PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sabiha Gökçen Airport Araç kiralama hakkında

rapstar
17-11-2014, 10:43
Avis , Garenta, Hertz bu firmalardan hangisinden kiralamak daha mantıklıdır. Avis kurumsal bir firma fakat fiyatlarıda ona göre. Garenta nın fiyatlar daha uygun fakat kurumsal bir firmamıdır merdiven altı mantığıylamı çalışır ? İncik boncuk şeylerle aşımızı ağrıtırmı ?

[RaCeR]
17-11-2014, 11:05
ben central'ı tercih ediyorum araçların kondisyonları çok çok iyi. 4 kere falan sıfır km araç denk geldi :D
Web sitesinden kiralarsanız %10 indirimi de var.
http://www.centraltr.com/?gclid=CIbMrtGxgcICFTHLtAodSlcASw

Firat.M3
17-11-2014, 11:08
1 hafta once sixt den bmw 316i kiraladim. 7500 km deydi daha. en ufak sikayetim de olmadi firmayla ilgili. oneririm.

punto_multijet
17-11-2014, 11:53
cuma günü istanbuldaydım. normalde hep avisten kiralardım dedim bu sefer garentayı deneyeyim. iyikide denemişim. hiç problem yaşamadım verdikleri araçta daha 5k kmdeydi.

rapstar
17-11-2014, 13:03
;7669840']ben central'ı tercih ediyorum araçların kondisyonları çok çok iyi. 4 kere falan sıfır km araç denk geldi :D
Web sitesinden kiralarsanız %10 indirimi de var.
http://www.centraltr.com/?gclid=CIbMrtGxgcICFTHLtAodSlcASw

1 hafta once sixt den bmw 316i kiraladim. 7500 km deydi daha. en ufak sikayetim de olmadi firmayla ilgili. oneririm.

Öneriler için teşekkürler. Sürekli kullandığınız firmalarmı km sınırları varmı 1-2 günlük kiralamalarda ?

cuma günü istanbuldaydım. normalde hep avisten kiralardım dedim bu sefer garentayı deneyeyim. iyikide denemişim. hiç problem yaşamadım verdikleri araçta daha 5k kmdeydi.

Bende avisten kiralardım fakat fiyatlar son zamanlarda gözüme batmaya başladı. Aldığımda kafam rahat oluyo ama orası yalan değil.

punto_multijet
17-11-2014, 14:17
Bende avisten kiralardım fakat fiyatlar son zamanlarda gözüme batmaya başladı. Aldığımda kafam rahat oluyo ama orası yalan değil.

valla ciddi fiyat farkı vardı bu sefer. gerçi kiraladığım araç kia riodu. ve 75tl/gün bedavaydı bence.

gkhnyds
17-11-2014, 14:18
geçen defa almira dan kiraladım, tavsiye ederim...

Burak Mehmet
17-11-2014, 14:28
garenta kurumsal firma olmaz olurmu...Çelik motor A.ş bünyesinde

rapstar
17-11-2014, 14:40
valla ciddi fiyat farkı vardı bu sefer. gerçi kiraladığım araç kia riodu. ve 75tl/gün bedavaydı bence.
Fiyatlarda Central ile sixt pek fark yok. Sixt tek gün kiralamalara %50 fazla alıyoruz diyor.

geçen defa almira dan kiraladım, tavsiye ederim...
Tek gün kiralama yok cuma gününü haftasonu olarak sayıyorlar.

rapstar
17-11-2014, 14:41
garenta kurumsal firma olmaz olurmu...Çelik motor A.ş bünyesinde

Garenta'yı tercih edeceğim sanırım.

TuGaY_TaN
18-11-2014, 21:22
4 senedır bodrum havalımanında rent a car transfer ısı ıle ugrasıyorum.Garenta pıyasaya yenı gıren bı fırma aslı celık motor dur. Fılodakı aracların hepsı 0 dır ve sorunsuzdur.Kurumsallık olarak bı avısden budget tan farkını goremedık bodrumda. Central filosu Vag grubu dur (bodrum da boyle) aracları sıfırdır. zaten merdıvan altı tabırı rent yapan fırmalar aırport a gırmelerı cok zordur. Sıze tek onerım araclar kaskolu ama Ufak bı mıktar odeyıp Tam Kaza Yada kaskonun karsılamadıgı ozel LCF kaskosu yaptırmanız olacaktır LCF( Lastik Cam Far)

rapstar
19-11-2014, 10:42
4 senedır bodrum havalımanında rent a car transfer ısı ıle ugrasıyorum.Garenta pıyasaya yenı gıren bı fırma aslı celık motor dur. Fılodakı aracların hepsı 0 dır ve sorunsuzdur.Kurumsallık olarak bı avısden budget tan farkını goremedık bodrumda. Central filosu Vag grubu dur (bodrum da boyle) aracları sıfırdır. zaten merdıvan altı tabırı rent yapan fırmalar aırport a gırmelerı cok zordur. Sıze tek onerım araclar kaskolu ama Ufak bı mıktar odeyıp Tam Kaza Yada kaskonun karsılamadıgı ozel LCF kaskosu yaptırmanız olacaktır LCF( Lastik Cam Far)

Garenta yı sormamın sebebi aslında şikayetvar daki şikayetlerden huylanmamdır. Garentadan rezervasyonumu yaptırdım dediğiniz gibi Maksimum Sorumluluk Sigortası vardı onuda ekledim.