin gibi toplar, kazasiz belasiz bu yükün ve skintinin altindan cikarsin. Tekrardan büyük gecmis olsun.

korkma tolga can dusman catlatıcaz yıne her zamankı gıbı cok saglam gelıyoruz ona zaten sozum bellı allahından bulsun hala gulebılıyorum 3 5 bızı yormaz gardasım

TolgaCtk
16-11-2014, 20:51
Hic süphem yok abi, haram er ve ya gec cikacak. Allahin izniyle araban da daha iyi bir sekilde cikacagindan eminim ve dört gözle bekliyorum :icon_tup:

Alican
16-11-2014, 21:28
Hasan sana diyecek lafim yok arabaya jant ve yay koyup aksarayda ben bunu 25e geciririm olm diyodun.. Arac mekanik bende mafda ariza vardi hatta bunu sizde gordunuz. Evet arac istedigniz basinci basmadi fakat en oraya senin isrrinla gelmedim kendi istegimle geldim.. Geldim ugrasdim ariza tahmin ettigimz gibi olmadi ertesi gun sen beni arayip yada hatirlamiyorm mesaj atip arac duzeldi basinc basiyot demedinmi...
Araci sana vermeden onceki hafta saygideger eyvaz ustan aldi bakima goturdu enjektor memeleri termostat degisip yag bakimini yapip sana verdim. Emme sokulup temizlendi varsa bi sikinti ozaman soyleselerdi vs vs..
Kaplanan araca gelince ben sana cast folyo ile o rakama kaplayamayacagmi soyledim sende aracin rengi degissin yeter onemli degil dedin hatta komisyon verme bana dedin.. Sabah arac geldi bitmez dedik aksama bitecek dediniz gece kadar calisip verdik bilmiyorum 100tl kestiniz bisey demedim. Folyoda sikinti var dedin dedim kalani verin ne gerekiyosa yapalim onada yanasmadiniz ... Nerden koparsak kar kardir.

Golf getirdin tsi yazilim yaptim yolladim sizi vsvs

Sadik evet orjinal turboda (suan sana yolladigi) turboda sikinti yasadim ve eyvazla nu turboyu taktik..

Tuzemen sana gelince senle ticaretimix olmadi ama bana gelip abi intercooleri takamadik titresim var erhan sukadar aldi bide kendi yapmadi koc nevzata gittik sukadar aldi ortada birsey yok dedin ben sana ne dedim :) elimde samco hortum vardi 75tl dedm tanesine .. Sense abi su boruya 300 400 verdim ogrenciyim vs bende sana sat ozaman tdci borulari al dedim ticaretimiz olmadi seninle..

Oguz yorum icin tesekkurler ama hasan suan gazla calisio. Bi derdin varsa ara hasan + yarn araca bakarim 3 kurusa tamah etmedigimi bunca zaman ogrenmen lazimdi.. Aslida seninde basina geldi boyle bir sikinti araci satacagn gun contan yanmadimi gidip yaptirdin araci ayni kisilere hani sana 3000tl gecirenlere senin lafin bu :)

En basindada dedim varsa sikinti getir bKalim cozeriz ama sen araci getirmem gel burda yap dedin sonuc olarak yine ayni adamlara araci biraktin ve bana kinlendin..

Dip not ben sana gecirmek gibi bir niyetim olsa ne yanina gelirfim ne aradiginda acardim haa son mesajlarina cvp vermedim veremedim , ama aradignda acmamazlik yapmadim

bLackModeL
16-11-2014, 21:48
Hasan sana diyecek lafim yok arabaya jant ve yay koyup aksarayda ben bunu 25e geciririm olm diyodun.. Arac mekanik bende mafda ariza vardi hatta bunu sizde gordunuz. Evet arac istedigniz basinci basmadi fakat en oraya senin isrrinla gelmedim kendi istegimle geldim.. Geldim ugrasdim ariza tahmin ettigimz gibi olmadi ertesi gun sen beni arayip yada hatirlamiyorm mesaj atip arac duzeldi basinc basiyot demedinmi...
Araci sana vermeden onceki hafta saygideger eyvaz ustan aldi bakima goturdu enjektor memeleri termostat degisip yag bakimini yapip sana verdim. Emme sokulup temizlendi varsa bi sikinti ozaman soyleselerdi vs vs..
Kaplanan araca gelince ben sana cast folyo ile o rakama kaplayamayacagmi soyledim sende aracin rengi degissin yeter onemli degil dedin hatta komisyon verme bana dedin.. Sabah arac geldi bitmez dedik aksama bitecek dediniz gece kadar calisip verdik bilmiyorum 100tl kestiniz bisey demedim. Folyoda sikinti var dedin dedim kalani verin ne gerekiyosa yapalim onada yanasmadiniz ... Nerden koparsak kar kardir.

