PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : oluklu mukavva - fotoblok - maket kartonu

furkane
21-11-2014, 22:29
Bu ürünleri toptandan satan tanıdığınız eşiniz dostunuz varmıdır var ise yardımcı olabilirler mi?

playhard
21-11-2014, 22:35
Allah yardımcın olsun mimarlık okuyosun sanırım ankarada olsan yardımcı olurdum

slowmotion
21-11-2014, 23:22
Çalistigim is yerinde kagit fabrikamizda var. Oluklu mukavva kac adet lazim? Ozellikleri boyutlari gramaji hakkinda bilgi verirseniz yardimci olurum

Runo
21-11-2014, 23:39
Kurtulamadığım 3 element :D cağaloğlu hakikat kırtasiyede toptan ve ucuza alabilirsiniz.

burakgunay
21-11-2014, 23:43
Ben ankara dayım yardımcı olacak varsa tavsiyelerine uyarım.

furkane
22-11-2014, 08:45
Son sınıf öğrencisiyim yıllardan beri kırtasiyeye etmediğim küfür kalmadı güzel rakamlara satıyorlar onlarda haklı belki, benim düşüncem bu malları toolu halde alıp bende satıyım kırtasiyeden daha az rakamlara hem kendi me faydam olur hemde diğer öğrencilere

furkane
22-11-2014, 08:48
Çalistigim is yerinde kagit fabrikamizda var. Oluklu mukavva kac adet lazim? Ozellikleri boyutlari gramaji hakkinda bilgi verirseniz yardimci olurum
Gramaj olarak bilmiyorum ihtiyacım olan 1,2,3,5mm 70-100 boyunta fakat fiyat açısından daha uygun olursa 140-300 levhada olabilir

emir91
22-11-2014, 09:13
Allah kolaylık versin bende iç mimarlık mezunuyum yıllarca kırtasiyeyi zengin ettik o maket malzemelerini ala ala :)

furkane
23-11-2014, 16:50
yok mu destek, tanıdık arkadaşlar ?

Mythos
24-11-2014, 07:52
Hey gidi hey eski gunler geldi aklima... Ben kirtasiyeyi zengin edecegime alternatif urunleri arastirmistim. Biraz da baba meslegi doktor olunca onlarin tomografi icin kullandiklari filmlerin ambalajini kesfettim. Filmin kutusu 35x35 olcusunde 4 mm kalinliginda kaliteli mukavvaydi. Onu altlik olarak kullandim. Ayrica kutu icerisindeki filmlerin arasinda 2 mmlik beyaz karton cikiyordu, onu da maket malzemesi olarak kullandim. En son olarak da bazen yanmis, yanlis cekilmis ya da yanmis filmler oluyordu, onlar da mavi renkli seffaf malzeme olarak pencerelerde kullaniyordum... Babam da saolsun soylemisti onun icin biriktirip veriyorlardi, normalde cope gidiyor malzeme...

Isin kisasi yil sonu teslimleri haric neredeyse hic para harcamadim makete... Tanidik doktor varsa, ya da olmasa bile bi goruntuleme merkezine gidip rica edebilirsiniz. Filmin markasi AGFA idi yanlis hatirlamiyorsam...