Golf getirdin tsi yazilim yaptim yolladim sizi vsvs

Sadik evet orjinal turboda (suan sana yolladigi) turboda sikinti yasadim ve eyvazla nu turboyu taktik..

Tuzemen sana gelince senle ticaretimix olmadi ama bana gelip abi intercooleri takamadik titresim var erhan sukadar aldi bide kendi yapmadi koc nevzata gittik sukadar aldi ortada birsey yok dedin ben sana ne dedim :) elimde samco hortum vardi 75tl dedm tanesine .. Sense abi su boruya 300 400 verdim ogrenciyim vs bende sana sat ozaman tdci borulari al dedim ticaretimiz olmadi seninle..

Oguz yorum icin tesekkurler ama hasan suan gazla calisio. Bi derdin varsa ara hasan + yarn araca bakarim 3 kurusa tamah etmedigimi bunca zaman ogrenmen lazimdi.. Aslida seninde basina geldi boyle bir sikinti araci satacagn gun contan yanmadimi gidip yaptirdin araci ayni kisilere hani sana 3000tl gecirenlere senin lafin bu :)

En basindada dedim varsa sikinti getir bKalim cozeriz ama sen araci getirmem gel burda yap dedin sonuc olarak yine ayni adamlara araci biraktin ve bana kinlendin..

Dip not ben sana gecirmek gibi bir niyetim olsa ne yanina gelirfim ne aradiginda acardim haa son mesajlarina cvp vermedim veremedim , ama aradignda acmamazlik yapmadim

bunlar sadece bahane arabayı alana kadar mıs sahıdımde var yanımda allahtan gazla felan calsıtıgım yok ben senın soyledıgını harfıyen yaptım sıkıntı cozulmedı gecırdın gecırecegın kadar arabanın tavanında yanık yok dedın muanede folyoyu soktum 5 6 noktada vernık yanıgı vardı arka cam butun pejolarda boyle dedın hıc bır pejoda oyle gormedım ben arka torsıyonda sorunlu bu soldan ses gelıyo dedım ara sıra yapıyo dedın sana guvendık acıkcası yarı yolda kaldık senın cozdugun surda kalsın bana oyle bısey demedın asla ıster cevap ver ıster verme folyo ısıne gelınce burda telde soylendı sana kıram var dedın gel bı gunde yaparım dedın hatta bız bıle yardım ettık herseyını sokmende daha 6 ay oldu patladı en kalıtesız bant bıle patlamaaz 6 ayda benım arabamı bıle satmaya calıstın kac kere telefon actın hadı al hadı al dıye bız sozumu tuttuk ıcımız rahat onlar bunlar bahane edıpde burda kendı dahada komık ve karaktersız hale dusurme tsi yazılımıda okutmadım onuda okutsam kım bıler neler cıkacak dua et o couklada konusmuyorum senın gıbı benım ıyı nıyetımı suıstımal ettı sonuc senın karaktersızlıgın oldu bu konusmayı degılde allah sana bı yerden darbe vurunca aklına gelsın dıye yaptım merak etme cıkacak bunalr senden

tuzemen
16-11-2014, 21:55

:) sadece gülüyorum, mesajımı incelerseniz genel bir yorumda bulundum.ne seni eleştirdim ne işçiliğine vs. birşey dedim, zaten seninle bir ticaretim olmadı sadece yanına geldim bilgi aldım, ne söylesem yalan olur belki de işçiliğin on numaradır ben konu sahibinin yaşadığı talihsizliğe yorumda bulundum.onu bi netleştirelim .. ama bana çatmanı cidden anlamadım, intercooler mevzusunuda oldukça çarpıtmışsın.erhan abi,nevzat abi vs. şu kadar para aldı ortada bişey yok vs tarzı şeyler demedim.o kadar para harcadım bu titreme işini bi türlü çözemedim dedim kısacası derdimi anlattım paylaştım sende hatırlarsın.:)ama bu mevzuyu bu şekilde anlatman kusura bakma da yanlış olmuş..

Alican
16-11-2014, 22:05
:) keske senin gibi dusunup gecirseymisim, gel dedim gelmedin 1 kere mesajina cevap vermedim diye kustun trip attin olaylari buraya getiridn ozamanda deim gel ne gerekiosa yapalim yok gelemem gelemem burada yap sonra cikti geldin haberesiz. Bastin yaygarayi ben senin gazini alirim sinirin gecince. Son mesajim konuya yazacaksan numarami biliyosun. Saksakcilar sizede iyi geceler cekirdeklik konu olmaz bu..

Alican
16-11-2014, 22:07
Tuzemen tekrar okudum mesajini harf hatasindan bana ittirmis gibi olmus kusra bakma hatirladigimi yazdim sikinti yok..

bLackModeL
16-11-2014, 22:32
:) keske senin gibi dusunup gecirseymisim, gel dedim gelmedin 1 kere mesajina cevap vermedim diye kustun trip attin olaylari buraya getiridn ozamanda deim gel ne gerekiosa yapalim yok gelemem gelemem burada yap sonra cikti geldin haberesiz. Bastin yaygarayi ben senin gazini alirim sinirin gecince. Son mesajim konuya yazacaksan numarami biliyosun. Saksakcilar sizede iyi geceler cekirdeklik konu olmaz bu..

bana hıc gel demedın kardesım 1 kere mesajıma deıl arabayı cozemedın kendı yaptıgın arabanın sorunu bılmedın geldın yanlıs yazılım yuklenmıs dedın yenısını yukledın ve ben bunu sordugumda bu yazılımı kasap mı bakkal mı yaptı yanıtını aldım :D stock yazılım ıle bu araba daha hızlı gıder yanıtı aldım cok amator bı polanın ıcıne dusurdun benı sırf bu planın ıcındekı guc ise guvendı benım butun guven duvarımı yıktın kardesım

arifozcelik
16-11-2014, 23:11
bilmiyorum belki yazan oldumu bütün herşeyi okumadı;
öncelikle büyük geçmiş olsun, yanlız çoluk çocuğa beddua hoş olmamış umarım hatalı olan arkadaşda yaptığı hatayı anlar ve sizin maduriyetinizi giderir

bLackModeL
16-11-2014, 23:19
bilmiyorum belki yazan oldumu bütün herşeyi okumadı;
öncelikle büyük geçmiş olsun, yanlız çoluk çocuğa beddua hoş olmamış umarım hatalı olan arkadaşda yaptığı hatayı anlar ve sizin maduriyetinizi giderir

emegını calsalar ılk yapacagın seydır oo bıle bıle madırıyet gıdermemek cabası olsa belkı daha beterını yaparsın ılgın ıcın tsk ederım

AdemAr
16-11-2014, 23:22
yahu ben ıkı kısıyı tanımamda benım anlamadığım şu iyi güzel sıkıntı varsa getir çözeriz demiş arkadas ama bu aracı alan arkadas sen böyle dediysen neden sana getirmemiş ? yada bi insan neden böyle bi teklifi reddedip gidip dışarda birsürü para verip arabayı yaptırır ki ? bana mantıklı gelmıyor acıklama

bLackModeL
16-11-2014, 23:43
Oyle bisey deseydi ne bu konu acilirdi nede bu tartisma yasanirdi arabada sorun oldugu halde bana su sekilde çözülür diye satti bunu bende onceden soz verdigim icin sozumden geri donmek olmadi ama dedigi sekilde cozemedik sorunu sonra kendide cozemedi sorduğum sorulara cevap alamayınca mecbur kaldik baska yere goturmeye

ersandeniz
16-11-2014, 23:45
merak ediyorum ne zaman Öğreneceğiz ticareti.
Adam arabadaki arıza şundan diyor He tamam diyip alıyorsunuz. . Sorunu gider öyle alayım demek yok
. BAna bu olay dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak gibi geldi

Pars
16-11-2014, 23:51
Merhabalar ben Eyvaz Alican öncelikle yazdigin yazi hakkinda ayip ettin ben konuyu söyle özetliyim sen burda bu ithamda bulunmussunya bana Eyvaz götürdü yaptirdi ben senin elinden zorla araba alip yaptirmadim dedigin yrrde sokuldu yapildi.neler yapildi ust kapak contasi enjektor pullari yag yag flitresi ve aracta kacak bulunan termostat degistirildi ben birincisi usta degilim bu bir ikincisi burda öyle bir konusmussunki ben yabanci gibi kaldim Hasana yardim et sordugunda sorulari cvpla yardimci ol diyen sendin degilmi evet bende 1.4 yaptim ve 6.5 milyar para gömdüm belki insanlar derki degermi benim için degiyor zevkler tartisilmaz ben seni bu işe girmeden bir cok konuda uyardim Beni sen degil bir sürü insan taniyor ve kullandigin sözde yanlis oraya goturmussun eyvaz ustan su bu evet Turbo Garage Aliyle konustum araba şuan orada yapiliyor aranizdaki ticaretle benim bir baglantim yok kimse bana sormadi bu araba nasil yuruyomu.neler yapildi nerde hatasi var diye hasanida senin araciliginla tanidim ve yardim etmemi sen soyledin neyse uzatmaya gerek yok ben yapacagimi yaptim gerisi size kalmiş Eyvallah Alican

chiefkadir
16-11-2014, 23:52
Geçmiş olsun Hasan,
Turbo Garaj Ali iyi ustadır,orda yaptırmakla iyi etmişsin..

bLackModeL
16-11-2014, 23:59
Geçmiş olsun Hasan,
Turbo Garaj Ali iyi ustadır,orda yaptırmakla iyi etmişsin..

Saol abicim sikinti olmiyacagini bildigim icin arabami biraktim geldim zaten sali gunu teslim alicam abi musayit olursan gorusmek isterim uzun zaman oldu abi seni gormeyeli

chiefkadir
17-11-2014, 00:11
İnşallah bro , haberleşiriz geldiğinde.

Alican
17-11-2014, 02:52
Eyvaz whatsapdan yazmisin yeni gordm, kusra bakma bir sinirle yazdim seni yabanci gibi dislamisim :) hasana gel dememisiz :)
Araba iyi bir sekilde geri cikacak hasan sanada dedigim gibi aksam bnde gidip bakicam..

Ome_RS
17-11-2014, 08:59
Geçmiş olsun Serdar bu işler sıkıntılı insanın sütten ağzı yanınca yoğurdu üfleyerek yiyor bir daha sorunlu araba alma hallederiz diye ;)
insan hevesle aa olur hallederim diye alıyor ama ardı arkası kesilmiyor.
bende kayıtlı temiz die c2 almıstım tanıdıkdan emme manıfoldu catlak cıktı enjektör 2 si arızalıydı volan da sorun vardı titreme yapıyordu koltuk dişlisi sorunlu sırtlıgı oynuyordu 50 tl dediler yaptıramadım hiçbir döşemeciye vs vs hepsini bakımını vs yaptırdım 1500tl den fazla masraf yaptım sonra zararına sattım

bLackModeL
17-11-2014, 09:35
Geçmiş olsun Serdar bu işler sıkıntılı insanın sütten ağzı yanınca yoğurdu üfleyerek yiyor bir daha sorunlu araba alma hallederiz diye ;)
insan hevesle aa olur hallederim diye alıyor ama ardı arkası kesilmiyor.
bende kayıtlı temiz die c2 almıstım tanıdıkdan emme manıfoldu catlak cıktı enjektör 2 si arızalıydı volan da sorun vardı titreme yapıyordu koltuk dişlisi sorunlu sırtlıgı oynuyordu 50 tl dediler yaptıramadım hiçbir döşemeciye vs vs hepsini bakımını vs yaptırdım 1500tl den fazla masraf yaptım sonra zararına sattım

masraf yapmak sorun degıl gardasım olmeyız dırılmeyız en fazla para kaybederız dostlugu ne yapacaz arkadaslıgı ne yapacazz sıneye cektıklerımı soylemıyorum zaten daha alır almaz 500 tl harcadım haberı bıle yok ondan biz aynıyız degısmedık hemde boyle kalacaz ama bundan sonra cok farklı hersey

Eyvaz whatsapdan yazmisin yeni gordm, kusra bakma bir sinirle yazdim seni yabanci gibi dislamisim :) hasana gel dememisiz :)
Araba iyi bir sekilde geri cikacak hasan sanada dedigim gibi aksam bnde gidip bakicam..

sen gel ben halledıcem demedın 1000 tl masrafı var dedın sattıgın malı hem olacak dıyıp sattın hemde masraf cıkarttın ? bızde neyse odur konuyu carpıtma

Sadık Özyer
18-11-2014, 00:57

Herkese kendini aklamak adına sallayacak mısın ?
Adamın sorununu halletsene.